Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
212 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 212 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παρά πολύ ωραία...και εγώ έχω γ...εί συγνώμη κιόλας να τρώω και απέξω κιόλας ..ήρθε η ώρα να την κόψω λοιπόν νομίζω...........!!!!Για τις φράουλες έχετε ακούσει κάτι???Διότι τις λατρεύω....!!! Very Happy

ΠΟΠΗ Μ

ΠΟΠΗ Μ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vgog65 έγραψε:Παρά πολύ ωραία...και εγώ έχω γ...εί συγνώμη κιόλας να τρώω και απέξω κιόλας ..ήρθε η ώρα να την κόψω λοιπόν νομίζω...........!!!!Για τις φράουλες έχετε ακούσει κάτι???Διότι τις λατρεύω....!!! Very Happy


καλημερα και απο μενα,ειδα την συζητηση σας , για τις φραουλες δεν εχω ακουσει κατι.ξερω οτι εχει βιταμινη c ΚΑΙ γενικα κανει πολυ καλο στον οργανισμο και εγω τρελενομαι και τις τσακιζω ...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Παρά πολύ ωραία...και εγώ έχω γ...εί συγνώμη κιόλας να τρώω και απέξω κιόλας ..ήρθε η ώρα να την κόψω λοιπόν νομίζω...........!!!!Για τις φράουλες έχετε ακούσει κάτι???Διότι τις λατρεύω....!!! Very Happy

Εχθές είχα αυτή τη συζήτηση με μια συνάδελφό μου η οποία μ' ενημέρωσε ότι στις φράουλες βάζουν λέει πολλές ορμόνες για να ωριμάσουν και να διατηρηθούν. Σκέφτομαι όμως ότι τρώω λίγες φορές το χρόνο επομένως τι πειράζει. Ούτως ή άλλως τα περισσότερα φρούτα και λαχανικά κάτι έχουν εκτός κι αν τρως βιολογικά. Πάντως δεν είναι απαγορευτικές στην εγκυμοσύνη.
Χθες περνούσε ένας πλανόδιος από τη γειτονιά και είχε τα 4 κεσεδάκια 5 ευρώ και είπα τον άντρα μου και πήρε. Σήμερα θα κάνω μαρμελάδα. Γίνεται πολύ νόστιμη και την τρώνε πολύ τα παιδιά.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Πόπη μου!!!!Ωραία διότι ανησύχησα προς στιγμήν είναι από τα λίγα φρούτα που τρώω!!!! Very Happy Πως είσαι εσύ??? Πόσων εβδομάδων είσαι??? Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα λένε γενικα πολλά κουλά... Εχω ακουσει κατι ασχετα οπως η φετα(ελεος) Φραουλες, κερασια, το συκωτι, κλπ κλπ σε κατι φορουμ . Τα θεωρω υπερβολές εγω! Αν ηταν θας τα ανεφεραν οι γιατροι οπως λένε για τα απλυτα λαχανικα .... Ειδικα τις φραουλες, τη φετα τα τσακιζω!!! Παντως ενημερωτικα υπαρχει μαγιονεζα χελμανς χωρις αυγο κ συντηρητικα!! Αυτη επαιρνα κ παιρνω λογω χοληστερινης

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελικα απο την βαριεστημαρα μου ξαπλωσα και κοοιμηθηκα!!!Μαλλον το χρειαζομουν....

Ιοκαστη ειναι ενας υπερηχος που θα κανουν μετρησεις στο μωρο και το αλφα τεστ ειναι αιματολογικη....

Μαριανθη προβλεπω οτι την αλφα τεστ απο την τσεπη μου θα την πληρωσω γιατι δεν νομιζω να ειναι το ιδιο αυτο που μου εγραψε...Αλλα θα την κανω στο Ελενα οποτε δεν νομιζω να πληρωσω πολλα....
Η αληθεια ειναι οτι μεχρι τωρα σκεφτομουν οτι αφου βγηκε πολυ καλη η αυχενικη δεν θα ειναι και αυτη καλη που ειναι το ιδιο πραγμα????Αλλα σημερα που εκανα τις γενικες και θυροειδους με επιασε ενα μικρο αγχος!!τι να πω καλα αποτελεσματα σε ολες μας!!!!

Βυκακι νομιζω οτι δεν στο ζητησε γιατι αυτη η εξεταση ειναι επιβαιβεωση της αυχενικης!!!Και για μενα νομιζω οτι ειναι το ιδανικο αφου δεν αγχωθηκες με μια ακομα εξεταση...Εχεις κανει (αν δεν κανω λαθος)και ενα υπερηχο οποτε συγουρα θα ειδε οτι ειναι μια χαρα το μωρακι σου και γι αυτο δεν στο ζητησε...Οσο για τις φραουλες επειδη εμπιστευομαι παρα πολυ την συνηφαδα μου στο θεμα της διατροφης(αφου κανουν μαθηματα και για ασθενης με χρονιες παθησεις και καρκινο)με ειδε οτι ειχα παρει μισο κιλο φραουλες και τις λεω οκ???ναι μου λεει μονο να τις πλυνεις καλα(για το τοξοπλασμα).Και φυσικα τις εφαγα ολες σε χρονο ντε τε...Για την μαγιονεζα δεν το εχουμε συζητησει γιατι δεν ειμαι και πολυ φαν αλλα θα την ρωτησω και θα σας πω!!!!

Ειμαι πολυλογου...τι να κανω.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 21 417472

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιοκάστη, το συκώτι εμένα μου το είχε αναφέρει ο γιατρός μου στο πρώτο παιδί ως απαγορευτικό. Δε θυμάμαι όμως το λόγο. Υποψιάζομαι ότι συγκαταλέται και αυτό στα εντόσθια των ζώων που και αυτά είναι απαγορευτικά. Θα πάω να γκουγκλάρω μήπως λέει το ιντερνετ κάτι σχετικά.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Παρά πολύ ωραία...και εγώ έχω γ...εί συγνώμη κιόλας να τρώω και απέξω κιόλας ..ήρθε η ώρα να την κόψω λοιπόν νομίζω...........!!!!Για τις φράουλες έχετε ακούσει κάτι???Διότι τις λατρεύω....!!! Very Happy

δε νομιζω να εχει προβλημα με τισ φραουλες! αυτο ελειπε! για τη μαγιονεζα και γω ακουσα οτι ισως εχει προβλημα με την εννοια οτι μπορει να εχει ωμο αυγο μεσα. εκτεσ και εγω εφαγα σαλατα με σως κοκταιλ μεσα που μετα διαβασα οτι απαγορευεται και φρικαρα! τελικα υπαρχουν πολλα που δεν παει το μυαλο μας..
Μαριανθη και Νικη μου ο σολωμος που λεγαμε κτες αμα ειναι ψημενος καλα ειναι ενταξει. απαγορευονται ομως ο ξιφιας, τονος και τα ωμα ψαρια.

ΠΟΠΗ Μ

ΠΟΠΗ Μ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Πόπη μου!!!!Ωραία διότι ανησύχησα προς στιγμήν είναι από τα λίγα φρούτα που τρώω!!!! Very Happy Πως είσαι εσύ??? Πόσων εβδομάδων είσαι??? Very Happy

καλα ειμαι λιγο σκυλοβαριεμαι στην δουλεια , δεν περναει η μερα ...ειμαι 15 εβδομαδων και σημερα το απογευμα εχω υπερηχο...αραγε μπορουμε να δουμε το φυλο? τι λες

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη μου γεια σου. Μην αγχωνεστε για τις εξετασεις θυροειδη. εγω χω υποθυροειδισμο και τωρα με την εγκυμοσυνη χειροτερεψε αλλα περνω θυροξινη και ετσι τον ρυθμιζω. εννοω δεν ειναι κατι τραγικο φτανει να περνεις τα χαπακια σου καθε μερα...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

καλα ειμαι λιγο σκυλοβαριεμαι στην δουλεια , δεν περναει η μερα ...ειμαι 15 εβδομαδων και σημερα το απογευμα εχω υπερηχο...αραγε μπορουμε να δουμε το φυλο? τι λες
[/quote]

καλωσορισες ποπη και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου. φυλο μπορεις να μαθεις αναογα με τη θεση του μωρου αλλα δεν υπαρχει συγκεκριμενη βδομαδα κατα την οποια μια κοπελα το μαθαινει.μπορει να το μαθεις στις 13 βδομαδες μπορει και στις 19

ΠΟΠΗ Μ

ΠΟΠΗ Μ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kristinaki έγραψε:
καλα ειμαι λιγο σκυλοβαριεμαι στην δουλεια , δεν περναει η μερα ...ειμαι 15 εβδομαδων και σημερα το απογευμα εχω υπερηχο...αραγε μπορουμε να δουμε το φυλο? τι λες

καλωσορισες ποπη και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου. φυλο μπορεις να μαθεις αναογα με τη θεση του μωρου αλλα δεν υπαρχει συγκεκριμενη βδομαδα κατα την οποια μια κοπελα το μαθαινει.μπορει να το μαθεις στις 13 βδομαδες μπορει και στις 19[/quote]

θα δουμε στο πρωτο παντως μου ελεγε ο γιατρος κοριτσι ωσπου μια μερα καλη ειδαμε ενα "ματζαφλερι" αναμεσα στα ποδαρακια και ετσι ειναι αγορακι ...να δουμε σημερα ...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΠΗ Μ έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
καλα ειμαι λιγο σκυλοβαριεμαι στην δουλεια , δεν περναει η μερα ...ειμαι 15 εβδομαδων και σημερα το απογευμα εχω υπερηχο...αραγε μπορουμε να δουμε το φυλο? τι λες

καλωσορισες ποπη και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου. φυλο μπορεις να μαθεις αναογα με τη θεση του μωρου αλλα δεν υπαρχει συγκεκριμενη βδομαδα κατα την οποια μια κοπελα το μαθαινει.μπορει να το μαθεις στις 13 βδομαδες μπορει και στις 19

θα δουμε στο πρωτο παντως μου ελεγε ο γιατρος κοριτσι ωσπου μια μερα καλη ειδαμε ενα "ματζαφλερι" αναμεσα στα ποδαρακια και ετσι ειναι αγορακι ...να δουμε σημερα ...[/quote]

αληθεια;; ποσων βδομαδων ησουν που το μωρο ''αλαξε'' φυλο;

ΠΟΠΗ Μ

ΠΟΠΗ Μ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kristinaki έγραψε:
ΠΟΠΗ Μ έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
καλα ειμαι λιγο σκυλοβαριεμαι στην δουλεια , δεν περναει η μερα ...ειμαι 15 εβδομαδων και σημερα το απογευμα εχω υπερηχο...αραγε μπορουμε να δουμε το φυλο? τι λες

καλωσορισες ποπη και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου. φυλο μπορεις να μαθεις αναογα με τη θεση του μωρου αλλα δεν υπαρχει συγκεκριμενη βδομαδα κατα την οποια μια κοπελα το μαθαινει.μπορει να το μαθεις στις 13 βδομαδες μπορει και στις 19

θα δουμε στο πρωτο παντως μου ελεγε ο γιατρος κοριτσι ωσπου μια μερα καλη ειδαμε ενα "ματζαφλερι" αναμεσα στα ποδαρακια και ετσι ειναι αγορακι ...να δουμε σημερα ...

αληθεια;; ποσων βδομαδων ησουν που το μωρο ''αλαξε'' φυλο;[/quote]

περιπου δεν θυμαμαι και ακριβως γυρω στην 18 εβδομαδα...συνηθως οι περισσοτεροι γιατροι στην αρχη λενε κοριτσι αφου ψαχνουν και δεν βλεπουν για "τσουτσουνι" και ξαφνικα εχει καλη θεση το παιδι και τσουπς " αχ τελικα ειναι αγορακι " ετσι εγινε με μενα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Χριστινάκι Νικάκι....!!!!
Πόπη κοίτα να δείς εγώ είμαι 18 εβδομάδων και ακόμη φύλλο δεν ξέρω έλπίζω εσύ να είσαι τυχερή και να το δείς!!!!Εγώ θα σκάσωωωωωωω αν δεν φανεί και τώρα έλεοςςςςςςςςςςς!!!!Θα πρέπει να αντέξω μέχρι τη Β επιπέδου μετά...και πάει λέγοντας!!!! Very Happy
Γαμώτο ήξερα για κάποιες τροφές....αλλά όχι για τη μαγιονέζα....και έτρωγα πολύ!!!Ελπίζω να είναι όλα καλά!!!! Very Happy

ΠΟΠΗ Μ

ΠΟΠΗ Μ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vgog65 έγραψε:Καλησπέρα Χριστινάκι Νικάκι....!!!!
Πόπη κοίτα να δείς εγώ είμαι 18 εβδομάδων και ακόμη φύλλο δεν ξέρω έλπίζω εσύ να είσαι τυχερή και να το δείς!!!!Εγώ θα σκάσωωωωωωω αν δεν φανεί και τώρα έλεοςςςςςςςςςςς!!!!Θα πρέπει να αντέξω μέχρι τη Β επιπέδου μετά...και πάει λέγοντας!!!! Very Happy
Γαμώτο ήξερα για κάποιες τροφές....αλλά όχι για τη μαγιονέζα....και έτρωγα πολύ!!!Ελπίζω να είναι όλα καλά!!!! Very Happy

σοβαρα ακομα δεν ειδε τιποτα να σου πει ? εμενα επειδη δεν εβλεπε ελεγε κοριτσι και ξαφνικα ειδαμε ....και ειναι αγορι..αντε να δουμε σημερα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα είναι σφίγγα η γιατρός αν δεν είναι σίγουρη δεν μου λέει τίποτα....!!!Κ εγώ είμαι να σκάσωωωωωωωω !!!!!!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη στεναχωριέσαι Βίκυ. Αν είχες πάθει κάτι σίγουρα θα το είχες καταλάβει. Επομένως, όλα είναι καλά.
Και εγώ τώρα διάβασα για τα καπνιστά και ειδικά για το σκουμπρι που είναι από τα αγαπημένα μου. Είχα καιρό να φάω γιατί προσέχω το αλάτι και έφαγα την Παρασκευή που βγήκαμε σε ταβέρνα με τον άντρα μου.
Από δω και πέρα θα προσέχω.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κριστινακι εχω κανει αφαιρεση θυροειδους απο το 2006..Οποτε ειμαι με χαπακια εδω και 6 χρονια....Για το μονο που αγχωθηκα ειναι οτι αυξησαμε το χαπι λογω εγκυμοσυνης και εχω καποιες ταχυκαρδιες...Κατα τα ΄λλα δεν ειχα ποτε θεμα με αυτες τις εξετασεις...Μαλλον λογω εγκυμοσυνης εχουν αυξηθει οι ανυσηχιες μου..Τι να πω...

Παω να βαλω του αντρουλη μου να φαει καια να καθαρισω 3 κιλα γαυρο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 21 679259

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Κριστινακι εχω κανει αφαιρεση θυροειδους απο το 2006..Οποτε ειμαι με χαπακια εδω και 6 χρονια....Για το μονο που αγχωθηκα ειναι οτι αυξησαμε το χαπι λογω εγκυμοσυνης και εχω καποιες ταχυκαρδιες...Κατα τα ΄λλα δεν ειχα ποτε θεμα με αυτες τις εξετασεις...Μαλλον λογω εγκυμοσυνης εχουν αυξηθει οι ανυσηχιες μου..Τι να πω...

Παω να βαλω του αντρουλη μου να φαει καια να καθαρισω 3 κιλα γαυρο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 21 679259

Στρατό θα ταΐσεις με 3 κιλά γαύρο; Shocked

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήρα ένα παγωτάκι να φάω και αρχίσανε τα γαργαλητάααααααααααα!!!!! Very Happy
Νίκη φτιάχνεις και γαμώ τα φαγητά να μετικοίσω Παλλήνη να με ταϊζεις κ μένα?????
Δέσποινα και εγώ δεν νομίζω να μου έχει συμβεί κάτι διότι θα το καταλάβαινα....αλλά όπωσ λες ασ συμαζευτώ σιγά σιγά!!!!
Χριστινάκι θα πάς κανά περπάτημα τι καιρό έχετε εκεί??? Εδώ την παλεύειε να βγάλει ήλιο!!!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη μ ναι ειναι προβλημα οι ταχυκαρδιες αλλα πρεπει να το περνουμε το χαπι... θα περασουμε
Βικυ μην ανησυχεις! η μονη περιπτωση να σε εβλαπτε ειναι να ειχε προβλημα το αυγο στη μαγιονεζα και στην περιπτωση αυτη προκαλει σαλμονελα κατι που κτυπα ξυλο δε συνεβηκε οποταν ολα καλα! απλα για προληπτικους λογους μας λενε να αποφευγουμε τελειως καποιες τροφες. Καπνιστα και εγω τα λατρευω αλλα υποθετω τερμα και αυτα..
Ποπη εμενα μ ειπε κοριτσακι και προετοιμαστηκα ψυχολογιικα !!! αλλα εχει ultrasound 4 διαστασεων ο γιατρος μου και ειδαμε και τρεισ γραμμουλες που σημαινει κοριτσακι νομιζω.. δε ξερω τι να πω..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κριστινακι μωλις μιλησα παλι με την συνηφαδα...Λοιπον οσο και να μαγειρευεται ο σολωμος τα βαρεα μεταλλα δεν φευγουν....Η μαγιονεζα οντως απαγορευεται επειδη το αυγο εχει σαλμονελα και για να φυγει η σαλμονελα πρεπει να βρασει 6 λεπτα...Το συκωτι οντως απαγορευεται επειδη ειναι εντοσθια....Κατι αλλο δεν θυμαμαι...

Τα δυο κιλα ειναι για μας(τρελαινομαι για γαυρο και το περισσοτερο θα μπει στη καταψηξη)και το ενα κιλο για την συνιφαδα...

Βυκακι το σπιτι ειναι ανοιχτο Laughing

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Πήρα ένα παγωτάκι να φάω και αρχίσανε τα γαργαλητάααααααααααα!!!!! Very Happy
Νίκη φτιάχνεις και γαμώ τα φαγητά να μετικοίσω Παλλήνη να με ταϊζεις κ μένα?????
Δέσποινα και εγώ δεν νομίζω να μου έχει συμβεί κάτι διότι θα το καταλάβαινα....αλλά όπωσ λες ασ συμαζευτώ σιγά σιγά!!!!
Χριστινάκι θα πάς κανά περπάτημα τι καιρό έχετε εκεί??? Εδώ την παλεύειε να βγάλει ήλιο!!!!! Very Happy

Σκεφτου αμα αρχισει να κλωτσαει δηλαδη!! το πιο γλυκο γαργαλητο ε; να τρως πιο συχνα γλυκα νομιζωVery Happy εδω ειναι ηλιολουστος ο καιρος ως τωρα οποταν το βλεπω να πηγαινω για περπατημα σημερα ναι!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 21 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις