Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
245 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 245 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια, τι ζέστη ειναι αυτη????????? ειχα δουλειες σημερα στο κεντρο και αναψα!!! α΄παπαπαπαπαπαπα!!!! Σήμερα θα παμε να δουμε το νινακι μας, ελπιζω να γυρισει καταλληλως και να μας αποκαλυωει το... τσουτσουνακι του ή το πιπακι του!!! χαχαχαχα!!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααα!τι κανετε?sorry που χαθηκα αλλα με δυο παιδια,δουλειες,πεθερικα και αλλα δεν εχω χρονο ουτε να κατσω!χθες πηγαμε στον γιατρο και ειδαμε το ζουζουνι μας!τι καλο,ειναι κοριτσακι!τα αγορια μου θα αποκτησουν αδελφουλα!ευχομαι ολα τα κοριτσακια τα ειστε καλα και τα μωρακια σας τελεια!πως ειστε?ολα καλα?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σε ολες
lia-ka, με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 446177

zoekopa, εγω θα παω αυριο. θα 'θελα να μου κανει τη χαρη να δω τι κρυβει αναμεσα στα ποδαρακια του κι εγω. αντε, αυριο να μας πεις εσυ.

merjana, εσυ ηρεμησε λεμεεεεεεεε

reine, δυστυχως συμβαινουν και αυτα. οχι συχνα (ευτυχως) αλλα συμβαινουν. εξαλλου, μια καλη αυχενικη δεν αποκλειει ποτε το ενδεχομενο. κριμα.

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα με παιδεψε μαρκελα μου!μεχρι τωρα που μπαινουμε στον 5 δεν μας αφηνε να δουμε!δεν πειραζει,αρκει να ειναι γερα!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:και εμενα με παιδεψε μαρκελα μου!μεχρι τωρα που μπαινουμε στον 5 δεν μας αφηνε να δουμε!δεν πειραζει,αρκει να ειναι γερα!

για να ειμαι ειλικρινης, μεχρι τωρα δεν με εχει απασχολησει καθολου το φυλο. το μονο που θελω ειναι να πανε ολα καλα. μια μικρη περιεργεια εχει αρχισει απο το πρωι. ισως επειδη εχω ραντεβου αυριο. το πρωτο μου το ειδα στη β' επιπεδου.

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι,οταν ολα πανε καλα μετα μας μπαινει η περιεργεια τι ειναι!εγω οταν το ειδα ηθελα να βαλω τα κλαματα!σαν πρωταρα!δεν το πιστευω οτι θα εχω μπουμπου!θα την ρουφηξω στα φιλια!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:ετσι ειναι,οταν ολα πανε καλα μετα μας μπαινει η περιεργεια τι ειναι!εγω οταν το ειδα ηθελα να βαλω τα κλαματα!σαν πρωταρα!δεν το πιστευω οτι θα εχω μπουμπου!θα την ρουφηξω στα φιλια!

μετα απο δυο αγορια, ενα κοριτσακι ειναι οτι πρεπει. χαχαχα Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 49454 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 49454 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 446177

ευτυχιααααααααααααααααα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera koukles mou.Ti kanete?Pwpw tha kaoume ap'oti fenetai olo to kalokairi.Na sas rwthsw kati?Oi douleies mporeite na mou peite giati den teleiwnoun poteeeeee???

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παω να ταισω τον μικρο!με το καλο να δεις το μωρακι σου!θα μας πεις νεα αυριο!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σορυ που επανερχομαι στο θεμα της αμνιο, αλλά σε μερικές χωρες ειναι υποχρεωτική σε κάθε γυναικα ανεξαρτητα από ηλικια κτλ. απλά δε μου απάντησε καμια σας...αν θα μπαίνατε σε αυτη τη διαδικασία ακόμη και αν όλα είναι φυσιολογικά?

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:
lia-ka έγραψε:και εμενα με παιδεψε μαρκελα μου!μεχρι τωρα που μπαινουμε στον 5 δεν μας αφηνε να δουμε!δεν πειραζει,αρκει να ειναι γερα!

για να ειμαι ειλικρινης, μεχρι τωρα δεν με εχει απασχολησει καθολου το φυλο. το μονο που θελω ειναι να πανε ολα καλα. μια μικρη περιεργεια εχει αρχισει απο το πρωι. ισως επειδη εχω ραντεβου αυριο. το πρωτο μου το ειδα στη β' επιπεδου.

εύχομαι με το καλό να το δεις και να ειναι όαλ όπως τα θέλεις!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:σορυ που επανερχομαι στο θεμα της αμνιο, αλλά σε μερικές χωρες ειναι υποχρεωτική σε κάθε γυναικα ανεξαρτητα από ηλικια κτλ. απλά δε μου απάντησε καμια σας...αν θα μπαίνατε σε αυτη τη διαδικασία ακόμη και αν όλα είναι φυσιολογικά?

εγω δεν σκεφτηκα να μπω σε αυτη τη διαδικασια σε καμμια απο τις δυο εγκυμοσυνες μου.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Kalhspera koukles mou.Ti kanete?Pwpw tha kaoume ap'oti fenetai olo to kalokairi.Na sas rwthsw kati?Oi douleies mporeite na mou peite giati den teleiwnoun poteeeeee???

οι δουλειες τελειωνουν μονο οταν δεν θες να ασχοληθεις αλλο μαζι τους Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 4872

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
REINE έγραψε:σορυ που επανερχομαι στο θεμα της αμνιο, αλλά σε μερικές χωρες ειναι υποχρεωτική σε κάθε γυναικα ανεξαρτητα από ηλικια κτλ. απλά δε μου απάντησε καμια σας...αν θα μπαίνατε σε αυτη τη διαδικασία ακόμη και αν όλα είναι φυσιολογικά?


Koritsi mou egw tha ekana mono kai mono gia na vevaiwthw gia to mwraki mou alla o giatros mou leei efoson einai ola fusilogika den einai anagkh.Eipa ston antra mou pws thelw na sigoureutw an einai kala kai mou eipe trogesai me ta rouxa sou twra asto

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
evi86 έγραψε:Kalhspera koukles mou.Ti kanete?Pwpw tha kaoume ap'oti fenetai olo to kalokairi.Na sas rwthsw kati?Oi douleies mporeite na mou peite giati den teleiwnoun poteeeeee???

οι δουλειες τελειωνουν μονο οταν δεν θες να ασχοληθεις αλλο μαζι τους Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 4872


Markella mou apo to prwi mexri to vradu asxoloume me douleies alla sunexeia vgainoun ki alla ki alla ki alla....

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:σορυ που επανερχομαι στο θεμα της αμνιο, αλλά σε μερικές χωρες ειναι υποχρεωτική σε κάθε γυναικα ανεξαρτητα από ηλικια κτλ. απλά δε μου απάντησε καμια σας...αν θα μπαίνατε σε αυτη τη διαδικασία ακόμη και αν όλα είναι φυσιολογικά?

Αν όλα ήταν φυσιολογικά στην δική μου περίπτωση θα έκανα και την Β' επιπέδου και αν και αυτή τα έδειχνε όλα φυσιολογικά δεν θα έκανα αμνιο. Κατά την γνώμη μου δεν χρειάζεται μια γυναίκα να μπει σε αυτή την ψυχοφθόρα σωματικά/ψυχικά και πολυδάπανη διαδικασία αν όλα είναι φυσιολογικά.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:
markella_p έγραψε:
evi86 έγραψε:Kalhspera koukles mou.Ti kanete?Pwpw tha kaoume ap'oti fenetai olo to kalokairi.Na sas rwthsw kati?Oi douleies mporeite na mou peite giati den teleiwnoun poteeeeee???

οι δουλειες τελειωνουν μονο οταν δεν θες να ασχοληθεις αλλο μαζι τους Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 4872


Markella mou apo to prwi mexri to vradu asxoloume me douleies alla sunexeia vgainoun ki alla ki alla ki alla....

ετσι ειναι ρε συ, δεν το ξερεις? οσο ασχολησαι τοσο γεννιουνται και αλλες. κανε και λιγο τα στραβα ματια.

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια, πως ειστε σημερα? Φανταζομαι κθα σκατε κ σεις οπως και γω! Εvi εχω ξεκινησει απο τις 9 τις δουλειες μου και ακομα εχω.... ουουου., και ολο και κατι αλλο θα βγει στη πορεια. Mad Εισαι απο κοζανη ειδα evi, εγω σπουδαζα στη κοζανη. Εχει πολυ ζεστη?

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

εγω δεν σκεφτηκα να μπω σε αυτη τη διαδικασια σε καμμια απο τις δυο εγκυμοσυνες μου.[/quote]

έχεις δικιο, απλά κι εγώ όταν άκουσα αυτη την πε΄ριπτωση που όλα ήταν φυσιολογικά και τελικά...
τι να πω ταράχτηκα!!
αλλιώς κι εγώ δεν το είχα σκεφτεί ποτέ μέχρι τώρα, θα το έκανα μόνο αν μου έλεγε ο γιατρός.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


Αν όλα ήταν φυσιολογικά στην δική μου περίπτωση θα έκανα και την Β' επιπέδου και αν και αυτή τα έδειχνε όλα φυσιολογικά δεν θα έκανα αμνιο. Κατά την γνώμη μου δεν χρειάζεται μια γυναίκα να μπει σε αυτή την ψυχοφθόρα σωματικά/ψυχικά και πολυδάπανη διαδικασία αν όλα είναι φυσιολογικά. [/quote]

ΈΧΕΙς απόλυτο δίκιο, απλά γενικά με όλα αυτά που ακούμε δεν ξέρουμε τι να πρωτοσκεφτούμε..καλά λένε ότι όσο περισσότερο τα ψάχνεις...
τουλάχιστον σκέψου ότι όταν θα την έχεις κάνει θα είσαι σίγουρη για το νινακι σου κατά 99%!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ. ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!
ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 215994
ΟΥΦ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ!
ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΕ.... ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ. Very Happy

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο μανούλα! Συγχαρητήρια για τα καλά αποτελέσματα! Ερχεται ο γιος! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 654316

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε κοπελιες;;;;Είπα να πω γεια σας.Χαλοου λοιπόν.Φουσκωνετε;

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
φουσκωνουμε φουσκωνουμε!!!!με το καλο κι εσυ!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackfield έγραψε:φουσκωνουμε φουσκωνουμε!!!!με το καλο κι εσυ!!!

Έτσι έτσι,να φουσκωνουμε...Εχεχε...εγω αν κ λίγων εβδομάδων άρχισα να πεταω χαμηλά,στον γιο μου πέταξα κοιλιτσα στον 3ο μήνα...Αλλα τι λέω μπήκα για να σας πω χαλουυυ... Wink Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 30 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις