Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 24]

????????


Επισκέπτης
το να προσπαθεις να με πεταξεις απ την κουβεντα δεν το βλεπω ως απορια ουτε με πολλη ουτε με λιγη ευγενεια

αν οντως ηταν απορια και δεν ηταν ειρωνεια, κατι που ο γραπτος λογος ευκολα κρυβει, σου ζητω συγνωμη για την απαντηση μου και σε διαβεβαιω οτι ετσι θα απαντουσα και πολυ πριν τη Μ Εβδομαδα γιατι μου φανηκε οτι με ειρωνευεσαι

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:οπως λες και εσυ το ορθοδοξοι ηταν ΄΄μεταξυ άλλων΄΄...ενα κομματάκι απο τα χιλια...
γινεται αυτόματα ολο το θεμα θρησκευτικό από αυτο????
Δεν ηταν ενα κομματακι απο χιλια, αλλά απο δυο-τρια. Οπότε, ναι, το μισο σχεδον θεμα αναγεται στη θρησκεία ετσι.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:οπως λες και εσυ το ορθοδοξοι ηταν ΄΄μεταξυ άλλων΄΄...ενα κομματάκι απο τα χιλια...
γινεται αυτόματα ολο το θεμα θρησκευτικό από αυτο????
Δεν ηταν ενα κομματακι απο χιλια, αλλά απο δυο-τρια. Οπότε, ναι, το μισο σχεδον θεμα αναγεται στη θρησκεία ετσι.

τοτε νενα με κατηγορούσες οτι το ανοιξα για να πείσω να κάνουμε παιδια..

τωρα οτι είναι θρησκευτικό...

προφανως τα λογια εύκολα γυρίζουν ετσι οπως μας βολεύουν ..οποτε δεν θα βρω ποτέ το δίκιο μου...

αν σταματήσουν οι προσωπικές προσβολες εγω δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το φορουμ...

οποτε ας το τελειώνουμε μια ώρα αρχύτερα..

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:το να προσπαθεις να με πεταξεις απ την κουβεντα δεν το βλεπω ως απορια ουτε με πολλη ουτε με λιγη ευγενεια

Δεν προσπάθησα να σε πετάξω απο την κουβέντα!Μόνη σου είπες οτι δεν εχεις να προσφέρεις κάτι άλλο και αμέσως μετά δίνεις τον λόγο στην μπουμπουκίτσα και αμφισβητείς τα λεγόμενά της πάνω που τα πνεύματα ηρεμούν!!Τώρα αν πάλι καταλαβαίνεις οτι σε ειρωνεύομαι τι να σου πω?

αν οντως ηταν απορια και δεν ηταν ειρωνεια, κατι που ο γραπτος λογος ευκολα κρυβει, σου ζητω συγνωμη για την απαντηση μου και σε διαβεβαιω οτι ετσι θα απαντουσα και πολυ πριν τη Μ Εβδομαδα γιατι μου φανηκε οτι με ειρωνευεσαι


Γιατι πάντα μα πάντα οταν κάποιος δεν συμφωνεί με τα λεγόμενα μας τον βάζουμε στην μαύρη λίστα και νομίζουμε οτι μας ειρωνεύετε κοροιδεύει κτλ?Και αυτο απορία είναι!!!

????????


Επισκέπτης
bou-boukitsa έγραψε:[

αν σταματήσουν οι προσωπικές προσβολες εγω δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το φορουμ...

οποτε ας το τελειώνουμε μια ώρα αρχύτερα..

δεν εχω διαβασει το θεμα για το οποιο μιλατε θελω ομως να πω οτι να φυγεις δεν ειναι λυση μπουμπουκιτσα.......ειμαστε μια παρεα, θα πουμε, θα διαφωνησουμε σε κατι, θα συμφωνησουμε σε κατι αλλο, μην το παιρνεις σαν προσωπικη αντιπαραθεση ακομα και να ειναι οπως λες 2-3 ατομα που σου τη λενε τα ιδια ατομα σε ενα αλλο θεμα μπορει να συμφωνησουν μαζι σου

δε νομιζω να κραταει κανεις καταλογο "οτι πει η μπουμπουκιτσα θα διαφωνω και θα της τη λεω"

εγω προτεινω να ηρεμησουμε κοριτσια, και να μη χαλαμε τις καρδιες μας και στεναχωρουμε αδικα τους αλλους----- ακους ναταλι μαρια??? με στεναχωρεσες βρε!!!! αλλα το πιο κοντινο μου και αγαπημενο μου ατομο εδω μεσα μου εγγυηθηκε οτι εισαι πολυ καλο παιδι και φοβερος χαρακτηρας οποτε θα βαλω τα δυνατα μου να με συμπαθησεις κι εμενα λιγο .......

????????


Επισκέπτης
natali-maria έγραψε:e]Γιατι πάντα μα πάντα οταν κάποιος δεν συμφωνεί με τα λεγόμενα μας τον βάζουμε στην μαύρη λίστα και νομίζουμε οτι μας ειρωνεύετε κοροιδεύει κτλ?Και αυτο απορία είναι!!!



just a minute!!! αλλο ειναι το δε συμφωνω, δε νομιζω να σου ειπα ποτε μου γιατι δε συμφωνεις μαζι μου, και αλλο ειναι

"εσυ ολο εδω εισαι!!!!!!!!!!"

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:

Οκ, ειμαι μια απο αυτες τι κοπελες (το "κοπέλα" το χρησιμοποιω ευφημιστικα για τον εαυτο μου, δε θα με χαρακτηριζα και νεουδι Razz ). Προσωπικά μπαίνω και απανταω όπου υπάρχει θέμα το οποίο με ιντριγκάρει και για το οποίο εχω μια συγκεκριμένη άποψη. Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν για το ορθον της άποψής μου - αν αυτο φάνηκε απο κάποια ποστς μου, ζητω συγγνωμη.
Τελευταία δεν γράφω και πολυ. Απαντάω σε θεματα ιατρικά κυρίως, οταν μια μανουλα εχει απορίες με διάφορες εξετάσεις πχ, διοτι ειναι και το αντικείμενο μου τετοιο. Επίσης αν δω γραμμένο κάτι το οποίο ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ το θεωρω λάθος ή ανακριβές, ναι, θελω να πω την άποψη μου.
Με τον ιδιο τροπο συμμετειχα και σε αναλογα θέματα οταν εγραφα 100 ποστς την ημέρα. Απλα θεωρησα τωρα τελευταια οτι το να γραφω "συμφωνω" σε ενα θεμα με το οποιο συμφωνω, στ'αληθεια δεν προσφερει κατι στη συζητηση.

Αυτο που για μενα ειναι εκνευριστικο δεν ειναι η αντιθετη άποψη. Ειναι το να βλέπω οτι αυτος που με τοσο σθένος υποστηριζει την άποψη του (και ειναι δικαιωμά του να το κάνει)
α. εχει ενα υφος οτι αυτος κι άλλος κανενας.
β. υποθετει πράγματα για μενα ή για άλλους που δεν στηρίζονται πουθενα
γ. θεωρει με το να επιχειρηματολογησω υπέρ της άποψης μου, οτι τον φιμωνω και δεν τον αφηνω να μιλησει, ενω ο ιδιος αδυνατει να επιχειρηματολογησει υπέρ της δικής του άποψης
δ. επηρεάζει άλλες που γράφουν μετα, γραφοντας οτι φοβαται να πει την άποψη του. Αλήθεια γιατι να φοβουνται αυτες να πουν την αποψή τους και να μην φοβομαστε εμεις? Στην τελικη, εφόσον διαφωνω με κάτι που εγραψες, γιατι να μην φοβαμαι εγω?
ε. αποδεικνυεται οτι στ'αληθεια δεν ξερει το αντικειμενο του. Αλλιως θα μπορουσε να το υποστηριξει επαρκως, και να μην κρυβεται πίσω απο το δαχτυλό του λεγοντας οτι φοβαται να εκφραστει.

Κατανοω οτι υπάρχουν μαμαδες που βλεπουν μια αποψη και πόσο σθεναρα υποστηριζεται και δεν γραφουν τη δική τους αντιθετη αποψη. Μηπως όμως αυτο ενισχυεται και απο ποστς όπου γραφεται ακριβως αυτο??

Σε ενα θεμα τοσο προσωπικο όπως ειναι η θρησκεια, για ποιο λόγο πρέπει να μας κυριεύει η επαρση οτι εγω ειμαι καλυτερος απο εσενα? Όλοι θεωρουμε τον εαυτο μας καλυτερο απο τους άλλους, και όλοι μπορουμε να καταλογισουμε στον εαυτο μας σφάλματα. Δεν εχω την απαιτηση να με επαινει κανενας για το αν ειμαι καλη Χριστιανη η Βουδιστρια, καθως επίσης και δεν ανεχομαι κανεναν να μου πει οτι ειμαι χειροτερη απο κάποιον άλλο επειδη δεν ακολουθω τα τυπικα της θρησκειας που θα επιλέξω. Ή μαλλον, αν μου το πει, να περιμένει αντιλογο.

Αυτα.


Bρε Νενα δεν καταλαβαινεις τι λεω?Νομιζω πως ειμαι ξεκαθαρη στο τι λεω!Βλεπω και απο τις 2 πλευρες ειρωνεια και κοροιδια!Οσον αφορα αυτο που λες οτι με αυτο που γραφουμε καποιες οτι "φοβομαστε" να μιλησουμε,οτι και καλα παρασερνουμε και τις αλλες να πιστεψουν το ιδιο νομιζω ειναι λαθος!
Δηλαδη οι αλλες κοπελες δεν εχουν ματια να διαβασουν και να καταλαβουν απο μονες τους,εμεις θα τους "ανοιξουμε" τα ματια?

Επισης δεν συμπεριελαμβανα και εσενα στις κοπελες που ειπα οτι ειναι θεατες και βλεπουν αυτην την κατασταση,αλλα εννοω τα ατομα που εχουν παρα πολυ λιγα μνμ και εχουν ενοχληθει απο τετοιου ειδους θεματα και αποφασισαν να συμμετεχουν,δεν νομιζω να τις επηρεαζω εγω τοσο πολυ η καποια αλλη κοπελα με το να λεει οτι δεν μπορουμε να πουμε την γνωμη μας!

Εγω δεν ενοχλουμαι αν εσυ θα πεις διαφορετικη αποψη απο εμενα!Με ενοχλει αφανταστα ομως η ειρωνεια και η κοροιδια των πιστευω μου απο τον συνομιλητη μου!(γενικα μιλαω)

Ειναι σαν να μην αφηνουμε να πεσει τιποτα κατω ασχολιαστο και να πουμε εμεις τον τελευταιο λογο!Πιστευω πως αν απλα σχολιαζαμε ενα θεμα και δεν απευθυνομασταν ετσι προσωπικα στον συνομιλητη μας,δεν θα γινοταν ολος αυτος ο χαμος!Στο κατω κατω υπαρχουν και τα προσωπικα μνμ και εκει μια χαρα μπορουμε να τα πουμε,γιατι να γινομαστε τετοιο θεαμα σε ολο το φορουμ!Ξερω πως καμια φορα ξεφευγουμε αλλα το θεμα ειναι να μπορουμε να το φρεναρουμε,δηλαδη πρεπει να κλειδωσουν ολα τα θεματα για να ειναι ηρεμο το φορουμ?Γιατι πρεπει παντα καποια να πει τον τελευταιο λογο?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
natali-maria έγραψε:e]Γιατι πάντα μα πάντα οταν κάποιος δεν συμφωνεί με τα λεγόμενα μας τον βάζουμε στην μαύρη λίστα και νομίζουμε οτι μας ειρωνεύετε κοροιδεύει κτλ?Και αυτο απορία είναι!!!



just a minute!!! αλλο ειναι το δε συμφωνω, δε νομιζω να σου ειπα ποτε μου γιατι δε συμφωνεις μαζι μου, και αλλο ειναι

"εσυ ολο εδω εισαι!!!!!!!!!!"

Γιατί δε το λυνετε μόνες σας αυτο ρε κοριτσαρες;θα σας δειρω και τις δυο σας...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Βρε arco-iris ολο δεν έχεις να προσφέρεις κάτι στο θέμα και ολο εδω είσαι...



Συγγνωμη Ναταλι αλλα νομιζω πως η καθε μια απο εμας θα παρεξηγουσε με αυτο!Εγω παντως θα παρεξηγουσα!Δεν περναει απαρατηρητο αυτο που λες!Σορυ που επεμβαινω αλλα λεω την γνωμη μου σαν ουδετερος θεατης σε αυτο!


Δηλαδη ειναι σαν να λεει καποια κοπελα: "παω για υπνο" και να της λες εσυ: "ακομα εδω εισαι?εσυ δεν ειπες οτι πας για υπνο?"

Eγω παντως ετσι το ειδα...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την black beauty στις Σαβ Απρ 07, 2012 5:46 am, 1 φορά

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:[

αν σταματήσουν οι προσωπικές προσβολες εγω δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το φορουμ...

οποτε ας το τελειώνουμε μια ώρα αρχύτερα..

δεν εχω διαβασει το θεμα για το οποιο μιλατε θελω ομως να πω οτι να φυγεις δεν ειναι λυση μπουμπουκιτσα.......ειμαστε μια παρεα, θα πουμε, θα διαφωνησουμε σε κατι, θα συμφωνησουμε σε κατι αλλο, μην το παιρνεις σαν προσωπικη αντιπαραθεση ακομα και να ειναι οπως λες 2-3 ατομα που σου τη λενε τα ιδια ατομα σε ενα αλλο θεμα μπορει να συμφωνησουν μαζι σου

δε νομιζω να κραταει κανεις καταλογο "οτι πει η μπουμπουκιτσα θα διαφωνω και θα της τη λεω"

εγω προτεινω να ηρεμησουμε κοριτσια, και να μη χαλαμε τις καρδιες μας και στεναχωρουμε αδικα τους αλλους----- ακους ναταλι μαρια??? με στεναχωρεσες βρε!!!! αλλα το πιο κοντινο μου και αγαπημενο μου ατομο εδω μεσα μου εγγυηθηκε οτι εισαι πολυ καλο παιδι και φοβερος χαρακτηρας οποτε θα βαλω τα δυνατα μου να με συμπαθησεις κι εμενα λιγο .......


e]]Ορίστε εδω συμφωνούμε!Μπουμπουκίτσα δεν υπάρχει λόγος να φύγεις!Κάτσε στα αυγά σου!!Δεν νομίζω οτι οσες διαφωνούμε μεταξύ μας το κραταμε μανιάτικο!!!Απλά βρε κοπέλα μου μην ασχολείσαι συνέχεια με τα "θρησκευτικά" θέματα!!
arco iris ποια μουχρίτσα στα είπε αυτα?Μην την πιστεύεις!!Ψέματα λέει!!Χαχχαχαχα!!![/b]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
natali-maria έγραψε:e]Γιατι πάντα μα πάντα οταν κάποιος δεν συμφωνεί με τα λεγόμενα μας τον βάζουμε στην μαύρη λίστα και νομίζουμε οτι μας ειρωνεύετε κοροιδεύει κτλ?Και αυτο απορία είναι!!!



just a minute!!! αλλο ειναι το δε συμφωνω, δε νομιζω να σου ειπα ποτε μου γιατι δε συμφωνεις μαζι μου, και αλλο ειναι

"εσυ ολο εδω εισαι!!!!!!!!!!"


Καλή μου ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ αυτο το έγραψα γενικά!!!!Και μην μου πεις πάλι οτι σε ειρωνεύομαι γιατι θα αυτοπυρποληθώ!!!Αλήθεια Razz Razz Razz Razz !!!

black beauty έγραψε:
natali-maria έγραψε:Βρε arco-iris ολο δεν έχεις να προσφέρεις κάτι στο θέμα και ολο εδω είσαι...



Συγγνωμη Ναταλι αλλα νομιζω πως η καθε μια απο εμας θα παρεξηγουσε με αυτο!Εγω παντως θα παρεξηγουσα!Δεν περναει απαρατηρητο αυτο που λες!Σορυ που επεμβαινω αλλα λεω την γνωμη μου σαν ουδετερος θεατης σε αυτο!



Που είσαι ρε Black μου?Τόσο καιρό μέσα δεν μου μιλάς τώρα βρήκες την κατάλληλη στιγμή και εσυ?Μην παρεξηγείτε κάθε φράση που διαβάζετε βρε κορίτσια!!!!

????????


Επισκέπτης
ναταλι ΟΛΑ ΟΚ απο μενα σορρυ

εχεις και πμ

το πηρα αλλιως

ΣΟΡΡΥ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
natali-maria έγραψε:Βρε arco-iris ολο δεν έχεις να προσφέρεις κάτι στο θέμα και ολο εδω είσαι...


ευγενεστατη παντα ναταλι μου, δεν ειμαι ουτε στο σπιτι σου ουτε στο χωραφι του παππου σου σε παρακαλω κανε μου τη χαρη

συγγνωμη που πεταγομαι αλλα ναταλι αν εχεις και σπιτι και χωραφι απο τον παππου σου μηπως πρεπει να παρω κι εγω τα 100 μου??????λεω εγω τωρα!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
επισης μην αυτοπυρποληθεις πριν με ξεχρεωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Ναταλι δεν σου μιλουσα,εχεις δικιο γιατι ειχα δει κατι!

Τελοσπαντων σου μιλησα τωρα γιατι και εγω ενοχληθηκα με αυτο που διαβασα,ηρθα στην θεση της κοπελας!

Τελοσπαντων,αν οντως δεν το ελεγες με ειρωνικο τροπο τοτε οκ,εγω ετσι το εκλαβα!(και πιστευω οτι και σε αλλη κοπελα να το ελεγες,ετσι θα το επαιρνε,εκτος και αν κανατε παρεα και ηξερε τον χαρακτηρα σου)

????????


Επισκέπτης
ευακι ορεξη για χαρατσια εχεις μου φαινεται!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
arco iris έγραψε:
natali-maria έγραψε:Βρε arco-iris ολο δεν έχεις να προσφέρεις κάτι στο θέμα και ολο εδω είσαι...


ευγενεστατη παντα ναταλι μου, δεν ειμαι ουτε στο σπιτι σου ουτε στο χωραφι του παππου σου σε παρακαλω κανε μου τη χαρη

συγγνωμη που πεταγομαι αλλα ναταλι αν εχεις και σπιτι και χωραφι απο τον παππου σου μηπως πρεπει να παρω κι εγω τα 100 μου??????λεω εγω τωρα!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
επισης μην αυτοπυρποληθεις πριν με ξεχρεωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Χαχχαχαχαχα!Σκάσε μαρή πια!!!Με έφαγες με τα 100 σου!!!!Θα στα στείλω την Δευτέρα πρωί πρωί με τον ταχυδρόμο!!!Και θα αυτοπυρποληθώ μετα Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!

????????


Επισκέπτης
εφαγα ακυρο

νομιζα οτι το ευακι ηθελε το σπιτι

και το χωραφι!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:Ναι Ναταλι δεν σου μιλουσα,εχεις δικιο γιατι ειχα δει κατι!

Τελοσπαντων σου μιλησα τωρα γιατι και εγω ενοχληθηκα με αυτο που διαβασα,ηρθα στην θεση της κοπελας!

Τελοσπαντων,αν οντως δεν το ελεγες με ειρωνικο τροπο τοτε οκ,εγω ετσι το εκλαβα!(και πιστευω οτι και σε αλλη κοπελα να το ελεγες,ετσι θα το επαιρνε,εκτος και αν κανατε παρεα και ηξερε τον χαρακτηρα σου)


Το ξέρω οτι είχες δει κάτι και σου είχα πει και τότε οτι έκανες λάθος!Δικαίωμα σου ομως είναι το να πιστεύεις οτι θέλεις και επίσης το να μου μιλάς ή οχι!
Αυτά και απο εμένα συγχωρεμένες όλες,γιατι θα κοινωνήσω κιολας πρώτα ο Θεός!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα κανεις δεν με αγαπάει,ΤΕΛΟΣ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:ευακι ορεξη για χαρατσια εχεις μου φαινεται!

τι να κανω κι εγω η ερμη!!!!εγω σπιτι δεν εχω ουτε χωραφι απο τον παππου μου και επειδη ακουω για νεα μετρα ειπα να μαζεψω τουλαχιστον αυτα που μου χρωστανε να εχω να πλερωσω τα επομενα γ@μησιατικα!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:εφαγα ακυρο

νομιζα οτι το ευακι ηθελε το σπιτι

και το χωραφι!


Χαζή είναι να τα θέλει?Τι να τα κάνει?
Ρευστό θέλει!!!Με έχει πρήξει να της στείλω δανεικά Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εμένα κανεις δεν με αγαπάει,ΤΕΛΟΣ!!!

Aυτο ειναι το μονο σιγουρο Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:τοτε νενα με κατηγορούσες οτι το ανοιξα για να πείσω να κάνουμε παιδια..

τωρα οτι είναι θρησκευτικό...

προφανως τα λογια εύκολα γυρίζουν ετσι οπως μας βολεύουν ..οποτε δεν θα βρω ποτέ το δίκιο μου...

αν σταματήσουν οι προσωπικές προσβολες εγω δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το φορουμ...

οποτε ας το τελειώνουμε μια ώρα αρχύτερα..

Δεν σε κατηγορησα για τιποτα καλη μου, μονη σου σου προσαπτεις τις κατηγοριες.
Κανενας λόγος δεν γυρισε αντιθετα - το οτι τα θεματα σου και οι απαντησεις σου διέπονται απο μια θρησκοληψία κι εθνικισμο ειναι μια αντικειμενικη παρατηρηση.
Αν εσυ νιωθεις κάπως σχετικά με τις επιλογές σου, στ'αληθεια δε σου φταιει ένα ολοκληρο φορουμ. Πρεπει να τα βρεις με τον εαυτο σου πρωτα αντι να προσπαθεις να πεισεις και τις υπόλοιπες πως εχεις κάνει το σωστο.
Αυτο λαμβανω εγω απο τα ποστς σου.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:

Το ξέρω οτι είχες δει κάτι και σου είχα πει και τότε οτι έκανες λάθος!Δικαίωμα σου ομως είναι το να πιστεύεις οτι θέλεις και επίσης το να μου μιλάς ή οχι!
Αυτά και απο εμένα συγχωρεμένες όλες,γιατι θα κοινωνήσω κιολας πρώτα ο Θεός!!!

Nαταλι νομιζω εχεις εναν "ιδιαιτερο" τροπο οταν μιλας και γινεται πολυ ευκολα παρεξηγησιμος,αν δεν σε γνωριζει ο αλλος προσωπικα δεν μπορει να ξερει πως τα εννοεις!

Πιστευω πως εδω μεσα πρεπει να μιλαμε(γενικοτερα) με πιο κοσμιο τροπο ακομη και αν στην πραγματικη μας ζωη ειμαστε λιγο πιο εντονες προσωπικοτητες!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμένα κανεις δεν με αγαπάει,ΤΕΛΟΣ!!!

Aυτο ειναι το μονο σιγουρο Razz

Αχαχαχαχα,ΛΑΘΟΣ....Έχω τον Κωνσταντινακο μου εγω........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις