Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε πιτελους εχω παλι ιντερνετ κ μπορω να ειμαι εδω κ παλι!!!!Φιλια σε ολα τα μωρακια!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kikitso έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!
ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΥΡΙΟΣ!!ΕΚΛΑΨΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ(ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ). ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ.ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΗ (ΕΝΝΟΕΙΤΕ) ΜΙΛΟΥΣΑΝ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΜΑΝ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΙΑ....

ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.





ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΦΤΗΣΤΗΚΑΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΑΙΔΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΒΑΦΤΗΖΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΑ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 9 ΗΜΕΡΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ...ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κικη κ Μαρια να σας ζησουν τα νεοφωτιστα!!!!!!

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΑ 3 ΚΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΠΤ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕ

ΑΛΕΞΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια? μωρε εχω ενα προβλημα.. το 24ωρο μου ειναι πολυ λιγο Razz κανω τοσα ολη μερα!! φουλ ταιμ! χαχαχα. σημερα αγορασα και το πινακακι για να το βαλω διπλα στο βιβλιο ευχων μας καθως και ενα καβαλετο! ανοιξε στο κεντρο το πλαισιο και χαρηκα πολυ!!! μεσ'τα ποδια μου που λενε.. Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΑ 3 ΚΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΠΤ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕ

ΑΛΕΞΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;


Κικιτσακι μου,δοξα το Θεο ολα καλα....το σπορακι μεγαλωνει,την Τριτη μπαινω κιολας στον 4ο μηνα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ευτυχως ο μικρος ειναι πολυ ησυχος,το μονο κακο ειναι οτι δεν κοιμαται σχεδον καθολου τη διαρκεια της ημερας κ ετσι μου αφηνει λιγο ελευθερο χρονο.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξια μου θηλαζεις τωρα?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσια!Περασα μια ψιλο-φρικη αυτες τις 2 μερες.Ενω ειμαι ρολοι με την περιοδο μου,χτες δεν ηρθε!ΠΑΝΙΚΟΣ!Εκανα ενα τεστ σημερα το πρωι αλλα βγηκε αρνητικο και εχω ηρεμησει καπως αλλα θα κανω αλλο ενα αυριο αν δεν ερθει και σημερα.Εχω φρικαρει!Και σαν να μην εφτανε αυτο,η μικρη αποψε ξυπνησε στις 4 και μεχρι τις 6.30 παιζαμε,τραγουδαγαμε&τρωγαμε...Παλιες "καλες" εποχες!ελπιζω να μην το ξανακανει!Περιττο να σας πω oti σερνομαι και ειμαι ρακος απο το αγχος...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:Αλεξια μου θηλαζεις τωρα?


προσπαθω να το κοψω σιγα σιγα.....μονο 2 φορες την ημερα αντλω γαλα για να μειωθει η παραγωγη....δεν ηθελα βεβαια αλλα αναγκαστηκα...θα παω κ στη δουλεια σε καμια 10αρια μερες κ δεν γινεται αλλιως....εσυ θηλαζεις ακομα?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι. καγω οταν μηρε τον 6ο αρχισα να αραιωνω. μετα απο 1 βδομαδα πια τοα σταματησα. ειχα αρχισει να κολαω κιολας και δεν ηθελα.. ηταν και δυσκολο να ειμαι με αυτο και να εχω και τα αλλα. ετσι και αλλιως τωρα τρωει οποτε οκ. οτι ειχαν να παρουν πηραν μωρε. ποπο ρε συ ομως!!! δεν αφησες κενο ε??χαχα στα πρωτα γενεθλια θα εχετε και το μπεμπε Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Αλεξία καλώς επέστρεψες!!!

Χαμομηλάκι λες η Μυρτώ να αποκτησει αδερφάκι? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked

Εμείς ακόμη με την βρογχιολίτιδα που καλά κρατεί, είμαστε κάαααπως καλύτερα ,εγώ βέβαια ακόμη σέρνομαι με τον πυρετό και το συνάχι και τον βήχα.Αν δεν ήταν η μαμά μου εδώ μάλλον θα μας έκλαιγαν οι ρέγγες τώρα.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Πήγαμε παιδίατρο χθες και μας βρήκα 8440 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και 67 πόντους!!!!!Είμαστε λίγο μπουλουκάκια πως να το κάνουμε???

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:οχι. καγω οταν μηρε τον 6ο αρχισα να αραιωνω. μετα απο 1 βδομαδα πια τοα σταματησα. ειχα αρχισει να κολαω κιολας και δεν ηθελα.. ηταν και δυσκολο να ειμαι με αυτο και να εχω και τα αλλα. ετσι και αλλιως τωρα τρωει οποτε οκ. οτι ειχαν να παρουν πηραν μωρε. ποπο ρε συ ομως!!! δεν αφησες κενο ε??χαχα στα πρωτα γενεθλια θα εχετε και το μπεμπε Very Happy



χα χα χα ναι,ειδες..!!!πηρα φορα Laughing Laughing
χαμομηλου,λες να μας κανεις κ εσυ την εκπληξη..??????

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια,υπο αλλες συνθηκες δεν θα ειχα προβλημα,φοβαμαι λογω της καισαρικης οτι ειναι νωρις για αδερφακι της Μυρτως.ειμαι επαγγελματιας χεστης,οχι αστεια!Καλα,ετσι και εχει γινει κατι τετοιο και δεν μου ουρλιαξει ο ντοκτορ θα τα ριξω τα πυροτεχνηματα!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Καλημέρα!Αλεξία καλώς επέστρεψες!!!

Χαμομηλάκι λες η Μυρτώ να αποκτησει αδερφάκι? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked

Εμείς ακόμη με την βρογχιολίτιδα που καλά κρατεί, είμαστε κάαααπως καλύτερα ,εγώ βέβαια ακόμη σέρνομαι με τον πυρετό και το συνάχι και τον βήχα.Αν δεν ήταν η μαμά μου εδώ μάλλον θα μας έκλαιγαν οι ρέγγες τώρα.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Πήγαμε παιδίατρο χθες και μας βρήκα 8440 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και 67 πόντους!!!!!Είμαστε λίγο μπουλουκάκια πως να το κάνουμε???


ευχαριστω Νατασσα μου,περαστικα κ στους δυο σας.....ας ειναι καλα οι μαμαδς μας που ειναι εκει οταν τις χρειαζομαστε τελικα Razz Razz Razz Razz Razz
καλε,τι εχει το γαλα σου κ εφτασε το παιδι τα 8440 Shocked Shocked affraid affraid affraid γερο να ειναι το παιδακι!!!! εμενα ειναι 7750,μοντελακι τον κανω χι χι χι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξέρω και γω ρε Αλεξια??Λες να φταίνε τα γλυκά που τρώω???

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Ξέρω και γω ρε Αλεξια??Λες να φταίνε τα γλυκά που τρώω???

μην αγχωνεσαι καλε,την υγεια του να εχει το παιδακι!!!!!ξεκινησατε καθολου κρεμουλες η φαγητο?εμεις τρωμε πανω απο μηνα τωρα φρουτοκρεμα με φρεσκα φρουτα κ 2 εβδομαδες τωρα χορτοσουπα Razz Razz Razz Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι τίποτα ακόμη.Σε κανένα 20ήμερο κρέμες και έχω ένα σωρό απορίες που ξέχασα να ρωτησω εχθές μες το άγχος μου με την βρογχιολίτιδα..

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παραξενο μου φαιναται που δεν ξεκινησατε καν ρυζαλευρο....τελικα καθε παιδιατρος λεει τα δικα του...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά αυτό είναι δεδομένο!!!Βασικά δεν θέλαμε να του δώσουμε κρέμες εμπορίου γιατί είναι ήδη φρατζολάκι αλλά ούτε και μας ανέφερε κάτι για ρυζάλευρο ο παιδίατρος γενικώς..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΑΧ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ!!!!ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΛΟΓΩ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. 8300 ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.
ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΤΖΟΛΑΚΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΡΕΜΕΣ ΚΛΠ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΗΛΙΟ ΚΑΘΟΛΟΥ;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Όχι τίποτα ακόμη.Σε κανένα 20ήμερο κρέμες και έχω ένα σωρό απορίες που ξέχασα να ρωτησω εχθές μες το άγχος μου με την βρογχιολίτιδα..

καποιοι οταν θηλαζει αποκλειστικα το μωρο δεν δινουν πριν τον 6ο.. ναι ειναι στον γιατρο

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΑΧ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ!!!!ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΛΟΓΩ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. 8300 ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.
ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΤΖΟΛΑΚΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΡΕΜΕΣ ΚΛΠ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΗΛΙΟ ΚΑΘΟΛΟΥ;

Ναι γενικώς κάνει 2 φορές την βδομάδα κακά του..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Όχι τίποτα ακόμη.Σε κανένα 20ήμερο κρέμες και έχω ένα σωρό απορίες που ξέχασα να ρωτησω εχθές μες το άγχος μου με την βρογχιολίτιδα..


καλημερα! εδω για αποριες! Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Ωραία σας παραθέτω μερικές απορίες μου εδώ..

Μας είπε να ξεκινήσουμε με μπανάνα λόγω του ότι κάνει κακά του 2 φορές την βδομάδα (εκτός από τώρα που είναι άρρωστος και κάνει καθημερινά) και να την λιώσουμε μαζί με νερό.
Ερώτηση 1: Το νερό πρέπει να είναι βρασμένο??
Ερώτηση 2: Δεν μπορώ να του δώσω άλλα φρούτα αργότερα πέρα από μήλο,αχλάδι,μπανάνα?Κανά ροδακινάκι πχ??
Ερώτηση 3: Μπορώ να βάλω γάλα μητρικό αντί νερού ή θα γίνει βλακεία η φρουτόκρεμα???
Ερώτηση 4: Πως θα μπουν οι αναλογίες νερό φρούτο??
Ερώτηση 5:Έχετε υπόψη σας το baby led weaning?

Ερωτήσεις μίας πρωτάρας μαμάς...Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα ξαναγράψω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις