Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από εμάς!Περάσαμε ένα πολύ δραστήριο και γεμάτο ΣΚ με πάρτυ, γενέθλια,βαφτίσεις,επισκέψεις ..αλλά το πιο σημαντικό όλων είναι ότι..ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!Ο Θάνος έκανε 12 βήματα μόνος του χωρίς να τον κρατάει κανείς!!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 654316 Με λίγη προπόνηση σε κανενά 2βδόμαδο θα περπατάει άνετα!όλη μέρα αυτό θέλεινα κάνει!@

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MPRABOOOOOO
natassa τελια νεα....
αστερι το μωρο μας.

σουπερμανουλα δοσε σαιτ να παρω καμια ιδεα για το αλμπουμ.

εμεις εχθες πηγαμε στον γιατρο για τυπικο ελενχο. ειμαστε 75ποντους 8.800κλ
ειπαμε και μπαμπα.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πατα στο GOOGLE ''Fotoinsight Designer'' πρεπει να κατεβασεις το προγραμμα ομως.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσιλιβιθράκια είστε μαμαχ ε? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ετοιμαζόμαστε να πάμε ταξιδάκι αύριο με τον Θάνο να δούμε τον μπαμπά μας!Θα διανυκτερεύσουμε κιόλας τα δυο μας σε ξενοδοχείο που έχω κλείσει!Άντε να δούμε πως θα πάει Rolling Eyes

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια και μωρακια,ειμαι χαμενη αυτον τον καιρο γιατι γινεται χαμος στη δουλεια και σημερα εχω ηρεμησει καπως.

mamax εχω φρον/ριο ξενων γλωσσων και οπως καταλαβαινεις αυτον τον καιρο ειμαστε σε τρελες φουριες γιατι εχουμε συγκεκριμενο συστημα οργανωσης που απαιτει πολλεεεες ωρες δουλειας για τον υπευθυνο (εμενα δλδ) τις πρωτες μερες και μεχρι να μπει μια σειρα.

supermama εισαι σουπερ οντως!Το'χεις,το'χεις και δεν εχεις αναγκη και κανεναν!Μολις φτιαξεις το βιντεο περιμενουμε λινκ για...προβολη!!!

Κατα τ'αλλα,μου λειπει η μικρη μου γιατι ειμαι μια εργαζομενη μανουλα πληρους ωραριου και κατι παραπανω Sad νιωθω οτι χανω στιγμες της αλλα αν δεν δουλεψω θα εχουμε προβλημα.   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 534787 ευτυχως υπαρχουν οι παπουδογιαγιαδες κυριως οι γονεις μου (η πεθερα μου εχει αρχισει να θελει να βγαλει την ουρα της απ'εξω γιατι τωρα το μωρο ειναι πιο κουραστικο) και η κατασταση ελεγχεται.Παντως η μικρη μεχρι να γυρισω το βραδυ στο σπιτι δεν κοιμαται με τπτ.Την ταιζει ο αντρας μου,πινει το μισο γαλα και το αλλο μισο δεχεται να της το δωσουν ή εγω ή η μαμα μου.Κανεις αλλος!Αν ειναι στο σπιτι της μαμας μου,καθεται και το πινει απο αυτην αλλα αν ειναι στο δικο μας,θελει ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ πλεον.ενω το καλοκαιρι την ταιζε το βραδυ ο αντρας μου,τωρα δεν θελει με την καμια.Εχει δικιο το καημενακι...

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις δικιο που σου λειπει αλλα γιαυτην το κανεις κουκλα μου.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου! τρεχω τρεχω και δεν φτανω. σημερα ξεκινησαμε τα πλακακια επιτελους στο μπανιο και πηραμε και τα πατωματα και τα χρωματακια! εχω βγαλει ερπη απο το σκασιμο μου.περι πορτας δεν θα μας την αλλαξει εννοητε και βγηκαμε εμεις οι χαζοι που δε καταλαβαμε τι μας ελεγε στην συμφωνια στην αρχη..... Rolling Eyes Twisted Evil
φτου και απο την αρχη τωρα θα βαλουμε θωρακισμενη και θα μας μεινει και η αλλη

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια απο την βροχερη θεσσαλονικη   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτελους! σαν πολυ δε το παρατησαμε το παρεακι μας? σας φαγανε τα φεις!!! Twisted Evil

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερες με πολυ βροχη!Κυριακη σημερα και ειμαι σπιτακι επιτελους με το νινι μου!

Τελικα πηραμε γυναικα για το σπιτι για να σιδερωνει και να καθαριζει μια φορα την εβδομαδα, ενα 4ωρο, γιατι πραγματικα δεν την παλευα πλεον με 33 ωρες μαθημα τα απογευματα και μωρο τα πρωινα,δεν προλαβαινα με τπτ τις δουλειες.Δεν θα κραταει το μωρο ομως και δεν θελω.Ο αντρας μου ηταν καθετος στο θεμα γιατι μια ζωη ειχε μαθει να εχει καθαριστρια στο σπιτι (η πεθερα μου δεν κανει καμια δουλεια εννοειται γιατι κανει...καριερα)ενω εγω δεν εχω καλοσυνηθισει την ιδεα να υπαρχει ξενος ανθρωπος μεσα στο σπιτι που να κανει δουλειες.Παντως σημερα που ηρθε πρωτη μερα ηταν πολυ καλη και γρηγορη,εκανε σιδερο και καθαρισε μια χαρα το σπιτι (+μπαλκονια) στο 4ωρο και η τιμη 20 ευρω τη φορα(δλδ 5/ωρα).Not bad at all αν σκεφτεις οτι δεν εχω να κανω τπτ το ΣΚ!!!

Το αλλο θαυμα της ημερας ειναι οτι η Μυρτω εφαγε ΟΛΟ το φαγητο της (μοσχαρι-λαχανικα αλεσμενα) και ηπιε και 170γρ γαλα καπακι.Αυτες τις μερες δεν χορταινει με τπτ,ισως γιατι α.δροσισε αισθητα ο καιρος β.κινειται συνεχως.Φρουτοκρεμα και κρεμα το απογευμα τα ξεσκιζει,γιαουρτι τρωει 2 advance σε 15',και γαλα πρωι βραδυ απο 250γρ τη φορα.Φτου να μην την ματιασω!

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να συνειχσετε ετσι κοριτσακι μου κ απο οτι βλεπω βρισκεται τους ρυθμους....η εργαζομενη μαμα ειναι παντα μια ηρωιδα...τελος...απολαυσε την κυριακη με την οικογενεια σου χωρις δουλειες......κκαλο μας φθινοπωρο

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα χαμομηλακι! και γω δε θα μπορουσα με τιποτα αλλο ατομο στο σπιτι.τωρα οκ δε δουλευω αλλα και οατν δουλευα παλι δε μπορουσα. αναλογα τις ωρες..
αν ομως εμεινες ευχαριστημενη τοτε τελεια! Wink εγω σημερα απο το πρωι στην κουζινα.χθες το βραδυ εκανε φαγητο ο αντρας μου αλλα περασε η ωρα και μετα τα αφησαμε ετσι. το πρωι λοιπον επρεπε να συμαζεψω μετα να κανω το πρωινο οποτε παλι βγηκαν απλυτα. Twisted Evil μολις επλυνα και αυτα ξεκινησα φαγητο. κεφτεδακια με μακαρονια και πατατες στο φουρνο για εναλακτικη.. να εχουν και αυριο σχολειο. οποτε τελειωσα και φαγαμε. τωρα πια τα συμαζεψα ολα και τα εβαλα στη θεση τους να μη τα βλεπω!!!
εχει γαλαζια λιμνη και σκεφτομαι να ξαπλωσουμε αγκαλια με την κορουλα μου που δεν εχω πολυ χρονο μαζι της να την δουμε οποτε παω να κοιμησω τον μικρο. οι αλλοι 2 αντρες ξαπλωσαν στην κρεβατοκαμαρα! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάλι δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Τι κάνετε?Είστε καλά?Smile

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kai εμενα αυτες της μερες αυξησε το φαγητο λες να ειναι απο τον καιρο

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΘΑΝΟΥΛΗ!!!!!ΠΟ ΠΟ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ!!!!!
ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟΣΟ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ;;; ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΘΗΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας,ο καιρος εχει χαλασει για τα καλα και κανει και ψυχρουλα.η μικρη ξεσκεπαζεται το βραδυ που της ριχνω μια πικε κουβερτουλα και φοβαμαι μηπως κρυωσει.Τι να κανω?σηκωνομαι το βραδυ και τη σκεπαζω αλλα αν με παρει για τα καλα ο υπνος?ελπιζω αμα αρχισει και χειμωνιαζει για τα καλα να κρυωνει περισσοτερο και να μην ξεσκεπαζεται!
Laughing

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! μολις τελειωσα τις δουλειες και εκανα ενα τοστακι και το τρωω παρεουλα σας. και μενα ξεσκεπαζεται. δεν νιωθουν ακομα.. θα ειναι ξεσκεπαστα...

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing καλησπερα σε ολα τα κοριτσια μας...

Αθηνα πως παει η ανακαινηση?



σημερα πηγα και πηρα προσττευτικα για ολο το σπιτι, ευγαλα και το τραπεζι απο την μεση και εκλησα το σαλονι γυρω γυρω και του το κανα σαν παιδοτοπο για να παιζουμε... ουπς να παιζειLaughing Laughing Laughing

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα! εγω αυτη τη φορα δεν εβγαλα -ακομα- τιποτα. θελω να τον μαθω να μη τα πειραζει!αχαχα καλο ε?
ναι μωρε.. τωρα του μαθαινω το οχι μαζι με την κινηση του χεριου. καταλαβαινει και φευγει. αλλα κανει και ζαβολιες. ειχε παει στην βιτρινα να χτυπαει το τζαμι. τον βλεπω εγω απο την κουζινα και του λεω οχι! και του κουναω και το δακτυλο. σοβαρευει αυτος και καθετε κατω. μετα απο λιγο σηκωνεται και σκυβει να δει αν τον βλεπω Laughing εχει πολυ πλακα! ακουμπαει εκει το χερι του και με κοιταζει αν του πω οχι. μετα εφυγε τελικα! αρα
ΜΑΜΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ=1-0   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 215994

το σπιτι εντομεταξυ ειμαστε σε φαση σοβατισματος ακομα!!! Twisted Evil χαλαει και ο καιρος και ηθελα μια και καλη να βγαλω χειμωνιατικα στις ντουλαπες μετα τη μετακομηση των δωματιων..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ.....ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ.....

Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ. Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΤΕΜΠΕΛΙΑ........ΦΟΥΛ......ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΩ

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τυχερη τυχερη τυχερη!!!! εμενα αρχισαν τα βηματακια και εχω τρελαθει απο το ανχος ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΚΗ

περνει οτιδηποτε βρεθει στον δρομο του και το κοιταει με θαυμασμο, επειτα παντα στο στομα...το σαπουνι το εκοψε στην μεση με το χερι και πηγε να το καταπιει...

το πομα του νεροχυτη πηγε να το καταπιει...

αμα αρχισει να περπαταει μονος του μου φαινετε πρεπει να αφησω μονο τοιχους.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειααα!!! επιτελους τελειωσα με τα κλιπ το πως μεγαλωνει!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 29 215994 δε το ζοριζω αλλο γιατι οσο το πειραζεις καμια φορα χαλαει το αποτελεσμα. θα προσπαθησω να το ανεβασω να το δειτε!
σειρα εχει της βαφτισης τωρα

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΜΑΧ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ;;;;.

ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ....ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ;;

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας!για όσες δεν το είδατε δίπλα ας το γράψω και εδώ..Είναι λοιπόν η 17η μέρα του κύκλου και η 4η μέρα από την επαφή και έχω ροζ αίμα.Καμία ιδέα? Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ;ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ;ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΤΥΧΕ.ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ;ΘΥΛΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΗ;ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ;ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΣΤΡΩΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις