Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
224 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 224 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα την Τριτη εχει ο μεγαλος μου και στις 3/11 ο μικρος. Για τον μεγαλο θα κανω τουρτα που θα την στειλω στο σχολειο. Τα γενεθλια τους επισημα θα τα γιορταζουμε πλεον με τον μικρο. Εχουμε κλεισει παιδοτοπο για τις 4/11 (εαν εχει γυρισει ο πατερας τους) γιατι παντα ειμαστε πολλοι, πανω απο 40 ατομα και καμια 10-12 παιδια απο μηνων εως γυμνασιο. Εκει για τους μεγαλους προσγερω μονο καφε και κουλουρακια και για τα μικρα τοστ πατατακια και χυμο. Τις τουρτες λεω να τις κανω εγω. Οταν τις ετοιμασω θα ανεβασω γωτογραφιες

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:καλημερα μανουλιτσες..\
Αθηνα ημερομηνια???
τι θα κανετε κοριτσια στα γεννεθλια για που λετε και πιους θα καλεσετε?

τι εννοεις? για την τουρτα να βαλω ημερομηνια? οχι μωρε.. δεν βαζουμε..

εμεις κοριτσια δε θα κανουμε τιποτα. θα ερθουν μονο οι γονεις μου το μεσημερι να τους κανω τραπεζι(απτον κατω οροφο)χιχιχι εκει ολοι μαζι μαλλον θα κοψουμε την τουρτα. δε ξερω. ειμαι τοσο κουρασμενη που δεν εχω ορεξη για κατι αλλο. επισης δεν εχω και ατομα που θα ταιριαζαν με μωρα να καλεσω και κανα δυο που ειναι..χμμμ δεν τρελενομαι..

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι βρε ποτε γεννηθικε ρωτησα?
εμεις οπως ειναι τα πραγματα...θα καλεσουμε τους παππουδες-γιαγιαδες και νονα νονο δηλαδη μεταξη μας...
θα παραγγειλω πιτσες θα φτιαξω και λιγα πραγματα θα παρω και μια παιδικη τουρτα και τελος...
ολοι μου λενε πρωτη χρονια και δεν θα το κανεις εξω...αλλα ρε κοριτσια το μωρο ακομα δεν καταλαβενει...εξω θα με βγει πολυ ακριβα και προτιμο να τα δοσω για το παιδι αυτα τα χρηματα...συν οτι ο μπαμπας μας σχολαει το βραδυ εκεινη την μερα.
τοτυλα ποσο θα σου βγει ο παιδοτοπος?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα ουτε εμενα ερχονται ειδοποιησεις Crying or Very sad
Εμεις εχουμε πρωτα την βαφτιση μπροστα οποτε ακομα μ''αυτο ασχολουμαστε (4-11) μετα θα σχεδιασουμε μπαμ μπαμ κ τα γεννεθλια (24-11) στο σπιτι λεω με φιλες που εχουν παιδακια αλλα οχι να γινει της τρελης μαζεμενα πραγματα ,,ετσι κ αλλιως ειναι μικρα κ δεν θα πολυκαταλαβουν ...το πολυ πολυ θα φωναξο κλοουν (Βρηκα μια φτηνη για Θεσ/νικη)οσες ενδιαφερονται...
Του χρονου θα το καψουμε Very Happy

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωχ τατιανα μου χαρα στο κουραγιο σου ολα μαζι!!! τι τιμη αν επιτρεπετε?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμαξ 1 ωρα 30 ευρω
2 ωρες 50 ευρω
3 ωρες 65 ευρω

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα! οκ! 20 Οκτ. καλε γεννηθηκε!
ναι επειδη ειναι πρωτα γενεθλια τι σημαινει οτι πρεπει να παμε σε κεντρο? στην κορη μου εκανα παρτυ κανονικο. χαμος και χωρις νοημα. οκ επεξε αλλα δε καταλαβε γιατι γινοταν ολο αυτο. και οικογενειακα θα ειναι ωραια. θα βλεπει μετα σε φωτογραφιες την οικογενεια του και το ποσο χαρουμενοι θα ειμαστε ολοι με πολλες αγκαλιτσες κτλ!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δηλαδη Αθηνα εμεις δεν ειμαστε καλεσμεοι Embarassed
λολ ναι ρε συ και εγω το ιδιο θα κανω@!!!
Τατιανα πολυ ωραια ιδεα και οικονομικα αμα καλουσα κοσμο θα το κανα και εγω!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσιααααααααα
πειδηξε εξω απο το παρκο!!!!
προσεχετε!!!!
δεν το περιμενα οτι θα τα καταφερνε απο τωρα!!!
το νου σας...
ευτιχως εχει 2 μερες που το αλλαξα πλευρα και επεσε πανω στον καναπε,,,
βαλτε χαλια βαλτε κατι.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamax έγραψε:οχι βρε ποτε γεννηθικε ρωτησα?
εμεις οπως ειναι τα πραγματα...θα καλεσουμε τους παππουδες-γιαγιαδες και νονα νονο δηλαδη μεταξη μας...
θα παραγγειλω πιτσες θα φτιαξω και λιγα πραγματα θα παρω και μια παιδικη τουρτα και τελος...
ολοι μου λενε πρωτη χρονια και δεν θα το κανεις εξω...αλλα ρε κοριτσια το μωρο ακομα δεν καταλαβενει...εξω θα με βγει πολυ ακριβα και προτιμο να τα δοσω για το παιδι αυτα τα χρηματα...συν οτι ο μπαμπας μας σχολαει το βραδυ εκεινη την μερα.
τοτυλα ποσο θα σου βγει ο παιδοτοπος?

καλησπερα, πολυ χοντρηκα υπολογιζω 200 ευρω

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamax έγραψε:κοριτσιααααααααα
πειδηξε εξω απο το παρκο!!!!
προσεχετε!!!!
δεν το περιμενα οτι θα τα καταφερνε απο τωρα!!!
το νου σας...
ευτιχως εχει 2 μερες που το αλλαξα πλευρα και επεσε πανω στον καναπε,,,
βαλτε χαλια βαλτε κατι.

απο τωρα????????????? καλο κουραγιο

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιμηθηκε!!!! τι καλααα! ειχε να κοιμηθει απο τις 2,30 το μεσημερι. κοιμοταν ομως 3 ωρες.. ειμαι πολυ χαρουμενη για αυριο πιο πολυ και αποτο να εκανα παρτυ κανονικο. πηρα κρεατακι αυτο με το διχτυ και θα κανω και τα υπολοιπα. χαιρομαι πολυ που μεγαλωσε ο μπομπιρας μου! δεν του εκανα ενα προσωπικο δωρο για αυριο. αλλα του ετοιμαζω ολοκληρο δωματιο σε λιγες μερες οποτε αυτο θα ειναι το δωρο μου!
(ευελπιστω πια μεστη βδομαδα να τελειωσουμε το σπιτι και να ειμαιστε ετοιμη )

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό Αθηνα!!!!!

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια εδω... αν και νιωθω λιγο <ξεμπαρκη>μιας και τα λετε τοσο καιρο και κατα καποιο τροπο εχετε γνωριστη,θα προσπαθησω αν και καθηστερημενα να μπω και εγω στην παρεα σας...   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 534787
λοιπον με λενε ρουλα ειμαι 29 χρονων και μενω κρητη(νοτια νομου ηρακλειου)εχω μια κορη που το γεναρη θα γινει 5 χρονων και ενα μπομπιρα που στις 19 δεκεμβρη θα γινει ενος ετους(εξου και στην παρεα σας)
αυτα προς το παρον και απο εμενα και ελπιζω να χωρεσω και εγω και να τα λεμε...χαρηκα πολυ!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια εδω... αν και νιωθω λιγο <ξεμπαρκη>μιας και τα λετε τοσο καιρο και κατα καποιο τροπο εχετε γνωριστη,θα προσπαθησω αν και καθηστερημενα να μπω και εγω στην παρεα σας...   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 534787
λοιπον με λενε ρουλα ειμαι 29 χρονων και μενω κρητη(νοτια νομου ηρακλειου)εχω μια κορη που το γεναρη θα γινει 5 χρονων και ενα μπομπιρα που στις 19 δεκεμβρη θα γινει ενος ετους(εξου και στην παρεα σας)
αυτα προς το παρον και απο εμενα και ελπιζω να χωρεσω και εγω και να τα λεμε...χαρηκα πολυ!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 417472

Καλώς ήρθες Ρούλα!!!Να σου ζήσουν τα ζουζούνιας σου!!!!!!!!!!

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:
reg reg έγραψε:γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια εδω... αν και νιωθω λιγο <ξεμπαρκη>μιας και τα λετε τοσο καιρο και κατα καποιο τροπο εχετε γνωριστη,θα προσπαθησω αν και καθηστερημενα να μπω και εγω στην παρεα σας...   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 534787   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 534787
λοιπον με λενε ρουλα ειμαι 29 χρονων και μενω κρητη(νοτια νομου ηρακλειου)εχω μια κορη που το γεναρη θα γινει 5 χρονων και ενα μπομπιρα που στις 19 δεκεμβρη θα γινει ενος ετους(εξου και στην παρεα σας)
αυτα προς το παρον και απο εμενα και ελπιζω να χωρεσω και εγω και να τα λεμε...χαρηκα πολυ!!!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 40 417472

Καλώς ήρθες Ρούλα!!!Να σου ζήσουν τα ζουζούνιας σου!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω πολυ I love you !!!εσενα το bebe σου πως ειναι?κοιμαται το βραδυ η εστω την ημερα?εμενα δεν ειναι καθολου του υπνου(σε αντιθεση με την μαμα του)και πολυ πολυ ζωηρο ...τωρα μερικες μερες μου ψιλοπερπαταει κανει 3-4 βηματακια μονο του ,πιστευω σε καμια εβδομαδα το πολυ εχει φυγει
...
ουουφ!!!αυτα ειναι τα δικα μου... Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την ημέρα κοιμάται το πρωί και το μεσημέρι από καμία ώρα και το βράδυ ξυπνάει να θηλάσει.Αν ξυπνήσει μόνο 2 φορές θεωρώ ότι ειναι ένα καλό βράδυ!Επίσης περπατάμε εδώ και κανένα μήναSmile

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
περπαταει??μπραβο!!!και εγω ημουν περηφανη στην κορη μου που περπατησε την ημερα των γεννεθλιων της οτι περπατησε γρηγορα!!!χαρας το κουραγιο σου με τον θηλασμο...μπραβο σου που τα εχεις καταφερει εγω θηλασα μεχρι 5μιση μηνων και μετα απο μια μεγαλη στεναχωρια μου κοπηκε το γαλα...αλλα λυπαμαι που το λεω αλλα για εμενα απο μια περιοδο και μετα ηταν μαρτηριο... γιατι ειχε γινει μπρελοκ πανω στο στηθος μου...ηταν πολυ λιγες οι φορες που θα με εβλεπαν ανθρωποι χωρις το μωρο αγγαλια να θηλαζει..και αρχιζα να νιωθω τυψεις οτι το παιδι δεν το φτανει το γαλα μου και γι'αυτο πειναει συνεχεια και ολο πιο πολυ το εβαζα μεχρι που ειμασταν μερα νυχτα αυτοκολλητοι...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περάσαμε και εμείς τέτοιες περιόδους..Αλλά πλέον έχει γίνει πολύ εύκολο και ουσιαστικά θηλάζει μόνο 2-3 φορές τη μέρα και το βράδυ όταν ξυπνάει.Είναι που είμαι και σε άδεια ακόμη οπότε καταλαβαίνεις..αν δούλευα δεν νομίζω ότι θα πηγαίναμε με αυτούς τους ρυθμούς..

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:Περάσαμε και εμείς τέτοιες περιόδους..Αλλά πλέον έχει γίνει πολύ εύκολο και ουσιαστικά θηλάζει μόνο 2-3 φορές τη μέρα και το βράδυ όταν ξυπνάει.Είναι που είμαι και σε άδεια ακόμη οπότε καταλαβαίνεις..αν δούλευα δεν νομίζω ότι θα πηγαίναμε με αυτούς τους ρυθμούς..

τουλαχιστον εγω δεν εργαζομαι...αλλα ειχα την κορη μου που ηταν 4μιση και ηθελε και αυτη το χρονο της...παντως αφου εχει φτιαξει προγραμμα σου ειναι πιο ευκολο και προσπαθησετο μεχρι να μπορεις...καλο κουραγιο σου ευχομαι!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ'ευχαριστώ!!Φυσικά τα δεδομένα αλλάζουν όταν υπάρχει και ένα ακόμη παιδί.Και εγώ στο δεύτερο δεν ξέρω τι αντοχές θα έχω.. Rolling Eyes Rolling Eyes

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στο δευτερο θα ξερεις και θα σου ειναι πιο ευκολο ..εγω στο πρωτο ημουν εντελως ανενημερωτη και δεν την θηλασα σχεδον καθολου μετα επαθα και εμαθα(ειχαμε αλλεργεια στο γαλα με παλινδρομησεις κολλικους και ολα τα σχετικα μεχρι και 2μιση χρονων)στο τριτο(λεμε τωρα..)θα ειμαι σχεδον ετοιμη...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια! Ρουλα καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!
εγω εχω 3 οποτε οσα κανεις μαθαινεις! απο το πρωι ετοιμαζω το φαγητο και κανω δουλειες! τι θα κανω με τα ρουχα δε ξερω. εκει που βαζω πλυντηριο τσουπ φουλ παλι το καλαθι! εχω τρελαθει. ο μικρος μου κανει νανι και γω μολις φουρνισω και τις πατατες θα μπω για ενα μπανακι! οσο να πεις μια φωτο θα τη βγαλουμε μην ειμαι ξεμαλιασμενη..χιχιχι θα σας βαλω φωτο εννοητε!!! πως περασε ενας χρονος ε!!! μαγλωνουν τοσο γρηγορα!!!το πρωι σκεφτομουν την μερα που γεννηθηκε.. τα παντα.. τεσπα παω να τελειωσω και τα λεμε μετα!φιλιαααα!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.youtube.com/watch?v=T34ffuBelIk

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ στο πρωτο μωρακι μας!!! χρονια πολλα, χρονια καλα, χρονια ευτιχησμενα...
ειμαι πολυ συγκινιμενη σημερα!!!
περασε κιολας ενας χρονος...
ΥΓΕΙΑ τιποτα αλλο μονο υγεια σου ευχομαι Αθηνα μου για το κουκλι σου.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθηνα να τον χαιρεσαι τον μικρουλη σου και να τον δεις οπως επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!
Ρουλα καλως ηρθες στην παρεα μας. Εγω δεν θηλασα καθολου τα παιδια μου και δεν το εχω πετανιωσει καθολου. Ευτυχως και τα δυο μου οσο ζωηρα και να ειναι κοιμουντε. Ο μικρος χτυπαει 10-12 ωρες τη νυχτα και μεσα στην ημερα ανα γευμα θα κοιμηθει μια ωρα και το μεσημερι μπορει και 2. Ιδιες ωρες κοιμαται και ο μεγαλος το βραδυ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις