Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
224 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 224 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !!!ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΚΑΙ 4.30 ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΛΙ!!!! ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6.15 ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ Γ@@@@ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ!!!!!! ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΚΛΑΜΜΑ ΠΑΛΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7.10!!!!!!!!!! ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!! ΠΟΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ μωρέ το Κατερινάκι μας..μήπως βγάζει δοντάκια??

Τατιανάκι δεν σε έχω ξεχάσει αλλά έχω ξεχάσει να ρωτήσει τον άνδρα μου.Μπορείς να μου στείλεις τα μοντέλα σε πμ να του τα στείλω μαιλ να τα δει να μου την γνώμη του?

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΤΑΣΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΜΙΑ ΙΩΣΗ ΕΛΑΦΡΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!!!!! ΟΛΑ ΜΑΖΙ!!!! ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

Η ΜΑΜΑΧ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ???

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είμαστε και εμείς.Ετοιμαζόμαστε να ανεβούμε στους γονείς μου αεροπορικώς το Σάββατο..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα Very Happy
καταρχην ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τον γιο   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994

κικιτσο τρελα ε τρεχει μες στο σπιτι κ δεν τον προλαβαινεις ε???μια απ''τα ιδια ,,τον κοιταω κ δεν πιστευω ποσο γρηγορα ξεπεταχτηκε!

μορα μου υπομονη ξερεις ποσο σε νοιωθο μια απ''τα ιδια περναω κ εγω εδω κ βδομαδες.....

νατασα (καλα να περασετε στους γονεις) σ''ευχαριστω καλη μου τελικα την πηγα σε ιδικο την μηχανη ηταν σε αριστη κατασταση κ την πηρα   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994 Με γεια μου χιχιιχι....

σουπερμαμα τελος το δωματιο??τωρα τι θα κανεις δεν ερχεσε κ απο''δω ???χαχαχχα

μαμαξ τι κανετε??????πως ειναι ο μικρος σου τρωει καλυτερα???

χαμομηλακι εδω εμεις που δεν δουλευουμε δεν προλαβαινουμε εσυ που να προλαβεις να τα κανεις ολα...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαι και γωωω.. τρεω σαν την τρελλη. τι 'σαν' δηλαδη..εχω μπει στη ζωνη του λυκοφως... δεν προλαβαινω να φαω να κοιμηθω τιποτα! τα πρωινα καταγινομαι με το σπιτι. που ΑΚΟΜΑ να τελειωσει. το απογευμα με τα μικρα κα παει λεγοντας. χθες γραψαμε τη κορη μου μπαλετο. στου Καφανταρη οσες ξερετε.λιγο με χαλαει γιατι εχει περπατημα για το λεωφορειο λιγακι αλλα τεσπα.. αρα μπαινει και αυτο στη λιστα του πανω κατω που κανω. μεχρι τα Χριστουγεννα λεω να τελειωσω. γιατι δεν ειναι μονο το σπιτι και η μετακομιση. εχει μετα συμαζεμα φτου και απο την αρχη οι ντουλαπες. πραγματα για διακοσμηση που ακομα δεν εχω παρει. στου Κωνσταντινου το δωματιο επειδη το κρεβατι του ειναι σκουρο καφε και μια συρταριερα που θα βαλω για αρχη χρωμα δρυς λεω να παιξω με λευκο για να τα ενωσω.. θελω να βαλω 2 ραφακια και 3 κουτια στον τοιχο που εκανα τις ριγες. αυτα τα κουτια εννοω:
http://onlinecatalogue.ikea.com/GR/el/IKEA_Catalogue σελ 60 και σελ 56 τα καδρακια τυπου vintage που ειναι στον απεναντη τοιχο πανω απο τη συρταριερα να εχει οικογενειακες φωτο. και εχω να παρω κουρτινες χαλια γιατα παιδικα και ακομα δεν εχω δει τιποτα!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AΘΗΝΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.....ΑΧ ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙ ΡΟ ΘΕΛΩ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΥΨΕΩΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ...

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κουκλιτσες, σας διαβαζα αλλα δεν εγραφα λιγες μερες γιατι εχουν συμβει διαφορα αυτες της μερες και δεν ειμαι στα πολυ καλα μου Sad
τεσπα ολα θα περασουν ελπιζω.
Ελενη & τατιανα πειτε μου καλα νεα πως ειστε τωρα καλυτερα?
Αθηνα μου κουραγιο τουλαχιστον παλι εισε στην καλιτεχνικη δημιουργια οποτε σου αρεσει κι ολλας Laughing
εμενα σημερα εφαγε και μπισκοτο...βεβαια μικρα κομματακια του δινω και το μασαει, του εδωσα λιγο μεγαλυτερο και το εβαλε ολο με στο στομα.... Shocked
με ειχε προ'ι'δοποιησει ο γιατρος...ευτυχως προλαβα και του το εβγαλα.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθααα! ξεκινησαμε πατωματα! δεν ειναι και τοσο ευκολο αλλα οκ. μαλλον θα το ψαχουλεψω μονη μου αυριο παλι μεχρι να ερθει ο αντρας μου! χιχιχι. λετε ν το κανω επαγγελμα τις ανακαινησεις?χαχαχα

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μαμαξ ελπιζω ολα να στρωσουν.....

εμεις απο υγεια ημαστε καλυτερα λιγο βουλωνει η μυτουλα μονο βαζω ορο κ θαλασσινο νερο κατα τ΄'αλλα καλα...Σημερα ξυπνησε στις 6 κ μεχρι της 7.30 τον ειχα στο στηθος Shocked Shocked μολις τον εβαζα στο κρεβατι ξυπνουσε Mad
κ σηκωθηκαμε,,μολις εκανα καφε κ αυτος καθετε παιζει.......

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μανουλες να σας ζησουν τα παιδακια σας.και γω με το καλο θα ειμαι μανουλα νοεμβριου δεκεμβριου του 12.εμεις στην ομαδουλα μας ειχαμε την πρωτη μας αφιξη νιωθω τετοια χαρα σαν να γεννησε δικος μου ανθρωπος!ανυπομονω και γω να δω την μπεμπα μου.φιλακια πολλλα σε ολες σας   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συνεχιζουμε να βγαζουμε δοντια....γκρινια,νευρα,αναγουλες,ανορεξιες,χαμος...ευτυχως κοιμαται το βραδυ!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:καλημερα μανουλες να σας ζησουν τα παιδακια σας.και γω με το καλο θα ειμαι μανουλα νοεμβριου δεκεμβριου του 12.εμεις στην ομαδουλα μας ειχαμε την πρωτη μας αφιξη νιωθω τετοια χαρα σαν να γεννησε δικος μου ανθρωπος!ανυπομονω και γω να δω την μπεμπα μου.φιλακια πολλλα σε ολες σας   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994
μπραβο μαριλου πολυ χαρικαμε καλη αρχη στα νεα μωρακια μας ληπον....
με το καλο και εσυ να κρατισεις και εσυ αγκαλιτσα το μωρακι σου   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994
ευχαριστω τατιανα, αντε τον φαγατε τον γαιδαρο...
χαμομιλακι αστα να πανε και εμεις τα ιδια...κουραγιο

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΜΑΜΑΧ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΥΤΧΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!! ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ'ΣΤΡΩΣΕΤΕ'!!!

ΜΠΡΑΒΟ marilou27 ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!


ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα καλημερα τι κανετε??/σημερα με γκρινια ξυπνησε λιγουλακι κατα τ''αλλα ολα καλα..Κυριακη πηγαμε στο χωριο κ λογικα αν οχι Σ/κ απο δευτερα -τριτη θα ερθουν οι δικοι μου   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 654316   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 654316 ΓΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΠΙ....χαιρομαι πολυ πρωτον γιατι μου ελειψαν πολυ κ δευτερον ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα παρω μια ανασα,,θα παω για ψωνια με την ησυχεια μου χωρις να ανχωνομαι θα παω για εναν καφε ...Ζηταω πολλα ???χαχχαχ κ ομως εχω να παω βολτα μονη ουυυυυυυυυυ ουτε θυμαμαι...

νατασα φυγατε????

μορα κικιτσο αθηνα μαμαξ νατασα φιλιαααα...Ελπιζω να μην ξεχασα καμια!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 534787


ΥΓ marilou27 κ εμεις περσι ετσι νοιωθαμε κλαιγαμε με την καθε καινουρια γεννα,,μεγαλο ανχος ..θα δεις θα ερθει κ η ωρα σου κ θα δεις το αγγελουδι σου κ μεταααααα θα κοιλαει τοσο γρηγορα ο καιρος απιστευτα γρηγορα..εμεις σε λιγο θα σβηνουμε τα πρωτα μας κερακια κ μου φενεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 654316 ..Με το καλο!!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και απο εμενα!!! Δεν ξερω τι εχει παθει αλλα δεν μου ερχοντε καθολου ειδοποιησεις. Τα μικρα ειναι μια χαρα ο Αντωνης μεσα σε μια βδομαδα συνιθησε το προνηπιο και ξεκινησε να τρωει και τα απογευματα παμε κολυμβητηριο. Ο Γιαννης τα πρωινα που λειπει ο μεγαλος κοιμαται περισσοτερο παιζει μονος του στο δωματιο του μεσα στο παρκο. Εγω τρωω τρελλο ζορι ο Δημητρης λειπει εδω και 13 μερες και μαλλον υα γυρισεις τελος του μηνα αρχες του αλλου. Ελπιζω να τα καταφερουμε να κανουμε παρτυ στα παιδια πρωτον να ειναι εδω και δευτερον οικονομικα. Πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι παντρεμενη και μεγαλωνω μονη μου τα μικρα σαν χωρισμενη. Τουλαχιστον εαν τον πληρωναν στην ωρα του θα ηταν καπως καλυτερα αλλα παντα μας χρωστανε 100-1500 τουλαχισοτν και παρακαλαμε να μας τα δινουν εστω λιγα λιγα.
Το τελευταιο ολο στραβα μας τυχαινουν. Πηραν το διπλωμα του πατερα μου (ταξιτζης) επειδη επεφυγε τρακαρισμα και περασε με κοκκινο (ευτυχως το πηρε μια βδομαδα μετα). μετα κλειδωθηκα εξω απο το σπιτι με τον Γιαννη αγκαλια και τα κλειδια πανω στην πορτα. Σκιστηκε η ταπετσαρια στο δωματιο του και ενα πρωι ξυπνησα και ο μεγαλος την ειχε περιποιηθει καταλληλος. και για το τελος τρακαρε η μανα μου με τον μεγαλο μεσα, ευτυχως δεν χτυπησε κανεις.
Κατα τα αλλα μια χαρα!!!!
Αθηνα αν θυμαμαι καλα ο δικος σου δεν ειναι το πρωτο μωρακι απο το γκρουπακι μας που εχει γενεθλια?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Επιτελους μου ερχονται ξανα ειδοποιησεις!

Ειχαμε ενα ησυχο Σ.Κ αλλα ειναι τοση η κουραση της εβδομαδας που σερνομαστε.ευτυχως ειχε καλο καιρο και βγηκαμε βολτιτσες και το Σαββατο και την Κυριακη.

Βγαζουμε μαλλον ακομα δοντια γιατι τρωγεται συνεχως με πραγματα και βαζει ΤΑ ΠΑΝΤΑ στο στομα και μονιμως αναγουλιαζει.Ευτυχως εχει ξαναρχισει να τρωει σχεδον οπως πριν.

  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 215994

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σε ολες...
τοτουλα στεναχορεθικα πολυ με τοσα στραβα που σου τυχαν αλλα ξερω και θα το δεις οτι μαλλον μετα απο τοσα σου ερχετε ενα πολυ μεγαλο ουρανιο τοξο...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθαα! χαθηκα ε? επιασα τα μαστορεματα! τωρα τελειωνω τα πατωματα! εβαλα ε ολο το σπιτι αυτα τα laminate. μονη!! Shocked
σημερα παρηγγειλα την τουρτα του μικρου μου για το Σαββατο! ειπα να την κανω λευκη και να γραφει κατι με γαλαζια γραμματα. ακομα δε ξερω τι!! πειτε καμια ιδεα! σκεφτηκα να σχεδιασει αν ειναι 3 μπαλονια μονο το περιγραμμα τους που να ενονωντε με ενα κορδονακι και καλα. και στο δεσιμο να γραφει χρονια πολλα Κωνσταντινε. ειναι καλο?

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟΤΟΥΛΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΣΘΜΑ.ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ.....
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!
ΜΑΡΙΛΟΥ27 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΧΑΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε: Αθηνα αν θυμαμαι καλα ο δικος σου δεν ειναι το πρωτο μωρακι απο το γκρουπακι μας που εχει γενεθλια?

ναι!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανούλες!!Είναι επίσημο πια ΔΕΝ ΛΑΜΒΑΝΩ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ΅ΠΟΤΕ!!!!!Και γι'αυτό σας χάνω!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Τοτούλα ευτυχώς όλα καλά με τα ατυχήματα,τα υπόλοιπα φτιάχνουν..Είναι πολύ δύσκολο με δύο παιδιά,εδώ εγώ μόνη μου με ένα και κλατάρω συνέχεια..άστα..   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 39 534787

Μαριλού με το καλό και στις άλλες μανούλες!!!Πάντως χθες σκεφτόμουνα ότι σε λιγότερο από 1 μηνά χρονίζουμε και δεν το πίστευα.Μου ήρθαν ξαφνικά όλα στο μυαλό και συγκινήθηκα τόσο πολυ...Ετοιμάζω το πρώτο μας πάρτυ εντατικά γιατί θέλω να είναι όλα ξεχωριστά και τέλεια για τον μικρό μας (άσχετα που δεν θα καταλάβει και πολλά!!)..

Ειμαστε στους γονείς μου από το Σάββατο,ο Θν ταλαιπωρείται με δόντια που δεν βγαίνουν και δεν κοιμόμαστε πάλι τα βράδια..Επιστρέφουμε το Σάββ Αθήνα και ήδη έχω αρχίσει και θέλω να φύγω νωρίτερα..Μου λείπει ο ανδρούλης μου που ούτως ή άλλως μόνο τα ΣΚ τον βλέπω αλλά ξέρετε..νιώθω τουλάχιστον ότι είμαι σπίτι μας! No No No No

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλιτσες..\
Αθηνα ημερομηνια???
τι θα κανετε κοριτσια στα γεννεθλια για που λετε και πιους θα καλεσετε?

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΜΑΜΑΧ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!!ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΤΟΥΡΤΑΣ!!!!ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΚΑΛΕΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.


Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:καλημερα μανουλιτσες..\
Αθηνα ημερομηνια???
τι θα κανετε κοριτσια στα γεννεθλια για που λετε και πιους θα καλεσετε?

Εμείς θα κάνουμε 2 πάρτυ. Το ένα θα είναι μία βδομάδ απριν τα γενέθλια μας και θα είναι ομαδικό με μανούλες νοεμβρίου του 11 για όλα τα μωράκια και το άλλο θα είναι την επομένη των γενεθλίων μας (γιατί πέφτουν καθημερινή) και δεν θα έχουμε πολλά παιδάκια (4-5 μαξ).Στον κύκλο μας άλλωστε δεν υπάρχουν πιτσιρίκια. Δεν έχω καταλήξει ακόμη οριστικά στο μενού αλλα την τούρτα την έχω παραγγείλει σε 2 κοπέλες,θα είναι με ζαχαρόπαστα & σχέδιο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις