Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 24]

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αλήθεια,τον τελευταίο πειρασμό τον έχει διαβάσει καμία?Κάνει ιδιαίτερο λόγο για όσους πιστεύουν περιμένοντας ανταπόδοση..

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:ακριβως θεοσ υπαρχει γι αυτους που τον πιστευουν,κ εγω πιστευω κ θα τον πιστευω για μια ζωη μπωρει να μν πηγαινω συχνα εκλησια αλλα πιστευω κ στην παναγια με βοηθησε πολυ κ το πιστευω

Mpiskotaki79 έγραψε:η εκφραση <<θεος υπαρχει γι΄αυτους που τον πιστευουν>> υποδηλωνει οτι εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν η εγω το εξελαβα λανθασμενα? Rolling Eyes


]b]Μπισκοτάκι οχι δεν το εξέλαβες λανθασμένα!Το πιστεύω και εγω αυτο!Απο την στιγμή που πιστεύεις οτι δεν υπάρχει Θεός άρα δεν περιμένεις την βοήθεια Του ποιος ο λόγος να το αναφέρεις?
Μάλιστα γράφεις ακριβώς εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν..
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που σε θ'ιγει η συγκεκριμένη φράση![/b]

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε κοριτσια ας ξεκινησει νεος τσακωμος!!!δεν αφηνουμε να πεσει κατω ουτε το ΚΑΙ!!!!τεσπα οποιος εχει αλλη αποψη με το θεμα που ανοιξε η κοπελα απλα ας μην απαντησει αυτη θελει να λεει υπαρχει θεος αλλος δεν το πιστευει οκ!!αυτη θελει να λεει καντε 30 παιδια(τυχαια το γραφω δεν θυμαμαι τα θεματα που ανοιγει η μπουμπουκιτσα)καλα κανει ακι μακαρι ο θεος να τις δωσει και ολες μας να μας δωσει γερα παιδια και οσα παιδια επιθυμουμε δεν καταλαβα πως προσπαθει να πεισει καποιους????και θεωρω καλα εκανε που ανοιξε το θεμα!! αφου ηθελε να μας μεταφερει αυτη την ιστορια καλα εκανε!!!ποιοι ειμαστε εμεις που θα πουμε τι θεματα θα ανοιξουν!!και αν θελει να μιλα για τη θρησκεια, το σεξ η δεν ξερω τι, καλα κανει αν το θεωρω χαζο απλα το προσπερνω. οσες ειναι αθεες ας μην απαντησουν αφου δεν το πιστευουν αρα δεν το ανοιξε το θεμα λογικα γιαυτες τις κοπελες!!βεβαια αν θελουν να απαντησουν ας μην προσπαθουν να με πεισουν οτι ο θεος ειναι χαζομαρα και βλακειες γιατι εμενα μου προσβαλουν αυτο που πιστευω!!!!
οσο για το αν φοβομαστε να πουμε κατι(εγω το ειχα αναφερει νομιζω αυτο)!!ναι εγω το νιωθω γιατι ξερω οτι αν πω κατι που ειναι περιεργο καποιες αλλες θα με "κραξουν" και με ασχημο τροπο οποτε λεω να απαντησω η να μην απαντησω!!!ελευθερια εχουμε και οχι χουντα!!!εγω θεωρω οτι ο θεος ειναι ετσι, η βαφτιση, ο γαμος η θρησκεια το κομμα που υποστηριζω το χρωμα βαφης του μαλιου μου ειναι ετσι!!!ειναι κακο!!!αν ανοιξω τετοιο θεμα η πω τη γνωμη μου πως προσπαθω να κανω προσηλιτισμο????

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
natali-maria έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ακριβως θεοσ υπαρχει γι αυτους που τον πιστευουν,κ εγω πιστευω κ θα τον πιστευω για μια ζωη μπωρει να μν πηγαινω συχνα εκλησια αλλα πιστευω κ στην παναγια με βοηθησε πολυ κ το πιστευω

Mpiskotaki79 έγραψε:η εκφραση <<θεος υπαρχει γι΄αυτους που τον πιστευουν>> υποδηλωνει οτι εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν η εγω το εξελαβα λανθασμενα? Rolling Eyes


]b]Μπισκοτάκι οχι δεν το εξέλαβες λανθασμένα!Το πιστεύω και εγω αυτο!Απο την στιγμή που πιστεύεις οτι δεν υπάρχει Θεός άρα δεν περιμένεις την βοήθεια Του ποιος ο λόγος να το αναφέρεις?
Μάλιστα γράφεις ακριβώς εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν..
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που σε θ'ιγει η συγκεκριμένη φράση![/b]
μα δεν ειπα οτι με θιγει απλα με επιβεβαιωνει!
οτι τελικα εφοσον ισχυει αυτη η φραση οτι δηλαδη <<ο θεος υπαρχει μονο για οσους πιστευουν>>= ο θεος βοηθαει οσους πιστευουν
αρα μιλαμε για εναν πολυ εγωιστη θεο ο οποιος θελει να τον πιστευουμε για να μας κανει τα χατηρια?
δεν υπαρχει κατι τετοιο με την καμια ομως.
αρα επιβεβαιωνομαι στον εαυτο μου για τα πιστευω μου ακομη μια φορα.
αυτο ηθελα να πω απλα.

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΡΙΑ Σ. απο τη μια λες οτι εχουμε ελευθερια και οχι χουντα και απο την αλλη λες να μην απανταμε στο θεμα εμεις που δεν πιστευουμε.
τελικα εχουμε χουντα η οχι για να ξερω...!
αν υπηρχε ενα θεμα με τιτλο <<ο θεος ειναι ενα παραμυθι>> δηλαδη εσυ που πιστευεις δεν θα απαντουσες ε? Rolling Eyes

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpiskotaki79 έγραψε:
natali-maria έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ακριβως θεοσ υπαρχει γι αυτους που τον πιστευουν,κ εγω πιστευω κ θα τον πιστευω για μια ζωη μπωρει να μν πηγαινω συχνα εκλησια αλλα πιστευω κ στην παναγια με βοηθησε πολυ κ το πιστευω

Mpiskotaki79 έγραψε:η εκφραση <<θεος υπαρχει γι΄αυτους που τον πιστευουν>> υποδηλωνει οτι εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν η εγω το εξελαβα λανθασμενα? Rolling Eyes


]b]Μπισκοτάκι οχι δεν το εξέλαβες λανθασμένα!Το πιστεύω και εγω αυτο!Απο την στιγμή που πιστεύεις οτι δεν υπάρχει Θεός άρα δεν περιμένεις την βοήθεια Του ποιος ο λόγος να το αναφέρεις?
Μάλιστα γράφεις ακριβώς εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν..
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που σε θ'ιγει η συγκεκριμένη φράση![/b]
μα δεν ειπα οτι με θιγει απλα με επιβεβαιωνει!
οτι τελικα εφοσον ισχυει αυτη η φραση οτι δηλαδη <<ο θεος υπαρχει μονο για οσους πιστευουν>>= ο θεος βοηθαει οσους πιστευουν
αρα μιλαμε για εναν πολυ εγωιστη θεο ο οποιος θελει να τον πιστευουμε για να μας κανει τα χατηρια?
δεν υπαρχει κατι τετοιο με την καμια ομως.
αρα επιβεβαιωνομαι στον εαυτο μου για τα πιστευω μου ακομη μια φορα.
αυτο ηθελα να πω απλα.


Πως επιβεβαίωνεσε δηλαδή?Απο την στιγμή που δεν πιστεύεις καν?Σου είναι κάτι αδιάφορο,δεν υπάρχει καν για εσένα και μου λες οτι επιβεβαίωνεσε για τα πιστεύω σου?

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπισκοτακι μου αν διαβαζες καλυτερα αυτα που εχω γραψει θεωρω οτι δεν απαντουσες ετσι.ειπα οσες θελουν να απαντησουν καλα θα κανουν αλλα να μην μου προσβαλουν τα πιστευω!!!απλα λες τι γνωμη σου και οκ!!!οπως κανω και γω. επισης αν ανοιγε θεμα πχ για μια απορια για τα κοκκινα μαλλια δεν θα απαντουσα γιατι εγω εχω διαφορετικο χρωμα και πιστευω θα αναφερονταν στα ατομα που ειχαν κοκκινα μαλλια!!αλλα και να απαντουσα δεν θα ελεγα προσπαθει να με πεισει να τα βαψω κοκκινα ουτε θα της ελεγα αααα με κουρασες ολο για τα μαλλια λες!!!αυτο εννοουσα

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
natali-maria έγραψε:
Mpiskotaki79 έγραψε:
natali-maria έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ακριβως θεοσ υπαρχει γι αυτους που τον πιστευουν,κ εγω πιστευω κ θα τον πιστευω για μια ζωη μπωρει να μν πηγαινω συχνα εκλησια αλλα πιστευω κ στην παναγια με βοηθησε πολυ κ το πιστευω

Mpiskotaki79 έγραψε:η εκφραση <<θεος υπαρχει γι΄αυτους που τον πιστευουν>> υποδηλωνει οτι εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν η εγω το εξελαβα λανθασμενα? Rolling Eyes


]b]Μπισκοτάκι οχι δεν το εξέλαβες λανθασμένα!Το πιστεύω και εγω αυτο!Απο την στιγμή που πιστεύεις οτι δεν υπάρχει Θεός άρα δεν περιμένεις την βοήθεια Του ποιος ο λόγος να το αναφέρεις?
Μάλιστα γράφεις ακριβώς εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν..
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που σε θ'ιγει η συγκεκριμένη φράση![/b]
μα δεν ειπα οτι με θιγει απλα με επιβεβαιωνει!
οτι τελικα εφοσον ισχυει αυτη η φραση οτι δηλαδη <<ο θεος υπαρχει μονο για οσους πιστευουν>>= ο θεος βοηθαει οσους πιστευουν
αρα μιλαμε για εναν πολυ εγωιστη θεο ο οποιος θελει να τον πιστευουμε για να μας κανει τα χατηρια?
δεν υπαρχει κατι τετοιο με την καμια ομως.
αρα επιβεβαιωνομαι στον εαυτο μου για τα πιστευω μου ακομη μια φορα.
αυτο ηθελα να πω απλα.



Πως επιβεβαίωνεσε δηλαδή?Απο την στιγμή που δεν πιστεύεις καν?Σου είναι κάτι αδιάφορο,δεν υπάρχει καν για εσένα και μου λες οτι επιβεβαίωνεσε για τα πιστεύω σου?

το πιστευω μου ειναι οτι δεν υπαρχει θεος.
και με το παραπανω που ρωτησα αν ισχυει και τελικα μου ειπατε πως ναι ισχυει απλα επιβεβαιωθηκα στον ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. οτι οντως τελικα δεν υπαρχει θεος.
για ακομα μια φορα.
αυτο εννοουσα.
οτι δεν ειναι δυνατον ενας υπερφυλευσπλαχνος θεος να αγαπαει μονο οσους τον πιστευουν και να τους κανει τις χαρες.
αυτο ειναι τελειως εγωιστικο .
δεν υπαρχει περιπτωση να υφισταται τετοιος θεος.

αυτο εννοουσα λοιπον.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpiskotaki79 έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Mpiskotaki79 έγραψε:
natali-maria έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ακριβως θεοσ υπαρχει γι αυτους που τον πιστευουν,κ εγω πιστευω κ θα τον πιστευω για μια ζωη μπωρει να μν πηγαινω συχνα εκλησια αλλα πιστευω κ στην παναγια με βοηθησε πολυ κ το πιστευω

Mpiskotaki79 έγραψε:η εκφραση <<θεος υπαρχει γι΄αυτους που τον πιστευουν>> υποδηλωνει οτι εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν η εγω το εξελαβα λανθασμενα? Rolling Eyes


]b]Μπισκοτάκι οχι δεν το εξέλαβες λανθασμένα!Το πιστεύω και εγω αυτο!Απο την στιγμή που πιστεύεις οτι δεν υπάρχει Θεός άρα δεν περιμένεις την βοήθεια Του ποιος ο λόγος να το αναφέρεις?
Μάλιστα γράφεις ακριβώς εαν υπαρχει θεος τοτε βοηθαει μονο οσους τον πιστευουν..
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που σε θ'ιγει η συγκεκριμένη φράση![/b]
μα δεν ειπα οτι με θιγει απλα με επιβεβαιωνει!
οτι τελικα εφοσον ισχυει αυτη η φραση οτι δηλαδη <<ο θεος υπαρχει μονο για οσους πιστευουν>>= ο θεος βοηθαει οσους πιστευουν
αρα μιλαμε για εναν πολυ εγωιστη θεο ο οποιος θελει να τον πιστευουμε για να μας κανει τα χατηρια?
δεν υπαρχει κατι τετοιο με την καμια ομως.
αρα επιβεβαιωνομαι στον εαυτο μου για τα πιστευω μου ακομη μια φορα.
αυτο ηθελα να πω απλα.



Πως επιβεβαίωνεσε δηλαδή?Απο την στιγμή που δεν πιστεύεις καν?Σου είναι κάτι αδιάφορο,δεν υπάρχει καν για εσένα και μου λες οτι επιβεβαίωνεσε για τα πιστεύω σου?

το πιστευω μου ειναι οτι δεν υπαρχει θεος.
και με το παραπανω που ρωτησα αν ισχυει και τελικα μου ειπατε πως ναι ισχυει απλα επιβεβαιωθηκα στον ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. οτι οντως τελικα δεν υπαρχει θεος.
για ακομα μια φορα.
αυτο εννοουσα.
οτι δεν ειναι δυνατον ενας υπερφυλευσπλαχνος θεος να αγαπαει μονο οσους τον πιστευουν και να τους κανει τις χαρες.
αυτο ειναι τελειως εγωιστικο .
δεν υπαρχει περιπτωση να υφισταται τετοιος θεος.

αυτο εννοουσα λοιπον.


Ο καθένας έχει τα δικά του πιστεύω!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπισκοτακι καταλαβα τι λες και πως το λες! μην περιμενεις να δεχτει κανεις αυτο που λες..ειναι πολυ λεπτη η γραμμη! εδω ετυχα σε συζητηση φιλων κι εγινε σκοτωμος! κανεις δεν θα καταλαβει αυτο που λες και ΚΑΝΕΙΣ δεν θα το δεχτει (εκτος αν εχει τα ιδια πιστευω με σενα) δεν ξερω αν καταλαβαινεις τι εννοω

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σε καταλαβαινω απολυτα Wink

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpiskotaki79 έγραψε:σε καταλαβαινω απολυτα Wink

Wink

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν-εχω-παρακολουησει-το-θεμα-αλλα-ενα-θα-πω:να-πεθανει-η-κατσικα-του-γειτονα.........

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Mpiskotaki79 έγραψε:σε καταλαβαινω απολυτα Wink

Wink

Επ?Τι ματακια ειν' τουτα????Αγαπηθηκατε?Θελω κι εγω λαβ,εχω πονολαιμο και θελω αγαπη,στοργη κ προδερμ.... Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:δεν-εχω-παρακολουησει-το-θεμα-αλλα-ενα-θα-πω:να-πεθανει-η-κατσικα-του-γειτονα.........

αυτο ποιος το ειπε βρε Μπαρμπι?

tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Mpiskotaki79 έγραψε:σε καταλαβαινω απολυτα Wink

Wink

Επ?Τι ματακια ειν' τουτα????Αγαπηθηκατε?Θελω κι εγω λαβ,εχω πονολαιμο και θελω αγαπη,στοργη κ προδερμ.... Razz
παρε μωρο μ εσυ! Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:δεν-εχω-παρακολουησει-το-θεμα-αλλα-ενα-θα-πω:να-πεθανει-η-κατσικα-του-γειτονα.........

αυτο ποιος το ειπε βρε Μπαρμπι?

tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Mpiskotaki79 έγραψε:σε καταλαβαινω απολυτα Wink

Wink

Επ?Τι ματακια ειν' τουτα????Αγαπηθηκατε?Θελω κι εγω λαβ,εχω πονολαιμο και θελω αγαπη,στοργη κ προδερμ.... Razz
παρε μωρο μ εσυ! Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659

Ευτυχως δεν αργησες γιατι πεθαινα...Μου εδωσες λιγη ζωη,τωρα πρεπει κ απο το μπισκοτινι...Ευχαριστω,καλε τι με επιασε σημερις....αινεται το Κλειουλακι μου αναψε τα κεφια.... Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο-κυριος-κυριος-χριστοδουλος-ο-συγχωρεμενος-το-ειχε-πει!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:δεν-εχω-παρακολουησει-το-θεμα-αλλα-ενα-θα-πω:να-πεθανει-η-κατσικα-του-γειτονα.........

αυτο ποιος το ειπε βρε Μπαρμπι?

tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Mpiskotaki79 έγραψε:σε καταλαβαινω απολυτα Wink

Wink

Επ?Τι ματακια ειν' τουτα????Αγαπηθηκατε?Θελω κι εγω λαβ,εχω πονολαιμο και θελω αγαπη,στοργη κ προδερμ.... Razz
παρε μωρο μ εσυ! Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659

Ευτυχως δεν αργησες γιατι πεθαινα...Μου εδωσες λιγη ζωη,τωρα πρεπει κ απο το μπισκοτινι...Ευχαριστω,καλε τι με επιασε σημερις....αινεται το Κλειουλακι μου αναψε τα κεφια.... Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659

κι εμενααααα Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 669659

valerakievelinaki έγραψε:ο-κυριος-κυριος-χριστοδουλος-ο-συγχωρεμενος-το-ειχε-πει!!!

ναι αλλα εσυ για ποιο λογο το αναφερεις εδω?

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valerakievelinaki έγραψε:δεν-εχω-παρακολουησει-το-θεμα-αλλα-ενα-θα-πω:να-πεθανει-η-κατσικα-του-γειτονα.........
επισης να του γκρεμιστει και η στανη για να μη παρει ποτε αλλες κατσικες Razz Razz

ΤΑΤ παρε μια αγαπη και απο μενα! Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 417472 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 417472 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 417472

????????


Επισκέπτης
αχ αυτα τα ψευδωνυμα ρε κοριτσια, τουρτιτσα, μπισκοτακι, πωπω

μυρωδατα και λαχταριστα πρωι πρωι...........μμμμμμμμμμμμ

221Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Απρ 07, 2012 11:16 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το μαρινακι νομιζω εννοουσε οτι ο θεος υπαρχει γιαυτους που πιστευουν οτι υπαρχει.για αυτους που δεν πιστευουν δεν υπαρχει.πολυ απλο και φυσιολογικο.δεν ειναι θεμα χατηριων.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:το μαρινακι νομιζω εννοουσε οτι ο θεος υπαρχει γιαυτους που πιστευουν οτι υπαρχει.για αυτους που δεν πιστευουν δεν υπαρχει.πολυ απλο και φυσιολογικο.δεν ειναι θεμα χατηριων.

Μιλάμε για τον Θεό των Χ.Ο. ή γενικά?
Δηλαδή εσύ (τυχαίο όχι προσωπικο, όπου το "εσύ" μπορεί να απαντηθεί απο άτομο που χαρακτηρίζει τον εαυτό του πιστό) δέχεσαι οτι υπάρχει ο Αλλάχ?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat3rina έγραψε:Αλήθεια,τον τελευταίο πειρασμό τον έχει διαβάσει καμία?Κάνει ιδιαίτερο λόγο για όσους πιστεύουν περιμένοντας ανταπόδοση..

Όχι δεν το έχω διαβάσει εγω..

Mpiskotaki79 έγραψε:
ΤΑΤ παρε μια αγαπη και απο μενα! Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 417472 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 417472 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 417472

Τώρα ισιωσα.... Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 604962 και καρα γουστάρω λέμε.... Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 328109 κι ευχαριθτω!! Wink

224Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 9 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Απρ 08, 2012 12:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιλαω για τον θεο των χ.ο.δεχομαι τους ανθρωπους που πιστευουν στον αλλαχ η οπου αλλου.

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΥΠΆΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΑΈΡΑ,ΜΙΑ ΟΝΤΌΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΦΈΡΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΕΙ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΌΧΙ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΆ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΆΛΟΥΝ ΚΆΠΟΙΟΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΎΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΈΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΠΊΣΤΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΌ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ.ΟΠΌΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΈΝΑ ΝΌΗΜΑ ΟΎΤΕ Η ΝΗΣΤΕΊΑ ΟΎΤΕ ΟΙ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΟΎΤΕ ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΣΤΟΝ ΑΈΡΑ ΤΟΝ ΚΟΠΑΝΙΣΤΌ.ΈΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΌΛΟΙ ΡΟΜΠΟΤΑΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΠΆΔΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΈΠΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΎΟΥΝ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις