Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑΙ 'ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ!!ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΕΣ????   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 215994

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατιανα απο οτι ξερω θελει συνεχεια ορο κ οτριβιν(προσοχη το βρεφικο) αλλα ρωτα πρωτα το γιατρο σου

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
otrivin μου ειπε οχι ακομα ειναι μικρος μονο ορο........ Shocked

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα μου εδοσε 5μηνων!!!ο καθε γιατρος λεει το δικο του ως συνηθως φιλεναδα

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Μανουλες....Ειμαι ετοιμη να σκασω!!!!!
Αφου ειδα οτι το μωρο συνεχιζει 3μερα πυρετο κ θεωρησα οτι πρεπει να παρουμε κ 3γνωμη πηγαμε στον παιδιατρο που μας παρακολουθει!!!!Μας εγραψε 2 σιροπια αμπουλες για την μυτη με θαλασσινο νερο κ ξεκιναμε αγωγη!Μου ειπε οτι η λαρυγγιτιδα δεν περναει χωρις θεραπεια κ ισα ισα γινετε χειροτερα περναει σε βρογχιολίτιδα κ ειναι πολυ σοβαρο!Μας ειπε οτι αφου το εκανε μια φορα θα εχει παντα μια ευαισθησια στις αλλαγες θερμοκρασιας...Του ειπα οτι εδω κ 3μερες το μωρο ειναι χαλια οτι πηγαμε σε 2 νοσοκομεια κ δεν μου εδωσαν τιποτα μου ειπε οτι ειναι συναδερφοι κ δεν μπορει να τους κατηγορησει ο καθενας λειτουργει οπως καταλαβαινει...Ομως απο λαριγγιτιδα μπορει ακομα κ να πεθανει ενα μωρο μακρυα απο ολους μας Αν το αφησεις κ δεν ασχοληθεις......ΑΠΛΑ ειμαι τσατισμενη με τον εαυτο μου που τοσο καιρο νομιζα οτι κανω το σωστο που απευθυνομαι σε νοσοκομεια,,κ ταλαιπωρο τσαμπα το μωρο χωρις λογο,ενω θα μπορουσα απευθειας να απευθυνθω στον παιδιατρο μας αλλα ειπα οτι το νοσοκομειο ειναι πιο αμεσο κ πιο σιγουρο....Ασ γινει καλα συντομα κ τιποτα αλλο δεν θελω,,ειλικρινα στεναχωρεθηκα πολυ.....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα την έχω πατήσει σαν εσένα. Σκέψου ότι εμείς είχαμε 3η μέρα πυρετό (ημέρα Κυριακή) και είχα ενημερώσει την παιδίατρο & ήδη είχε αρχίσει να αλλάζει ο βήχας του και δεν δέχτηκε να έρθει να τον δει λες και θα ερχόταν τζάμπα και όχι μόνο αυτό αλλά όταν της είπα ότι είδα άλλο γιατρό πρωτά με έκραξε και μετά είπε την θεϊκη ατάκα "ε καλά βρογχιολίτιδα είναι πως κάνετε έτσι?" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad Mad Mad Mad Όπως καταλαβαίνεις την άλλαξα με συνοπτικές διαδικασίες και επειδή ήτανε Κυριακή και δεν έβρισκα παιδίατρο,έσκασα 90Ε σε έναν να έρθει μέσω ενός 4ψήφιου νούμερου και μας έδωσε αγωγή αλλά την ίδια μέρα τον πήγαμε & στο Παίδων και επιβεβαίωσαν την αγωγή. Γενικώς είμαι καμμένη από παιδιάτρους οπότε...όταν 3ο 24ωρο πυρετός επιμένει ή όταν βλέπεις το παιδί αδιάθετο αν δεν σε καλύπτει ο γιατρός πας και σε άλλους 10 μέχρι κάποιος να σε πείσει!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην αισθανεσε ασχημα αυτο που σου ειπαν οι γιατροι εκανες...
αφου συνεχισε πηρες κι αλλη γνομη παλι το σωστο εκανες...
χιλιες θα περνεις οπως λεει η νατασσα...μεχρι να βρεις εναν καλο γιατρο που θα εμπιστευεσε...
κι αμα κι αυτος δεις οτι σου λεει κατι λαθος παρε παλι αλλη γνομη,,,
μην αισθανεσε τωρα ασχημα...ουτε θα παθει τιποτα...προλαβες ξεκινας αγωγη και θα δεις οτι θα πεσει ο πυρετουλης κι ο Χριστοφορακος μας θα ειναι μια χαρα σε λιγο...
αντε χαζουλα μην στεναχοριεσε και το καταλαβενει και το μωρο.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ κοριτσια μου δινετε κουραγιο.....το μωρο ηδη κοιμαται κανενα 2ωρο χωρις να ξυπνησει εκει που κοιμοτανκ ξυπνουσε στο τεταρτο!!!

απο'δω κ περα ετσι ειπα κ εγω δεν εχει ουτε ντροπες ουτε μηπως ουτε πρεπει πανω απ'ολα θα κοιταμε να γινετε η δουλεια μας...αμαν πια!!!!!



σας φιλω καληνυχτα παω να ξεκουραστω κ εγω!τα λεμε αυριο φιλια!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΒΡΑΔΥ!!!

ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑΡΑΞΕΙ!!! ΕΛΕΟΣ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αθηνα και τατιανα περαστικα σε εσας και τα μικρακια σας!Ο καιρος ειναι ο,τι χειροτερο για αρρωστιες.Εγω ακομα εχω πονολαιμο και λιγο συναχι,η μικρη εχει κατι μυξακια αλλα ελπιζω να τη σκαπουλαρει.Στη δουλεια ολα τα πιτσιρικια εχουν κατι,απο συναχι μεχρι γαστρεντεριτιδα,απορω πως τοσες ιωσεις εμφανιζονται ολες μαζι.

αντε να δω πως θα τη γλιτωσουμε γιατι ο φορεας μικροβιων στο σπιτι ειμαι εγω!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 534787

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα.....Ο Χριστοφορος ειναι πολυ καλυτερα σημερα,,την νυχτα ξυπνησε κ επαιζε στο κρεβατακι του κ οσες φορες ξυπνησε ξυπνησε χωρις φωνες κ κλαματα....Κ χτες δωσαμε 2 σιροπια που να καναμε κ ολη την θεραπεια....Ουφ χαιρομαι πολυ επιτελους ξαναζωντανεψε το παιδακι μου!τωρα καθετε βλεπει μαζου and the zou κ κανει παλαμακια!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο το μικράκι!Θα αναρρώσει τώρα μέρα με την μέρα καλύτερα..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!! ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι σημερα ξυπνησα αλλος ανθρωπος!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 215994 εχω λιγααακι συναχι αλλα καμια σχεση! χθες κοιμηθηκα ησυχα! ειπια πολλους χυμους χαμομηλια και ντεπον αβερτα! χθες με ετριψε λιγο και ο αντρας μου με οινοπνευμα! ο μικρος εχει λιγο συναχι αλλα ειναι καλητερα! ορο κτλ. του εδωσα και λιγο οτριβιν χθες το βραδυ. και λιγο ντεπον. καποιοι γιατροι λενε αν κανει πυρετο μονο πανω απο 38! Shocked μα συγγνωμη αυτο δε θελουμε να αποφυγουμε? τον πυρετο? ετσι λοιπον καιπαλι ακουσα το δικο μου ενστικτο και τουδωσα οπως παιρνω και γω στα πρωτα συμπτωματα πριν με ριξουν...
το αλλο ευχαριστο νεο ειναι πως ζυγιστηκα!!!!! και ναι! απο 67 ειμαι 63!!! δε θελω παραπανω καλα ειναι!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 328109

τωρα.. Τατιανα ξεκολα!!!! φιλεναδα δε μας τα λες καλα! επρεπε να σου κανω πιο πολλα μαθηματα!χιχιχι. λοιπον τα νοσοκομεια επειδη καιμεις τα τρωμε με το κουταλι καθε φορα εχουν τα καλα τους εχουν και τα κακα τους. στο Παπαγεωργιου εγω οσες φορες ετυχε να παμε ειμαι παρα πολυ ευχαριστμενη. μας προσεχαν πολυ και δεν αφηναν τιποτα στην τυχη. σε αλλα δε ξερω.. τωρα οκ ναι θελει προσοχη και ειναι δυσκολο να περασει χωρις φαρμακο. αλλα μη τρελενεσαι! ημαρτον!ποιος σου ειπε περι θανατου κτλ? μην ακους τετοια ρε φιλεναδα! ειναι βλακειες! αλιμονο. θα παρεις την αντιβιωση και ολα καλα! απλα εφοσον τελικα μπηκες στο κλαμπ οπως εμεις να ξερεις οτι οι βροχες και γενικα η υγρασια του καιρου ειναι ο εχθρος σας! και με την παραμικρη ιωσουλα η γριπη αμεσως -λογικα θα στο πουν αυτο- θα πρεπει να εχεις απο κοντα μασκες. αερολιν κανετε η οχι ακομα? αν οχι ειστε ακομα οκ. παντως θα στο γυριζει σε αυτο οποτε εκει θελει προσοχη. να το προλαβαινεις δηλ για να μη τρεχεις μετα. οχι κατι ακραιο.. αυτα απο μενα! φιλακια κουραγιο και περαστικα!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια ποσο χαιρομαι που ξαναμπαινετε παλι σας το πα καθε μερα ε?
Αθηνα & Τατιανουλα χαιρομαι πολυ για τα καλα σας νεα...
Αθηνα τωρα εδειχνα στον αντρα μου το βιντεο σου!!!
και μια που σε επιασα καλα εσυ μονο 28 εισαι??? ή αρχισαμε παλι να κριβουμε χρονια και εχει μεινει απο την εγραφη???χμ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα. τωρα το ειδες καλε? ναι 28 ειμαι!
του αρεσε το βιντεο?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ξετρελαθικε αρχισα να βαζω οτι υλικο εχω στον υπολογιστη...και του λεω οριστε να σαν της Αθηνας θελω να το κανω,...αρε δασκαλε

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα! μια χαρα! βρηκες ακρη με το προγραμμα? ειναι συνηθεια αλλιως ειναι ευκολο σχετικα..

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι δεν θα γινει αμεσα τωρα εχω να κανω το αλμπουμ της βαφτισης μια εχω αρκετο πακετο και εκη και μετα θα ασχολιθω αλλα πυστευω σε κανα τριμηνο Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσυ θα κανεις το αλμπουμ?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πηρα αλμπουμ και της φωτογραφιες και θα της τοποθετισω αλλα οχι ετσι απλα...
πηρα ειδικα ψαλιδια και χαρτια και αυτοκολλητα για να κανω μερικες σελιδες πιο τσαχπινικες...
τι νομιζεις μονο εσυ εισαι καλητεχνης...
  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 33 328109

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βεβαια εγω ειμαι ερασιτεχνης ετσι αλλα εχει τωρα 2 μηνες που πηρα της φωτο και το σχεδιαζω στο μυαλο μου
θα βαλω και 2 φωτο να μας δειτε τωρα που το πα

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμαξ ειστε υπεροχοι να χαιρεστε την οικογενεια σας!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχααα! μαλιστα mamax!!! ωστε μας κλεβεις την δουλεια ε??? Razz καλα θα κανεις! μονο επειδη θα το κανεις εσυ η μανουλα του θα ειναι υπεροχο! εγω η αληθεια σκεφτομαι να συνδιασω την τεχνολογια με το χειροποιητο.. δε ξερω ακομα. δεν το εχω ολοκληρωσει στο μυαλο μου. σκεφτομαι να φτιαξω τις φωτο τυπου σαν σε ψηφιακο αλμπουμ που εχω παλι ενα προγραμμα και να τις εκτυπωσω ετσι και μετα να διακοσμησω. λεωωω μπορει και να το κανω κανονικα ψηφιακο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις