Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ !!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη βδομαδα!!! μολις τελειωσα με την καθαριοτητα. εβγαλε και ζεστη. θελω να πλυνω την τσαντα της μικρης τωρα γιατι θ αρχισουν σχολεια και γω ακομη...
αποτι ειδατε εκανα και λιγο μονταζ στις φωτο να αναδειξω τον μπεμπουλη μου! Wink

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
totoula δεν ανοιγει η σελιδα!!!!

Αθηνα θεα και εσυ και τι μωρο ειναι αυτο???????

οσο μεγαλωνει γινετε ιδιος εσυ ή μου φαινετε?



καλημερα σε ολες



και εγω δεν ξερω τι θα κανω στα γεννεθλια?

μπορει σπιτι? μπορει σε ταβερνα ? μπορει σε παιδοτοπο? που μαλον οχι γιατι ολες που συναναστρεφομαι με παιδια ειναι σαν τον δικο μου και μικροτερα αρα δεν θα εχει μαλλον νοημα δεν ξερω.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκεφτομαι κι εγω τα γενεθλια αλλα προτιμω τη λυση του σπιτιου για πολλους λογους.Κατ'αρχην το παιδι δεν θα θυμαται τπτ οποτε ακομα και στην κορφη του βουνου να τα κανω,το ιδιο θα ειναι.Εξαλλου ειναι πολυ μικρο για παιξει με κατι στον παιδοτοπο.Γενικα δεν συμπαθω τους παιδοτοπους γιατι ειναι χωροι που ευδοκιμουν...ιωσεις και δεν εχω ορεξη για αρρωστιες απο τοσο νωρις.Θα καλεσω μερικους φιλους και συγγενεις,μια τουρτα,θα φτιαξω και κανενα φαι και τερμα.-

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δικιο εχεις χαμομιλακι μαλλον και εγω στο ιδιο θα καταλιξω

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα παλι μονο εγω....\που ειστε ολες?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εδω ειμαι!!! Very Happy χανοντε οι αλλες Twisted Evil

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οκ οι 2 μας θα τα λεμε ληπον

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα γιατι χανοντε? αμαν! τι ωραια που ειμασταν πιο πριν. περνανε και 2 μερες που δε μιλαει καμια!!!
σα δε ντρεποντε πια!χιχιχι
τι κανεις εσυ κοπελα μου? το μπεμπε???

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι σιδερο σιδερο σιδερο

το μωρο μας σηκονετε εδω και λιγο καιρο και δεν θελει να κατσει με τιποτα τωρα τον εβαλα για υπνο με το ζορι να σιδεροσω λολ

εσεις?

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΑ ΚΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ!!!
ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΛΟΙΠΟΥΝ ΕΤΣΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ!! ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ.....ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΠΙΤΙ.ΤΩΡΑ ΑΝΗΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΚΙ....ΑΧ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΜΑΣΜΑΤΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΝΝΙΣ!!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δυσκολα κικιτσο θα ζορισετε τον πρωτο καιρο φοβαμαι

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ηξερα να διαβαζει και να γραφει οποτε δε δυσκολευτηκαμε. και γω λεω να τη γραψω μπαλετο τη δικια μου (κατι που θεωρω σχεδον υποχρεωτικο στα κοριτσακια) τους κανει και και ξερουν να στεκοντε

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ.ΑΧ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.....ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΤΣΑΛΟΣ.ΟΠΩΣ ΝΑΝΕ ΠΕΦΤΕΙ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα. καιμενα ολη μερα απο ενα επιπλο στο αλλο παει και αν δεν φτανει καθετε και παει με τον ποπο..χαχαχα

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας,κοριτσια και μωρακια   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994 χανομαι γιατι πιεζομαι πολυ με δουλεια και τα ειχα παιξει αυτες τις μερες!Ξεκινησα πλεον δουλεια κανονικα...δλδ ωραριο φουλ οπως πριν μεινω εγκυος,3-10 το βραδυ μαθημα και χτες ειχα και δουλεια γραφειου το απο το πρωι.Γυρισα σπιτι 10.20 το βραδυ,υποτιθεται οτι θα την ταιζε ο πατερας της.Προσπαθησε ο καημενος αλλα τα τελευταια 80γρ δεν τα επινε με τπτ μεχρι που την πηρα αγκαλια.Εκλαιγε γοερα και μολις μπηκα σπιτι κρεμαστηκε πανω μου.Ηπιε το υπολοιπο γαλα μολις της το εδωσα εγω,και κοιμηθηκε στην αγκαλια μου αναστεναζοντας.Εχω πολλες τυψεις γιατι αυτο θα γινεται Δευτερα&Παρασκευη(ευτυχως τις αλλες μερες θα γυρναω 9.30 σπιτι)αλλα δυστυχως δεν εχω αλλη επιλογη...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! τι κανετε? εγω απο χθες δεν ειμαι καλα! ο μικρος ολη μερα γρινιαζει και θελει να ασχολουμαστε μαζι του. τωρα πως θα γινει αυτο με τα αλλα 2 και με τις δουλειες μαζι δεν εχω ιδεα.σημερα περναμε πλακακια στο μαπνιο και Δευτερα ταπαραθυρα. αντε να αρχισουμε βαψιμο μετα και πατωματα.. ουφφφ! χθες εβαλα τα κλαματα. δεν ειμαι καλα! το χανω μαλλον Laughing

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι δουλεια κανεις χαμομιλακι μου αν επιτρεπετε?

ειναι καλο να μενεις με το παιδι αλλα αν αναγκαζεσε να δουλεψεις για το παιδι το κανεις μην εχεις τυψεις.

σουπερμανουλα ελα παρετα πανω σου θα εχεις καινουργειο σπιτι τωρα το βλεπεις και απαλπιζεσε αλλα σε λιγες μερες θα καμαρονεις[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να'μαι και γω!Ήρθε ο μπαμπάς μας εχθές,εγώ εν τω μεταξύ είμαι με ήπιο συνάχι & σήμερα με ενοχλεί και ο λαιμός μου λίγο!Ελπίζω να μην αρρωστήσω κανονικά γιατί δεν θα γλιτώσουμε τα νοσοκομεία αυτή τη φορά αν κολλήσει ο Θάνος. Shocked Shocked Shocked Shocked Σήμερα έχουμε γενέθλια (ο μπαμπάς μας) και από το πρωί ήμουνα χωμένη στην κουζίνα!Έκανα pancakes για πρωινό και μετά έφτιαξα την τούρτα. Ιδού
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ερασιτεχνική όπως βλέπετε αλλά ελπίζω να είναι νόστιμη..!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα και απο εμενα!
Mamax τα μπλουζακια ειναι bobandblossom τα νουμερα 1 & 4. Οσο αφορα το παρτυ και εμεις στα πρωτα γενεθλια του Αντωνη δεν καναμε τιποτα ιδιατερο αλλα μετα τα καναμε σε παιδοτοπο γι αυτο και του Γιαννη θα τα κανουμε εκει αφου γιορταζουν πλεον μαζι.
Carrie να χαιρεσαι τον αντρα σου. Και περαστικα.
Supermama πρεπει να ειναι ζορι 3 παιδια και μαστορεματα αλλα αξιζει τον κοπο. Ποσο καιρο θελει ακομα για να τελειωσετε?
Σημερα ειμαι ιδιαιτερα χαρουμενη, πηραν τον Αντωνη στον σταθμο μεσο ΕΣΠΑ και απο οτι φαινεται μεσα στην βδομαδα ξεκιναμε!!!Ο Γιαννης εβγαλε και αλλο δοντακι και πλεον εχει επισημα 4.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ!!Συγχαρητήρια για τον παιδικό και σιδερένιο το δοντάκι!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Natassa τελια η τουρτα φαινετε πολυ γλυκια!!!!

να τον χαιρεσε!!!!

τοτουλα τι ειναι αυτα τα μπλουζακια?

δεν θυμαμαι τιποτα το ατσχαίμερ με χτυπισε....

και παρεπιπτοντος παλι χαθηκατε κυριες.

και μπραβο για τον παιδικο[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! απο χθες ειμαι καλητερα! νοηθησε και ο μικρος που ηταν ησυχος! τωρα ετοιμαζομαι να ισιωσω μαλλι ετσι για να νιωσω καλητερα! Laughing
totula μου σαν το γυοφυρι της αρτας ειαμστε. το πρωι το χτιζανε το βραδυ γκρεμιζοταν! αστα. αυριο ερχοντε τα παραθυρα και μετα μενει συμμαζεμα πατωμα και βαψιμο. ΑΛΛΑ! Twisted Evil προεκυψαν ασχημα προβληματα στον τοιχο. στο ενα δωματιο εχει ακομα δουλεια γιατι ηταν κουζινα και τωρα πρεπει να κλεισουν ολα. βρυσες και οι τρυπες απο υδραυλικα και του αποροφητηρα μιας που εκει θα ειναι το δωματιο του μπεμπουλη μου. το αλλο? ειχε σπασει μια σωληνα απο το δρομο μπροστα στο σπιτι. τραβηξε τοση υγρασια που μεσα ο τοιχος ειναι χαλια! φαινοντε τα καλωδια απο μεσα!!! Twisted Evil εχουμε μπλεχτει τωρα με την υδερυση να αναλαβουν τις ευθυνες τους.τοσο καλα!

τα καλα νεα τωρα!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 28 215994 χθες ξεκινησα το βιντεο του μικρου! θυμαστε που ειχα μονο φωτογραφο για να τραβηξει το βιντεο και να κανω τα υπολοιπα? αυτο!
πρωτα ομως κανω κλιπ απο την εγκυμοσυνη μεχρι που ηρθε σπιτι ο μικρος.φωτογραφιες με βιντεο αναμεικτα. μετα συνεχιζει με τις πρωτες στιγμες του κοκ.. μετα θα ξεκινησω τις βαφτισης. θα κανω κλιπ στην αρχη και μετα το βιντεο. εχει πολυ δουλιτσα ακομη αλλα γινετε πολυ καλο πιστευω!εννοητε θα σας το δειξω μολις τελειωσει το 1ο μερος Very Happy

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εισαι μεγαλος καλιτεχνης μου φαινετε εσυ...

μαλλον στο επομενο παιδι εσυ θα μου τα κανεις ολα.

μου ακουγετε φανταστικη ιδεα ποτε δεν εχω ακουσει κατι τετιο....]

το αλμπουμ πως θα το κανεις?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε εσυ και αλλο και γω εδω ειμαι!χαχαχα
ε ναι μωρε ειπα να τα εχω σε ενα. φοβαμαι μη γινει κουραστικο και προσπαθω να μη βαλω πανω απο 2 τραγουδια. δηλ 7 λεπτα περιπου να κραταει ολο το στορυ (γεννα κτλ)και μετα να εχει το κλιπ της βαφτισης με το βινετο. εννοητε θα τα φτιαξω στο τελος ολα σε ενα dvd αλλα με μενου να τα μπορουμε να επιλεγουμε τι απολα θελουμε να δουμε γιατι ισως καποιες φορες να μη το θελουμε ολο αλλα ενα βιντεακι Wink
θελω να παω να τραβηξω λιγακι την εκκλησια αυτες τις μερες. μας τραβηξε ο φωτογραφος οκ αλλα εχω στο νου μου καποια πραγματακια που δε τα τραβηξε. θελω απο μακρυα την εκκλησια και μετα μεσα διαφορα παραξενα οπως κοντινα σε εικονες κτλ.. κλεμμενες ιδεες βεβαια αλλα δε πειραζει Razz
σημερα θα βαλω τον μικρο να κανει παλαμακια και να χαιρεταει γιατι θελω το πρωτο κλιπ να τελειωσει ετσι Very Happy
οσο για ο αλμπουμ εννοεις για ψηφιακο? βασικα και στα αλλα μου δεν καναμε. τα ειχα φτιαξει ολες τις φωτο σε cd και αν θελαμε καποια απλα την εκτυπωναμε. μπορει ομως να κανω τωρα. εχω ετοιμασει της κορης μου και τωρα θα κανω και του μικρου. βρηκα ενα προγραμματακι online. το φτιαχνεις οπως θες και μετα στο ετοιμαζουν αυτοι αλμπουμ και στο στελνουν.. δεν το ψαξα πολυ ομως ακομα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις