Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
224 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 224 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Καλημέρα!Ωραία σας παραθέτω μερικές απορίες μου εδώ..

Μας είπε να ξεκινήσουμε με μπανάνα λόγω του ότι κάνει κακά του 2 φορές την βδομάδα (εκτός από τώρα που είναι άρρωστος και κάνει καθημερινά) και να την λιώσουμε μαζί με νερό.
Ερώτηση 1: Το νερό πρέπει να είναι βρασμένο??
Ερώτηση 2: Δεν μπορώ να του δώσω άλλα φρούτα αργότερα πέρα από μήλο,αχλάδι,μπανάνα?Κανά ροδακινάκι πχ??
Ερώτηση 3: Μπορώ να βάλω γάλα μητρικό αντί νερού ή θα γίνει βλακεία η φρουτόκρεμα???
Ερώτηση 4: Πως θα μπουν οι αναλογίες νερό φρούτο??
Ερώτηση 5:Έχετε υπόψη σας το baby led weaning?

Ερωτήσεις μίας πρωτάρας μαμάς...Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα ξαναγράψω

για τα πιο πολλα δεν εχω ιδεα...Εχω την εντυπωση ομως οτι πρεπει να ξεκιναμε με αυτα τα φρουτα γιατι δεν εχουν πολλα οξεα και δεν πειραζουν συνηθως το στομαχι και επισης δεν ειναι αλλεργιογονα γενικα.Για το γαλα ξερω οτι μπορεις να το βαλεις και μαλιστα το συστηνουν οταν το μωρο δεν τρωει τη φρουτοκρεμα.Βεβαια μπορεις και να μην βαλεις καν νερο ή γαλα,τα φρουτα ουτως ή αλλως ενας πολτος γινονται.Για το 5,δεν το εχω ψαξει καθολου.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Καλημέρα!Ωραία σας παραθέτω μερικές απορίες μου εδώ..

Μας είπε να ξεκινήσουμε με μπανάνα λόγω του ότι κάνει κακά του 2 φορές την βδομάδα (εκτός από τώρα που είναι άρρωστος και κάνει καθημερινά) και να την λιώσουμε μαζί με νερό.
Ερώτηση 1: Το νερό πρέπει να είναι βρασμένο??
Ερώτηση 2: Δεν μπορώ να του δώσω άλλα φρούτα αργότερα πέρα από μήλο,αχλάδι,μπανάνα?Κανά ροδακινάκι πχ??
Ερώτηση 3: Μπορώ να βάλω γάλα μητρικό αντί νερού ή θα γίνει βλακεία η φρουτόκρεμα???
Ερώτηση 4: Πως θα μπουν οι αναλογίες νερό φρούτο??
Ερώτηση 5:Έχετε υπόψη σας το baby led weaning?

Ερωτήσεις μίας πρωτάρας μαμάς...Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα ξαναγράψω

χαχαχα λοιπον.
ερωτηση 1: ΟΧΙ δε χρειαζεται βρασμενο.
ερωτηση 2:φυσικα και μπορεις. ξεκινα με τα 3 πρωτα ομως και μετα προσθετεις σιγα σιγα και ροδακινακι και χυμο πορτοκαλι Wink
ερωτηση 3:χμμμ οχι μωρε μη ταμπλεκεις. κανε μια δοκιμηκαι δοκιμασε το. αλλα και με νερακι οκ ειναι οι κρεμουλες
ερωτηση 4: εγω δεν ξεκινησα με σκετη μπανανα. ειχα βαλει και αχλαδι οποτε εδωσε υγρα αυτο. στη κσετη μπανανα ριξε λιγο νερακι. φανταζομαι σε μια μπανανα ενα φλιτζανακι του ελληνικου καφε. βασικα με το ματι να ειναι νερουλη λιγο να συνηθισει. δε χρειαζεσαι και μεζουρα. χαλαρα
ερωτηση 5: εδω ξερεις την αποψη μου..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α! δε σας ειπα? πρινλιγο μου ηρθε χαρτι για εφ.επιτροπη να παω!!! καλο ε???δεν νομιζω να παω Rolling Eyes

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΤΟ Νο5 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.
ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΦΟΣΟΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΜΩΣ Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΒΑΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΣΤΗ ΟΧΙ ΝΕΡΟΥΛΗ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (ΟΧΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ)ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΣΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΑΠΟ ΟΛΑ.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΠΤ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΘΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΚΑΙ 1 ΦΡΟΥΤΟ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΕ 1 ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΕΚΑΝΕ.Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΛΟ ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παντως ο δικος μου που εκανε κακα μια φορα την ημερα η μερα παρα μερα τις τελευταιες μερες με τα φρουτα κανει 2 φορες την ημερα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις. Έχω ακόμη σχεδόν μισό μήνα μπροστά μου να ενημερωθώ και η αλήθεια είναι πως έχω αγχωθεί λίγο..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NATAΣΣΑ ΤΙ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ;ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ. ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ HERBALIFE; ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ;ΗΡΘΕ 1 ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ;

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:NATAΣΣΑ ΤΙ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ;ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ. ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ HERBALIFE; ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ;ΗΡΘΕ 1 ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ;

Χμ...δεν ξέρω πολλά..Μία φορά με σταματήσανε στον δρόμο και μου έκαναν λιπομέτρηση μόνο.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΛΥ ΑΠΑΤΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΑ. ΓΙΑ ΤΟ Νο5 ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΠΟΛΥ ΑΠΑΤΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΑ. ΓΙΑ ΤΟ Νο5 ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.

Κικίτσο για δες λίγο εδώ http://www.mitrikosthilasmos.com/2012/04/baby-led-weaning.html Δεν ξέρω και εγώ πολλά. Το συζητήσαμε λιγάκι στο άλλο φόρουμ. Αθηνά πάντως σε μία μαμά που το έκανε και της εξέφτασα την ανησυχία σου ως δική μου μου είπε πως είναι εντελώς λάθος αυτό γιατί αφορά τρόπο συμπεριφοράς και δεν έχει σχέση με την μέθοδο

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε ξερω τι να σου πω.. μια γνωμη ειπα που ακολουθω να την πιστευω. και βασικα δε θελω να λερωνεται το μωρο και οτιδηποτε τριγυρω τοτ.. αλλο θεμα αυτο βεβαια.αχαχα οκ θα μαθει μολις πιανει με το πηρουνακι μονο του αλλα ως εκει. θα το πω και μη με βαλετε κατω αλλα δεν μαρεσει βρε παιδιμου σαν εικονα. μου θυμηζει τους πρωτογονους.. ισως ειμαι λαθος αλλα δεν μαρεσει. και αντε και μαθαινει το παιδι ετσι. μαλλον οχι ''μαθαινει'' αλλα τελος παντων τρωει ετσι στο σπιτι για τον α,β λογω εστω και σαν μεθοδο. αν δηλ παρω το μωρο και βγω εξω ετσι θα φαει? Rolling Eyes

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
totula έγραψε:Παντως ο δικος μου που εκανε κακα μια φορα την ημερα η μερα παρα μερα τις τελευταιες μερες με τα φρουτα κανει 2 φορες την ημερα



ασχετο:
totula να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου....να τα εκατοστησει!!!!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατινα έγραψε:
totula έγραψε:Παντως ο δικος μου που εκανε κακα μια φορα την ημερα η μερα παρα μερα τις τελευταιες μερες με τα φρουτα κανει 2 φορες την ημερα



ασχετο:
totula να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου....να τα εκατοστησει!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά πρέπει να έχει κολλήσει γιατί έχουν περάσει 6 μηνες

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KOΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ[URL=http://imageshack.us/pho

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ σοβαρος ο κυριος

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κικη μου,ειναι πολυ ομορφος!!!!Να σας ζησει!!!!

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ 7600 ΚΑΙ 66 ΠΟΝΤΟΥΣ!ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ. ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ!!!!!!!
ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΑΝΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???????

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΩΝ ΣΠΑΝΙΑ ΞΥΠΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6-7 ΘΑ ΠΙΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8-9 ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΦΩΤΟhttps://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/72/dscn0204x.jpg/

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολυ ωραιο μπουλουκακι. Και ο δικος μου δεν ξυπναει τη νυχτα εδω και αρκετο καιρο. Αν τον αγησω χτυπαει και 12ωρα οποτε πρεπει να ξυπναω εγω να τον ταιζω γιατι ο κυριος κοιμαται η ξυπναει και ξεκιναει τις κολοτουμπες η τις ομιλιες με το μιμπιλ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κικίτσο να είναι καλοφώτιστος!!!Τέλειο το φόρεμα σου!Πήρα και εγώ εχθές για την βάφτιση αυτό https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/29/snc002051.jpg/ Εμείς ενώ είχε στρώσει πρόγραμμα πλέον δεν υπάρχει σωτηρία. Ξυπνάει κάθε 2 ώρες εδώ και μέρες λες και είναι ημερών...Έχω τεντώσει από την κούραση..κανονικά!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια! κικτσο τελειος ο μπουμπουκος!και ωραιο φορεμα!!!
carrie με γειεεςςς!!!
καιμενα δε ξυπναει πλεον τα βραδυα εδω και ενα μηνα τουλαχιστον   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 4 215994
και γω πρεπει να ψωνισω! δεν εκανα ακομα γυρα στην αγορα. ειδα ενα κατα τυχη και μαρεσε.. να δουμε..
αυτο που με νοιαζει ειναι να παρω τα παππουτσια γιατι εχω θεμα και πρεπει να τα συνηθισω εως τη βαφτιση

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΙΚΙΤΣΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ!!!!!!!ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!
Carrie ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΣΟΥ!!!!!ΑΝΤΕ ΜΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ!!!Supermama ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΘΑ ΜΑΣ ΚΛΑΨΟΥΝ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30 ΚΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις