Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου καλησπέρα σας.

Μόλις γύρισα από γνωστό πολυκατάστημα βρεφικών ειδών,όπου είχα πάει για να πάρω μπιμπερό της μικρής μου,διότι έκλεισε τον 4 μήνα ζωής της,και πίναμε ακόμα με τα πρώτα.

Χρησιμοποιώ αυτά της Chicco,με την στρογγυλή θηλή,πλέον μόνο αυτά θέλει.Είχαμε ξεκινήσει με της Nuk με την πλατιά θηλή,αλλά πλέον δεν τα θέλει καθόλου.Της έπαιρνα πάντα με θηλή σιλικόνης,όλα τα μπιμπερό της.

Πέραν λοιπόν του ότι δεν υπήρχε το συγκεκριμένο μπιμπερό με θηλή σιλικόνης και το πήρα με την καφέ-καουτσούκ,έχω την εξής ερώτηση:

Κάνει να πιει η μπέμπα μου με πλαστικό τόσο νωρίς,και το πλαστικό αποστειρώνεται κανονικά;

Έψαξα και στο ίντερνετ,και είδα ότι μετά τους 4 μήνες το μπιμπερό που έχει επιλέξει η μπουμπού μου,βγαίνει μόνο σε πλαστικό!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και με συγχωρείτε εάν σας κούρασα!

I love you I love you

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
είτε πλαστικό, είτε γυάλινο μπιμπερό, εγώ τα αποστειρώνω...

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πάντα με πλαστικό του έδινα και τώρα έχω αρχίσει το γυάλινο που είναι μεγάλος και μπορεί να το πιάνει μόνος του και να μην του πέφτει και σπάει.
κανονικά τα αποστείρωνα!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ κορίτσια μου για την άμεση απάντηση σας.

Δεν είναι νωρίς ακόμα,όμως;

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νωρίς για ποιο πράγμα;

http://lovinghorses.pblogs.gr/

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αποστειρώνονται κανονικά, αλλά τι εννοείς ότι μετά τον 4ο μήνα δε βγαίνουν σε γυάλινο; Η θηλή αλλάζει όχι το μπιμπερό. Δηλαδή για νεογέννητα υπάρχει; Η chicco έχει βγάλει και τη νέα σειρά. Αν με την πλατιά θηλή εννοείς αυτό, τότε υπάρχει και σε γυάλινο.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamabasilikis

mamabasilikis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγώ λιγο καπου χαθηκα αλλα επειδη τωρα χρησιμοποιουμε κ εμεις αυτα της chicco που λες, θα σου πω οτι ξερω.

απο θεμα αποστειρωσης, δεν εχει σημασια το πλαστικο η γυαλινο μπιμπερο. Ολα αποστειρωνονται. Αν ομως θηλαζεις ακομα η δινεις στη μικρη το γαλα σου με μπιμπερο, προτιμησε πλαστικα (απο πολυπροπυλενιο, ειναι πιο σκληρο πλαστικο εν σχεση με το πολυκαρβονικο και ελευθερο βισφαινολης...κοιτα να λεει BPA FREE, η chicco εχει βγαλει τετοια καινουργια τωρα, ειναι η σειρα με το χρυσο δαχτυλιδι..)
Γενικοτερα παντως το γυαλι θεωρειται πιο ασφαλες υλικο, δεν αλλοιωνει τη γευση...το μονο πλεονεκτημα ειναι οτι μπορει να σπασει ευκολα ιδιως αν το παιδακι θελει να πινει μονο του...
τελος, θηλες μπορεις ν αλλαξεις αν η μικρη σου δεν θελει τις καουτσουκ και να να παρεις αντιστοιχες σιλικονης chicco. ταιριαζουν κ ολα τα φαρδυλαιμα μπιμπερο της και νομιζω και σ αυτα της avent !

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athi έγραψε:νωρίς για ποιο πράγμα;

Για τα πλαστικά μπιμπερό Άθη μου,ακούω συνεχώς ότι δεν κάνει όσο είναι μηνών το μωρό,όταν χρονίσουν λένε.

Νικολέτα μου και mamabasilikis,δεν εννοώ αυτό...Είναι ένα άλλο που λέγεται η σειρά "Πίνω εύκολα".

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το βρήκα σε εικόνα κορίτσια,αυτά είναι:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nικολέτα μου για νεογέννητο τα γυάλινα είχα(Η ομάδα 0+).

Σημερα όμως που πήγα να βρω το 4+ στην ίδια σειρά,και μάλιστα πήγα στα λητώ όπως δείχνεις,μόνο σε πλαστικό υπάρχει!Και με καουτσούκ θηλή,όχι σιλικόνης.

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra_Elena έγραψε:Nικολέτα μου για νεογέννητο τα γυάλινα είχα(Η ομάδα 0+).

Σημερα όμως που πήγα να βρω το 4+ στην ίδια σειρά,και μάλιστα πήγα στα λητώ όπως δείχνεις,μόνο σε πλαστικό υπάρχει!Και με καουτσούκ θηλή,όχι σιλικόνης.

Γιατί δεν αλλάζεις απλά τη θηλή και να πάρεις για 4+ ηλικία; Εγώ δεν άλλαζα μπιμπερό. Τώρα για τη θηλή καουτσούκ είναι λογικό να μη βρεις σιλικόνης. Η θηλή σιλικόνης είναι πολύ ανθεκτική και πρακτική, απαγορεύεται όμως όταν το παιδί βγάζει δόντια γιατί μπορεί αν το παιδί τη δαγκώσει να κοπεί κομμάτι (επειδή είναι σκληρή) ενώ η καουτσούκ μπορεί να σκιστεί αλλά δε φεύγει κομμάτι. Αυτός είναι ο λόγος που για μεγαλύτερες ηλικίες δε βγάζουν σιλικόνης.

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ούτε μπιμπερό άλλαξα ούτε θηλές απλώς έκανα περισσότερες τρύπες. Αποστείρωση έκανα κανονικά αν και η μαμά μου πέταξε τα πλαστικά πολύ γρήγορα!!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bachiemama έγραψε:Ούτε μπιμπερό άλλαξα ούτε θηλές απλώς έκανα περισσότερες τρύπες. Αποστείρωση έκανα κανονικά αν και η μαμά μου πέταξε τα πλαστικά πολύ γρήγορα!!
Χα Χα Σοφάκι και ο μπαμπάς μου αν μπορούσε θα το έκανε!!!

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoleta έγραψε:
Bachiemama έγραψε:Ούτε μπιμπερό άλλαξα ούτε θηλές απλώς έκανα περισσότερες τρύπες. Αποστείρωση έκανα κανονικά αν και η μαμά μου πέταξε τα πλαστικά πολύ γρήγορα!!
Χα Χα Σοφάκι και ο μπαμπάς μου αν μπορούσε θα το έκανε!!!

Να του στείλω την Χρύσα να τον διδάξει? αχαχαχχα άσε η μάνα μου είναι απίστευτη. Σου λέει πχ αυτό δεν μου αρέσει. της απαντάς καλά και την επομένη δεν το βρίσκεις. Σε ερώτηση "που είναι??" "καλά δεν μου είπες να το πετάξω??? ασε ασε δεν παίζεταιιιι ότι πει η γιαγιάααα!!!!!

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως κοριτσια προσοχη αν κατω απο το μπιμπερο στην βαση γραφει pc αυτα τα μπιμπερο δεν αποστερωνονται.Το ειχαν πει στις ειδησεις πριν μηνες οτι τα συγκεκριμενα με την αποστειρωση ελευθερωνουν μια καρκινογονα ουσια και μαλιστα καλο ειχαν πει ειναι να τα πεταξουμε γί'αυτο προσοχη!

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dimitra_Elena έγραψε:
Κορίτσια μου καλησπέρα σας.

Μόλις γύρισα από γνωστό πολυκατάστημα βρεφικών ειδών,όπου είχα πάει για να πάρω μπιμπερό της μικρής μου,διότι έκλεισε τον 4 μήνα ζωής της,και πίναμε ακόμα με τα πρώτα.

Χρησιμοποιώ αυτά της Chicco,με την στρογγυλή θηλή,πλέον μόνο αυτά θέλει.Είχαμε ξεκινήσει με της Nuk με την πλατιά θηλή,αλλά πλέον δεν τα θέλει καθόλου.Της έπαιρνα πάντα με θηλή σιλικόνης,όλα τα μπιμπερό της.

Πέραν λοιπόν του ότι δεν υπήρχε το συγκεκριμένο μπιμπερό με θηλή σιλικόνης και το πήρα με την καφέ-καουτσούκ,έχω την εξής ερώτηση:

Κάνει να πιει η μπέμπα μου με πλαστικό τόσο νωρίς,και το πλαστικό αποστειρώνεται κανονικά;

Έψαξα και στο ίντερνετ,και είδα ότι μετά τους 4 μήνες το μπιμπερό που έχει επιλέξει η μπουμπού μου,βγαίνει μόνο σε πλαστικό!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και με συγχωρείτε εάν σας κούρασα!

I love you I love you

ΝΑΙ,ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΙΣ ΕΔΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ "ΣΤΡΑΒΑ" ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΗΣ CHICCO,ΜΕ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ.ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΤΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΠΑΝΕ,ΜΗΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΥΑΛΙΝΑ.

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bachiemama έγραψε:Ούτε μπιμπερό άλλαξα ούτε θηλές απλώς έκανα περισσότερες τρύπες. Αποστείρωση έκανα κανονικά αν και η μαμά μου πέταξε τα πλαστικά πολύ γρήγορα!!

ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΡΥΠΕΣ;ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ ΚΑΜΜΕΝΗ ΒΕΛΟΝΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΜΑΥΡΙΣΕ Η ΤΡΥΠΟΥΛΑ (ΕΙΧΑ ΘΗΛΕΣ ΑΠΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑ!! ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ!
ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ,ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!

katerinaki84

katerinaki84
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Den xreiazetai na allakseis mpimpero min mpaineis se tetoia eksoda!!oi thiles einai to provlima pare aftes pou einai gia 4+.kai stin erwtisi an aposteirwnontai kai bebaia!!kai egw ta xreisimopoiw apo tin arxi ta plastika tis chicco ta gyalina omws mou aresoun poio poly!

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANGEL και μένα έγιναν μαύρες. Τις άφησα να στερεοποιηθεί αυτό που κάηκε και μετά τις καθάρισα και όσο καθάρισαν. Μετά με την αποστείρωση καθάρισαν τελείως. Βέβαια τις τελευταίες τις έκανε ο άντρας μου και δεν έγιναν καθόλου μαύρες... θα τον ρωτήσω το μυστικό και θα στο πω.

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinaki84 έγραψε:Den xreiazetai na allakseis mpimpero min mpaineis se tetoia eksoda!!oi thiles einai to provlima pare aftes pou einai gia 4+.kai stin erwtisi an aposteirwnontai kai bebaia!!kai egw ta xreisimopoiw apo tin arxi ta plastika tis chicco ta gyalina omws mou aresoun poio poly!

Άλλαξα θηλές για τα ήδη υπάρχοντα,αλλά χρειαζόμουν και 3 καινούρια,οπότε πήρα αυτά τα πλαστικά.

Δεν έχω πρόβλημα,σήμερα τα αποστείρωσα και βγαίνουν εντάξει.Απλά με είχαν φοβίσει για το πλαστικό.

Σας ευχαριστώ όλες!

allegra


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Υπάρχει στο Jumbo τρυπητήρι θηλης.. Αλλα προσοχη!! μονο για καουτσουκ θηλες!!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορεις επισης να ανοιξεις τρυπες στης θηλες και με μια παραμανα που την εχεις καψει λιγο πιο πριν για να αποστηρωθει. Εγω ετσι ανοιγα τις τρυπες απο τις δικες μας θηλες.

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όσες κοπέλες τρυπάτε τις θηλές των μπιμπερό,διαβάστε στις οδηγίες χρήσης γιατί - αν θυμάμαι καλά - λένε ότι έτσι κι αλλιώς κάθε 3 μηνες πρέπει να βάζουμε καινούριες θηλές,όπως και να παίρνουμε καινούριες πιπίλες. Εγώ γι'αυτό το λόγο αγόραζα θηλές για μεγαλύτερη ηλικία (άλλωστε δε χρειάζεται να αγοράσεις άλλο μπιμπερό,τις πουλάνε σαν ανταλλακτικά!)

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:Nικολέτα μου για νεογέννητο τα γυάλινα είχα(Η ομάδα 0+).

Σημερα όμως που πήγα να βρω το 4+ στην ίδια σειρά,και μάλιστα πήγα στα λητώ όπως δείχνεις,μόνο σε πλαστικό υπάρχει!Και με καουτσούκ θηλή,όχι σιλικόνης.

Γιατί δεν αλλάζεις απλά τη θηλή και να πάρεις για 4+ ηλικία; Εγώ δεν άλλαζα μπιμπερό. Τώρα για τη θηλή καουτσούκ είναι λογικό να μη βρεις σιλικόνης. Η θηλή σιλικόνης είναι πολύ ανθεκτική και πρακτική, απαγορεύεται όμως όταν το παιδί βγάζει δόντια γιατί μπορεί αν το παιδί τη δαγκώσει να κοπεί κομμάτι (επειδή είναι σκληρή) ενώ η καουτσούκ μπορεί να σκιστεί αλλά δε φεύγει κομμάτι. Αυτός είναι ο λόγος που για μεγαλύτερες ηλικίες δε βγάζουν σιλικόνης.

Dimitra_Elena αυτο θα σου προτεινα και εγω,αλλαξε θηλες οχι μπουκαλι,ειδικα αν εχεις γυαλινο μου φαινεται λιγο δυσκολο να εχει φθαρει απο την αποστηρωση.Και για τις θηλες ξερω αυτο που λεει και η Νικολετα,μονο που τις καουτσουκ επειδη ειναι φυσικο υλικο και φθειρεται πιο γρηγορα τις αλλαζουμε πιο συχνα. Και η αποστηρωση κανονικα γινεται στον αποστηρωτη,ανεξαρτητα απο το υλικο εκτος αν εχεις διαφορετικες οδηγιες απο την εταιρεια που φτιαχνει τα μπιμπερο.

υγ αν δεν τις βρισκεις ευκολα μπορεις να τις παραγγειλεις απο το φαρμακειο της γειτονιας σου,δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου τις φερει!

υγ1 ασχετο αλλα δεν χορταινω να την βλεπω την μπουμπου σου! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις