Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
316 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 316 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

γλυκας ειναι το μαναρακι μου!Να σας ζησει!

Εχουμε καμποσες μερες που ξυπναει κατα τις 5 για εικοσι περιπου λεπτα,τριβει συνεχεια τα ουλα της και αν αποπειραθω να την ταισω γιατι νομιζα οτι πεινουσε τρωει καταναγκαστικα και με γκρινια-αρα δεν πειναει!Προφανως την ταλαιπωρουν τα δοντια γιατι εχει να ξυπνησει τετοιες ωρες απο 30 ημερων.Προσπαθω να την αγνοησω γιατι αν με παρει πρεφα οτι εχω ξυπνησει τραγουδαει!Τι να την κανω?πειτε καμια ιδεα!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαμομηλακι έγραψε:

γλυκας ειναι το μαναρακι μου!Να σας ζησει!

Εχουμε καμποσες μερες που ξυπναει κατα τις 5 για εικοσι περιπου λεπτα,τριβει συνεχεια τα ουλα της και αν αποπειραθω να την ταισω γιατι νομιζα οτι πεινουσε τρωει καταναγκαστικα και με γκρινια-αρα δεν πειναει!Προφανως την ταλαιπωρουν τα δοντια γιατι εχει να ξυπνησει τετοιες ωρες απο 30 ημερων.Προσπαθω να την αγνοησω γιατι αν με παρει πρεφα οτι εχω ξυπνησει τραγουδαει!Τι να την κανω?πειτε καμια ιδεα!

ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΝΟΕΙΣ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ. ΝΑΤΑΣΣΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα!!!!!Καλη Πρωτομαγια κ καλα να περασετε!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και καλο μηνα!χτες ημασταν ολη μερα εξω και περασαμε πολυ ωραια,πηγαμε και για πικνικ,και καναμε μεγαλους περιπατους!Ειχε φανταστικη μερα.Προχτες ειχαμε και παιδιατρο-εμβολιο,ειμαστε 7200 και 70εκ!Την Κυριακη ξεκιναμε κρεμουλα ριζαλευρο βανιλια και σε 2-3 βδομαδες αλεσμενα λαχανικα και αργοτερα αλεσμενα με κοτοπουλο/μοσχαρι.Για να δουμε πως θα τα παμε!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας! ειμαι πολυ χαρουμενηγιατι παρολοπου βαριομουν ειπα να κατεβω στην αγορα να ψαχουλεψω! και εγινε το θαυμα! με το που κατεβαινω μπαινω σε ενα μαγαζι που το θεωρουσα ακριβο. λεω ας ριξω μια ματια για κανα φορεμα.. αρχισε να μου δειχνει και αν μπορουσα να με δω σε καθρευτη σιγουρα γυαλιζαν τα ματια μου! Laughing ενα και ενα ολα! ακριβως τα σχεδια που ηθελα! και εφαρμοστα καπως και με ιδιαιατερα κοψιματα και σε ριχτω στυλ χαριτωμενο με ζωνακια. ολα μεχρι το γονατο!δεν δοκιμασα γιατι ειχα τον μπεμπη. θα κατεβω ομως συντομα να δοκιμασω και να δω πιο θα παρω. ηταν τοσο ακριβως αυτο που εψαχνα που μετα πηγα για καφε στη δουλεια του αντρα μου! δεν ηθελα να δω και αλλου   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 215994 τιμη!!???? το ακριβοτερο 50Ε!!! απιστευτο?? καποτε το φθηνοτερο εκει μεσα ηταν στα 80...
το χρωμα που κυριαρχει απο αυτα που μου εδειξε ειναι το κιτρινο το απαλο Wink

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ!!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΕΡΤΗ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ....ΒΕΡΑΝΤΕΣ ΑΛΛΑΓΗ ΡΟΥΧΩΝ...ΚΛΠ.ΑΣΤΑ....

ΑΘΗΝΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΟΨΗΝ ΜΑΣ! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΦΩΤΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:γεια σας! ειμαι πολυ χαρουμενηγιατι παρολοπου βαριομουν ειπα να κατεβω στην αγορα να ψαχουλεψω! και εγινε το θαυμα! με το που κατεβαινω μπαινω σε ενα μαγαζι που το θεωρουσα ακριβο. λεω ας ριξω μια ματια για κανα φορεμα.. αρχισε να μου δειχνει και αν μπορουσα να με δω σε καθρευτη σιγουρα γυαλιζαν τα ματια μου! Laughing ενα και ενα ολα! ακριβως τα σχεδια που ηθελα! και εφαρμοστα καπως και με ιδιαιατερα κοψιματα και σε ριχτω στυλ χαριτωμενο με ζωνακια. ολα μεχρι το γονατο!δεν δοκιμασα γιατι ειχα τον μπεμπη. θα κατεβω ομως συντομα να δοκιμασω και να δω πιο θα παρω. ηταν τοσο ακριβως αυτο που εψαχνα που μετα πηγα για καφε στη δουλεια του αντρα μου! δεν ηθελα να δω και αλλου   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 215994 τιμη!!???? το ακριβοτερο 50Ε!!! απιστευτο?? καποτε το φθηνοτερο εκει μεσα ηταν στα 80...
το χρωμα που κυριαρχει απο αυτα που μου εδειξε ειναι το κιτρινο το απαλο Wink

Με γειαααα!!!εγω ακομα δεν εχω αποφασισει αν θα παρω καινουριο φορεμα...εχω κατι ωραια που τα εχω βαλει μια φορα γιατι ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ μου ηταν φαρδια γιατι ηταν σε αμπιρ γραμμη.Τωρα φοβαμαι να παω στα μαγαζια να κοιταξω για ρουχα γιατι δεν θα μου μπαινει τπτ και θα γυρισω κλαιγοντας σπιτι,θα με πιασει μαυρη καταθλιψη και   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 534787

Χτες κοιμηθηκαμε επιτελους!Εκανε κανα δυο σβουρες το βραδυ αλλα δεν εβαλε καμια φωνη και μαλλον στον υπνο της τα εκανε.Χτες ομως εγινε το εξης:ηταν στη μαμα μου ολο το απογευμα,κοιμηθηκε μονο μια ωρα (4-5),στις 9 που γυριζαμε σπιτι την πηρε ο υπνος στο μαρσιπο και την αφησα και κοιμηθηκε μεχρι τις 10.30 που την ξυπνησα,την εκανα μπανιο,την μπουκωσα στο φαι(συνηθως τρωει μεχρι 100-130γρ το βραδυ)χτες εφαγε 170 και επεσε σαν κουτσουρο,μεχρι τις 11:00 ηταν στον 5ο υπνο.Εμεινε ετσι και χρονος λιγο για αντρουλη I love you I love you I love you I love you

θελω να ερθει επιτελους το σ.κ αλλα βαριεμαι να παω να ψηφισω! pig

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?
kikitso κουκλι ζωγραφιστο!@!!!
σουπερμαμα που ειναι το μαγαζι λεγε να παμε να δουμε και εμεις!!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι Ιωνος Δραγουμη. λιγο πανω απο Εγνατια.στα 30μετρα. μπουλ λεγετε..(απεναντη απο μια εθνικη τραπεα μικρη που εχει)ενα γωνιακο..ελπιζω να σε φωτισα Laughing

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελια θα παω και θα σου πω   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυριο ειναι η μεγαλη μερα που θα παω να ψωνισω!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 328109 θα κατεβω το πρωι βολτουλα να δω τι παιζει και αλλου και απογευμα θα παω με τον αντρα μου(που πραγματικα εχει πολυ καλη αποψη σε γυναικεια ρουχα κτλ) να ψωνισουμε! θα παω να παρω και τα δωρα γιατις νονες μας! βρηκα σκουλαρικια! βεβαια δε ξερω απο κοντα πως ειναι. δε θελω να δειχνουν φθηνα.
http://www.follifollie.com/JEWEL/FOLLIE_DI_FIORI/EARRINGS/3E1T021RW-Follie_di_Fiori_Earrings/p_31_2_01_327_11768398_3.html

μου αρεσαν και κατι αλλα αλλα κοστιζουν 85 οποτε αλλη φορα. δε ξερω δηλ θατα δω απο κοντα και αναλογα.. Wink

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ καλη εβδομαδα!!!!!Αθηνα με το καλο τα ψωνια!!!!!Τα σκουλαρικια ειναι τελεια!!!!!!!!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:αυριο ειναι η μεγαλη μερα που θα παω να ψωνισω!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 328109 θα κατεβω το πρωι βολτουλα να δω τι παιζει και αλλου και απογευμα θα παω με τον αντρα μου(που πραγματικα εχει πολυ καλη αποψη σε γυναικεια ρουχα κτλ) να ψωνισουμε! θα παω να παρω και τα δωρα γιατις νονες μας! βρηκα σκουλαρικια! βεβαια δε ξερω απο κοντα πως ειναι. δε θελω να δειχνουν φθηνα.
http://www.follifollie.com/JEWEL/FOLLIE_DI_FIORI/EARRINGS/3E1T021RW-Follie_di_Fiori_Earrings/p_31_2_01_327_11768398_3.html

μου αρεσαν και κατι αλλα αλλα κοστιζουν 85 οποτε αλλη φορα. δε ξερω δηλ θατα δω απο κοντα και αναλογα.. Wink


Καλα ψωνια!Τα σκουλαρικια φαινονται πολυ ωραια και σε καμια περιπτωση δεν δειχνουν φθηνα.Δες τα και απο κοντα να σιγουρευτεις.

Χθες ειχαμε αποπειρα κρεμα.Εφαγε ο καναπες,η σαλιαρα,τα μουτρα της αλλα οχι η ιδια...Αναγουλιαζε με το κουταλι το σκατο!Τελικα εφαγε 2 κουταλιες και μετα πλακωσε και ηπιε ολο της το γαλα κανονικα,μια 200αρα να εχουμε να γουτσαρουμε.Σημερα θα φαμε(?) 4 κουταλιες...νομιζω οτι παν ειναι να μαθει την κινηση.Θα δειξει...δεν ειμαι αισιοδοξη... Mad Mad Mad Mad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμάς μας είπε την πρώτη φορά πρέπει να φάει 5-6 κουταλιές!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Εμάς μας είπε την πρώτη φορά πρέπει να φάει 5-6 κουταλιές!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

εμας 2,4,6,8, κ.ο.κ...και μετα φρουτοκρεμα και χορτοσουπα...και σε 1-1,5 μηνα απο τωρα μοσχαρι/κοτοπουλο.....................εκει να δεις!!!!!!!!!!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και καλα να μη βαρενει το στομαχακι.. εγω ποτε δε μετρουσα. απλα εκανα πιο μικρη ποσοτητα κρεμουλα και τον εδωσα. οσο φαει..

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΝΑ ΕΧΩ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΑ!ΤΟ ΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΠΩΣ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ!ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ!!!!

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ..

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και ο δικός μου στον 6. Στον 5 έφαγε κρέμα και φρουτοκρεμα

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΦΑΓΗΤΟ (ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ!) ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΕΣ ΑΚΟΜΑ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria_naf79 έγραψε:ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΦΑΓΗΤΟ (ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ!) ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΕΣ ΑΚΟΜΑ!

Εμείς θηλάζουμε αποκλειστικά οπότε το καθυστερήσαμε.Λέμε σήμερα να δοκιμάσουμε πρώτη φορά..Άλλωστε την άλλη βδομάδα κλείνουμε τον 6ο οπότε είμαστε οκSmile

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΟΥΠΙΤΣΑ!!!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!! ψωνισα!!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 5 215994
χθες ημουνα πο τις 9 το πρβι αγορα εως τις 3 το μεσημερι!!! εκανα ενα 2ωρο διαλειμμα και ξαναεφυγα στις 5 και γυρισα 9 το βραδυ! το πρωι ηταν η ερευνα και μετα τα ψωνια. εννοητε ψωφισα. πηρα φορεματακι και παππουτσια. φορεμα τελικα οχι απο εκει που ελεγα. βρηκα απο ενα αλλο πιο κατω. θα σας βαλω φωτο μετα Wink παω να κανω καμια δουλεια γιατι καλα τα ψωνια αλλα.....

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε καλε???? Rolling Eyes
σας βαζω φωτο απο φορεμα και παππουτσια! βασικα το φορεμα ειναι κοραλι και οχι φουξ οπως δειχνει στη φωτο..
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/217/dsc0128j.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/6/dsc0127yu.jpg/
πηρα και μια τσαντα φακελο απλη ισια στο ιδιο χρωμα των παππουτσιων. (σκεφτηκα τη θεωρια να μη φευγει απο δω και απο κει το ματι. εφοσον ειναι δυνατο χρωμα το φορεμα να παιξω σε ουδετερα στα υπολοιπα. ισως βαλω κανα αξεσουαρ με λιγο χρωμα αλλα ως εκει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις