Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χμ...ναι...εννοώ αφενός ελεύθερη επαφή.Ναι θηλάζω ακόμη αλλά έχω περίοδο ήδη 5 μήνες και έχει στρώσει ο κύκλος κανονικά.Αναρωτιέμαι αν είναι ωορρηξία ή κάτι άλλο.. confused confused confused confused

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΜΑΧ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ;;;;.

ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ....ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ;;

σε καταλαβαινω απολυτα!!! και γω μια απο τα ιδια καθε μερα! οταν δουλευα και τελειωνα 4 μεχρι να ερθω σπιτι πηγαινε 5. ειχα ομως προγραμμα και ετσι καταφερνα τα παντα να κανω απο δουλειες. επισης αν δεν εισαι σπιτι λογω δουλειας και λογικα λειπουν και τα μωρα εκεινες τις ωρες μη νομιζεις.. το ιδιο ειναι γιατι απλα δεν λερωνετε τοσο εφοσον λειπετε Wink

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα μετα απο πολυ πολυ καιρο...
Τι κανετε μανουλες???τα μωρακια σας????
Χαθηκα μωρε μια δεν ειχα ιντερνετ μια κολλησα στο φεισμπουκ κ ολο δεν ελεγα να μπω!

εμεις εδω μεγαλωνουμε ψιλοπερπαταμε προσπαθουμε δηλαδη....μεγαλωνουν τα μωρακια μας...Αχ περσι τετοιον καιρο λεγαμε πως να ειναι η φατσουλα τους κ φετος σχεδιαζουμε βαφτισια κ γεννεθλια!

σας φιλω   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 215994

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο αλαγμα τον πλενω στο νεροχυτη κικιτσο και οποτε παμε περνει και κατι αυτη τη φορα εσπασε το σαπουνι τωρα μου κλεινει και την βρυση!!!

Νατασσα
1. κοπικες στο ξυρισμα ελπιζω λολ
2. δυσκολα με ροζ αλλα ισως εμφυτευση...
3. απο ψυχολογικους λογους αλλα καμια φορα και κυστη ή ινομυωμα...
4.κατι αλλο που δεν ξερω
καλα ειναι να παρεις ενα τηλ τον γιατρο

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα τι κάνεις???
Μαμαξ ινομύωμα ε?Χμ...την τελευταία φορά που με είχε δει κάπου αρχές Ιουν ο γιατρός δεν φαινόταν να δημιουργεί πρόβλημα..Πιθανόν να είναι ωορρηξία..θα δούμε σε καμία 15αριά μερες!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανα εισαι καλα? κουκλος ο μικρος!!!!
εμεις περπατουσαμε πιανοντας τον καναπε. απο χθες ολη μερα παμε απο τον καναπε στο τραπεζακι και απτο τραπεζακι (το οποιο ολο και παει πιο μακρυα επιτηδες Razz απο τη μαμα)στον καναπε!
ξερετε χερια ψηλα για ισορροπια και βηματακια σαν παπακια με ενα τρελλο χαμογελο για το κατορθωμα μας!!! Laughing
αυτη τη στιγμη προσπαθω να ανεβασω το κλιπ να το δειτε αλλα καιει καρβουνα!!! Twisted Evil που θα παει ομως θα ανεβει.. σας εβαλα μονο το μισο που ηρθε σπιτι..καποια στιγμη θα σας βαλω και το 1ο με την εγκυμοσυνη Wink

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτελους!!! σας καληνυχτω με το βιντεακιμας!!!
https://www.dailymotion.com/video/xtq1sy_klip1-minimpempis   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά Αθηνά τι καταπλητκικό βίντεο είναι αυτό!?!??!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304 Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!! ευχαριστω carrie μου! εκανα οτι μπορουσα. καποια στιγμη θα σας βαλω και το αλλο. ειναι ωραιο μεσα σε 3 λεπτα να κλεινεις τοσα συναισθηματα που εχεις ζησει..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ;;;ΑΘΗΝΑ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ...
ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΩΟΤΗΞΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΥΓΡΑ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΔΩ Η ΑΡΕΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΣΤΟ 3ο ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΗΣ.

ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μπορεις? δεν στο παιζει? απλα πατας στον συνδεσμο που σας εβαλα και παιζει αυτοματα..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ;;;ΑΘΗΝΑ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ...
ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΩΟΤΗΞΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΥΓΡΑ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΔΩ Η ΑΡΕΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΣΤΟ 3ο ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΗΣ.

ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ

Αλήθεια λες???μαριά who?Όχι δεν το ξέρουμε αφού δεν μπαίνουν πια εδω.Συγχαρητήρια πάντως!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε σουπερ μαμα πως το κανεις αυτο πεσμου????/ ειναι η δευτερη φορα που κλαιω για την παρτι σου χωρις να σε ξερω απο κοντα...
συνχαριστιρια κοριτσι μου πολυ ομορφη οικογενεια.
Νατασσα μην το δενεις το ινομυομα λεω πως θα μπορουσε αλλα ειναι η πιο απιθανη περιπτοση...και συνιθως σε καπιες περιπτοσης εχει τετια συμπτοματα και επισης πολυ σπανια...
γιατι σε ανισιχισε αυτο εχεις και εσυ?
αν ναι δεν το παρακολουθεις?
καλημερα κικιτσο πιες ειναι αυτες?
Τατιανα τι κανεις πως παει το νινι σου?
χαμομιλακι πως πας με την προσαρμογη?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σουπερμαμα πως το εκανες το κλιπ με τη προγραμμα ειναι πολυ αναμνηστικο να κανω και εγω στον μπεμπαρο μου.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα!!! εχει και συνεχεια. παρε χαρτομαντηλα!!! Laughing
καταρχας μου ζητας μυστικα επαγγελματος να σου πω!!! Razz
εχεις ασχοληθει ποτε με κατι τετοιο? εστω με το movie maker?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:ρε σουπερ μαμα πως το κανεις αυτο πεσμου????/ ειναι η δευτερη φορα που κλαιω για την παρτι σου χωρις να σε ξερω απο κοντα...

ποια ηταν η 1η φορα??? Smile

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την μερα που γεννησες ησουν η πρωτη θυμασαι???
ειχα βαλαντοση...ο αντρας μου με παρακαλουσε να σταματισω μην γεννησω πριν την ωρα μου λολ

εχω ασχολιθει λιγο στο κινητο και ειχα κανει...
με τον υπολογιστη ξερω καλα προγραμματα σχεδιασμου αλλα με κλιπ δεν εχω ασχολιθει αλλα αν μου πεις με πιο να κανω δεν θα ξαναρωτησω θα το καταφερω.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας,κοπελες μου,τρεχω και δεν φτανω!Ολο το πρωι μωρο,μαγειρεμα,συμμαζεμα και μετα δουλεια μεχρι τις 10 το βραδυ.Ομολογω οτι ειναι δυσκολο και τα φτυνω στο τελος της εβδομαδας αλλα οσο περναει ο καιρος συνηθιζω.Παλιοτερα ειχα ακομα πιο ζορικους ρυθμους αλλα δεν ειχα τη Μυρτω.Οσο να'ναι κανει τη διαφορα!

σουπερμαμα,δεν υπαρχεις! cheers cheers cheers cheers   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304 Respect Respect Respect Respect το βιντεακι ειναι τελειο,με εκανες και βουρκωσα.Και η επιλογη του τραγουδιου φανταστικη,να σκεφτεις οτι το ακουγα το ιδιο τραγουδι πριν πολλους μηνες και κοιτουσα τη μικρη μου και πραγματικα το εχω συνσιασει με τη γεννηση της.ΜπρΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:
σουπερμαμα,δεν υπαρχεις! cheers cheers cheers cheers   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 536304 Respect Respect Respect Respect το βιντεακι ειναι τελειο,με εκανες και βουρκωσα.Και η επιλογη του τραγουδιου φανταστικη,να σκεφτεις οτι το ακουγα το ιδιο τραγουδι πριν πολλους μηνες και κοιτουσα τη μικρη μου και πραγματικα το εχω συνσιασει με τη γεννηση της.ΜπρΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!

ευχαριστω!!! καιμενα μου αρεσει πολυ αυτο το τραγουδι! θα σας βαλω και το αλλο ισως σημερα μα το δειτε.. θα το περασω και στο μπλογκ μου μαλλον. ποτε δε ξερεις. πριν τα βαφτιστικα που αρχισα φετος, ασχολιομουν με τετοια βιντεακια και κατι εβγαινε... Wink


μαμαξ σου στελνω πμ

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? ΑΜΑΝ ΑΘΗΝΑ ΕΚΛΑΨΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ , ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ. ΕΧΕΙ 5 ΔΟΝΤΙΑ (3 ΚΑΤΩ ΚΑΙ 2 ΠΑΝΩ)
ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΥΡΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ.

ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΑΓΑΜΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ!!!

ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΕΨΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΟΝΤΑ. ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΓΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΘΥΠΑΣΠΙΣΤΩΝ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ Ν,ΠΕΡΑΜΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 1,5 ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΜΑΜΑΧ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ !!!!!


Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΕΙ ΕΚΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ , ΧΡΙΣΤΕ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ, ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΤΕ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΗΝ ΦΑΕΙ ΚΑΜΙΑ!!!!!


ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόρα τι κάνετε?????Άντε μια χαρά η μικρή σας!!!!!!Ναι μωρέ απλώς φοβάμαι μην συνηθίσουμε να είμαστε μόνοι μας... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σε ολες...
μορα που εισαι ρε φιλεναδααααααα?
και μενα μου ελειψες μπενε να μας λες τι κανεις ρε συ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανουν τα κοριτσια? μορα καλα εισαι??? χαθηκες Sad
μολις εκατσα απο το πρωι. εκανα το σιτι ολο επλυνα τα πατακια τουμπανιου και τωρα σιδερωσα και τα συμμαζεψα .σε 1 ωρα θα παρω και τα μικρα και παει σαν να μην εκανα τιποτα θα ειναι το σπιτι Laughing Twisted Evil
εννοητε δεν μαγειρεψα. εχει απο χθες και θα κανω αργοτερα κατι.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ενα εχω να πω:ΚΩΛΟΔΟΝΤΑ!Μαλλον βγαζει δοντακι η μικρη γιατι χτες το βραδυ σεληνιαστηκε!Ουρλιαζε μετα το γαλα,δεν ηρεμουσε,της τραγουδουσαμε (τραγουδια δικης μας συνθεσεως,θα σας πω αλλη φορα,χαχαχα!!!),ηρεμησε καπως,τη βαλαμε στο κρεβατι,ξαφνικα αρχισε να ξανακλαιει με ουρλιαχτα,και να δαγκωνει τα χερια της μεχρι που....ΠΛΑΤΣ!ρουκετα!Το γελοιο της υποθεσης ηταν οτι την αρπαξε ο αντρας μου πριν κανει τη ρουκετα αλλα μολις την ειδε να...εκτοξευει αντι να τη βαλει πανω απο το πατωμα,την εβαλε πανω απο το κρεβατι! Mad Razz tongue pale τωρα γελαω αλλα εκεινη την ωρα τρελαθηκα γιατι ημουν και πρωτη μερα αδιαθετη και ειχα ψοφησει απο τον πονο και επρεπε εκεινη την ωρα να αλλαξω σκεπασματα,τα παντα μεσα στο κρεβατι κτλ...Ειχε πολυ καιρο να κανει ρουκετα με το γαλα,νομιζω απο 5 μηνων και παλι απο δοντια τοτε.Σημερα το μεσημερι μου εκανε και λιγη διαρροια πραγμα που ενισχυσε ακομα περισσοτερο τις υποψιες μου για δοντι περα απο το μονιμο χερι μεσα στο στομα.Τρωει ομως κανονικα,μονο το μοσχαρι δεν ηθελε το μεσημερι αλλα αυτο δεν ειναι κριτηριο,πολλες φορες δεν το θελει.Ελπιζω αποψε να μην ξαναχουμε σκηνικο γιατι ειμαστε τελειως πτωματα και δεν αντεχω να τη βλεπω να ταλαιπωρειται ετσι..   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 429657

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα Σουπερ μαμα τι τελειο βιντεο>???πωπω συγκινηθηκα!μεγαλωσε πολυ ο κουκλος σου Laughing

καλα ημαστε κοριτσια εδω στον αγωνα αυριο παραλαμβανουμε το διαβατηριο του μικρου κ θα παμε βουλγαρια για ψωνια...κανενα παμπερσ γαλα κλπ!
τι να κανουμε δυσκολα τα πραγματα την κριση μου μεσα,,,τουλαχιστον θα κανουμε κ μια βολτα!!!
εγω ψιλοτρεχω εχουμε βαφτιση 14Οκτ κ ακομα δεν πηρα ρουχο η μανα περιμενα καινουρια κολεξιον τρομαρα μου δεν θελω Τουαλετα κατι που να μπορω να το βαλω κ μετα αλλα ακομα δεν βρηκα κατι (καλα δεν εψαξα κ τρελα)..Κ το ονομα αυτου θα ειναι Χριστοφορος ασχετο απο παπουδες κλπ απλα μας αρεσε ειναι κ προστατης των Οδηγων!
αυτα τα ολιγα θα μπαινω να μιλαμε γιατι με το φεις μπουκ χαθηκαμε τελειως κ μου λειψατε!

σας φιλω!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 30 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις