Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
125 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 125 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ πολύ πολύ Μαρκέλλα! Ο,τι επιθυμείς κι εσυ! Να χαίρεστε το κοριτσάκι σας και με το καλό να έρθει και το δεύτερο!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:Ευχαριστώ πολύ πολύ Μαρκέλλα! Ο,τι επιθυμείς κι εσυ! Να χαίρεστε το κοριτσάκι σας και με το καλό να έρθει και το δεύτερο!

να 'σαι καλα κοριτσακι μου. θυμησε μου παλι, ποτε πας για την αμνιο? συγνωμη που ξαναρωταω, αλλα ρε παιδια, ακομα μπερδευομαι. ποια γενναει ποτε, ποια εκανε αυχενικη και ποια οχι, δεν μπορω να τα συγκρατησω.
μηπως να φτιαχναμε μια λιστα με τις ΠΗΤ μας, να οργανωθουμε λιγακι? (μπας και σταματησω να ρωταω τα ιδια και τα ιδια)

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια Πολλα Merjana!!!!
Να εισαι παντα καλα και με το καλο να φερεις στον κοσμο ενα γερο μωρακι!!!
Δεν μας κουραζεις καθολου... Αλλωστε εμεις που ειμαστε για πρωτη φορα εγκυες ειναι λογικο να εχουμε περισσοτερες φοβιες και ανησυχιες για το παραμικρο...Δεν το εχουμε ξαναζησει και ανησυχουμε μηπως κατι δεν παει καλα. Το ιδιο συμβαινει και για τις εξετασεις που κανουμε...
Ευχομαι ολα να πανε καλα με την αμνιο και να μην εχεις κανενα προβλημα!!

Με τους γονεις σου πως τα πας? Το συνηθισαν ή ακομα δεν το εχουν δεχτει. Ειχα διαβασει σε ενα αλλο post για την αντιδραση τους οταν τους ειπες οτι περιμενεις παιδακι...
Ειμαι κι εγω μοναχοπαιδι και σε καταλαβαινω απολυτα!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:
Merjana έγραψε:Ευχαριστώ πολύ πολύ Μαρκέλλα! Ο,τι επιθυμείς κι εσυ! Να χαίρεστε το κοριτσάκι σας και με το καλό να έρθει και το δεύτερο!

να 'σαι καλα κοριτσακι μου. θυμησε μου παλι, ποτε πας για την αμνιο? συγνωμη που ξαναρωταω, αλλα ρε παιδια, ακομα μπερδευομαι. ποια γενναει ποτε, ποια εκανε αυχενικη και ποια οχι, δεν μπορω να τα συγκρατησω.
μηπως να φτιαχναμε μια λιστα με τις ΠΗΤ μας, να οργανωθουμε λιγακι? (μπας και σταματησω να ρωταω τα ιδια και τα ιδια)

mariaro ΠΗΤ 23/12/12 (μπορει να αλλαξει στην πορια? μου βγαζει αυτη την ημερομηνια με ενδοκολπικο υπερηχο ενω στο κοιλιακο βγαζει αλλη μεταγενεστερη. Τι ισχυει τελικα? Συγγνωμη που ρωταω αλλα ειναι η πρωτη φορα και ειμαι λιγο ασχετη Razz

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:
markella_p έγραψε:
Merjana έγραψε:Ευχαριστώ πολύ πολύ Μαρκέλλα! Ο,τι επιθυμείς κι εσυ! Να χαίρεστε το κοριτσάκι σας και με το καλό να έρθει και το δεύτερο!

να 'σαι καλα κοριτσακι μου. θυμησε μου παλι, ποτε πας για την αμνιο? συγνωμη που ξαναρωταω, αλλα ρε παιδια, ακομα μπερδευομαι. ποια γενναει ποτε, ποια εκανε αυχενικη και ποια οχι, δεν μπορω να τα συγκρατησω.
μηπως να φτιαχναμε μια λιστα με τις ΠΗΤ μας, να οργανωθουμε λιγακι? (μπας και σταματησω να ρωταω τα ιδια και τα ιδια)

mariaro ΠΗΤ 23/12/12 (μπορει να αλλαξει στην πορια? μου βγαζει αυτη την ημερομηνια με ενδοκολπικο υπερηχο ενω στο κοιλιακο βγαζει αλλη μεταγενεστερη. Τι ισχυει τελικα? Συγγνωμη που ρωταω αλλα ειναι η πρωτη φορα και ειμαι λιγο ασχετη Razz

εμενα ο γιατρος μου βασει της τελευταις περιοδου μου βγαζει ΠΗΤ 07/12/12 και ειμαι ακριβως 15 εβδομαδων. οι υπερηχοι μου παντα με βγαζουν μια εβδομαδα παραπανω. (16)
παμε ομως βασει περιοδου. ετσι κι αλλιως η μια ημερομηνια με την αλλη μπορει να εχουν αποκλειση +-9 μερες.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου.Βλεπω μπηκανε κοπελες που δεν μας επιστευτονταν συχνα αλλα ευχομαι απο εδω και περα να τα λεμε πιο συχνα...Ηθελα να σας ρωτησω κατι.Κουραζεστε γρηγορα τωρα με την εγκυμοσυνη;Εγω αν και ακομα ειμαι στην αρχη(που να φτασω και 8-9 μηνων)δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.Μια ατονια αλλο πραγμα ολη μερα και συνεχεια χαλια ψυχολογια...Εσεις το παθαινετε;

Άσε από κούραση άλλο τίποτα...
εγώ είμαι στη δουλειά κάθε μερά 8 ώρες και σέρνομαι...ευτυχως ειναι δουλειά γραφείου αλλά και πάλι κουράζομαι απίστευτα!!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνα με την τελευταια μου περιοδο εχω ΠΗΤ 29/12/12...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου.Βλεπω μπηκανε κοπελες που δεν μας επιστευτονταν συχνα αλλα ευχομαι απο εδω και περα να τα λεμε πιο συχνα...Ηθελα να σας ρωτησω κατι.Κουραζεστε γρηγορα τωρα με την εγκυμοσυνη;Εγω αν και ακομα ειμαι στην αρχη(που να φτασω και 8-9 μηνων)δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.Μια ατονια αλλο πραγμα ολη μερα και συνεχεια χαλια ψυχολογια...Εσεις το παθαινετε;

Άσε από κούραση άλλο τίποτα...
εγώ είμαι στη δουλειά κάθε μερά 8 ώρες και σέρνομαι...ευτυχως ειναι δουλειά γραφείου αλλά και πάλι κουράζομαι απίστευτα!!

και γω το ιδιο. μετα παω σπιτι και ξανασερνομαι.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:Συμφωνα με την τελευταια μου περιοδο εχω ΠΗΤ 29/12/12...

παντως ειτε 23 ειτε 29 το δικο σου θα ειναι το απολυτα εορταστικο μωρο!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariaro έγραψε:Χρονια Πολλα Merjana!!!!
Να εισαι παντα καλα και με το καλο να φερεις στον κοσμο ενα γερο μωρακι!!!
Δεν μας κουραζεις καθολου... Αλλωστε εμεις που ειμαστε για πρωτη φορα εγκυες ειναι λογικο να εχουμε περισσοτερες φοβιες και ανησυχιες για το παραμικρο...Δεν το εχουμε ξαναζησει και ανησυχουμε μηπως κατι δεν παει καλα. Το ιδιο συμβαινει και για τις εξετασεις που κανουμε...
Ευχομαι ολα να πανε καλα με την αμνιο και να μην εχεις κανενα προβλημα!!

Με τους γονεις σου πως τα πας? Το συνηθισαν ή ακομα δεν το εχουν δεχτει. Ειχα διαβασει σε ενα αλλο post για την αντιδραση τους οταν τους ειπες οτι περιμενεις παιδακι...
Ειμαι κι εγω μοναχοπαιδι και σε καταλαβαινω απολυτα!


Mariaro σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Όλα έχουν ομαλοποιηθεί σε μεγάλο βαθμό αυτό είναι αλήθεια. Κανονίζουμε να κάνουμε και τον πολιτικό γάμο γύρω στις αρχές Οκτώβρη και όλα κυλούν ήρεμα! Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:[
να 'σαι καλα κοριτσακι μου. θυμησε μου παλι, ποτε πας για την αμνιο? συγνωμη που ξαναρωταω, αλλα ρε παιδια, ακομα μπερδευομαι. ποια γενναει ποτε, ποια εκανε αυχενικη και ποια οχι, δεν μπορω να τα συγκρατησω.
μηπως να φτιαχναμε μια λιστα με τις ΠΗΤ μας, να οργανωθουμε λιγακι? (μπας και σταματησω να ρωταω τα ιδια και τα ιδια)

Για την αμνιο πάω στις 27/6. Αν όλα πάνε καλά έχω ΠΗΤ 25/11/2012.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρόνια πολλά για τα γενέθλια σου και εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα θετικά και το Νοέμβριο να κρατάς αγκαλιά το αγγελούδι σου!!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να είσαι καλά Reine σε ευχαριστώ πολύ! Κι εσυ να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι και με το καλό το μπεμπε!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσιααααααααααααααααααααα
σας επιτρεπουν οι γιατροι σας να πατε θαλασσα?

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια ξεκινάω την λίστα με τις ΠΗΤ μας! Πείτε και οι υπόλοιπες για να μπείτε στην λίστα! Διορθώστε με αν κάνω κάπου λάθος!

ΠΗΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012

25/11/2012 Merjana

07/12/2012 Markella_p

23/12/2012 Mariaro



REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σου πω την αλήθεια, εγώ τον ρώτησα την τελευταία φορά και μου είπε ότι μπορώ να κάνω αλλά όχι τις ώρες με πολύ ήλιο και να είναι καθαρή η θάλασσα!!
αλλά να σας πω, προσωπικά φοβάμαι...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η evi86 εχει 08/12/12

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Merjana"]Κορίτσια ξεκινάω την λίστα με τις ΠΗΤ μας! Πείτε και οι υπόλοιπες για να μπείτε στην λίστα! Διορθώστε με αν κάνω κάπου λάθος!

η δικιά μου ΠΗΤ ΕΙΝΑΙ 13/12/2012

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:να σου πω την αλήθεια, εγώ τον ρώτησα την τελευταία φορά και μου είπε ότι μπορώ να κάνω αλλά όχι τις ώρες με πολύ ήλιο και να είναι καθαρή η θάλασσα!!
αλλά να σας πω, προσωπικά φοβάμαι...

εγω δεν παιζει να αντεξω 3 βδομαδες στα χανια να μην κανω μπανιο.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
merjana, μας τρως λαχανο ε? πρωτη πρωτη

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΗΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012

25/11/2012 Merjana

07/12/2012 Markella_p

08/12/2012 evi86

13/12/2012 REINE

23/12/2012 Mariaro

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:merjana, μας τρως λαχανο ε? πρωτη πρωτη


χαχαχαχχαχα νομίζω ότι υπάρχουν αρκετές πριν από μένα. θα μπουν να μας πουν σύντομα ελπίζω!

Πωπω δεν έχω καμία όρεξη για δουλειά σήμερα όπως βλέπετε Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 36 4872

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου τι κανετε? Πως ειστε σημερα? Εγω δεν ειμαι και πολυ καλα, να σας πω τι επεθα σημερα!!! Sad Εφυγα απο το σπιτι με το αυτοκινητο για να παω να κανω καποιες δουλειες εξω. Εκει που πηγαινα ωραια και καλα βλεπω 2 γονεις με τα 2 παιδακια τους, το μικρο το κρατουσε ο μπαμπας καλα και το μεγαλο ηταν πιο μπροστα με τη μαμα του. Το ειδα και λεω απο μεσα μου κατι θα κανει και οντως ετσι εγινε. Με ειδε η μαμα του και πηγε να το πιασει και αυτο επειδη δεν ηθελε να το κρατησει η μαμα του πεταχτηκε μπροστα μου , για να περασει απεναντι. Κοριτσια δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ενιωσα!!! Ευτυχως το καταλαβα οτι κατι θα εκανε και πηγαινα παρα πολυ σιγα και προλαβα να σταματησω!!! Εκεινη τη στιγμη επιασα κατευθειαν τη κοιλια μου απο το φοβο και την αγωνια, εβαλα τα κλαματα και δεν μπορουσα να ηρεμησω με τπτ!!! Οι γονεις του μου ζητησαν χιλιες φορες συγνωμη αλλα κοριτσια τι να το κανω? Αν το χτυπουσα ? Τι κι αν δεν εφταιγα, πως θα ενιωθα μετα? Τι θα εκανα μετα? Και σαν να μην εφτανε αυτο απο εκεινη τη στιγμη εχω μερικα πονακια κατω στη κοιλια, και εχω αγχωθει λιγο! Ολα σε μενα πια????


Α!!! Πιθανη ημερομηνια τοκετου εχω 24 Νοεμβριου, σε 9 μερες μπαινω στον 5 μηνα, ελπιζω και ευχομαι!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:
markella_p έγραψε:merjana, μας τρως λαχανο ε? πρωτη πρωτη


χαχαχαχχαχα νομίζω ότι υπάρχουν αρκετές πριν από μένα. θα μπουν να μας πουν σύντομα ελπίζω!

Πωπω δεν έχω καμία όρεξη για δουλειά σήμερα όπως βλέπετε Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 36 4872

ορεξη? δουλεια? τι λες τωρα? που να βρεθει?

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Hen Hen έγραψε:Κοριτσια μου τι κανετε? Πως ειστε σημερα? Εγω δεν ειμαι και πολυ καλα, να σας πω τι επεθα σημερα!!! Sad Εφυγα απο το σπιτι με το αυτοκινητο για να παω να κανω καποιες δουλειες εξω. Εκει που πηγαινα ωραια και καλα βλεπω 2 γονεις με τα 2 παιδακια τους, το μικρο το κρατουσε ο μπαμπας καλα και το μεγαλο ηταν πιο μπροστα με τη μαμα του. Το ειδα και λεω απο μεσα μου κατι θα κανει και οντως ετσι εγινε. Με ειδε η μαμα του και πηγε να το πιασει και αυτο επειδη δεν ηθελε να το κρατησει η μαμα του πεταχτηκε μπροστα μου , για να περασει απεναντι. Κοριτσια δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ενιωσα!!! Ευτυχως το καταλαβα οτι κατι θα εκανε και πηγαινα παρα πολυ σιγα και προλαβα να σταματησω!!! Εκεινη τη στιγμη επιασα κατευθειαν τη κοιλια μου απο το φοβο και την αγωνια, εβαλα τα κλαματα και δεν μπορουσα να ηρεμησω με τπτ!!! Οι γονεις του μου ζητησαν χιλιες φορες συγνωμη αλλα κοριτσια τι να το κανω? Αν το χτυπουσα ? Τι κι αν δεν εφταιγα, πως θα ενιωθα μετα? Τι θα εκανα μετα? Και σαν να μην εφτανε αυτο απο εκεινη τη στιγμη εχω μερικα πονακια κατω στη κοιλια, και εχω αγχωθει λιγο! Ολα σε μενα πια????


Α!!! Πιθανη ημερομηνια τοκετου εχω 24 Νοεμβριου, σε 9 μερες μπαινω στον 5 μηνα, ελπιζω και ευχομαι!!!

Αχ κοριτσακι μου ειναι τραγικο, κατι παρομοιο συνεβη και στην μητερα μου πριν μερικα χρονια και εκανε πολύ καιρο να το ξεπερασει.
Προσεχε τον ευατο σου και το μωρακι που εχεις στην κοιλιτσα σου.
Για καλο και για κακο παρε ενα τηλεφωνο τον γιατρο σου μηπως θελει να σου κανει κανεναν προληπτικο υπερηχο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις