Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
545 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 545 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια!!!τι κανετε?Βικυ μου,το γαργαλητο ειναι το μωρακι!ρωτησα το γιατρο και μου το επιβεβαιωσε.οταν τρωω σοκολατα το νιωθω...καμια φορα με ξεχναει και ανησυχω αλλα μαλλον κοιμαται!ουφ!!!5/05 εχουμε β'επιπεδου!πριν τις εκλογες!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koριτσια μου γεια σας!! Χρονια πολλα!!! Τελεια ηταν το πασχα αλλα παλι δουλεια απο δευτερα!! Βικυ μου το μωρακι ειναι αυτο!! 100% !!αντε να το ακουσουνε κ μεις!! Την αλλη παρασκευη εχω το αλφα τεστ...να περασει κ αυτο... Αραγε θα μου πει κατι για το φυλο???εχω πληρη μεσανυχτα!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Koριτσια μου γεια σας!! Χρονια πολλα!!! Τελεια ηταν το πασχα αλλα παλι δουλεια απο δευτερα!! Βικυ μου το μωρακι ειναι αυτο!! 100% !!αντε να το ακουσουνε κ μεις!! Την αλλη παρασκευη εχω το αλφα τεστ...να περασει κ αυτο... Αραγε θα μου πει κατι για το φυλο???εχω πληρη μεσανυχτα!!

αν καθεται φρονιμα το μικρουλικο θα σου πει και φυλο!καλα αποτελεσματα στο τεστ!!!! Very Happy

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια γύρισα απο τον γιατρο ελουσα το γιοκα μου και μόλις έκατσα λίγο. Λοιπόν το μπεμπε μας είναι μια χαρα μεγάλωσε και εγω είμαι αισίως 16 εβδομάδων και 3 ημερών. Α και έχουμε άλλο ένα αγοράκι 90 % άλλωστε δεν μας ένοιαζε το φύλο μόνο να είναι καλα. Τώρα θα το ξαναδούμε σε 1 μήνα και τέλος Μαΐου μεγάλο υπέρηχο αυτά εύχομαι σε όλες καλα αποτελέσματα

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρόνια πολλά χρηστός ανέστη. κορίτσια χτες γύρισα και γω τελικά πείρα την απόφαση και πήγα λευκαδα να δω τούς γονείς μου. αχ τι ωραία ηταν. εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη το μωρο το ειχα νιώσει μόλις έκλεισα το 4 μηνα, θα πρέπει να περιμένω ενα μηνα ακόμη, στην αρχή το νιώθεις λίγο αλλά στον 6 μηνά στο νιώθεις ολη την ωρα

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα. Εγώ από την 15η αισθανόμουν ενα φτερούγισμα.στην 16η αισθάνθηκα και κάτι σαν κλωτσιά μετά απο παγωτό που είχα φάει αλλά εδω και λίγες μέρες δεν αισθάνομαι σχεδόν τίποτα ισως πραγματικά είναι νωρίς την τετάρτη μπήκα στην 17η.Θα περιμένω ισως στην 18η το καταλάβω

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!τα μικρουλικα απο'δω και περα θα ζωηρευουνε!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 215994

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάκια μου!
Κανένα νέο απο το Ριτάκι δεν έχουμε???

Εγώ τον γιό μου το είχα νιώσει σις 18 εβδομάδες και 2 ημέρες.
Για να δούμε τον μικρούλη μου.. Smile

Ερώτηση:

Πώς σας φαίνεται αυτη η κουκέτα για τα αγορακια μου?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][img][/img]

Εμείς θα την πάρουμε σε κόκκινο ομως..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 215994

μόλις τσάκισα μισή πίτσα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 536304 εφαγα και σαλάτα βέβαια!!! Very Happy

Aurora πολύ ωραία η κουκέτα για 2 αγοράκια! ότι πρέπει!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:Γειά σας κοριτσάκια μου!
Κανένα νέο απο το Ριτάκι δεν έχουμε???

Εγώ τον γιό μου το είχα νιώσει σις 18 εβδομάδες και 2 ημέρες.
Για να δούμε τον μικρούλη μου.. Smile

Ερώτηση:

Πώς σας φαίνεται αυτη η κουκέτα για τα αγορακια μου?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][img][/img]

Εμείς θα την πάρουμε σε κόκκινο ομως..

πολυ ωραια!!! δεν ειναι μικρός όμως για κουκέτα το αγοράκι σου? κανονικά πρεπει μετα τα 6-7 να μπαίνουν. εγω πειρα κουκετα αλλα εχει και τρίτο κρεβατι απο κατω για αρχη θα ειναι κάτω και μετα θα ανεβεί πάνω.

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kαλημερα!!!!!!!!!!!

κουτουλαω απτην νυστα γιατιεχτες ηρθε επισκεψη ο νονος του μικρου κ εφυγε αργα , γιαυτο κ δεν μπηκα κ καθολου .

εχτες ο γιατρος ειδε τις εξετασεις κ μου φωναξε γιατι αδικα ναστατωθηκα κ δημιουργησα θεμα. μου ειπε οτι συμφωνα με ολες τις εξετασεις δεν υπαρχει καμια υπονια για συνδρομο κ ετσι κ ξαναμπω στην διαδικασια να συγκρινω εξετασεις παλιας με νεας εγκυμοσυνης θα με αφησει να γεννησω μονη μου χεχεχεχεχχ
το ακουσαμε κ το ειδαμε κιολας και ολα καλα!!!!!!!!
συγγνωμη αν σας αναστατωσα κ σας

ευχομαι σε ολες ομορφα κ ωραια νεα μονο απτα μπεμπακια μας

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα!!!

Ρίτα μπράβο!!! Είδες που σου τα λέγαμε και εμείς??? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 215994

http://www.creativebeez.gr

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 654316
αχ ναι δοξα το Θεο ολα δειχνουν καλα!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ το μικρο μου δε το καταλαβαινω 3 μερες τωρα και ανησυχω. Sad τι κανει?θυμωσε?

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ το μικρο μου δε το καταλαβαινω 3 μερες τωρα και ανησυχω. Sad τι κανει?θυμωσε?

Καλημέρα.Κιεγω έτσι έπαθα αλλά εχτές το κατάλαβα κανονικά.Να φας γλυκάκι,μετά απο λίγο ίσως το νιώσεις

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα βρε Σοφάκι... μην ανησυχείς... είσαι σίγουρη ότι το άκουγες και πριν? Είναι νωρίς ακόμα... αφού οι γιατροί λένε απο τη 20η εβδομάδα και μετά για το πρώτο παιδί... εγώ τουλάχιστον έτσι ξέρω... μην αγχώνεσαι χειρότερα είναι... μπορεί να μην είναι πολύ κινητικό...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καταλαβα νωρις το μικρο και ο γιατρος ειπε πως το γαργαλητο που νιωθω ειναι το μωρο.ειδικα μετα την 16 εβδομαδα το νιωθεις...δεν ειναι η φαντασια μου και ειναι πρωτογνωρο για μενα..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να φας γλυκάκι μήπως αρχίσει και κουνιέται περισσότερο... μήπως άλλαξε θέση? τί να πω?

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:να φας γλυκάκι μήπως αρχίσει και κουνιέται περισσότερο... μήπως άλλαξε θέση? τί να πω?

εφαγα και γλυκο και τπτ...θα περιμενω ακομα και σημερα και μετα θα παρω το γιατρο.ισως επειδη ειμαι συνεχεια σε ενταση να μη καταλαβαινω. Shocked

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Γειά σου ρε Χριστινάκι... Very Happy
γύρισες η ακόμη χωριό???Αναλόγως και τον οργανισμό εγώ έχω ακούσει και μανούλεσ απο την 14η εβδομάδανα το νιώθουνεγώ πάντως εκτός απο γαργαλητό δεν νιώθω τίποτα άλλο και όχι πάντα....κατά διαστήματα σε άσχετες φάσεις!!!

Βικυ μου δεν ειχα υπολογιστη να σου απαντησω!! ναι γυρισα χθες απο το χωριο και δευτεερα παω δουλεια.. ουφφφ δε θελω να παω.. ειναι και δυσκολη η δουλεια μου στο γηπεδο και με τα παιδια. Και σκεφτομαι το νινακι μ δε θελω να με ακουει να φωναζω.. Γιατι αν δε φωναξω δε μπορω να κανω μαθημα ετσι οπως καταντησαν οι εφηβοι..ασε που ειναι και καπως επικινδυνο να μου κτυπησουν με καμια μπαλα κατα λαθως..θα περασουμε τι θα κανουμε. παντως η ιδεα σου να παρεις κοπελα εστω μια φορα τη βδομαδα ειναι αψογη!! τουλαχιστο να σου κανει τα δυσκολα! γαργαλητο νιωθω και γω, σημαδακι απο τα μπεμπε μας ειναιιιι!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 328109

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Γειά σου Πόπη! Με το καλό!

Christinaki ίσως και να γίνεται να το ακούσεις νωρίτερα δε ξέρω.. πάντως μου είπε ο γιατρός ότι το 2ο το ακούς την 18η εβδομαδα και το 1ο την 20η - 22η...
Πως πας εσύ? Πετάχτηκε η κοιλίτσα??


Μαριανθη μ γεια σου! ευχομαι ολα καλα! οπως κ ναχει καποια στιγμη θα νιωσουμε τα νινακια μας περιμενω πως κ πως. κοιλιτσα μπαααα τπτ δε ξεπετακτηκε. οταν φαω μονο φουσκωνει λιγο και τοτε νιωθω εγγυος Very Happy αλλα δεν τρωω και λιγο. κτες πηγαμε σε ταβερνα και οτι υπηρχε το τσακισα και μετα ενιωθα γουρουνα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 328109


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλώς τη! Όντως η δουλειά σου είναι δύσκολη αλλά εφόσον ο οργανισμος σου είναι μαθημένος δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα... αν ξαφνικά αρχιζες να το κάνεις θα ήταν διαφορετικά. Εμένα η δασκάλα μου στο μπαλέτο έκανε μαθήματα μέχρι να γεννήσει! και μιλάμε για ανοίγματα και απ' όλα! Έχει να κάνει με το ότι το σώμα σου είναι συνηθισμένο...

Εγω ακόμα δε νιώθω κάνα γαργαλητό Sad αλλά έχω κοιλούμπα! Αναίσθητη παιδί μου! Very Happy Την άλλη Δευτέρα έχω υπέρηχο... αχ πως περνάνε οι μέρες???

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Kαλώς τη! Όντως η δουλειά σου είναι δύσκολη αλλά εφόσον ο οργανισμος σου είναι μαθημένος δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα... αν ξαφνικά αρχιζες να το κάνεις θα ήταν διαφορετικά. Εμένα η δασκάλα μου στο μπαλέτο έκανε μαθήματα μέχρι να γεννήσει! και μιλάμε για ανοίγματα και απ' όλα! Έχει να κάνει με το ότι το σώμα σου είναι συνηθισμένο...

Εγω ακόμα δε νιώθω κάνα γαργαλητό Sad αλλά έχω κοιλούμπα! Αναίσθητη παιδί μου! Very Happy Την άλλη Δευτέρα έχω υπέρηχο... αχ πως περνάνε οι μέρες???


οσο αφορα τη φυση της δουλειας μια χαρα θα ειμαι. εγω ανησυχω απλα για τα παιδια με τις μπαλες και τα διαφορα επειδη στο γηπεδο νιωθουν και πιο ελευθερα, αλλα θα ειμαι ενταξει κατι θα σκεφτω να ειμαι σε αποσταση ασφαλειας Very Happy
περνανε οι μερεσ οντως!! συντομα θα τα κραταμε και αγκαλια τα νινακια μας και θα διερωτομαστε πως περασε ο καιρος.. φυλο σ ειπε στον υπερηχο? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 215994






[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:


οσο αφορα τη φυση της δουλειας μια χαρα θα ειμαι. εγω ανησυχω απλα για τα παιδια με τις μπαλες και τα διαφορα επειδη στο γηπεδο νιωθουν και πιο ελευθερα, αλλα θα ειμαι ενταξει κατι θα σκεφτω να ειμαι σε αποσταση ασφαλειας Very Happy
περνανε οι μερεσ οντως!! συντομα θα τα κραταμε και αγκαλια τα νινακια μας και θα διερωτομαστε πως περασε ο καιρος.. φυλο σ ειπε στον υπερηχο? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 15 215994






[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στην αυχενική διαφάνεια μου είχε πεί ότι το βλέπει για αγόρι αλλά δεν είχε δει το επίμαχο σημείο! Το είπε βάση του ύψους και των παλμών και επειδή κουνιόταν πάρα πολύ... Τώρα που θα ξαναπάω τη Δευτέρα στις 30 του μηνός ελπίζω να μου πει...




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Στην αυχενική διαφάνεια μου είχε πεί ότι το βλέπει για αγόρι αλλά δεν είχε δει το επίμαχο σημείο! Το είπε βάση του ύψους και των παλμών και επειδή κουνιόταν πάρα πολύ... Τώρα που θα ξαναπάω τη Δευτέρα στις 30 του μηνός ελπίζω να μου πει...


πρεπει να δει το επιμαχο σημειο ομως για να σου πει σιγουρα. με βαση τους παλμους δεν ειναι καθολου σιγουρο. απλα λενε αμα ειναι περισσοτεροι μαλλον κοριτσι ειναι αλλα και παλι αυτο δε στεκει.. ευχομαι να ξερεις παντωσ συντομα. μιας φιλης της ειχαν πει αγορι και μετα στην επομενη επισκεψη της ειπε ειναι κοριτσι τελικα.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις