Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω στην κορη μου πεταξα κοιλιτσα στον 5ο!!!!!!τωρα απο τον 2ο!!!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackfield έγραψε:εγω στην κορη μου πεταξα κοιλιτσα στον 5ο!!!!!!τωρα απο τον 2ο!!!!!!!!

Χχεχεχ...τέλεια,εμένα προσωπικά μου αρέσει να καλοδειχνω κοιλιτσα..Ξέρεις το φύλο του μωρού σου;;;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Τι κάνετε κοπελιες;;;;Είπα να πω γεια σας.Χαλοου λοιπόν.Φουσκωνετε;
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΩΣ ΠΑΣ?

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Πάντα πρωινή πρωινή εγώ!Πότε βρε κορίτσια αρχίζει και φαίνεται κάποια έγκυος?Δεν καταλαβαίνω!!!Σε ποιά εβδομάδα?Εμένα όλοι με ρωτάνε "Καλά που είναι η κοιλιά σου?" Και δε λέω έχει φουσκώσει, αλλά σαν να έχω φάει πολύ!Κι εμείς αργούμε για γιατρό. Έχουμε δύο εβδομάδες ακόμα!Κοιτάζω την κοιλίτσα και αναρωτιέμαι...Είναι όντως εκεί μέσα???ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!Περιμένω νέα κορίτσια να δούμε περισσότερα αγόρια ή κορίτσια το θεματάκι???

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Πάντα πρωινή πρωινή εγώ!Πότε βρε κορίτσια αρχίζει και φαίνεται κάποια έγκυος?Δεν καταλαβαίνω!!!Σε ποιά εβδομάδα?Εμένα όλοι με ρωτάνε "Καλά που είναι η κοιλιά σου?" Και δε λέω έχει φουσκώσει, αλλά σαν να έχω φάει πολύ!Κι εμείς αργούμε για γιατρό. Έχουμε δύο εβδομάδες ακόμα!Κοιτάζω την κοιλίτσα και αναρωτιέμαι...Είναι όντως εκεί μέσα???ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!Περιμένω νέα κορίτσια να δούμε περισσότερα αγόρια ή κορίτσια το θεματάκι???
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΟΤΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ-ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ-.ΤΩΡΑ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΑ-ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 3 ΚΙΛΑ-.ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ,ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΙΛΙΑ, ΕΝΩ ΤΩΡΑ Sad ΑΣΤΑ....ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑΑΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. Very Happy

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή σου μέρα!!!Κάπου διάβασα ότι στην δεύτερη εγκυμοσύνη η κοιλίτσα φαίνεται γρηγορότερα!Και μάλλον είναι λογικό!Η κοιλίτσα της εγκυμοσύνης είναι ανεξάρτητη από τα κιλά. Συνήθως τα περιττά κιλά πάνε οπουδήποτε!!!Εγώ μόλις πάρω ένα κιλό το καταλαβαίνω στα μουτάκια!!!Χαχα!Αλλά σιγά μη σκάσουμε!Απλά, δε φαίνομαι καθόλου έγκυος, αλλά αύριο ξεκινάει η 15η εβδομάδα μου. Το τικεράκι πάει λάθος!Και αναρωτιόμουν 'πότε θα φουσκώσει η κοιλίτσα?'.Όπως και οι άλλοι που με βλέπουν δηλαδή και αναρωτιούνται!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="μαμακα μου"]ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ. ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!
ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 31 215994
ΟΥΦ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ!
ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΕ.... ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ. Very Happy [/quo

μπραβο κοριτσακι. με το καλο να ερθει. ολα να πανε καλα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Πάντα πρωινή πρωινή εγώ!Πότε βρε κορίτσια αρχίζει και φαίνεται κάποια έγκυος?Δεν καταλαβαίνω!!!Σε ποιά εβδομάδα?Εμένα όλοι με ρωτάνε "Καλά που είναι η κοιλιά σου?" Και δε λέω έχει φουσκώσει, αλλά σαν να έχω φάει πολύ!Κι εμείς αργούμε για γιατρό. Έχουμε δύο εβδομάδες ακόμα!Κοιτάζω την κοιλίτσα και αναρωτιέμαι...Είναι όντως εκεί μέσα???ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!Περιμένω νέα κορίτσια να δούμε περισσότερα αγόρια ή κορίτσια το θεματάκι???
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΟΤΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ-ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ-.ΤΩΡΑ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΑ-ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 3 ΚΙΛΑ-.ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ,ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΙΛΙΑ, ΕΝΩ ΤΩΡΑ Sad ΑΣΤΑ....ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑΑΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. Very Happy

Καλημερα. και μενα στο πρωτο μου αργησε να φανει η κοιλια μου. τωρα ειμαι στον 4ο μηνα και νιωθω σα να ειμαι 6 μηνων. οσο για τα κιλα, σημερα θα παω στο γιατρο και θα με ζυγισει και νιωθω οτι θα με κραξει.

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Πήγα να δωσω αίμα πρωί πρωί και με ρώτησαν σε ποια εβδομάδα είμαι και όταν είπα 16η μου είπαν " καλέ δεν σας φαίνεται"! Η αλήθεια είναι ότι ούτε και σε μένα φαίνεται κάτι ακόμα. Μόνο ελάχιστα πάνω από την βουβονική περιοχή έχω ένα μικρό πρηξιματάκι. Από κιλά έχω πάρει 1,5. Προσέχω αρκετά γιατί αμα με αφήσω μπορώ να φάω τα πάντα! Και μετά έχω και τύψεις! Laughing

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:Καλημέρα! Πήγα να δωσω αίμα πρωί πρωί και με ρώτησαν σε ποια εβδομάδα είμαι και όταν είπα 16η μου είπαν " καλέ δεν σας φαίνεται"! Η αλήθεια είναι ότι ούτε και σε μένα φαίνεται κάτι ακόμα. Μόνο ελάχιστα πάνω από την βουβονική περιοχή έχω ένα μικρό πρηξιματάκι. Από κιλά έχω πάρει 1,5. Προσέχω αρκετά γιατί αμα με αφήσω μπορώ να φάω τα πάντα! Και μετά έχω και τύψεις! Laughing


16η βδομαδα και εχεις +1,5 κιλο?
μπραβο ρε κοριτσι! θα σου πω το βραδυ η αυριο ποσα εχω παρει εγω.

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Εννοείται ότι περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό! Κάτι μου λέει ότι σήμερα θα δεις και το φύλο! Very Happy

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:
Εννοείται ότι περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό! Κάτι μου λέει ότι σήμερα θα δεις και το φύλο! Very Happy

ναι, μπορει να το δω. εχω μια τετοια αισθηση. καλα, ας δω πρωτα οτι ειναι καλα ολα με το μπεμπε, και βλεπουμε..

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρά θα είναι το μπεμπέ σου! Να μην ανησυχείς!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!
Πήγαμε εχθες στο γιατρο, μια χαρά ήταν το μπεμπακι μας, αλλα δεν μας εδειξε το φύλο!! Είχε τα ποδαρακια του κλειστα και ενω στην αρχη κουνιοτανε και ελεγε ο γιατρος, που θα παει, θα γυρισει, τοτε κοιμηθηκε!!!!! τώρα μας είπε να παω για την β' επιπεδου σε 2-3 εβδομαδες.
ξεχασα να πω, αυτη τη φορα ειχαμε και τον Θανουλη μαζι μας και βλέπαμε μαζι το νινι!!! χεχεχεχε....

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο Zoekopa! Πολύ όμορφα τα νέα σου! Σας την έσκασε το μικρούλι! Η β' επιπέδου ποιες εβδομάδες γίνεται?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="zoekopa"]Καλημέρα!!!
Πήγαμε εχθες στο γιατρο, μια χαρά ήταν το μπεμπακι μας, αλλα δεν μας εδειξε το φύλο!! Είχε τα ποδαρακια του κλειστα και ενω στην αρχη κουνιοτανε και ελεγε ο γιατρος, που θα παει, θα γυρισει, τοτε κοιμηθηκε!!!!! τώρα μας είπε να παω για την β' επιπεδου σε 2-3 εβδομαδες.
ξεχασα να πω, αυτη τη φορα ειχαμε και τον Θανουλη μαζι μας και βλέπαμε μαζι το νινι!!! χεχεχεχε....[/quot

ειδες που μας κανουν τσαλιμακια? δεν πειραζει, αρκει να βλεπουμε οτι ειναι καλα. εγω θα παω σημερα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:Μπράβο Zoekopa! Πολύ όμορφα τα νέα σου! Σας την έσκασε το μικρούλι! Η β' επιπέδου ποιες εβδομάδες γίνεται?

αν θυμαμαι καλα, ειχα κανει στην 22η βδομαδα

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:
Merjana έγραψε:Μπράβο Zoekopa! Πολύ όμορφα τα νέα σου! Σας την έσκασε το μικρούλι! Η β' επιπέδου ποιες εβδομάδες γίνεται?

αν θυμαμαι καλα, ειχα κανει στην 22η βδομαδα
ο γιατρος μου ειπε γυρω στις 19-20-21 εβδομαδες, τωρα που θα παρω τηλεφωνο στον γιατρο που θα μου κανει τον υπερυχο θα πει εκεινος ποτε ειναι καλυτερα.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera koritsakia mou.Ti kanete?Polu zesth kai shmera kai den kserw pws tha anteksoume.Apo oti eida milhsate kai ligo gia ta kila.Egw exw parei 2 pros to paron kai siga siga blepw allagh stin koilia mou.Oxi oti exei fouskwsei alla exei stroggulepsei ligo

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Halloooooooooooooooooo
anybody hereeeeeeeeeeee?

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια τι επαθα σημερα, ασχετο με την εγκυμοσυνη μας!! ειχα τη φαεινη ιδεα να κουρεψω το παιδακι μου!!! μονη μου!!! ηλιθια ιδεα.... ενω στην αρχη τον κουρεψα ωραια και καλα, ηθελα μετα να διορθωσω τις ατελειες...... και μου ξεφυγε η μηχανη και του πηρε παραπανω τα μαλλακια του και αναγκααστικα να τον κοψω γουλι και ειναι χαλιαααα!!! πανε οι μπουκλιτσες του!!! τωρα περιμενω τον αντρα μου να με κραξει και φυσικα θα φαω πολυ κραξιμο απο γιαγιαδες, παπουδες κλπ κλπ γιατι ολοι μου λεγανε να μη τον κουρεψω αλλα δεν γινοταν, τα μαλλια του γινοταν κομπος και δε μπορουσα να τον χτενισω.
εντωμεταξυ αυριο εχω μαθημα οδηγησης και ήταν να τον προσεξει η πεθερα μου, αλλα ειπα τον αδερφο μου να τον προσεξει για να μη παω με χαλια ψυχολογια για μαθημα.
Αααααχ!!!!!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν πειράζει βρε κορίτσι μου αυτά συμβαίνουν! Μαλλάκια είναι θα ξαναμακρύνουν! Μην το σκέφτεσαι καν! Και αν σε ρωτήσουν πες τους ότι του τα πήρα λίγο παραπάνω γιατί έχει πολλή ζέστη και έσκαγε το παιδί!

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο κορίτσια για τα καλά αποτελέσματα! Να είναι καλά τα μωρακια μας, αν και έχω αγχωθει τις 3 τελευταίες μέρες γιατί έχω έντονους πόνους στη κοιλιά. Νομίζω ότι οι πιο πολλές έχουμε αγοράκια, πάντως όσες ξέρω έχουν αγοράκια!!!

Zoekopa πραγματικά ετοιμάσου να σε κράξουν ειδικά οι παππούδες κ γιαγιάδες αλλά μην σκάς καλοκαίρι πες έχουμε. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 31 654316

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hen Hen έγραψε:Μπράβο κορίτσια για τα καλά αποτελέσματα! Να είναι καλά τα μωρακια μας, αν και έχω αγχωθει τις 3 τελευταίες μέρες γιατί έχω έντονους πόνους στη κοιλιά. Νομίζω ότι οι πιο πολλές έχουμε αγοράκια, πάντως όσες ξέρω έχουν αγοράκια!!!

Zoekopa πραγματικά ετοιμάσου να σε κράξουν ειδικά οι παππούδες κ γιαγιάδες αλλά μην σκάς καλοκαίρι πες έχουμε. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 31 654316


Κοριτσι μου κι εγω ειχα κατι πονακια και πηρα τον γιατρο μου τηλεφωνο και μου ειχε πει αν συνεχιστουν η γινουν πιο εντονα να παω κατευθειαν.Δεν ηταν τιποτα τελικα αλλα καλου κακου εγω ειχα παει για να μου φυγει η αγωνια και ολαηταν μια χαρα

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακαρι να μην ειναι τπτ Εvi μου, αν δω οτι συνεχιζονται οι πονοι θα τον παρω τηλ να δω τι θα μου πει και μηπως χρειαστει να παω. Δεν ξερω αλλα με αγχωνουν ολα πολυ αν και ξερω πως δεν πρεπει. Η κοιλιτσα παντως ολο και φουσκωνει!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις