Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

26ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 2:55 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:κοριτσια και μενα δεν μου χει τυχει να ζαλιζομαι μονο να γουργουριζει το στομαχι μου απο πεινα χαχαχα!!!καλα μετα το θηλασμο εχω τρελη πεινα!και ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ορεξη για διαιτα!τρωω τα παντα λιπαρα,γλυκα οτι θες γιατι το παιδι πρεπει να τρεφετε σωστα οσο θηλαζει η διαιτα μετα!απο κιλα ποσα χασατε?εγω λιγα συνολο εβαλα 13 και εχασα μονο 6 τα 7 μου εμειναν δεν ξερω γιατι αλλα στις αλλες γεννες εχανα πιο πολλα Crying or Very sad αλλα πιστευω θα μου φυγουν σιγα σιγα!εσεις ποσα χασατε με τη γεννα?

εγω παλι δεν πειναω ιδιαιτερα..μια λυσσα για γλυκα ειχα τελευταια αλλα ηταν μαλλον της περιοδου!εβαλα συνολο 23 κιλα εχασα 8 με την γεννα κ αλλο 1,5 μεχρι τωρα, στοχος να χανω 2 κιλα τον μηνα οσο επιτρεπεται δηλαδη στον θηλασμο!
δεν πεινας μετα το θηλασμο?και τι κανεις για να χασεις 2 κιλα το μηνα διατροφη και γυμναστικη?εγω τρωω οτι μαγειρευω με λαδακι παντα οχι βουτυρα και τετοια τρωω καλο πρωινο και το βραδυ κανα γαλατακι με δημητριακα απλα φοβαμαι να μειωσω την ποιοτητα να τρωω δηλαδη χωρις λαδι πολλες σαλατες και απαχα γαλακτοκομικα για να μη χαλασω και την ποιοτητα του μητρικου γαλακτος.εχω διαβασει οτι πρεπει να καταναλωνουμε 500 θερμιδες παραπανω στο θηλασμο!

27ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 3:10 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:
τατιανα έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:κοριτσια και μενα δεν μου χει τυχει να ζαλιζομαι μονο να γουργουριζει το στομαχι μου απο πεινα χαχαχα!!!καλα μετα το θηλασμο εχω τρελη πεινα!και ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ορεξη για διαιτα!τρωω τα παντα λιπαρα,γλυκα οτι θες γιατι το παιδι πρεπει να τρεφετε σωστα οσο θηλαζει η διαιτα μετα!απο κιλα ποσα χασατε?εγω λιγα συνολο εβαλα 13 και εχασα μονο 6 τα 7 μου εμειναν δεν ξερω γιατι αλλα στις αλλες γεννες εχανα πιο πολλα Crying or Very sad αλλα πιστευω θα μου φυγουν σιγα σιγα!εσεις ποσα χασατε με τη γεννα?

εγω παλι δεν πειναω ιδιαιτερα..μια λυσσα για γλυκα ειχα τελευταια αλλα ηταν μαλλον της περιοδου!εβαλα συνολο 23 κιλα εχασα 8 με την γεννα κ αλλο 1,5 μεχρι τωρα, στοχος να χανω 2 κιλα τον μηνα οσο επιτρεπεται δηλαδη στον θηλασμο!
δεν πεινας μετα το θηλασμο?και τι κανεις για να χασεις 2 κιλα το μηνα διατροφη και γυμναστικη?εγω τρωω οτι μαγειρευω με λαδακι παντα οχι βουτυρα και τετοια τρωω καλο πρωινο και το βραδυ κανα γαλατακι με δημητριακα απλα φοβαμαι να μειωσω την ποιοτητα να τρωω δηλαδη χωρις λαδι πολλες σαλατες και απαχα γαλακτοκομικα για να μη χαλασω και την ποιοτητα του μητρικου γαλακτος.εχω διαβασει οτι πρεπει να καταναλωνουμε 500 θερμιδες παραπανω στο θηλασμο!

η 500 θερμιδες μπορει να ειναι ενα τοστακι, δηλ δεν χρειαζεται να τρως και πολυ παραπανω.
εγω τρωω πιο ελαφρια το βραδυ και βλεπω οτι αρχισα να χανω γραμμαρια βεβαια αλλα ετσι πρεπει δεν κανει να χασεις αποτομα.
απλα πρεπει να τρως απο ολα τα φαγητα για να εχεις καλο γαλα απλα ισως μειωσε λιγο της ποσοτητες αλλα και τα γλυκα που δεν προσφερουν τιποτα!
η γυμναστικη ειναι το ιδανικο και το προσπαθω αλλα δυσκολα με τοσο ξενυχτη..εχω κανει 4-5 φορες αλλα..

28ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 3:17 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ κορίτσια ειχα βάλει 12κιλα.γύρισα απο την κλινική -8 και ήδη φύγαν αλλα 3,μόνο 1εμεινε.σημερα ξύπνησα με 38 πυρετό,με βάλανε σε καραντίνα , ανέλαβε ο άντρας μου με την μαμά μου τι με έπιασε δεν ξέρω ...

29ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 3:43 am

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ό πόνος στη τομή κράτησε 4-5 μέρες μέχρι να μπορέσω να σηκωθώ άνετα από το κρεβάτι. Την πρώτη μέρα με σηκώσανε όρθια και την δεύτερη ήρθε ο γιατρός, έβγαλε τις γάζες, μου έβαλε ένα σπρέι και μου είπε να πάω να κάνω μπάνιο αν θέλω.
Κιλά πήρα 17. Έχω χάσει τα 10 και αυτά μια βδομάδα μετά την γέννα. Όρεξη δεν έχω να φάω και τρώω λίγο και καλά. Θέλω και εγώ να χάσω κιλά.

30ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 4:07 am

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άχ κορίτσια σας διαβάζω και σκέφτομαι πως θα είμαστε και εμείς σε λίγες μέρες!Τελικά περιμέναμε-περιμέναμε και εμείς ο μπέμπης την έχει καταβρεί εκεί μέσα,αλλά τελείωσαν τα ψέματα και για εμάς!Αύριο μπαίνουμε με πρόκληση!Άχ πόσο άγχος το έχω,νομίζω ότι δε θέλω να πάω αύριο στην κλινική,να περιμένω λίγο ακόμη!Σαν πρωτάρα νιώθω,νομίζω και χειρότερα από το πρώτο! Shocked Shocked ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 534787 Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έρθω μετά να σας πώ και τα δικά μου!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 328109

31ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 4:41 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Άχ κορίτσια σας διαβάζω και σκέφτομαι πως θα είμαστε και εμείς σε λίγες μέρες!Τελικά περιμέναμε-περιμέναμε και εμείς ο μπέμπης την έχει καταβρεί εκεί μέσα,αλλά τελείωσαν τα ψέματα και για εμάς!Αύριο μπαίνουμε με πρόκληση!Άχ πόσο άγχος το έχω,νομίζω ότι δε θέλω να πάω αύριο στην κλινική,να περιμένω λίγο ακόμη!Σαν πρωτάρα νιώθω,νομίζω και χειρότερα από το πρώτο! Shocked Shocked [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έρθω μετά να σας πώ και τα δικά μου!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Με το καλο Αλεξανδρα μου!ολα καλα θα πανε και θα μας λες και εσυ για τα ξενυχτια σου!!

32ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 4:51 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μανουλες τι κανετε;Τα εχετε συνηθησει τα μωρακια σας στο σπιτι;Αχ τι ωραια ειναι να εχεις παιδια μεσα στο σπιτι!Σημερα με ξετρελλαναν ολο.Γελουσαν συνεχεια.Μεχρι και η μπεμπα δεν με κουρασε καθολου και χαμογελουσε το πουλακι μου.Καλα τα αλλα παιχνιδι,τραγουδι και γελοιο αλλο πραγμα.Μακαρι να ηταν ετσι καθε μερα...

33ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 5:04 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:
τατιανα έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:κοριτσια και μενα δεν μου χει τυχει να ζαλιζομαι μονο να γουργουριζει το στομαχι μου απο πεινα χαχαχα!!!καλα μετα το θηλασμο εχω τρελη πεινα!και ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ορεξη για διαιτα!τρωω τα παντα λιπαρα,γλυκα οτι θες γιατι το παιδι πρεπει να τρεφετε σωστα οσο θηλαζει η διαιτα μετα!απο κιλα ποσα χασατε?εγω λιγα συνολο εβαλα 13 και εχασα μονο 6 τα 7 μου εμειναν δεν ξερω γιατι αλλα στις αλλες γεννες εχανα πιο πολλα Crying or Very sad αλλα πιστευω θα μου φυγουν σιγα σιγα!εσεις ποσα χασατε με τη γεννα?

εγω παλι δεν πειναω ιδιαιτερα..μια λυσσα για γλυκα ειχα τελευταια αλλα ηταν μαλλον της περιοδου!εβαλα συνολο 23 κιλα εχασα 8 με την γεννα κ αλλο 1,5 μεχρι τωρα, στοχος να χανω 2 κιλα τον μηνα οσο επιτρεπεται δηλαδη στον θηλασμο!
δεν πεινας μετα το θηλασμο?και τι κανεις για να χασεις 2 κιλα το μηνα διατροφη και γυμναστικη?εγω τρωω οτι μαγειρευω με λαδακι παντα οχι βουτυρα και τετοια τρωω καλο πρωινο και το βραδυ κανα γαλατακι με δημητριακα απλα φοβαμαι να μειωσω την ποιοτητα να τρωω δηλαδη χωρις λαδι πολλες σαλατες και απαχα γαλακτοκομικα για να μη χαλασω και την ποιοτητα του μητρικου γαλακτος.εχω διαβασει οτι πρεπει να καταναλωνουμε 500 θερμιδες παραπανω στο θηλασμο!

η 500 θερμιδες μπορει να ειναι ενα τοστακι, δηλ δεν χρειαζεται να τρως και πολυ παραπανω.
εγω τρωω πιο ελαφρια το βραδυ και βλεπω οτι αρχισα να χανω γραμμαρια βεβαια αλλα ετσι πρεπει δεν κανει να χασεις αποτομα.
απλα πρεπει να τρως απο ολα τα φαγητα για να εχεις καλο γαλα απλα ισως μειωσε λιγο της ποσοτητες αλλα και τα γλυκα που δεν προσφερουν τιποτα!
η γυμναστικη ειναι το ιδανικο και το προσπαθω αλλα δυσκολα με τοσο ξενυχτη..εχω κανει 4-5 φορες αλλα..
μπραβο αφου μπορεις...εγω προς το παρον δεν εχω ουτε το κουραγιο ουτε την ψυχολογια να μετραω θερμιδες οπως παλια ουτε να κανω γυμναστικη εχουμε καιρο μπροστα μας νομιζω για τετοια τωρα εχουμε αναγκη απο ενεργεια οχι βεβαια να βαλουμε αλλα τοσα Very Happy

34ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 7:28 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρθα κι εγω!
Λοιπον ζηγιστηκα! Εχασα 12 κιλα και εχω αλλα 4! Δεν κανω διατροφη απλα πινω πολυ νερο, φρουτα και θηλαζω! Καθε φορα που σκεφτομαι το ψυγειο...τρωω φρουτο ή πινω κανενα χυμο Smile

35ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 7:58 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
momirene έγραψε:Ηρθα κι εγω!
Λοιπον ζηγιστηκα! Εχασα 12 κιλα και εχω αλλα 4! Δεν κανω διατροφη απλα πινω πολυ νερο, φρουτα και θηλαζω! Καθε φορα που σκεφτομαι το ψυγειο...τρωω φρουτο ή πινω κανενα χυμο Smile

Ποτε προλαβες και εχασες τοσα!!μπραβο!!

Κοριτσια να σας πω εναν προβληματισμο μου που δεν εχει σχεση με μωρα!
Ο αδερφος μου ζει πολλα χρονια στην γερμανια, και τελευταια με την κριση σκεφτομασταν και εμεις να παμε εκει, βασικα αν δεν ειχα μεινει εγκυος ισως ειχαμε ηδη φυγει.
Η αληθεια ειναι οτι εγω τωρα που εχω και την μπεμπα δεν θελω καθολου να φυγω, και μακρια απο τους γονεις μου αλλα και σε μια ξενη χωρα, ολα αγνωστα..
Ο αντρας μου σημερα μιλουσε με εναν πελατη του που εζησε χρονια στην γερμανια ηρθε ελλαδα και τωρα ξαναφευγει και των μπριζοσε και ηρθε και μου ελεγε οτι ξεκιναει να μαθαινει γερμανικα και σεπτεμβριο οκτωμβριο να φυγουμε..Δεν θελω να φυγω καθολου αλλα απο την αλλη εδω δεν εχουμε κανενα μελλον ειδικα το παιδι!Εσεις τι γνωμη εχετε?θα φευγατε?

36ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 10:07 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Shocked ΚΑΤΑΡΧΗΝ PERIMALOY ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ.ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ.ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΦΟΥ ΤΡΩΜΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ!ΝΟΜΙΖΩ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΜΟΝΟ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΗ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 215994

37ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 10:46 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας μανουλες ομορφες!

Peripmalou μετεγχειριτικα αναρρωσα πολυ γρηγορα. Τριτη βραδυ γεννησα,παρασκευη πρωι πηρα εξητηριο απο το ιασω(2,5 μερες εκατσα στο μαιευτηριο).
Η τομη τραβαγε στην αρχη αλλα τωρα τιποτα!
Η αναρρωση στην καισαρικη ειναι γρηγορη!
Το μονο που ειναι ενοχλητικο, ειναι οι υστεροπονοι κυριως στο τελος της ουρησης. Αλλα θα περασοσυν!

Το νοσοκομειο δεν ειχε τις καλυτερες παροχες οσον αφορα τις μαιες! Τυχερη ησουν κοριτσακι που εμεινες ευχαριστημενη με το νοσοκομειο!

Εν τω μεταξυ νομιζω οτι η ζωνη βοηθαει να μαζευτει η κοιλια!
Πηρα και μια συσφηκτικη κρεμα μπας και βοηθησει την κοιλια....!θα δειξει!

Ηρθε η παιδιατρος σημερα, μια χαρουλα ο μπεμπης, ενα μικρο φυσημα στην καρδια βρηκε, που νομιζω οτι εχουν πολλα παιδακια!

Γουλιτσες και λιγους εμετους κανουμε και εμεις, αλλα υποθετω οτι ειναι μεσα στο προγραμμα!
Απλα δεν ξερω οταν κανει εμετο αν πρεπει να του ξαναδινω γαλα, η οχι.

Στα κιλα εγω στα 20 ειχα σταματησει να ζυγιζομαι!
Η ορεξη μου εχει κοπει πληρως, και εχω ξεπριστει, αλλα εχω πολυυυυυ δρομο μπροστα μου!

Αλεξανδρα ολα θα πανε τελεια!!!! Με το καλο κοριτσι μου!!!
Ο τοκετος πια, ειτε με επισκλειριδιο, ειτε με καισαρικη, ειναι μια ανωδυνη διαδικασια!

38ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τρι Απρ 24, 2012 11:06 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανα εγω που το συζητουσα με τον αντρα μου να φυγουμε καταληξαμε στο οτι παντου τα ιδια σκ...ειναι. Διαβαζα στην εφημεριδα οτι στην Αυστραλια (που λενε ολοι οτι αρχισε η μεταναστευση παλι και ολοι φευγουν για εκει) τα ποσοστα μεταναστευσης δεν εχουν αλλαξει εδω και 2 χρονια. Και αυτο ειανι επισημη ανακοινωση. Ασε που μονο για να καταθεσεις τον φακελο σου θες 4χιλιαρικακια και δεν ειανι σιγουρο οτι θα σε καλεσουν.
Ισπανια, Ιταλια, Πορτογαλια, Ολλανδια...παντου τα ιδια οικονομικα προβληματα. ΠΟυ να πας? Αμερικη ή Καναδα?
Εμενα οι θειοι μου μενουν μια ζωη Γερμανια και τωρα ειναι ανεργοι πανω απο 1 χρονο. Στο εξωτερικο με 500ευρω δεν ζεις κακα τα ψεματα. Εδω τουλαχιστον εχουμε τους γονεις μας, εχουμε σπιτι και τουλαχιστον δουλευει ο ενας τωρα αφου εγω ειμαι σε αδεια.

Σιγουρα εξω εχουν καλυτερα συστηματα. Ομως πιστευω πως κι εδω θα στρωσουν τα πραγματα. Αλλωστε αν κοιταξουμε πισω μας θα δουμε οτι οι ανθρωποι τα καταφεραν οπως και τα παιδια τους με πολυ λιγοοτερα και με χειροτερες συνθικες. Απλα μαθαμε να ζουμε καλα και τωρα μας κακοφαινεται και καλως μας κακοφαινεται. Πανω απ ολα αισιοδοξια κοριτσια! Θα ερθουν καλυτερες μερες. Το οφειλουμε στα μωρα μας αλλιως δεν θα τα καναμε. Θα μεγαλωσουν ισως ομως καλυτερα και θα ειναι λιγοτερο απαιτητικα και παραλογα, γιατι λιγο το ξεφτιλησαμε νομιζω.

Και για να ξαναγινω μανουλα...εσας τα μωρα σας ειναι ησυχα? Εμενα ολη την ωρα τεντωνεται και σφιγγεται...το απογευμα θα ερθει παιδιατρος να τον δει στο σπιτι και θα την ρωτησω. Α! Και το ενα ματακι μας τσιμπλιάζει Sad Ελπιζω να μην ειναι και σε αυτο καποιος δακρυοροικος πορος κλειστος και κανουμε μασαζ για μηνες.

39ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τετ Απρ 25, 2012 1:26 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κ απο μένα.και εμείς σφιγγομαστε,μελανιαζουμε,τεντονωμαστε...ζόρια πολλά!και εγω χάλια...πυρετο,μαστιτιδα κ πήρα χάπι για το γάλα...τέλος το αρμεγμα ,αποτυχαμε!

40ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τετ Απρ 25, 2012 2:23 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:
momirene έγραψε:Ηρθα κι εγω!
Λοιπον ζηγιστηκα! Εχασα 12 κιλα και εχω αλλα 4! Δεν κανω διατροφη απλα πινω πολυ νερο, φρουτα και θηλαζω! Καθε φορα που σκεφτομαι το ψυγειο...τρωω φρουτο ή πινω κανενα χυμο Smile

Ποτε προλαβες και εχασες τοσα!!μπραβο!!

Κοριτσια να σας πω εναν προβληματισμο μου που δεν εχει σχεση με μωρα!
Ο αδερφος μου ζει πολλα χρονια στην γερμανια, και τελευταια με την κριση σκεφτομασταν και εμεις να παμε εκει, βασικα αν δεν ειχα μεινει εγκυος ισως ειχαμε ηδη φυγει.
Η αληθεια ειναι οτι εγω τωρα που εχω και την μπεμπα δεν θελω καθολου να φυγω, και μακρια απο τους γονεις μου αλλα και σε μια ξενη χωρα, ολα αγνωστα..
Ο αντρας μου σημερα μιλουσε με εναν πελατη του που εζησε χρονια στην γερμανια ηρθε ελλαδα και τωρα ξαναφευγει και των μπριζοσε και ηρθε και μου ελεγε οτι ξεκιναει να μαθαινει γερμανικα και σεπτεμβριο οκτωμβριο να φυγουμε..Δεν θελω να φυγω καθολου αλλα απο την αλλη εδω δεν εχουμε κανενα μελλον ειδικα το παιδι!Εσεις τι γνωμη εχετε?θα φευγατε?
απο τη μια εφοσον εχεις συγγενεις εκει η πρωτη σκεψη ειναι να πας ομως αν το καλοσκεφτεις και εκει χαλια πανε τα πραγματα και θα γινουν χειροτερα!οποτε σκεφτειτε το καλα γιατι εδω εχεις και μια βοηθεια με το παιδι για να δουλεψεις...εκει?

41ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τετ Απρ 25, 2012 2:32 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:
Κοριτσια να σας πω εναν προβληματισμο μου που δεν εχει σχεση με μωρα!
Ο αδερφος μου ζει πολλα χρονια στην γερμανια, και τελευταια με την κριση σκεφτομασταν και εμεις να παμε εκει, βασικα αν δεν ειχα μεινει εγκυος ισως ειχαμε ηδη φυγει.
Η αληθεια ειναι οτι εγω τωρα που εχω και την μπεμπα δεν θελω καθολου να φυγω, και μακρια απο τους γονεις μου αλλα και σε μια ξενη χωρα, ολα αγνωστα..
Ο αντρας μου σημερα μιλουσε με εναν πελατη του που εζησε χρονια στην γερμανια ηρθε ελλαδα και τωρα ξαναφευγει και των μπριζοσε και ηρθε και μου ελεγε οτι ξεκιναει να μαθαινει γερμανικα και σεπτεμβριο οκτωμβριο να φυγουμε..Δεν θελω να φυγω καθολου αλλα απο την αλλη εδω δεν εχουμε κανενα μελλον ειδικα το παιδι!Εσεις τι γνωμη εχετε?θα φευγατε?
απο τη μια εφοσον εχεις συγγενεις εκει η πρωτη σκεψη ειναι να πας ομως αν το καλοσκεφτεις και εκει χαλια πανε τα πραγματα και θα γινουν χειροτερα!οποτε σκεφτειτε το καλα γιατι εδω εχεις και μια βοηθεια με το παιδι για να δουλεψεις...εκει?[/quote]

Βρε εγω να φυγω δεν θελω αλλα δεν βλεπουμε και προκοπη εδω..ο αντρας μου εχει μαγαζι και ισα που βγαζει τα εξοδα του μαγαζιου..ξερετε ποσο υπερογκο ειναι το ποσό του ΤΕΒΕ?
εγω ισως εχω δουλιτσα το καλοκαιρι αλλα το φοβαμαι και αυτο, εδω πεινανε θα εχουν για να φτιαχνουν νυχια και μαλλια?αχ πολυ δυσκολα..δεν μπορεις να ευχαριστηθεις τιποτα!

42ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τετ Απρ 25, 2012 4:45 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατιανα έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:
Κοριτσια να σας πω εναν προβληματισμο μου που δεν εχει σχεση με μωρα!
Ο αδερφος μου ζει πολλα χρονια στην γερμανια, και τελευταια με την κριση σκεφτομασταν και εμεις να παμε εκει, βασικα αν δεν ειχα μεινει εγκυος ισως ειχαμε ηδη φυγει.
Η αληθεια ειναι οτι εγω τωρα που εχω και την μπεμπα δεν θελω καθολου να φυγω, και μακρια απο τους γονεις μου αλλα και σε μια ξενη χωρα, ολα αγνωστα..
Ο αντρας μου σημερα μιλουσε με εναν πελατη του που εζησε χρονια στην γερμανια ηρθε ελλαδα και τωρα ξαναφευγει και των μπριζοσε και ηρθε και μου ελεγε οτι ξεκιναει να μαθαινει γερμανικα και σεπτεμβριο οκτωμβριο να φυγουμε..Δεν θελω να φυγω καθολου αλλα απο την αλλη εδω δεν εχουμε κανενα μελλον ειδικα το παιδι!Εσεις τι γνωμη εχετε?θα φευγατε?
απο τη μια εφοσον εχεις συγγενεις εκει η πρωτη σκεψη ειναι να πας ομως αν το καλοσκεφτεις και εκει χαλια πανε τα πραγματα και θα γινουν χειροτερα!οποτε σκεφτειτε το καλα γιατι εδω εχεις και μια βοηθεια με το παιδι για να δουλεψεις...εκει?

Βρε εγω να φυγω δεν θελω αλλα δεν βλεπουμε και προκοπη εδω..ο αντρας μου εχει μαγαζι και ισα που βγαζει τα εξοδα του μαγαζιου..ξερετε ποσο υπερογκο ειναι το ποσό του ΤΕΒΕ?
εγω ισως εχω δουλιτσα το καλοκαιρι αλλα το φοβαμαι και αυτο, εδω πεινανε θα εχουν για να φτιαχνουν νυχια και μαλλια?αχ πολυ δυσκολα..δεν μπορεις να ευχαριστηθεις τιποτα![/quote]
Σημερα μιλουσα με την κομμωτρια μου. Δεν της κατεβαζε το ενοικιο. Βρηκε αλλου μαγαζι στην πολη μεσα με 200ευρω ενοικιο και φυσικα εφυγε. Ετσι θα μπορεσει να κρατησει το μαγαζι της Smile Κριμα ειναι να το κλεισει. Αλλωστε εγω οπου και να το ανοιξει θα παω δεν την αλλαζω. Αντε γιατι και οι ιδιοκτητες ηθελαν με ενα ενοικιο να ζουν σαν βασιλιαδες! Twisted Evil

43ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τετ Απρ 25, 2012 6:34 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εύχομαι κορίτσια να μην σας τύχει αλλα πολυ ζόρι η μαστιτιδα,σαν να εισαι βαριά γρυπωμενος σε συνδυασμό με πόνο...ουφφφφφ!

44ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τετ Απρ 25, 2012 12:44 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dinaki78 έγραψε:Εύχομαι κορίτσια να μην σας τύχει αλλα πολυ ζόρι η μαστιτιδα,σαν να εισαι βαριά γρυπωμενος σε συνδυασμό με πόνο...ουφφφφφ!
Ntinaki περαστικα! Δεν μποριες να συνεχισεις τον θηλασμο με μαστιτιδα? Κριμα να σταματησεις Sad

45ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Τετ Απρ 25, 2012 11:52 pm

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki78 έγραψε:Εύχομαι κορίτσια να μην σας τύχει αλλα πολυ ζόρι η μαστιτιδα,σαν να εισαι βαριά γρυπωμενος σε συνδυασμό με πόνο...ουφφφφφ!

ΩΧ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ,ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΕΦΤΑΙΞΕ?ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙ?Η ΕΙΧΕΣ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΞΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΤΡΩΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

46ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Απρ 26, 2012 12:01 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ23,ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ 10,ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΘΥΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΡΩΩ ΜΟΝΟ ΣΟΥΠΕΣ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙ,ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΜΕ ΖΟΥΜΙ,ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ .ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΑΚΝΑΚΙ ΚΙ ΕΝΑ ΦΙΔΕ ΘΑ ΦΑΩ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΟΚΟΦΤΕΡΑΚΙ Η ΕΤΣΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΙΤΡΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ.!!!ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΑΙ ΜΑΣ.ΧΑΛΑΛΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΣΤΙΑ!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ(ΜΑΜΑΔΙΣΤΙΚΟΥΣ) ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

47ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Απρ 26, 2012 12:03 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinaki78 έγραψε:Εύχομαι κορίτσια να μην σας τύχει αλλα πολυ ζόρι η μαστιτιδα,σαν να εισαι βαριά γρυπωμενος σε συνδυασμό με πόνο...ουφφφφφ!

προσεξε-την-την-μαστητιδα-να-αντλεις-συνεχεια-γαλα-και-γενικα-να-αδειαζεις-συχνα-το-στηθος-ειτε-με-θηλασμο-ειτε-με-το-χερι!περαστικααααα!!!

48ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Απρ 26, 2012 12:05 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peripmalou έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ23,ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ 10,ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΘΥΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΡΩΩ ΜΟΝΟ ΣΟΥΠΕΣ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙ,ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΜΕ ΖΟΥΜΙ,ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ .ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΑΚΝΑΚΙ ΚΙ ΕΝΑ ΦΙΔΕ ΘΑ ΦΑΩ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΟΚΟΦΤΕΡΑΚΙ Η ΕΤΣΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΙΤΡΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ.!!!ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΑΙ ΜΑΣ.ΧΑΛΑΛΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΣΤΙΑ!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ(ΜΑΜΑΔΙΣΤΙΚΟΥΣ) ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!


να-σου-ζησει-το-μωρακι-σου!να-το-δεις-οπως-επιθυμεις-και-να-το-καμαρωσεις!!ηθελα-να-σου-πω-πως-το-πρωτο-τριμηνο-πρεπει-να-προσεχεις-λιγο-τι-τρως-γιατι-μπορει-να-μην-κανει-κολικους-το-μωρακι-απο-μονο-του-και-να-τους-προκαλεσεις-εσυ-αθελα-σου....

49ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Απρ 26, 2012 12:36 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dinaki78 έγραψε:Εύχομαι κορίτσια να μην σας τύχει αλλα πολυ ζόρι η μαστιτιδα,σαν να εισαι βαριά γρυπωμενος σε συνδυασμό με πόνο...ουφφφφφ!

Περαστικα σου κοπελα μου!

peripmalou έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ23,ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ 10,ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΘΥΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΡΩΩ ΜΟΝΟ ΣΟΥΠΕΣ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙ,ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΜΕ ΖΟΥΜΙ,ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ .ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΑΚΝΑΚΙ ΚΙ ΕΝΑ ΦΙΔΕ ΘΑ ΦΑΩ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΟΚΟΦΤΕΡΑΚΙ Η ΕΤΣΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΙΤΡΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ.!!!ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΑΙ ΜΑΣ.ΧΑΛΑΛΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΣΤΙΑ!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ(ΜΑΜΑΔΙΣΤΙΚΟΥΣ) ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!

Ετσι ειναι στην αρχη τρωνε πολλεεεεςςς ωρες αλλα καλο ειναι αυτο γιατι θα σου αυξησει την παραγωγη..βεβαια η δικια μου που κοντευει 2 μηνων ακομα τρωει πολυ κ συχνα οποτε υπομονη.. Very Happy Very Happy
βαζω ενα λινκ για μαστιτιδα κοριτσια
http://www.lactation.gr/usefulinformationmastitisgreek
παρατηρηστε ενας λογος για μαστιτιδα ειναι το αγχος κ η κουραση γιαυτο οσες θηλαζετε τωρα στην αρχη ασχοληθητε μονο με αυτο κ ολα τα αλλα ας τα κανουν οι αλλοι..εγω ετσι εκανα κ ακομα κανω..το σπιτι βομβαρδισμενο κ εγω με την μπεμπα αγκαλιτσα!!

50ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Απρ 26, 2012 10:45 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΤΡΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΤΕ????ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΡΩΜΕ ΤΡΩΜΕ ΤΡΩΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ.ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΝΟ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις