Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
310 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 310 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:κοριτσια εντωμεταξυ κατι ασχετο. εχει καμια σας νεα απο τη κοπελια που εκανε το γκρουπακι μας; την Dest?

αλεξια μου γεια σου. και γω χωρις καισαρικη θελω να γεννησω και χωρις επισκληριδιο και ας ουρλιαζω απτους πονους Very Happy

την Deb θες να πεις?? μπηκε προχτές λίγο στο δικό μας θεματάκι... όλα πάνε καλά με την εγκυμοσύνη της,θα βλέπανε το φύλο μέσα στην αλλη εβδομάδα... αλλά ειπε ότι χάθηκε λίγο γιατί πέθανε ο παππούς της και δν είχε την διάθεση! Τώρα όμως είναι καλύτερα και ειπε ότι θα μπαινει συχνότερα!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εκεινη τη στιγμη δεν με ενοιαζε τιποτα,μονο να παρω το μωρο μου αγκαλια....φανταστειτε οτι τα νερα μου εσπασαν Σαββατο απογευμα κ γεννησα Κυριακη βραδυ στις 21.00 affraid affraid affraid εχανα λιγα υγρα σταδιακα κ οι πονοι ξεκινησαν Κυριακη πρωι κατα τις 10.Ειχα 5λεπτες συσπασεις αλλα καθολου διαστολη.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τελικα στις 17.00 μου εβαλαν λιγο παυσιπονο με ορο για να ξεκουραστω για καμια ωρα κ κατα τις 18.00 ημουν στο χειρουργειο με 3λεπτες συσπασεις αλλα με 4 διαστολη.....σιγα σιγα μεγαλωνε η διαστολη κ με 2 δυνατα σπρωξηματα γεννησα τον μπεμπη,3360 παρακαλω!!!!!Με βοηθησαν απιστευτα οι αναπνοες που εκανα.....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ τη φοβάμαι τη γέννα η αλήθεια είναι εκείνη τη στιγμή τα κάνεις όλα χωρίς πολλά πολλά η αλήθεια είναι!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


την Deb θες να πεις?? μπηκε προχτές λίγο στο δικό μας θεματάκι... όλα πάνε καλά με την εγκυμοσύνη της,θα βλέπανε το φύλο μέσα στην αλλη εβδομάδα... αλλά ειπε ότι χάθηκε λίγο γιατί πέθανε ο παππούς της και δν είχε την διάθεση! Τώρα όμως είναι καλύτερα και ειπε ότι θα μπαινει συχνότερα!! [/quote]

Ναι Ελλη μου.. α ωραια.. αναρωτιομουνα τι κανει.. ευτυχως ειναι καλα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και γω τη φοβαμαι τη γεννα αλλα πιστευω ειναι επειδη δε ξαναζησαμε τετοια εμπειρια .. ισως εκεινη την ωρα να μας ερθουν ολα φυσιολογικα και ισως να ειναι και μητρικο ενστικτο το πως γεννας επειδη θελεις τοσο πολυ να κρατησεις το μωρακι σου, που ακολουθας το ενστικτο σου. εγω ας πουμε σκεφτομαι; αν δε ξερω τι να κανω εκεινη την ωρα; τι θα γινει;
Αλεξια ο πονος ηταν αβαστακτος χωρις επισκληριδιο η τον αντεξες;
Παντως μπραβο σου που κρατηθηκες τοσες ωρεσ Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι κριστινακι,εκεινη τη στιγμη ολα ερχονται φυσιολογικα....ειναι το ενστικτο που σε καθοδηγει...κ εγω φοβομουν για οταν θα ερχοταν εκεινη η στιγμη ομως ολα εγιναν τοσο μαγικα που αντεξα κ τους πονους κ ολα...σας τα γραφω κ τα ξαναθυμαμαι κ βουρκωνω...οταν ερθει εκεινη η ευλογημενη ωρα θα με θυμηθειτε....ναι,πονεσα ομως αντεξα γιατι το μονο που ηθελα ηταν να παρω το μωρο μου στην αγκαλια μου κ τωρα στο δευτερο με το καλο παλι ετσι θα ηθελα να γεννησω,χωρις να θελω να κατηγορησω αλλες μανουλες που γεννησαν με επισκληριδιο η με καισαρικη...να μην παρεξηγηθω κιολας....

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια..Θα ζητησω συγνωμη προκαταβολικα για το μεγαλο μου κειμενο αλλα η μερα μου ηταν επεισοδιακη.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 679259 .Να σας πω ομως πρωτα τα ευχαριστα οτι ο παιδαρος ειναι μια χαρα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 654316 και ειμαστε 207,56 γρ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 328109 (υψος δεν ξερω γιατι τα γραφει στα αγγλικα και ειμαι αστοιχειωτη)
Ξεκιναμε που λετε το πρωι να παμε στο ελενα και την ωρα που φτανει στους αμπελοκηπους το τρενο σταματαει και δεν ανοιγουν οι πορτες...Ακουμε τον οδηγο οτι ο συρμος θα εχει μερικα λεπτα καθυστερηση και να παραμεινουμε στις θεσεις μας(με πιανει ενας μικρος πανικος Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 534787 ).Ειμαστε στο βαγονι ακριβως μετα τον οδηγο...Μετα απο λιγα λεπτα κλεινουν τα φωτα στο τρενο βγαινει ο οδηγος απο την καμπινα του και ανοιγει μονο την πρωτη πορτα του βαγονιου και ακουμε "θα βγειτε ολοι απο την πρωτη πορτα γιατι η γραμμη δεν θα συνεχισει και θα κλεισει ο σταθμος".Εντελει ολη ιστορια εγινε γιατι καποιος ταλαιπωρος επεσε στις γραμμες των τρενων μετα τον σταθμο των αμπελοκηπων affraid .Φτανουμε στο νοσοκομειο για τον υπερηχο και το αλφα-τεστ μπαινω για τον υπερηχο μονη μου(χωρις τον αντρουλη Sad ) μου κανει τον υπερηχο μια ξινισμενη και μεσα σε 10 λεπτα ειχαμε τελειωσει.Χωρις να μπορω να δω το μωρο στο μονιτορ.Ευτυχως που ακουσα λιγο τον χτυπο της καρδουλας του.Και οταν τελειωσαμε την ρωταω ολα καλα??ΚΑι τι μου απανταει???Ολα καλα,γιατι θα ηθελες αλλα αποτελεσματα??Αμα ειναι να στα αλλαξω??? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 679259Φευγω απο εκει παω στο ενδοκρινολογικο να μου παρουν αιμα και φυσικα δεν μου εβρισκαν φλεβαααα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 534787 .Να μην πολυλογω με τα χιλια ζορια βρηκαμε μια παλιοφλεβα και μου πηραν αιμα.Τα αποτελεσματα μου λενε σε 15 μερες......Φευγουμε απο το νοσοκομειο να παμε στον σταθμο,ο σταθμος φυσικα κλειστος....Γυρισαμε με το λεωφορειο... Αυτα τα ολιγα!!!!Και συγνωμη παλι για την πολυλογια μου αλλα ηθελα να σας τα πω!!!!

Βυκακι αλλος ενας παιδαρος Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 328109 .....Σκατα προαισθημα ειχαμε...Αλλη μια τσουτσουνα λοιπον!!!Συγχαρητηρια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 417472

Στα υπολοιπα κοριτσια πολλα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:ετσι ειναι κριστινακι,εκεινη τη στιγμη ολα ερχονται φυσιολογικα....ειναι το ενστικτο που σε καθοδηγει...κ εγω φοβομουν για οταν θα ερχοταν εκεινη η στιγμη ομως ολα εγιναν τοσο μαγικα που αντεξα κ τους πονους κ ολα...σας τα γραφω κ τα ξαναθυμαμαι κ βουρκωνω...οταν ερθει εκεινη η ευλογημενη ωρα θα με θυμηθειτε....ναι,πονεσα ομως αντεξα γιατι το μονο που ηθελα ηταν να παρω το μωρο μου στην αγκαλια μου κ τωρα στο δευτερο με το καλο παλι ετσι θα ηθελα να γεννησω,χωρις να θελω να κατηγορησω αλλες μανουλες που γεννησαν με επισκληριδιο η με καισαρικη...να μην παρεξηγηθω κιολας....

μπραβο μπραβο μπραβο παντως. ετσι ειναι ακριβως! και νιωθεις και περηφανη μετα για σενα!
για το επισκληριδιο εχω ακουσει οτι παλι νιωθεις τους πονους καπως οτι απλα τους ελαττωνει. αλλα ξερωγω ακουσα επισης οτι μπορει να σου προκαλεσει προβλημα στη μεση

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:ετσι ειναι κριστινακι,εκεινη τη στιγμη ολα ερχονται φυσιολογικα....ειναι το ενστικτο που σε καθοδηγει...κ εγω φοβομουν για οταν θα ερχοταν εκεινη η στιγμη ομως ολα εγιναν τοσο μαγικα που αντεξα κ τους πονους κ ολα...σας τα γραφω κ τα ξαναθυμαμαι κ βουρκωνω...οταν ερθει εκεινη η ευλογημενη ωρα θα με θυμηθειτε....ναι,πονεσα ομως αντεξα γιατι το μονο που ηθελα ηταν να παρω το μωρο μου στην αγκαλια μου κ τωρα στο δευτερο με το καλο παλι ετσι θα ηθελα να γεννησω,χωρις να θελω να κατηγορησω αλλες μανουλες που γεννησαν με επισκληριδιο η με καισαρικη...να μην παρεξηγηθω κιολας....

μπραβο μπραβο μπραβο παντως. ετσι ειναι ακριβως! και νιωθεις και περηφανη μετα για σενα!
για το επισκληριδιο εχω ακουσει οτι παλι νιωθεις τους πονους καπως οτι απλα τους ελαττωνει. αλλα ξερωγω ακουσα επισης οτι μπορει να σου προκαλεσει προβλημα στη μεση


να σου πω την αληθεια κ εγω εχω ακουσει διαφορα κ γιαυτο ηταν κ ενας απο τους λογους που επελεξα να μην κανω....αλλωστε,πως γεννουσαν παλια οι γυναικες..???

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικακι μου ρε συ ποση ταλαιπωρια σημερα ; αμαν. προσπαθησε τωρα να τα ξεχασεις ολα αυτα και να χαλαρωσεις.. αυτη η ξινισμενη που λες πολυ απαισια, ακου να σ αλλαξει το αποτελεσμα!
αγ.... θα ειναι. καποιοι ανθρωποι πραγματικα δεν πρεπει να ειναι στα ποστα που ειναι!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!



να σου πω την αληθεια κ εγω εχω ακουσει διαφορα κ γιαυτο ηταν κ ενας απο τους λογους που επελεξα να μην κανω....αλλωστε,πως γεννουσαν παλια οι γυναικες..???[/quote]

οπως λεει και ο γιατρος μου αλεξια μ- που τον θεωρω φανταστικο γιατρο- η γιαγια σου το ειχε αυτο;/το εκανε αυτο; και δες τι παιδια και εγγονια φεραν στο κοσμο! ετσι μ λεει καθε φορα χεχε Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Panik11"]Καλησπερα κοριτσακια..Θα ζητησω συγνωμη προκαταβολικα για το μεγαλο μου κειμενο αλλα η μερα μου ηταν επεισοδιακη.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Να σας πω ομως πρωτα τα ευχαριστα οτι ο παιδαρος ειναι μια χαρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και ειμαστε 207,56 γρ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (υψος δεν ξερω γιατι τα γραφει στα αγγλικα και ειμαι αστοιχειωτη)
Ξεκιναμε που λετε το πρωι να παμε στο ελενα και την ωρα που φτανει στους αμπελοκηπους το τρενο σταματαει και δεν ανοιγουν οι πορτες...Ακουμε τον οδηγο οτι ο συρμος θα εχει μερικα λεπτα καθυστερηση και να παραμεινουμε στις θεσεις μας(με πιανει ενας μικρος πανικος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ).Ειμαστε στο βαγονι ακριβως μετα τον οδηγο...Μετα απο λιγα λεπτα κλεινουν τα φωτα στο τρενο βγαινει ο οδηγος απο την καμπινα του και ανοιγει μονο την πρωτη πορτα του βαγονιου και ακουμε "θα βγειτε ολοι απο την πρωτη πορτα γιατι η γραμμη δεν θα συνεχισει και θα κλεισει ο σταθμος".Εντελει ολη ιστορια εγινε γιατι καποιος ταλαιπωρος επεσε στις γραμμες των τρενων μετα τον σταθμο των αμπελοκηπων affraid .Φτανουμε στο νοσοκομειο για τον υπερηχο και το αλφα-τεστ μπαινω για τον υπερηχο μονη μου(χωρις τον αντρουλη Sad ) μου κανει τον υπερηχο μια ξινισμενη και μεσα σε 10 λεπτα ειχαμε τελειωσει.Χωρις να μπορω να δω το μωρο στο μονιτορ.Ευτυχως που ακουσα λιγο τον χτυπο της καρδουλας του.Και οταν τελειωσαμε την ρωταω ολα καλα??ΚΑι τι μου απανταει???Ολα καλα,γιατι θα ηθελες αλλα αποτελεσματα??Αμα ειναι να στα αλλαξω??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Φευγω απο εκει παω στο ενδοκρινολογικο να μου παρουν αιμα και φυσικα δεν μου εβρισκαν φλεβαααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Να μην πολυλογω με τα χιλια ζορια βρηκαμε μια παλιοφλεβα και μου πηραν αιμα.Τα αποτελεσματα μου λενε σε 15 μερες......Φευγουμε απο το νοσοκομειο να παμε στον σταθμο,ο σταθμος φυσικα κλειστος....Γυρισαμε με το λεωφορειο... Αυτα τα ολιγα!!!!Και συγνωμη παλι για την πολυλογια μου αλλα ηθελα να σας τα πω!!!!

Βυκακι αλλος ενας παιδαρος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .....Σκατα προαισθημα ειχαμε...Αλλη μια τσουτσουνα λοιπον!!!Συγχαρητηρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στα υπολοιπα κοριτσια πολλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/quote


καλα ε,αν μου εκανε εμενα αυτη τον υπερηχο κ μου μιλουσε ετσι θα την ειχα κανει με τα κρεμμυδακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
αντε κ αλλο αγορακι λοιπονστην παρεα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:


να σου πω την αληθεια κ εγω εχω ακουσει διαφορα κ γιαυτο ηταν κ ενας απο τους λογους που επελεξα να μην κανω....αλλωστε,πως γεννουσαν παλια οι γυναικες..???

οπως λεει και ο γιατρος μου αλεξια μ- που τον θεωρω φανταστικο γιατρο- η γιαγια σου το ειχε αυτο;/το εκανε αυτο; και δες τι παιδια και εγγονια φεραν στο κοσμο! ετσι μ λεει καθε φορα χεχε Very Happy [/quote]


ετσι ειναι!!!!!!! Wink Wink

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικάκι τι οδύσσεια πέρασες καλέ??? Very Happy Αρκεί που είναι καλά......χαλάλι!!!!Αγόρι..........ναι είμαι αγορομάνα!!!!! Very Happy Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 654316

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Νικάκι τι οδύσσεια πέρασες καλέ??? Very Happy Αρκεί που είναι καλά......χαλάλι!!!!Αγόρι..........ναι είμαι αγορομάνα!!!!! Very Happy Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 654316

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 654316
υπερτερουν τα αγορακια ως τωρα!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 386913 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 386913 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 429657

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ηθελα να την καρυδωσω αλλα ας οψεται....Μεγαλη ταλαιπωρια η αληθεια...νιωθω πτωμα...Παω να απλωσω την κορμαρα μου,να απλωθει και λιγο ο μπεμπουλης μας...Αν ειστε το απογευμα μεσα θα τα πουμε...πολλα φιλια

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σφάζονται στη ποδιά της δικιάς σου Χριστινάκι μην σε νοιάζει!!!! Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια,εγω θα ηθελα παρα πολυ να ειναι κοριτσακι τωρα....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:θα σφάζονται στη ποδιά της δικιάς σου Χριστινάκι μην σε νοιάζει!!!! Very Happy

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 38160 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 38160 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 38160 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 564595 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 564595 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 564595

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ με το καλό ο γιόκας σου!!!!!
Με το καλό κοριτσάκι μου!
Αχχχχ έρχεται ο τρελός έρωτας σου!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια . Μου αρέσει βικακι που είχαμε και προαισθημα για κοριτσάκι ΧΙ ΧΙ ΧΙ να χαίρεσαι το αγοράκι σου και σου υπογραφω ότι θα ξετρελαθητε ασχέτως με το φύλο. Καλα πολυ γενναία γεννησες χωρίς επισκληριδιο;; Μπράβο που αντεξες τον πόνο. Εγω τον μικρο μου το γέννησα με επισκληριδιο φυσιολογικά μετά απο12 ώρες και 4 κιλά αλλα πόνο ιδιεταιρο δεν είχα αυτα ΦΙΛΑΚΙΑ πολλα σε ολες Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 27 654316

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιζάκι-Στελλάκο................ ευχαριστώωωωωωωωωω!!!!! Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ μου συγχαρητηρια για το γιο!! Βλεπω τη λιστα κ το ονομα μου ειναι μαυρο κ λεω ποτε θα χρωματισει; Αυριο στο αλφα τεστ ελοιζω να μαθω κατι αν κ καθε φορα ο γιατρος μου μου λεει ´´ειναι νωρις, μη βιαζεσαί´´!!!

Εμενα η μητερα μου που δεν εκανε επισκληριδιο δε πονεσε πολυ.. Ειχε πονους περιοδου- πιο εντονους λιγο.. Καθολου δε ταλαπωρηθηκε κ αυτα περι ουρλιαχτων κλπ ειναι εντελως παραμυθι! Πιστευω οτι σιγουρα ειναι καλυτερα χωρις αλλα εκεινη τη στιγμη ακολουθεις τυφλα το γιατρο σου!! Οποτε την κανεις!!

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας!!!καλε πως αυξηθηκαν ετσι τα comments?? λιγες μερες ελειψα κ δε προλαβαινα να διαβαζω!!
Εκανα το αλφα χθες!! Mia χαρα!

Παντως συμφωνω με ιοκαστη .. Οταν ειναι να γεννησεις ακολουθεις τυφλα εντολες! !! Δε θα μπορουσα να πω μη μου κανετε εκεινο , μη μου κανετε το αλλο γιατι στην ουσια ειναι σαν να υποδεικνυεις τη δουλεια του αλλου!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα!

Νικάκι τί πέρασες??? Ευτυχώς όλα καλά με το μωράκι!! Very Happy Very Happy Very Happy
Μα είναι δυνατόν να φέρονται έτσι?? Shocked Για πολλές κλωτσιές!!! Έλεος! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Κοριτσάκια ο φυσιολογικός τοκετός είναι ότι καλύτερο.. μακάρι να ήταν καλά το μωρό και να μπορούσα να κάνω και εγώ... αλλά είχε μπλεχτεί με τον λώρο και ήταν τόσο ψηλά! Και σφιγγόταν ο γλυκός μου... ευτυχώς που υπάρχει και η καισαρική γιατί σε τέτοιες περιπτώσεις ποιος ξέρει τι θα γινόταν?? ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω...
τώρα πάλι δε νομίζω να με αφήσουν να γεννήσω φυσιολογικά... θα το ψάξω πάντως γιατί έχουν περάσει σχεδόν 6 χρόνια... αν είναι καλές οι συνθήκες...

Ουφ... νωρίς είναι να μιλάμε για γέννες... Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις