Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Καλλωπισμός done!
Καφές done!
Τοστ done!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M087

Σεντονάκι in progress! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M102

Αγάπη δεν το σκέφτηκα ότι μπορούμε να επιστρατεύσουμε τα νύχια μας για κανα πόντο Twisted Evil Twisted Evil Γιατί μπορεί να μη το χω με τ αυγά αλλά από νύχι σκίζω!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M137

Άρτεμις θα μας λείψεις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Πώς θα ζήσεις χωρίς ιντερνετ???? Shocked Shocked Shocked Εγώ δεν θα μπορούσα! Cool

Βασιλική σούπερ τα μπισκότα σου φέρε κ σε μένα Razz Αν επιτρέπεται σε ποιο μέρος της Χαλκιδικής? Λατρεύω Χαλκιδική Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 536304 Συγχαρητήρια για τη δουλειά , καλό ξεκίνημα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 50580

Γκρινιάρα μη σκέφτεσαι πόσο θα ήσουν No είπαμε θετική σκέψη κ καλά σε λέει το Λεμονάκι, αυτομαστιγώνεσαι? Χαχαχαχα Razz

Ειρήνη να χαίρεσαι το Βασίλη σου! Very Happy Να ναι γερός κ τυχερός!

Ιωάννα μου φιτ εσύ! Razz Να δούμε εγώ πότε θα κουνήσω τον π@πό μου γιατί πάλι η ζυγαριά μου σήμερα με εκδικήθηκε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182

Λεμονάκι είμαι χαρούμενη λόγω διακοπών κ λόγω του ότι σχόλασα νωρίς σήμερα. Εκκλησιαστήκαμε, φτιάξαμε καμιά λαμπάδα κ βουρ για το σπίτι! Razz Προσπαθώ να αποφασίσω ποιο με κάνει να γελάω περισσότερο το σκυλάκι-κουνελάκι ή το παιδάκι-κουνελάκι? Razz
Σήμερα έψαξα για εκείνο τον σκυλάκο που σας έλεγα αλλά πουθενά No

Σοφούλι πίστεψέ το, αν δεν το πιστεύεις εσύ η μάνα ποιος θα το πιστέψει? Razz

Κ με αλφαβητική σειρά παρακαλώ!
Άμα ξεχνάω καμιά ον λαιν να με συγχωρέσει Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 667478


έχεις ανεβάσει ψηλά τον πήχη θα γίνει χαμός!!!
σε ένα χωριό κοντά στον Πολύγυρο αλλά τώρα με την δουλειά θα πάμε Πολύγυρο να μείνουμε

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντα μπορει ο σκυλακος να σταθηκε τυχερος και να κουρνιαζει σε καμια ζεστη αγκαλιτσα!!!!


αυτοσφαλιαριζομαι!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasiliki25 έγραψε:
Ada έγραψε:Καλλωπισμός done!
Καφές done!
Τοστ done!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M087

Σεντονάκι in progress! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M102

Αγάπη δεν το σκέφτηκα ότι μπορούμε να επιστρατεύσουμε τα νύχια μας για κανα πόντο Twisted Evil Twisted Evil Γιατί μπορεί να μη το χω με τ αυγά αλλά από νύχι σκίζω!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M137

Άρτεμις θα μας λείψεις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Πώς θα ζήσεις χωρίς ιντερνετ???? Shocked Shocked Shocked Εγώ δεν θα μπορούσα! Cool

Βασιλική σούπερ τα μπισκότα σου φέρε κ σε μένα Razz Αν επιτρέπεται σε ποιο μέρος της Χαλκιδικής? Λατρεύω Χαλκιδική Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 536304 Συγχαρητήρια για τη δουλειά , καλό ξεκίνημα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 50580

Γκρινιάρα μη σκέφτεσαι πόσο θα ήσουν No είπαμε θετική σκέψη κ καλά σε λέει το Λεμονάκι, αυτομαστιγώνεσαι? Χαχαχαχα Razz

Ειρήνη να χαίρεσαι το Βασίλη σου! Very Happy Να ναι γερός κ τυχερός!

Ιωάννα μου φιτ εσύ! Razz Να δούμε εγώ πότε θα κουνήσω τον π@πό μου γιατί πάλι η ζυγαριά μου σήμερα με εκδικήθηκε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182

Λεμονάκι είμαι χαρούμενη λόγω διακοπών κ λόγω του ότι σχόλασα νωρίς σήμερα. Εκκλησιαστήκαμε, φτιάξαμε καμιά λαμπάδα κ βουρ για το σπίτι! Razz Προσπαθώ να αποφασίσω ποιο με κάνει να γελάω περισσότερο το σκυλάκι-κουνελάκι ή το παιδάκι-κουνελάκι? Razz
Σήμερα έψαξα για εκείνο τον σκυλάκο που σας έλεγα αλλά πουθενά No

Σοφούλι πίστεψέ το, αν δεν το πιστεύεις εσύ η μάνα ποιος θα το πιστέψει? Razz

Κ με αλφαβητική σειρά παρακαλώ!
Άμα ξεχνάω καμιά ον λαιν να με συγχωρέσει Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 667478


έχεις ανεβάσει ψηλά τον πήχη θα γίνει χαμός!!!
σε ένα χωριό κοντά στον Πολύγυρο αλλά τώρα με την δουλειά θα πάμε Πολύγυρο να μείνουμε

εκει γυρω εχει να χωριο που το λενε αγ.προδρομο??? με ειχαν τρελανει στη δουλεια (οταν εμενα θεσ/νικη) να παω να φαω σουβλακια!!!!!!!!!

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκρινιαρα έγραψε:
vasiliki25 έγραψε:
Ada έγραψε:Καλλωπισμός done!
Καφές done!
Τοστ done!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M087

Σεντονάκι in progress! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M102

Αγάπη δεν το σκέφτηκα ότι μπορούμε να επιστρατεύσουμε τα νύχια μας για κανα πόντο Twisted Evil Twisted Evil Γιατί μπορεί να μη το χω με τ αυγά αλλά από νύχι σκίζω!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M137

Άρτεμις θα μας λείψεις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Πώς θα ζήσεις χωρίς ιντερνετ???? Shocked Shocked Shocked Εγώ δεν θα μπορούσα! Cool

Βασιλική σούπερ τα μπισκότα σου φέρε κ σε μένα Razz Αν επιτρέπεται σε ποιο μέρος της Χαλκιδικής? Λατρεύω Χαλκιδική Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 536304 Συγχαρητήρια για τη δουλειά , καλό ξεκίνημα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 50580

Γκρινιάρα μη σκέφτεσαι πόσο θα ήσουν No είπαμε θετική σκέψη κ καλά σε λέει το Λεμονάκι, αυτομαστιγώνεσαι? Χαχαχαχα Razz

Ειρήνη να χαίρεσαι το Βασίλη σου! Very Happy Να ναι γερός κ τυχερός!

Ιωάννα μου φιτ εσύ! Razz Να δούμε εγώ πότε θα κουνήσω τον π@πό μου γιατί πάλι η ζυγαριά μου σήμερα με εκδικήθηκε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182

Λεμονάκι είμαι χαρούμενη λόγω διακοπών κ λόγω του ότι σχόλασα νωρίς σήμερα. Εκκλησιαστήκαμε, φτιάξαμε καμιά λαμπάδα κ βουρ για το σπίτι! Razz Προσπαθώ να αποφασίσω ποιο με κάνει να γελάω περισσότερο το σκυλάκι-κουνελάκι ή το παιδάκι-κουνελάκι? Razz
Σήμερα έψαξα για εκείνο τον σκυλάκο που σας έλεγα αλλά πουθενά No

Σοφούλι πίστεψέ το, αν δεν το πιστεύεις εσύ η μάνα ποιος θα το πιστέψει? Razz

Κ με αλφαβητική σειρά παρακαλώ!
Άμα ξεχνάω καμιά ον λαιν να με συγχωρέσει Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 667478


έχεις ανεβάσει ψηλά τον πήχη θα γίνει χαμός!!!
σε ένα χωριό κοντά στον Πολύγυρο αλλά τώρα με την δουλειά θα πάμε Πολύγυρο να μείνουμε

εκει γυρω εχει να χωριο που το λενε αγ.προδρομο??? με ειχαν τρελανει στη δουλεια (οταν εμενα θεσ/νικη) να παω να φαω σουβλακια!!!!!!!!!

ναι σχετικά κοντά είναι ε καλά κι συ δεν πήγες?? χάνονται τέτοιες ευκαιρίες???

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνωμη που λειπω αλλα παιζω με τον εκτορακο τον εχουμε σπιτι φευγει ο απεναντι αχ ποση χαρα μου δινει και μονο που οταν του μιλαω κουναει την ουριτσα του και ξαπλωνει στα ποδια μου για να τον χαιδεψω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M015

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ μωρέ με τη Χαλκιδική μου ρθε στο μυαλό η θάλασσα η όμορφη όχι ο Πολύγυρος Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M068 πάντως μια χαρά είναι κ εκεί ,αφού υπάρχει κ δουλειά σούπερ!

Ναι Γκρινιάρα ο Άγιος Πρόδρομος έχει κ τέλειο ψωμί κ τέλεια σουβλάκια!! Κάθε καλοκαίρι τσιμπάμε κι από κανένα ! Razz

Αγάπη ξεκαθαρίστηκε η κατάσταση με το γείτονα ή θα ρθουμε να τον πλακώσουμε??? Twisted Evil Twisted Evil

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:συγνωμη που λειπω αλλα παιζω με τον εκτορακο τον εχουμε σπιτι φευγει ο απεναντι αχ ποση χαρα μου δινει και μονο που οταν του μιλαω κουναει την ουριτσα του και ξαπλωνει στα ποδια μου για να τον χαιδεψω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M015

αχ τι καλά μπράβο!!! θα πάω στο πατρικό μου σήμερα και θα δω και γω την σκυλίτσα μου!!!

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Αχ μωρέ με τη Χαλκιδική μου ρθε στο μυαλό η θάλασσα η όμορφη όχι ο Πολύγυρος Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M068 πάντως μια χαρά είναι κ εκεί ,αφού υπάρχει κ δουλειά σούπερ!

Ναι Γκρινιάρα ο Άγιος Πρόδρομος έχει κ τέλειο ψωμί κ τέλεια σουβλάκια!! Κάθε καλοκαίρι τσιμπάμε κι από κανένα ! Razz

Αγάπη ξεκαθαρίστηκε η κατάσταση με το γείτονα ή θα ρθουμε να τον πλακώσουμε??? Twisted Evil Twisted Evil

δεν θα δουλέψω στον Πολύγυρο στην παραλία σε ξενοδοχείο απλά εκεί βολεύει να μείνουμε

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasiliki25 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
vasiliki25 έγραψε:
Ada έγραψε:Καλλωπισμός done!
Καφές done!
Τοστ done!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M087

Σεντονάκι in progress! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M102

Αγάπη δεν το σκέφτηκα ότι μπορούμε να επιστρατεύσουμε τα νύχια μας για κανα πόντο Twisted Evil Twisted Evil Γιατί μπορεί να μη το χω με τ αυγά αλλά από νύχι σκίζω!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 M137

Άρτεμις θα μας λείψεις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Πώς θα ζήσεις χωρίς ιντερνετ???? Shocked Shocked Shocked Εγώ δεν θα μπορούσα! Cool

Βασιλική σούπερ τα μπισκότα σου φέρε κ σε μένα Razz Αν επιτρέπεται σε ποιο μέρος της Χαλκιδικής? Λατρεύω Χαλκιδική Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 536304 Συγχαρητήρια για τη δουλειά , καλό ξεκίνημα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 50580

Γκρινιάρα μη σκέφτεσαι πόσο θα ήσουν No είπαμε θετική σκέψη κ καλά σε λέει το Λεμονάκι, αυτομαστιγώνεσαι? Χαχαχαχα Razz

Ειρήνη να χαίρεσαι το Βασίλη σου! Very Happy Να ναι γερός κ τυχερός!

Ιωάννα μου φιτ εσύ! Razz Να δούμε εγώ πότε θα κουνήσω τον π@πό μου γιατί πάλι η ζυγαριά μου σήμερα με εκδικήθηκε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 585182

Λεμονάκι είμαι χαρούμενη λόγω διακοπών κ λόγω του ότι σχόλασα νωρίς σήμερα. Εκκλησιαστήκαμε, φτιάξαμε καμιά λαμπάδα κ βουρ για το σπίτι! Razz Προσπαθώ να αποφασίσω ποιο με κάνει να γελάω περισσότερο το σκυλάκι-κουνελάκι ή το παιδάκι-κουνελάκι? Razz
Σήμερα έψαξα για εκείνο τον σκυλάκο που σας έλεγα αλλά πουθενά No

Σοφούλι πίστεψέ το, αν δεν το πιστεύεις εσύ η μάνα ποιος θα το πιστέψει? Razz

Κ με αλφαβητική σειρά παρακαλώ!
Άμα ξεχνάω καμιά ον λαιν να με συγχωρέσει Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 667478


έχεις ανεβάσει ψηλά τον πήχη θα γίνει χαμός!!!
σε ένα χωριό κοντά στον Πολύγυρο αλλά τώρα με την δουλειά θα πάμε Πολύγυρο να μείνουμε

εκει γυρω εχει να χωριο που το λενε αγ.προδρομο??? με ειχαν τρελανει στη δουλεια (οταν εμενα θεσ/νικη) να παω να φαω σουβλακια!!!!!!!!!

ναι σχετικά κοντά είναι ε καλά κι συ δεν πήγες?? χάνονται τέτοιες ευκαιρίες???


το'χω σκυλομετανοιωσει!!!!!!αν παμε στο εξοχικο το καλοκαιρι στο πρωτο ποδι θα κανω ενα σαλτο να φαω και κανα σουβλακι.......

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη ολα καλα με το πρωην αφεντικο του εκτορακου???

πως ειναι η συμβιωση???

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΠΛΑΚΙ ΜΕ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ


ΥΛΙΚΑ
• ½ κιλό λευκά μανιτάρια
• 1 ματσ. μαϊντανό
• 2 πιπεριές πράσινες
• 2 πιπεριές κόκκινες
• 1 ½ φλ. σπιτική ντομάτα Pummaro
• 2 σκελ. σκόρδο
• 2 κρεμμύδια
• 1 φλ. ελαιόλαδο Άλτις
• 300 γρ. χυλοπίτες
• Αλάτι, πιπέρι
ΕΚΤΕΛΕΣΗ
Ξεφλουδίζουμε τα μανιτάρια και τα κόβουμε σε κοντρά κομμάτια.
Σε ένα αντικολλητικό ταψί βάζουμε τα μανιτάρια και τα περιχύνουμε με το μισό ελαιόλαδο. Τα βάζουμε σε προθερμασμένο φούρνο να ψηθούν στους 180 βαθμούς για 30 λεπτά.
Ψιλοκόβουμε τα κρεμμύδια και κόβουμε τις πιπεριές πρώτα σε ροδέλες και μετά στη μέση.
Σε ένα τηγάνι βάζουμε το υπόλοιπο ελαιόλαδο και σοτάρουμε τις πιπεριές, τα ψιλοκομμένα κρεμμύδια και το σκόρδο ψιλοκομμένο με αλάτι και πιπέρι.
Μόλις ροδίσουν, προσθέτουμε το σπιτικό χυμό ντομάτας, αλάτι, πιπέρι.
Μόλις γίνει η σάλτσα και έχουν ψηθεί τα μανιτάρια τα βγάζουμε από το φούρνο και τα περιχύνουμε με τη σάλτσα.
Προσθέτουμε ακόμα μισό ποτήρι ελαιόλαδο και μπόλικο ψιλοκομμένο μαϊντανό, συμπληρώνουμε λίγο νερό στο ταψί και συνεχίζουμε το ψήσιμο πάντα στους 180 μέχρι να δέσουν όλα τα υλικά περί τα 20-30 λεπτά.
Βράζουμε τις χυλοπίτες σε άφθονο αλατισμένο νερό. Σουρώνουμε και σερβίρουμε σε πιάτο τις χυλοπίτες ζεστές και από πάνω περιχύνουμε τα μανιτάρια με τη σάλτσα από πιπεριές και κρεμμύδια.


παω να το κανω για αυριο!!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:αγαπη ολα καλα με το πρωην αφεντικο του εκτορακου???

πως ειναι η συμβιωση???

δοξα τον Θεο ολα καλα πιστευω οτι θα ειναι πολυ καλη η συμβιωση με τον φιλαρακο μας μεχρι στιγμης τα παμε πολυ καλα

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκρινιαρα έγραψε:ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΠΛΑΚΙ ΜΕ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ


ΥΛΙΚΑ
• ½ κιλό λευκά μανιτάρια
• 1 ματσ. μαϊντανό
• 2 πιπεριές πράσινες
• 2 πιπεριές κόκκινες
• 1 ½ φλ. σπιτική ντομάτα Pummaro
• 2 σκελ. σκόρδο
• 2 κρεμμύδια
• 1 φλ. ελαιόλαδο Άλτις
• 300 γρ. χυλοπίτες
• Αλάτι, πιπέρι
ΕΚΤΕΛΕΣΗ
Ξεφλουδίζουμε τα μανιτάρια και τα κόβουμε σε κοντρά κομμάτια.
Σε ένα αντικολλητικό ταψί βάζουμε τα μανιτάρια και τα περιχύνουμε με το μισό ελαιόλαδο. Τα βάζουμε σε προθερμασμένο φούρνο να ψηθούν στους 180 βαθμούς για 30 λεπτά.
Ψιλοκόβουμε τα κρεμμύδια και κόβουμε τις πιπεριές πρώτα σε ροδέλες και μετά στη μέση.
Σε ένα τηγάνι βάζουμε το υπόλοιπο ελαιόλαδο και σοτάρουμε τις πιπεριές, τα ψιλοκομμένα κρεμμύδια και το σκόρδο ψιλοκομμένο με αλάτι και πιπέρι.
Μόλις ροδίσουν, προσθέτουμε το σπιτικό χυμό ντομάτας, αλάτι, πιπέρι.
Μόλις γίνει η σάλτσα και έχουν ψηθεί τα μανιτάρια τα βγάζουμε από το φούρνο και τα περιχύνουμε με τη σάλτσα.
Προσθέτουμε ακόμα μισό ποτήρι ελαιόλαδο και μπόλικο ψιλοκομμένο μαϊντανό, συμπληρώνουμε λίγο νερό στο ταψί και συνεχίζουμε το ψήσιμο πάντα στους 180 μέχρι να δέσουν όλα τα υλικά περί τα 20-30 λεπτά.
Βράζουμε τις χυλοπίτες σε άφθονο αλατισμένο νερό. Σουρώνουμε και σερβίρουμε σε πιάτο τις χυλοπίτες ζεστές και από πάνω περιχύνουμε τα μανιτάρια με τη σάλτσα από πιπεριές και κρεμμύδια.


παω να το κανω για αυριο!!!!!!

αχ δεν μας λυπάσαι καθόλου? Crying or Very sad Crying or Very sad έχω πεθάνει από την πείνα 1 ώρα ακόμα μέχρι να έρθει ο αντρούλης μου!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!
Αγάπη, τι κάνεις; Μου έλειψες! Πήρες σκυλάκι τελικά;
Άντα, καλές διακοπές σου εύχομαι!! Αχ, τι ωραία! Για 2 εβδομάδες κλειστά τα σχολεία!! Very Happy
Λεμονάκι, εδώ έχει υπέροχη μέρα και ίσως για αυτό η διάθεσή μου είναι τόσο ανεβασμένη! Smile Ευχαριστώ για τις ευχές! Μακάρι να πιάσουν και να πάνε όλα καλά στο επόμενο! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472
Χριστίνα, χαίρομαι που είσαι και εσύ μια χαρά!! Ναι! Να έχεις θετικές σκέψεις! Αφού έμεινες μια φορά, θα ξαναμείνεις και είμαι σίγουρη ότι αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472
Γκρινιάρα, τι κάνεις; Δε θέλω να ακούω άσχημες σκέψεις. Μην πέφτεις για κανένα λόγο. Θα έρθει άλλο σποράκι σύντομα!!
Ιωάννα, πόσο σε ζηλεύω για το γυμναστήριο... Εγώ δεν έχω ούτε χρήματα ούτε χρόνο δυστυχώς. Τους πρώτους μήνες αφού είχα γεννήσει, προσπάθησα να πάω (είχα πληρωμένο πακέτο για ένα χρόνο), αλλά ο άντρας μου αδυνατούσε να μείνει μόνος με το μωρό... Sad
Βασιλική, συγχαρητήρια για τη δουλειά και για τα λαχταριστά κουλουράκια!! Φαίνονται πεντανόστιμα!
Ειρήνη, χρόνια πολλά στον άντρα σου!!
Σοφία, να μου χαϊδέψεις την κοιλίτσα σου και να μας στείλεις μπόλικη εγκυόσκονη σε παρακαλώ!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου και μενα μου ελειψες βρε κοριτσακι μου τη κανεις?? ο αντωνακης σου καλα ειναι??? ναι υιοθετησαμε ενα σκυλο 10 ετων τον λενε εκτορα μας τον εδωσε ο γειτονας απο απεναντι γιατι χωρισε με την γυναικα του και μετακομιζει εσυ κανενα νεο??? βλεπω εισαι σε πολυ καλη διαθεση και εχεις θετικη ενεργεια μπραβο κοπελα μου πολυ χαιρομαι για σενα Very Happy Very Happy

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπη, αν και δεν είμαστε πολύ καλά στην υγεία μας (είμαστε ψιλοάρρωστοι όλοι), η ψυχολογία μου σήμερα είναι στα πολύ άνω της!! Έχω βάλει ζουζούνια και χορεύω!! Σήμερα όλη μέρα δουλίτσες, γιατί την Κυριακή θα κάνουμε τα γενέθλια του Αντωνάκη! Σε λίγο θα βάλω σκούπα και όπως πάντα ο Αντωνάκης θα με κυνηγάει από πίσω. Θα βάλω φώτο να τους δείτε και τους δύο. Την σκούπα και τον Αντωνάκη... Smile
Εύχομαι να περάσετε αξέχαστες στιγμές με τον Εκτοράκο!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς τη Μαρία Very Happy Πολύ χάρηκα που σε άκουσα αισιόδοξη κ που συμφωνήσατε με τον άνδρα σου! Οι 2 μήνες ακούγονται πολύ καλοί ώστε να το ξεπεράσετε κ βουρ να σας έρθει κ η κόρη! Razz
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472

Καλά κάνετε κ κάνετε όνειρα, αν δεν είχαμε κι αυτά δεν θα κάναμε τίποτα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 328109

Υ.Γ να μου φιλήσεις τον Αντωνάκη σου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντα μου, πολύ ευχαρίστως να τον γεμίσω φιλάκια!! Very Happy Ναι, 2 μήνες και μετά θέλω να έρθει... γιος πάλι... Very Happy Ο άντρας μου θέλει την κόρη, αλλά εγώ θέλω αγοράκι για να κάνουμε και τρίτο... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου παροτι κανω τετοιες σκεψεις δεν πτοουμαι ψυχολογικα....θα πεσω μια και καλη αμα δω την αλεκα την τεταρτη... Very Happy Very Happy Very Happy


αγαπη πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα με τον εκτορακο σας cheers cheers cheers

βασιλικη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 667478 δεν το κανω επιτηδες...κι εγω εφαγα αρακα αλαδωτο και με εχει ξεσκισει η ατιμη η πεινα........ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 679259


θελω να ξυπνησω το πρωι και να ειναι πασχα......... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστώ πολύ Μαράκι να χαίρεσαι τον άντρακλα κούκλος!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Άντα μου, πολύ ευχαρίστως να τον γεμίσω φιλάκια!! Very Happy Ναι, 2 μήνες και μετά θέλω να έρθει... γιος πάλι... Very Happy Ο άντρας μου θέλει την κόρη, αλλά εγώ θέλω αγοράκι για να κάνουμε και τρίτο... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


τι γλυκο ζουζουνι ειναι αυτο????να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 875502

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκρινιαρα έγραψε:μαρακι μου παροτι κανω τετοιες σκεψεις δεν πτοουμαι ψυχολογικα....θα πεσω μια και καλη αμα δω την αλεκα την τεταρτη... Very Happy Very Happy Very Happy


αγαπη πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα με τον εκτορακο σας cheers cheers cheers

βασιλικη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 667478 δεν το κανω επιτηδες...κι εγω εφαγα αρακα αλαδωτο και με εχει ξεσκισει η ατιμη η πεινα........ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 679259


θελω να ξυπνησω το πρωι και να ειναι πασχα......... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 654655

άντε καλά σε συγχωρώ Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γκρινιάρα, όχι... Δε θα πέσεις. Εμείς είμαστε εδώ και δε θα σε αφήσουμε!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Σε ευχαριστώ για την ευχή για τον Αντωνάκη! Σε λίγο χρονίζουμε!! (Όλοι μαζί! ) Very Happy
Βασιλική, ευχαριστώ!! Είναι το λουκουμάκι μου!!

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσάκια εγώ θα σας χαιρετήσω θα πάω στην μανούλα μου για 2 μέρες ίσως μπω το βραδάκι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #27 - Σελίδα 21 417472 σε όλες!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Βασιλική!! Και εγώ σας αφήνω. Πάω για σκούπισμα-σφουγγάρισμα κτλ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις