Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
372 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 372 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FILIO 83 έγραψε:
evi86 έγραψε:
FILIO 83 έγραψε:
evi86 έγραψε:Χαχαχα ετσι Φιλιω πανω του ολοταχως...Θα ξεδωσετε και οι δυο

ΕΥΗ ΜΟΥ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ???

ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ...


Εχω ακομα θεμα αλλα επειδη εχει καταλαβει πως δεν μπορει να κανει αλλιως μολις πω ελα τσακιζετε χιχι με προσοχη φυσικα

ΧΑΧΑ...ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ...ΝΑ ΤΣΑΚΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ

ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΕΧΘΕΣ ΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ...

ΠΡΕΠΕΙ Ή ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ:
A: ΣΩΣΤΟ
Β: ΛΑΘΟΣ

ΦΥΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΛΑΘΟΣ
ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ...
Ε ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ....


Φυσικα και κανει καλο και ΠΡΕΠΕΙ και ας λενε οτι θελουν.Πρεπει να καταλαβουν πως κανει καλο και σε εμας και στα μωρακια μας

FILIO 83

FILIO 83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elxir έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες!!! Ζεσταίνεστε καθόλου? Εδώ κοντεύω να λιώσω. 36 βαθμούς έχει έξω και μπάνιο σήμερα δεν προβλέπεται. Εγώ κατά τα άλλα είμαι στον κόσμο μου. Την Δευτέρα μπαίνω στον 5ο μήνα και πετάω απο την χαρά μου. Απο κιλά τίποτα ακόμη αλλά εδώ και μια εβδομάδα η κοιλιά μου άρχισε να διακρίνεται. Περιττό να σας πω οτι όλη την ώρα την κοιτάζω.... Το μωρό το νοιώθω συνέχεια. Την β επιπέδου θα την κάνω γύρω στις 5 Ιουλίου και δεν περνάει ο καιρός με τίποτα.
Φιλιώ μου χάρηκα για τα νέα σου.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ???

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elxir έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες!!! Ζεσταίνεστε καθόλου? Εδώ κοντεύω να λιώσω. 36 βαθμούς έχει έξω και μπάνιο σήμερα δεν προβλέπεται. Εγώ κατά τα άλλα είμαι στον κόσμο μου. Την Δευτέρα μπαίνω στον 5ο μήνα και πετάω απο την χαρά μου. Απο κιλά τίποτα ακόμη αλλά εδώ και μια εβδομάδα η κοιλιά μου άρχισε να διακρίνεται. Περιττό να σας πω οτι όλη την ώρα την κοιτάζω.... Το μωρό το νοιώθω συνέχεια. Την β επιπέδου θα την κάνω γύρω στις 5 Ιουλίου και δεν περνάει ο καιρός με τίποτα.
Φιλιώ μου χάρηκα για τα νέα σου.


Μονο ζεστενομαστε;;;;Μονο;;;;;ΚΑΙΓΟΜΑΙ,ΒΡΑΖΩ,ΛΙΩΝΩ προσωπικα

elxir


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
FILIO 83 έγραψε:
elxir έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες!!! Ζεσταίνεστε καθόλου? Εδώ κοντεύω να λιώσω. 36 βαθμούς έχει έξω και μπάνιο σήμερα δεν προβλέπεται. Εγώ κατά τα άλλα είμαι στον κόσμο μου. Την Δευτέρα μπαίνω στον 5ο μήνα και πετάω απο την χαρά μου. Απο κιλά τίποτα ακόμη αλλά εδώ και μια εβδομάδα η κοιλιά μου άρχισε να διακρίνεται. Περιττό να σας πω οτι όλη την ώρα την κοιτάζω.... Το μωρό το νοιώθω συνέχεια. Την β επιπέδου θα την κάνω γύρω στις 5 Ιουλίου και δεν περνάει ο καιρός με τίποτα.
Φιλιώ μου χάρηκα για τα νέα σου.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ???
Φιλιώ μου εγώ όπως είπα και πρίν είμαι όχι μόνο καλά αλλά τέλεια. Δόξα το Θεό το μωράκι μεγαλώνει πολύ καλά και πολύ γρήγορα απο ότι λέει η γιατρός μου. Μπάνια ευτυχώς με αφήνει να κάνω και μέχρι τώρα δεν έχω αισθανθεί ούτε κόπωση, ούτε νεύρα, ούτε τίποτα...
Από ότι είπες προηγουμένως το έχεις ρίξει στην δουλειά! Άντε δούλεψε τώρα πολύ - να κουραστείς - να ξεχαστείς - να.... - και μετά να πας διακοπές με τον αντρούλη σου - να ξεκουραστείς - να ξεδώσεις - να ΧΧΧΧΧ - και μετά να ξανάρθεις εδώ και να μας πεις τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

FILIO 83

FILIO 83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ
ΣΧΟΛΑΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ...
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 654316

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FILIO 83 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ
ΣΧΟΛΑΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ...
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 654316


Φιλακια πολλα στα μαγουλακια σου Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 417472

elxir


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
evi86 έγραψε:
elxir έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες!!! Ζεσταίνεστε καθόλου? Εδώ κοντεύω να λιώσω. 36 βαθμούς έχει έξω και μπάνιο σήμερα δεν προβλέπεται. Εγώ κατά τα άλλα είμαι στον κόσμο μου. Την Δευτέρα μπαίνω στον 5ο μήνα και πετάω απο την χαρά μου. Απο κιλά τίποτα ακόμη αλλά εδώ και μια εβδομάδα η κοιλιά μου άρχισε να διακρίνεται. Περιττό να σας πω οτι όλη την ώρα την κοιτάζω.... Το μωρό το νοιώθω συνέχεια. Την β επιπέδου θα την κάνω γύρω στις 5 Ιουλίου και δεν περνάει ο καιρός με τίποτα.
Φιλιώ μου χάρηκα για τα νέα σου.


Μονο ζεστενομαστε;;;;Μονο;;;;;ΚΑΙΓΟΜΑΙ,ΒΡΑΖΩ,ΛΙΩΝΩ προσωπικα


Εύη την βρήκα την λύση. Αφού δεν μπορώ να πάω για μπάνιο στην θάλασσα σήμερα, θα γεμίσω την μπανιέρα, θα πάρω το μπώλ με το παγωτό.... και βουτιά στην μπανιέρα και στο παγωτό!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elxir έγραψε:
evi86 έγραψε:
elxir έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες!!! Ζεσταίνεστε καθόλου? Εδώ κοντεύω να λιώσω. 36 βαθμούς έχει έξω και μπάνιο σήμερα δεν προβλέπεται. Εγώ κατά τα άλλα είμαι στον κόσμο μου. Την Δευτέρα μπαίνω στον 5ο μήνα και πετάω απο την χαρά μου. Απο κιλά τίποτα ακόμη αλλά εδώ και μια εβδομάδα η κοιλιά μου άρχισε να διακρίνεται. Περιττό να σας πω οτι όλη την ώρα την κοιτάζω.... Το μωρό το νοιώθω συνέχεια. Την β επιπέδου θα την κάνω γύρω στις 5 Ιουλίου και δεν περνάει ο καιρός με τίποτα.
Φιλιώ μου χάρηκα για τα νέα σου.


Μονο ζεστενομαστε;;;;Μονο;;;;;ΚΑΙΓΟΜΑΙ,ΒΡΑΖΩ,ΛΙΩΝΩ προσωπικα


Εύη την βρήκα την λύση. Αφού δεν μπορώ να πάω για μπάνιο στην θάλασσα σήμερα, θα γεμίσω την μπανιέρα, θα πάρω το μπώλ με το παγωτό.... και βουτιά στην μπανιέρα και στο παγωτό!!!


Χααχαχα κι εγω δωκιμασα βουτιες στην μπανιερα αλλα ματαια...ειναι ρηχη και εκανα ενα σωρο καρουμπαλα χαχαχαχαχαχα για το παγωτο ειμαι μεσα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη θελεις να μπεις στο τσατ να τα πουμε για λιγο;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυουλες να μπαινετε ολες τσατ ειναι πολυ ωραια να μιλαμε και απο εκει

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ! ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΖΑΤΖΙΚΙ....ΤΟΥ ΛΕΩ ΡΕ ΣΥ ΘΑ ΒΡΩΜΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ????ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ Η ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ 'ΜΠΑΜΠΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ, ΘΑ ΒΡΩΜΑΣ.ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ....
ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΜΕΣΑ, ΞΑΠΛΩΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΕΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΜΑ'
ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΩ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΡΟΥΦΑΩ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ.... Very Happy

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μαμάδες και κοιλίτσες!

μαμάκα μου είδες το κορίτσι σου!Και που είσαι ακόμα...εμένα τώρα που κοντεύει να κλείσει τα τέσσερα αφιερώνει..οι ατάκες η μία μετά την άλλη!Βέβαια το μωρό που θέλει να το στείλει για υιοθεσία στη θεία του δεν είναι και πολύ ενθαρρυντκό για το τι με περιμένει.. Rolling Eyes

Εγώ αρχισα να φουσκώνω ..γρηγορότερα σε σχέση με το προηγούμενο..ειχα και 4 κιλα παραπανω δεν έχασα και καθόλου οπότε αναρωτιέμαι πως θα καταντήσω..!Άλλες μέρες το νιώθω άλλες όχι αλλά είμαστε 16 εβδομαδών οπότε όπου να΄ναι θα το εχουμε σε καθημερινή βαση.

Αδεια θα παρω σε 1,5 μήνα οπότε κάνω υπομονή να περάσει ο καιρος να κανω διακοπές εως αρχες Οκτωβρίου που θα σταματήσω και θα επιστρέψω σε κανένα 10μηνο αν δεν αλλαξουν νομοι κτλ. Wink

Καλημέρα και πάλι σε όλες!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες!!!
Τελικα τα κοριτσακια εχουν αλλη χαρη...
Να σας ζησουν και με το καλο να ερθουν και τα μωρακια σας!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια. δροσουλα παλι σημερα ε? θελω διακοπες λεμεεεεεεεε

865Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 Empty χομ Πεμ Ιουν 14, 2012 10:56 pm

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Markella μου!!!
εδω δεν κανει τοσο δροσια, χθες ηταν καλυτερα.
Που θα πατε διακοπουλες?
Εμεις δεν προβλεπεται να παμε καπου... Crying or Very sad
Δεν πειραζει ομως, μου αρκει που εχω το μωρακι στην κοιλιτσα μου και ευχομαι να ειναι γερο και δυνατο.
Ηταν ενα απο τα μεγαλυτερα ονειρα μου...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:Καλημερα Markella μου!!!
εδω δεν κανει τοσο δροσια, χθες ηταν καλυτερα.
Που θα πατε διακοπουλες?
Εμεις δεν προβλεπεται να παμε καπου... Crying or Very sad
Δεν πειραζει ομως, μου αρκει που εχω το μωρακι στην κοιλιτσα μου και ευχομαι να ειναι γερο και δυνατο.
Ηταν ενα απο τα μεγαλυτερα ονειρα μου...

πλακα κανω κοριτσακι. ψηνομαστε και σημερα οπως και τις προηγουμενες μερες.
διακοπες θα παω κρητη, εχω ηδη στειλει το κοριτσακι μου εκει στα πεθερικα μου.
θα ειναι γερο και δυνατο αυτο το μικρο θαυμα μεσα σου. σου το ευχομαι.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εδώ έχει δροσούλα αλλα αναλόγως τι κάνεις ζεστενεσαι μέσα σε κλειστούς χώρους.Διακοπές αν όλα πάνε καλά θα πάμε κανένα 6ημερο Χαλκιδικη να είμαστε και κοντα να κάνει κα ι η μικρούλα μπανάκια!Πέρσι είχε σπασμένο χεράκι κα δεν ευχαριστήθηκε η γλυκούλα μου! I love you

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli έγραψε:Και εδώ έχει δροσούλα αλλα αναλόγως τι κάνεις ζεστενεσαι μέσα σε κλειστούς χώρους.Διακοπές αν όλα πάνε καλά θα πάμε κανένα 6ημερο Χαλκιδικη να είμαστε και κοντα να κάνει κα ι η μικρούλα μπανάκια!Πέρσι είχε σπασμένο χεράκι κα δεν ευχαριστήθηκε η γλυκούλα μου! I love you

ααααααχχχχχχχχχχχ Χαλκιδικη............ τελεια!!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:ααααααχχχχχχχχχχχ Χαλκιδικη............ τελεια!!!!


Very Happy Very Happy Very Happy και η Κρήτη δεν πάει πίσω αλλά όπως λέει και το σλογκαν Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει.. Laughing Laughing Laughing

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε??? ζεσταινεστε, σιγουρα...... me too!!!! Βαριεμαι ομως να παω στη θαλασσα, βαριεμαι τη διαδικασια, κουβαλημα τα πραγματα στη παραλια (ο αντρας μου οχι εγω!! χαχα) το μωρο να προσεχουμε στο δρομο,μετα μπανιο, μετα να στεγνωσω το μωρο, να το αλλαξω, να φυγουμε να παμε σπιτι, να κανω μπανιο το μωρο, να κανω και εγω και μετα να ετοιμασω το βραδυνο, να φαμε μετα να βαλω το μωρο για υπνο..... ουυυυυυυφ κουραστικα!!!!!!!
anyway!!!
εχθές έκανα το πρωτο μου μαθημα οδηγησης!!! και ο δασκαλος μου ελεγε ποσο καλα τα παω, οδηγησα και το αμαξι ως το σπιτι σε ωρα αιχμης (μαμα; μου!!!) πωπω, φοβερη αισθηση το να οδηγας!!!! ανυπομονω για το επομενο μαθημα!!
όσον αφορα το κουρεμα του μωρου, ειπα στις γιαγιαδες να μη μου πουν τιποτα, στη κατασταση που ειμαι γιατι στεναχωριεμαι ευκολα!!!

Η κοιλιτσα μεγαλωσε αρκετα αλλα θα μεγαλωσει πολυυυυυ περισσοτερο και οπως ειπε και η crazymom αρχισαν να γυαλιζουν οι παλιες ραγαδες, κλαψ!!!!
Αύριο θα παω να κλεισω ραντεβου για την β επιπεδου, ειναι στις 19-22 εβδ.

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιλενάδες καλημέρα! Ελπίζω να είστε καλά!

Σήμερα έχω τα γενεθλιάκια μου, κλείνω τα 31. jocolor Δυστυχώς μακριά από τον αντρούλη μου και φέτος όμως αυτή είναι μια διαφορετική χρονιά αφού είμαι έγκυος και περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι.

Θέλω να σας ευχαριστήσω γιατί ανέχεστε την μουρμούρα μου περί της αμνιοπαρακέντησης που θα κάνω σε λίγες μέρες και είστε κοντά μου με απαντήσεις σε οποιοδήποτε ερώτημα μου.

Η παρεούλα μας είναι μοναδική και ελπίζω να παραμείνει το ίδιο ενεργή για πολλά πολλά χρόνια!

Εύχομαι σε όλες μας μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Merjana έγραψε:Φιλενάδες καλημέρα! Ελπίζω να είστε καλά!

Σήμερα έχω τα γενεθλιάκια μου, κλείνω τα 31. jocolor Δυστυχώς μακριά από τον αντρούλη μου και φέτος όμως αυτή είναι μια διαφορετική χρονιά αφού είμαι έγκυος και περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι.

Θέλω να σας ευχαριστήσω γιατί ανέχεστε την μουρμούρα μου περί της αμνιοπαρακέντησης που θα κάνω σε λίγες μέρες και είστε κοντά μου με απαντήσεις σε οποιοδήποτε ερώτημα μου.

Η παρεούλα μας είναι μοναδική και ελπίζω να παραμείνει το ίδιο ενεργή για πολλά πολλά χρόνια!

Εύχομαι σε όλες μας μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!
χρόνια σου πολλά!! με το καλο να υποδεχτειτε το μωρακι σας!! και μην ακουω χαζα για μουρμουρες!!! μην ακουω χαζα!!! εδω ειμαστε για να ακουμε η μια την αλλη για καθε προβλημα ή προβληματισμο που εχουμε!!! φιλιααααα!!!!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές Zoekopa! Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένεια σου!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:Φιλενάδες καλημέρα! Ελπίζω να είστε καλά!

Σήμερα έχω τα γενεθλιάκια μου, κλείνω τα 31. jocolor Δυστυχώς μακριά από τον αντρούλη μου και φέτος όμως αυτή είναι μια διαφορετική χρονιά αφού είμαι έγκυος και περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι.

Θέλω να σας ευχαριστήσω γιατί ανέχεστε την μουρμούρα μου περί της αμνιοπαρακέντησης που θα κάνω σε λίγες μέρες και είστε κοντά μου με απαντήσεις σε οποιοδήποτε ερώτημα μου.

Η παρεούλα μας είναι μοναδική και ελπίζω να παραμείνει το ίδιο ενεργή για πολλά πολλά χρόνια!

Εύχομαι σε όλες μας μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!


Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 35 130627

χρονια πολλαααααααααααααααααα
σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoekopa καλημερα και σε σενα κοριτσακι. ολα καλα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις