Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και από εμάς!!Γυρίσαμε από τις διακοπές μας με πυρετό.Δεν ξέρω γιατί ,υπάρχει περίπτωση τα δόντια να κάνουν πάνω από 38?? Rolling Eyes Rolling Eyes Κικίτσο με το καλό η βάφτιση σας!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!! τι βλεπω? η πρωτη μας βαφτιση??? μπραβο!!!με το καλο!!! καλοφωτιστο!

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΤΟΥ ΜΠΙΠΜΠΕΡΟ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?????ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!! τι κανετε??? εμεις χαμος. το πως φευγει η μερα ουτε που καταλαβαινω. αντε να ερθει η Δευτερα να μπουμε σε προγραμμα. φτανει τοσο

katerina f.

katerina f.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Carrie έγραψε:Καλησπέρα και από εμάς!!Γυρίσαμε από τις διακοπές μας με πυρετό.Δεν ξέρω γιατί ,υπάρχει περίπτωση τα δόντια να κάνουν πάνω από 38?? Rolling Eyes Rolling Eyes Κικίτσο με το καλό η βάφτιση σας!!!!

πλέον οι περισσότεροι γιατροί δεν συνδέουν τον πυρετό με τα δοντάκια. ίσως να έχει καμιά ιωσούλα. μην ανησυχείς...όλα καλά θα πάνε!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ιωσούλα που βλέπω την βρογχιολίτιδα να μας χτυπάει την πόρτα... Shocked Shocked Shocked Shocked Χθες είχε πυρετό το βράδυ μέχρι 38,4 πάλι και τα χαράματα επίσης.Σήμερα μου φαίνεται ότι από συνάχι είναι καλύτερα αλλά έχει ένα βήχα...Θα πάρω την παιδίατρο να έρθει να τον δει σήμερα σπίτι γιατί δεν πάιζει να πάμε εμείς αύριο στο ιατρειο κ να καθόμαστε με τις ώρες (μίνιμουν 1+ ώρα αναμονής κάθε φορά) για να τον δει..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!
νατασα περαστικα!
συνηθως 2-3 μερες κραταει οποτε υπομονη

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! επιτελους τελειωσα! σιδερωσα κατι περισια ρουχαλακια και εκανα και φαγητακι! σημερα το μενου εχει σπιτικο παστιτσιο!!!
να εχω και για αυριο γιατι λεω να κανω γενικη

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chryssa!!! έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΤΟΥ ΜΠΙΠΜΠΕΡΟ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?????ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ!!!!!

Ομοιοπαθουσα....δωστε τα φωτα σας γτ για να πιουμε ενα χαμοηλι πρεπει να γινει θαυμα...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι θηλη χρησιμοποιητε? καικαλα υπαρχουν θηλες που ειναι σαν το στηθος

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα μας προτεινετε? εγω δινω μπιμπερο της κικο με σιλικονη θηλη που μοιαζει με το στηθος αλλα ετσι κ ετσι η κατασταση.

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΑΕΡΚΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΕΣ ΘΗΛΕΣ ΜΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!

Κικιτσακι,να τον χαιρεστε το μπουμπουκι σας το νεοφωτιστο!Να τον καμαρωσετε οπως ποθειτε!Ολα πηγαν τελεια φανταζομαι!

Μια και λετε για μπιμπερο,εμεις χρησιμοποιουμε της chicco τα γυαλινα τα μεγαλα και της Avent τα πλαστικα αλλα και τα δυο με πιπιλες σιλικονης MAM,τους εχω βγαλει τις δικες τους.Επισης με μια οδοντογλυφιδα πειραξα και την τρυπα για να τρεχει καλυτερα και μαλλον θα την ξαναπειραξω. Wink Wink Wink

Κλεισαμε κι εμεις ημερομηνια για τη βαφτιση,28/7,αλλα μονο αυτο.Για τα υπολοιπα πρεπει να αρχισω τρεξιμο και ψαξιμο.Αντε να δουμε!

Σημερα εβγαλα και το παπλωματακι της μικρης γιατι εσκασε χτες το βραδυ.Αρχισε να καλοκαιριαζει!!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 2 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 2 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 2 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 2 328109

katerina f.

katerina f.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Carrie έγραψε:Τι ιωσούλα που βλέπω την βρογχιολίτιδα να μας χτυπάει την πόρτα... Shocked Shocked Shocked Shocked Χθες είχε πυρετό το βράδυ μέχρι 38,4 πάλι και τα χαράματα επίσης.Σήμερα μου φαίνεται ότι από συνάχι είναι καλύτερα αλλά έχει ένα βήχα...Θα πάρω την παιδίατρο να έρθει να τον δει σήμερα σπίτι γιατί δεν πάιζει να πάμε εμείς αύριο στο ιατρειο κ να καθόμαστε με τις ώρες (μίνιμουν 1+ ώρα αναμονής κάθε φορά) για να τον δει..


Ωχ...πως είστε σήμερα;

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχουμε βρογχιολίτιδα τελικά,τα τσούγκρισα με την παιδίατρο ( ο κακός παιδίατρος φυσικά στα δύσκολα φαίνεται!) και αύριο θα πάμε να μας δει αυτός που ήρθε την Κυριακή σπίτι μας. Ο πυρετός ευτυχώς υποχώρησε γιατί ήμασταν για το Παίδων πάλι αύριο πρωί και το συνάχι κάαααπως αλλά από βήχα δόξα το Θεό έχουμε μπόλικο..Λογικά από αυριο περιμένουμε να δούμε κάποια βελτίωση μάλλον..Κάνουμε εισπνοές και ευτυχώς δεν χρειαστήκαμε αντιβίωση..αλλά από ταλαιπωρία μπόλικη ο μικρός..Και φυσικά σήμερα έχω και εγώ πονόλαιμό και δέκατα,όλη μέρα να σκουπίζω μύξες λογικό και επόμενο ήτανε..

katerina f.

katerina f.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Carrie έγραψε:Έχουμε βρογχιολίτιδα τελικά,τα τσούγκρισα με την παιδίατρο ( ο κακός παιδίατρος φυσικά στα δύσκολα φαίνεται!) και αύριο θα πάμε να μας δει αυτός που ήρθε την Κυριακή σπίτι μας. Ο πυρετός ευτυχώς υποχώρησε γιατί ήμασταν για το Παίδων πάλι αύριο πρωί και το συνάχι κάαααπως αλλά από βήχα δόξα το Θεό έχουμε μπόλικο..Λογικά από αυριο περιμένουμε να δούμε κάποια βελτίωση μάλλον..Κάνουμε εισπνοές και ευτυχώς δεν χρειαστήκαμε αντιβίωση..αλλά από ταλαιπωρία μπόλικη ο μικρός..Και φυσικά σήμερα έχω και εγώ πονόλαιμό και δέκατα,όλη μέρα να σκουπίζω μύξες λογικό και επόμενο ήτανε..

περαστικά και στους δυο σας!σας εύχομαι γρήγορη ανάρρωση

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina f. έγραψε:
Carrie έγραψε:Έχουμε βρογχιολίτιδα τελικά,τα τσούγκρισα με την παιδίατρο ( ο κακός παιδίατρος φυσικά στα δύσκολα φαίνεται!) και αύριο θα πάμε να μας δει αυτός που ήρθε την Κυριακή σπίτι μας. Ο πυρετός ευτυχώς υποχώρησε γιατί ήμασταν για το Παίδων πάλι αύριο πρωί και το συνάχι κάαααπως αλλά από βήχα δόξα το Θεό έχουμε μπόλικο..Λογικά από αυριο περιμένουμε να δούμε κάποια βελτίωση μάλλον..Κάνουμε εισπνοές και ευτυχώς δεν χρειαστήκαμε αντιβίωση..αλλά από ταλαιπωρία μπόλικη ο μικρός..Και φυσικά σήμερα έχω και εγώ πονόλαιμό και δέκατα,όλη μέρα να σκουπίζω μύξες λογικό και επόμενο ήτανε..

περαστικά και στους δυο σας!σας εύχομαι γρήγορη ανάρρωση

Σ'ευχαριστώ πολύ καλή μου..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια? εγω σημερα ησυχα!!! πηγαν σχολιεο τα μικρα και λιγο ηρεμησε το σπιτι!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 2 328109 Laughing
carrie μου!! περαστικουλια μωρε!!

χαμομηλακι με το καλο!!!!! εχεις λιγο τρεξιμο αλλα ολα καλα!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie,περαστικουλια και παλι και στους 2 σας.Βελτιωθηκε ο μικρος καθολου σημερα?Και ο μικρουλης της κολλητης μου εχει επισης βρογχιολιτιδα που την κολλησε κι αυτος απο ενα μωρακι 4 μηνων.Και φαντασου οτι αυτος ειναι σχετικα μεγαλος,ειναι 13 μηνων και σε ενα μηνα εχει αρρωστησει 2 φορες.Θελει προσοχη και κατα την αναρρωση μην ξανακυλισει. Sad

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?
ΚΙΚΙΤΣΟ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ?ΕΚΛΑΙΓΕ?
CARRIE ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.
ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΑΛΑ.   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 2 417472   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 2 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήγαμε πάλι στο Παίδων το πρωί γιατί έκλαιγα απαρηγόρητος και δεν ήθελε να φάει.Το στήθος ουτε να το φτύσει..Κοιμάται τώρα...μας είπαν να συνεχίσουμε την αγωγή,έχουμε δρόμο ακόμη μπροστά μας..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστικα σας νατασα και υπομονη

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!
ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΥΡΙΟΣ!!ΕΚΛΑΨΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ(ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ). ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ.ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΗ (ΕΝΝΟΕΙΤΕ) ΜΙΛΟΥΣΑΝ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΜΑΝ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΙΑ....

ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειαααα!!! κικιτσο να σας ζησει και παλι!! βαλε καμια φωτο απο τα γλυκα νατα δουμε!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ. ΣΤΡΑΤΣΙΑΤΕΛΑ ΜΕ ΔΕΣΙΜΟ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΤΥΠΩΜΕΝΟ.ΜΠΛΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις