Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατα ενα παραξενο τροπο σταματησε να ριχνει ασπρακια.....σσσσ....να μη ξανα-αρχισουνε!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 40 415870

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχχαχαχ!!!! Άστα είναι και εμένα το σπίτι τίγκα στο ασπράκι τι είναι αυτό το πράγμα ρε παίδι μου.....και σκόνη πολύ κίτρινη....ευτυχώς θα έρθει η μανούλα άυριο και θα κάνουμε-κάνει γενική!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τον αντρα θα βαλω αυριο για να σηκωσουμε και τα χαλια!ο καημενος και σημερα υπηρεσια και τη κυριακη!δε θα ξεκουραστει αλλα ετσι ειναι τα οικογενειακα βαρη!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα ρε Κατ3ρινιώ ...και Σοφάκο!!!
Κατ3ρινιώωωωωωωωωωω με ανησύχησες ρώταγα που είσαι και τι κάνεις??????
Καλά είμαι εγώ και μάθαμε φύλλο επιτέλους ΑΓόρι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Εσύ πως είσαι??? Τρώς τίποτις???¨Εχω Β επιπέδου 21/05 και περιμένω πως και πως!!!!

ΑΑΑ γνωριστήκαμε και μέσω Fb αν έχεις και θές κάνε με add στο Vicky Gogoglou



Γεια σου Βικ!!!!
Αγοράκι κι εσυ??????Σούπερ!!Σου ταιριάζει νομίζω!!

Καλύτερα είμαι με το φαγητό.Εχουν σταματησει οι εμετοί από το Πάσχα περίπου,αλλά γενικά έχω δυσπεψία και ορισμένες φορές ψιλοκαούρες.Αλλά καμία σχέση με πριν!

Ακόμα αργώ για τη Β επιπέδου.θα ειναι καπου στις αρχες Ιούνη.και περα από αυτο,η γιατρός μου δν εχει υπερηχογράφο,όποτε στα ραντεβου μας,μόνο το ακούμε το μπεμπε στον καρδιοτοκογράφο,δεν το βλέπω...Ελπίζω να είναι όλα καλά πάντως,γιατί ωρες ωρες το σκέφτομαι και αγχώνομαι αρκετα!!!

κατσε να σε βρω και στο f/b, αν και δν ασχολουμαι και πολυ με το άθλημα.Το βαριέμαι!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ας κανουνε κάτι και αύτοι!!!!Ολοκληρό παιδί κουβαλάς!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και τι παιδι!!!!!!αχ ειναι ζωηρο απο τη κοιλια...οταν θα βγει τι θα κανω???????????

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επισης άλλο θεμα..Οι κοιλίτσες σας πώς πάνε?Φουσκώνουν κι άλλο????
Εμένα ακόμα τπτ!Τουλάχιστον όχι κάτι που να σε κάνει να τη διαχωρίζεις απο την κοιλια που έχω αν παραφάω.Το Σάββατο μπάινω κι εγώ στον 5ο.Νομίζω οτι θα ξυπνησω ένα πρωι και θα έχω μια κοιλιά μέχρι το ταβάνι τελείως ξαφνικα...!!! Shocked Shocked

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατ3ρινιώ είμαι σαν μπαλόνις μου βάζεις ένα κορδόνι και με αφήνεις και φεύγω σαν μπαλόνι Very Happy Very Happy Very Happy

Πάλι καλά που σταματήσανε οι εμετοί δεν λές!!!Καούρες έχω και εγώ βγαίνουν τα μαλάκια λέει για αυτό!!!!Το νιώθεις καθόλου τώρα????κανα γαργαλητό????Εμένα όπως λέει και το Σοφούλι με πεθαίνει στη κλωτσιά συγκεκριμένη ώρα το απόγευμα κιόλας(τελικά κατάλαβα κλωτσιές και εγώ κάθε μέρα την ίδια ώρα αρχίζει και με χτυπάει από μέσα κάτω χαμηλά)αλλά νιώθω και το γαργαλητό!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XEXEXXEXE μπαλονακι!!!!

Το στηθος μου έχει μεγαλώσει αρκετα..Τα σουτιεν που ειχα έχουν αρχίσει να με ενοχλούν,και ακόμα ρε γαμώτο το σκέφτομαι να αγοράσω εγκυμοσύνης γιατι πόσο θα μου μεινει και σε αυτο το νουμερο.Θα μεγαλώσει κι άλλο και θα το πεταξω!!
Το μωρο το πρωτοένοιωσα το Μ.Σάββατο.Ημουν ξάπλα και έβλεπα Σπάρτακο (οπως καθε χρονο)και όπως ειχα το χερι στην κοιλια,αισθανθηκα ενα τικ τικ,σα να εσκαγαν φουσκαλιτσες μεσα.Αρχικα ειπα θα ειναι το έντερο,αλλα τωρα πια κάποιες απο αυτες τις φουσκιτσες είναι αισθητες ακόμα και αν δν ακουμπάω την κοιλιά.Εχει πλάκα!!!Αρχιζω να καταλαβαινω οτι κατι υπάρχει εκει μεσα!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Κατ3ρινιώ είμαι σαν μπαλόνις μου βάζεις ένα κορδόνι και με αφήνεις και φεύγω σαν μπαλόνι Very Happy Very Happy Very Happy

Πάλι καλά που σταματήσανε οι εμετοί δεν λές!!!Καούρες έχω και εγώ βγαίνουν τα μαλάκια λέει για αυτό!!!!Το νιώθεις καθόλου τώρα????κανα γαργαλητό????Εμένα όπως λέει και το Σοφούλι με πεθαίνει στη κλωτσιά συγκεκριμένη ώρα το απόγευμα κιόλας(τελικά κατάλαβα κλωτσιές και εγώ κάθε μέρα την ίδια ώρα αρχίζει και με χτυπάει από μέσα κάτω χαμηλά)αλλά νιώθω και το γαργαλητό!!!

βικακι,σε κλωτσησε??????αντε με το καλο τωρα!!!!πατ πατ καθε τρις και λιγο!χαχαχαχα!εμενα η κοιλια μου ειναι σα να καταπια μια αερομπαλα!οχι απο τις μεγαλες ε?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxxxaxaxa !!!!Ναι Σοφούλι αυτό πρέπει να είναι φαντάζομαι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Κατ3ρινάκι τι καλά το ένιωσες άντε ωραία!!!Μακάρι να ήτανε το θέμα μου μόνο τα σουτιέν δεν μου κάνει τίποτα..... έχω κάνει κοιλούμπα(έχω πάρει καινούργιο κινητό και δεν ξέρω να με βγάλω φωτογραφία και να τη περάσω να δείτε θα πεθάνετε στο γέλιο)και είμαι + 7,5 κιλα Embarassed

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κοπελιτσες μου, Βικυ, Μαριανθη, Σοφουλι, Μαρια. Κατερινιω καλωσορισες πισω.

Εμενα δυστυχως οι εμετοι δε σταματησαν. ουτε γω εκανα κοιλιτσα κατερινακι. το ιδιο σκεφτομαι κ γω θα ξεπετακτει ξαφνικα

αγαπες εχει λιγες μερες ειμαι πολυ down πολυ ομως.. δε κοιμαμαι τα βραδια και συνεχεια θελω να κλαιω. το λογο δεν τον ξερω ισως αγχος, ισως και απο τους εμετους και τις ζαλαδες. κτες ως και τα ποπ κορν στο σινεμα τα εβγαλα Crying or Very sad

σουτιεν πηρα ωραια και ανετα χωρις σιδερο απο το marcs and spencer. δεν ηταν ουτε πολυ ακριβα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:xaxxxaxaxa !!!!Ναι Σοφούλι αυτό πρέπει να είναι φαντάζομαι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Κατ3ρινάκι τι καλά το ένιωσες άντε ωραία!!!Μακάρι να ήτανε το θέμα μου μόνο τα σουτιέν δεν μου κάνει τίποτα..... έχω κάνει κοιλούμπα(έχω πάρει καινούργιο κινητό και δεν ξέρω να με βγάλω φωτογραφία και να τη περάσω να δείτε θα πεθάνετε στο γέλιο)και είμαι + 7,5 κιλα Embarassed

Βικακι ειμαι σιγουρη εσυ προσωπικα θα εισαι κουκλα παιδι μ!! και 7.5 κιλα που πηρες δεν ειναι πολλα. εχω φιλεσ πηραν 35 στην εγκυμοσυνη και τα χασαν μετα σχεδον ολα. οποταν εσυ θεαρα θα εισαι. ναι βαλε φωτο να δουμε την κοιλιτσα σου!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μην αγχωνεσαι.και εγω ετσι ειμαι αλλα πρεπει να σκεφτομαστε πως τα μικρα καταλαβαινουνε τα παντα!και σημερα μονη ειμαι και δε ξερω τι να κανω αλλα ειπαμε ειμαστε μια παρεα και συμπαραστεκομαστε η μια στην αλλη![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:να μην αγχωνεσαι.και εγω ετσι ειμαι αλλα πρεπει να σκεφτομαστε πως τα μικρα καταλαβαινουνε τα παντα!και σημερα μονη ειμαι και δε ξερω τι να κανω αλλα ειπαμε ειμαστε μια παρεα και συμπαραστεκομαστε η μια στην αλλη![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχεις δικαιο σοφακι.!!! απλα ειχα παθει και παλια καταθλιψη οταν ειχα χασει τη μαμα μου και τωρα φοβαμαι μη ξαναπαθω.. ουφ..
χαιρομαι που σας γνωρισα παντως ειναι μεγαλο στηριγμα το φορουμ μας... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 40 868444

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Κριστινακι!!!!!
Ακόμα έχεις θέμα με εμετούς μωρέ κοπέλα μου?Μεγάλο πακέτο,δε το συζητώ..
Η άσχημη διάθεσή σου,μπορεί να είναι από την κούραση και τις συνεχείς αδιαθεσίες,αλλά μπορεί να είναι κ ορμονικό.Μια γνωστη μου που είναι σε πιο προχωρημένη από εμάς εγκυμοσύνη,έχει και φοβερά νευρα αλλά και μέρες που κλαίει συνέχεια.οπότε μην αγχώνεσαι,οι οργανισμοί μας έχυν τρελαθεί εντελώς με τα μπεμπε!Θα περάσει!!

Βικ,από οτι ειδα στις φωτό σου στο fb,μονο για τα κιλά δε θα έπρεπε να ανησυχεις!!Θεά θα είσαι και με όσα επιλέον βάλεις!!
Εγώ τώρα ξεκίνησα να βάζω,και από ότι διαπίστωσα δν έχει να κάνει με το αν τρώω πολύ ή όχι.Έβαλα το πρώτο κιλό ενώ ακόμα δν έτρωγα σχεδον τπτ.Ευτυχως έχω μεινει σε αυτό προς το παρών,αλλά διαπιστώνω πως οταν μπορω να φάω,δν έχω καούρα ή κατι,τρώω ΠΟΛΥ!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυσκολες στιγμες εχουμε περασει ολοι...εγω περασα ενα πολυ δυσκολο χρονο περσι.αλλα να θυμασαι πως ο Θεος μας δινει τοσα οσα μπορουμε να αντεξουμε.δε μπορω να πω οτι ειμαι παντα στα τρελα κεφια αλλα προσπαθω γιατι αν καλοσκεφτεις ο κοσμος εχει σοβαρα προβληματα...εχεις ενα αγγελουδι στη κοιλιτσα σου και περιμενει μονο αγαπη απο σενα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kat3r1na"]Καλημερα Κριστινακι!!!!!
Ακόμα έχεις θέμα με εμετούς μωρέ κοπέλα μου?Μεγάλο πακέτο,δε το συζητώ..
Η άσχημη διάθεσή σου,μπορεί να είναι από την κούραση και τις συνεχείς αδιαθεσίες,αλλά μπορεί να είναι κ ορμονικό.Μια γνωστη μου που είναι σε πιο προχωρημένη από εμάς εγκυμοσύνη,έχει και φοβερά νευρα αλλά και μέρες που κλαίει συνέχεια.οπότε μην αγχώνεσαι,οι οργανισμοί μας έχυν τρελαθεί εντελώς με τα μπεμπε!Θα περάσει!!

Κατερινιω βαλε τικερακι. ποσο εισαι τωρα; και για πες. φυλο;;
το ξερω καλη μ οτι με ολες αυτες τις ορμονες εχουμε τρελαθει. τα ακουγαμε αλλα δεν τα ζουσαμε και τωρα ξαφνικα συμβαινουν πανω μας. απλα δε μου αρεσει να ειμαι ετσι. ενα κιλο μονο πηρες;; εε οκ ειναι φυσιολογικο να παρουμε αν δεν παρουμε καποια κιλα κατι λαθος συμβαινει

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α μη το λες για τα κιλα....εγω ακομα δε πηρα!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:δυσκολες στιγμες εχουμε περασει ολοι...εγω περασα ενα πολυ δυσκολο χρονο περσι.αλλα να θυμασαι πως ο Θεος μας δινει τοσα οσα μπορουμε να αντεξουμε.δε μπορω να πω οτι ειμαι παντα στα τρελα κεφια αλλα προσπαθω γιατι αν καλοσκεφτεις ο κοσμος εχει σοβαρα προβληματα...εχεις ενα αγγελουδι στη κοιλιτσα σου και περιμενει μονο αγαπη απο σενα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχ σοφακι τι γλυκια που εισαι. ναι πρεπει να σκεφτομαστε οτι τα δυσκολα μας καναν ακομα πιο δυνατες και αυτο που ειμαστε σημερα. ευχαριστω για τα καλα σου λογια. το μπεμπε σου ζωηρουλι ε; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 40 215994

τυχερη εισαι αλλα και να παρεις ειναι φυσιολογικο Very Happy δεν παιζει ρολο ποσο τρωμε.
και να τρωμε δηλαδη χαλαλι μας! εγκυουλες δεν ειμαστε; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 40 328109

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφούλι είσαι η καλυτερη του χωριου αφου δν έβαλες ακομα κιλο!!

Κριστινακι, το μπεμπε είναι αγοράκι (τουλαχιστον ήταν στην αυχενικη διαφάνεια)και χτες μπήκα στην 18η βδομάδα.
τικεράκι δε μπορώ να βάλω ακόμα,γιατι τον λογαριασμό εδω τον ξανάνοιξα με καινουριο μειλ,μιας και το παλιο μου το χακαρανε και το εγκατελειψα.

Να ρωτησω κάτι.Πονάκια έχετε καθόλου?
Εγω χτες και προχτες ένοιωθα τραβηγμα στην κοιλιά χαμηλά και πόνο στη μέση σαν περιόδου.Να σας πω την αλήθεια τα χρειάστηκα.Έκατσα λίγο ξάπλα στο κρεβάτι από το μεσημέρι και μετα γιατι το είχα παρακανει δυο μερες με σουρτα-φερτα,και λέω μπας και κουράστηκα και με επιασε απο αυτο...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
sofouli έγραψε:δυσκολες στιγμες εχουμε περασει ολοι...εγω περασα ενα πολυ δυσκολο χρονο περσι.αλλα να θυμασαι πως ο Θεος μας δινει τοσα οσα μπορουμε να αντεξουμε.δε μπορω να πω οτι ειμαι παντα στα τρελα κεφια αλλα προσπαθω γιατι αν καλοσκεφτεις ο κοσμος εχει σοβαρα προβληματα...εχεις ενα αγγελουδι στη κοιλιτσα σου και περιμενει μονο αγαπη απο σενα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχ σοφακι τι γλυκια που εισαι. ναι πρεπει να σκεφτομαστε οτι τα δυσκολα μας καναν ακομα πιο δυνατες και αυτο που ειμαστε σημερα. ευχαριστω για τα καλα σου λογια. το μπεμπε σου ζωηρουλι ε; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 40 215994

τυχερη εισαι αλλα και να παρεις ειναι φυσιολογικο Very Happy δεν παιζει ρολο ποσο τρωμε.
και να τρωμε δηλαδη χαλαλι μας! εγκυουλες δεν ειμαστε; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 40 328109

τα λεω σε σενα και τα ακουω και εγω γιατι στεναχωρησα πολυ κοσμο με τη συμπεριφορα μου.αλλα πρεπει να σταθουμε στα ποδια μας και να παλεψουμε σε οσα 'χτυπηματα' και αν δεχομαστε!σκεψου οτι το παιδι θα παιρνει κουραγιο απο εμας αυριο-μεθαυριο!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι,σαν η καλυτερη του χωριου,εχω να σου πω οτι εγω προσωπικα εχω πονακια.νιωθω λες και θα μου ερθει περιοδος αλλα δεν ειναι τπτ.μεγαλωνει η μητρα.εχθες ειδικα που αλλαζα εβδομαδα ημουνα χαλια!τα εχω ρωτησει ολα στο γιατρο για να ειμαι οκ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα λεω σε σενα και τα ακουω και εγω γιατι στεναχωρησα πολυ κοσμο με τη συμπεριφορα μου.αλλα πρεπει να σταθουμε στα ποδια μας και να παλεψουμε σε οσα 'χτυπηματα' και αν δεχομαστε!σκεψου οτι το παιδι θα παιρνει κουραγιο απο εμας αυριο-μεθαυριο![/quote]

εκτος αν μας δινει αυτο κουραγιο στο τελος χεχε drunken drunken

η αληθεια ομως ειναι οτι θελουμε κατανοηση απο αυτους πουυ ειναι γυρω μας και καπου να ξεσπασουμε Smile

Κατερινα εχω καθε μερα πονους περιοδο ιδιαιτερα το βραδυ. ειναι εντελως φυσιολογικο γιατι μεγαλωνει η μητρα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια αλλά είμαι φοράδα σε σχέση με πρίν Very Happy και δεν με νοιάζει και τόσο(λίγο 'ισως ναι Embarassed ) έγκυος ελιμαι έτσι και αλλιώς!!!!
Χριστινάκι μου καλόοοοοοοοοοοο μην μου στεναχωριέσαι ...θα έρθω Κύπρο και θα γίνει χαμός [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δύσκολα θέματα μεν αλλά είναι η ζωή και η έξελιξη πήρε μια ζωή ήρθε μια άλλη Very Happy !!!!!
Αλλά στη τελική για αυτό είμαστε και εμείς εδώ γι συμπαράσταση και παρεούλα και για τα καλά και για τα κάκα!!! Κ εμένα με πιάνει φρίκη καμιά φορά άγχος πωσ θα τα καταφέρω και πωσ θα είναι η ζωή μου και πως αλλάζει το κορμί μου....(και ασ λέω οτι δεν με πολυνοιάζει)και τρελαίνομαι αλλά μετά σκέφτομαι το μωρό που λέει και το Σοφάκι και ηρεμώ....όλα γίνονται για κάποιο λόγο και πολλές φορές είμαστε εμείς οι ίδιες το επίκεντρο!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις