Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

51ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Παρ Απρ 27, 2012 1:57 am

Ντάλια


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα μανουλες!!! Να μαι κι εγω!!! Ειμαστε επιτελους σπιτακι θηλαζουμε και κοιμομαστε συνεχεια... Ειναι πολυ γλυκας ειμαστε απο πανω του και τον κοιταμε ολη μερα δεν τον χορταινουμε!! Λοιπον να σας πω κι εγω την ιστορια μας.. Την προηγουμενη Δευτερα το βραδυ στη 1, μολις ειχαμε ξαπλωσει ακουω ενα κλααακ!! Παω να σηκωθω, νερα παντου!! Σπασανε τα νερα!! Παιρνω τον γιατρο και παω στο μαιευτηριο!! Κανω τα γνωστα ξυρισμα κλυσμα Rolling Eyes και μπαινω στον καρδιοτοκογραφο και περιμεεεενω!! Με πιανουν οι πονοι σιγα σιγα και για να συντονιστουν μου βαζει ορο.. Αρχιζω τη διαστολη αλλα με ρυθμους...χελωνας!!! Κανω την επισκληριδιο κατα τις 6 το πρωι( τπτ δεν καταλαβα τελικα τζαμπα αγχος) και περιμεεενουμε! !! Μη σας τα πολυλογω 12,35 το μεσημερι βγηκε ο ζουζουνος!!!:11 ωρες εκανε!!! Αλλα χαλαλι του!! Ευτυχως ειχα τον αντρουλι μου μεσα οολη την ωρα και με εμψυχωνε ηταν τελεια!!!
Αυτα!! Τωρα ειμαστε σπιτακι και τρεχουμε!!! Χιχι ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994

52ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Παρ Απρ 27, 2012 2:12 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντάλια έγραψε:Καλησπερα μανουλες!!! Να μαι κι εγω!!! Ειμαστε επιτελους σπιτακι θηλαζουμε και κοιμομαστε συνεχεια... Ειναι πολυ γλυκας ειμαστε απο πανω του και τον κοιταμε ολη μερα δεν τον χορταινουμε!! Λοιπον να σας πω κι εγω την ιστορια μας.. Την προηγουμενη Δευτερα το βραδυ στη 1, μολις ειχαμε ξαπλωσει ακουω ενα κλααακ!! Παω να σηκωθω, νερα παντου!! Σπασανε τα νερα!! Παιρνω τον γιατρο και παω στο μαιευτηριο!! Κανω τα γνωστα ξυρισμα κλυσμα Rolling Eyes και μπαινω στον καρδιοτοκογραφο και περιμεεεενω!! Με πιανουν οι πονοι σιγα σιγα και για να συντονιστουν μου βαζει ορο.. Αρχιζω τη διαστολη αλλα με ρυθμους...χελωνας!!! Κανω την επισκληριδιο κατα τις 6 το πρωι( τπτ δεν καταλαβα τελικα τζαμπα αγχος) και περιμεεενουμε! !! Μη σας τα πολυλογω 12,35 το μεσημερι βγηκε ο ζουζουνος!!!:11 ωρες εκανε!!! Αλλα χαλαλι του!! Ευτυχως ειχα τον αντρουλι μου μεσα οολη την ωρα και με εμψυχωνε ηταν τελεια!!!
Αυτα!! Τωρα ειμαστε σπιτακι και τρεχουμε!!! Χιχι ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994
Να σου ζήσει,να ειναι γερό και καλοτυχο!

53ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Παρ Απρ 27, 2012 3:16 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:

Κοριτσια να σας πω εναν προβληματισμο μου που δεν εχει σχεση με μωρα!
Ο αδερφος μου ζει πολλα χρονια στην γερμανια, και τελευταια με την κριση σκεφτομασταν και εμεις να παμε εκει, βασικα αν δεν ειχα μεινει εγκυος ισως ειχαμε ηδη φυγει.
Η αληθεια ειναι οτι εγω τωρα που εχω και την μπεμπα δεν θελω καθολου να φυγω, και μακρια απο τους γονεις μου αλλα και σε μια ξενη χωρα, ολα αγνωστα..
Ο αντρας μου σημερα μιλουσε με εναν πελατη του που εζησε χρονια στην γερμανια ηρθε ελλαδα και τωρα ξαναφευγει και των μπριζοσε και ηρθε και μου ελεγε οτι ξεκιναει να μαθαινει γερμανικα και σεπτεμβριο οκτωμβριο να φυγουμε..Δεν θελω να φυγω καθολου αλλα απο την αλλη εδω δεν εχουμε κανενα μελλον ειδικα το παιδι!Εσεις τι γνωμη εχετε?θα φευγατε?


Τατιανα μου κι εμεις τα ιδια σκεφτομαστε με τον αντρα μου.Εχει τον θειο του εκει και για αρχη θα μπορουσαμε να παμε σ'αυτον.Εγω δεν εχω προβλημα θελω να φυγω εδω και πολλα χρονια απο εδω αλλα τωρα με τα παιδια το σκεφτομαστε.Εχω δει τωρα τελευταια πολλους να το συζητανε και πηραμε και εμεις μπρος.Εχθες το βραδυ που μιλουσαμε ειπαμε πολλα γι'αυτο το θεμα και μου ειπε τι και πως μπορουμε να παμε με μια ευκολια αλλα ξερω πως δεν ειναι ετσι.Εχει βαλει την ιδεα και στους κουμπαρους μας και εχουμε γινει αστα να πανε.Εγω παντος μονο και μονο για να εχουν μια καλυτερη ζωη τα παιδια μου θα πηγαινα.Ετσι κι αλλιως ειμαστε μακρια απο τους δικους μας και θα ειναι σχεδον το ιδιο ξερουμε και την γλωσσα οποτε μας βλεπω να πηγαινουμε κατα κει.

54ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Παρ Απρ 27, 2012 10:00 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[b][b]καλησπερα κοριτσαρες και μανουλες πλεον!! εμεις πηγαμε σημερα βολτουλα..την ειχα στο σλινγκ και
κοιμοταν (στο καροτσι τσιριζει) και ολοι στο δρομο κανανε "αχ και βαχ
ενα μωρακι σαν κουκλακι" και τετοια, το καταχαρηκα η περηφανη μανα
χαχαχα Very Happy Very Happy
Επισης
αυτες τις μερες παρατηρω μεγαλες αλλαγες στην μπεμπα, αρχισε να βλεπει
καλυτερα και να παρατηρει αλλα και προσπαθει να βγαζει κραυγουλες..αχ
μεγαλωνει το ζουζουνι μου!πως και πως περιμενω να αρχισει να χαμογελαει
(τωρα μονο στον υπνο της)

Σας καταλαβαινω που τρεχετε τωρα..εμεις σιγα σιγα καπως στρωνουμε..ε οσο ναναι κοντευουμε 2 μηνων!!

Νταλια πολυ χαιρομαι που ειχες τοσο καλη εμπειρια!θαυματουργη η επισκληριδιος ε?

Χρυσα πολλα κακα ε ε ε??χαχαχαχ
[/b][/b]

55ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 1:10 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα μανουλες!πως ειστε?εγω παλεύω με το θηρίο.ένα που πονάει και κλαίει γοερα και ένα που βολεύεται μπρουμητα και δεν κοιμαται με τίποτα αλλιώς!όλη νύχτα και όλη μέρα παλευουμαι και άκρη δεν βγάζουμε!Στα όρια τα νεύρα μου!

56ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 1:18 am

Ντάλια


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:[b][b]

Νταλια πολυ χαιρομαι που ειχες τοσο καλη εμπειρια!θαυματουργη η επισκληριδιος ε?




Θαυματουργη δε λες τιποτα!!! Τιποτα δεν καταλαβα μετα απο αυτην!! Very Happy

57ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 8:38 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντάλια έγραψε:Καλησπερα μανουλες!!! Να μαι κι εγω!!! Ειμαστε επιτελους σπιτακι θηλαζουμε και κοιμομαστε συνεχεια... Ειναι πολυ γλυκας ειμαστε απο πανω του και τον κοιταμε ολη μερα δεν τον χορταινουμε!! Λοιπον να σας πω κι εγω την ιστορια μας.. Την προηγουμενη Δευτερα το βραδυ στη 1, μολις ειχαμε ξαπλωσει ακουω ενα κλααακ!! Παω να σηκωθω, νερα παντου!! Σπασανε τα νερα!! Παιρνω τον γιατρο και παω στο μαιευτηριο!! Κανω τα γνωστα ξυρισμα κλυσμα Rolling Eyes και μπαινω στον καρδιοτοκογραφο και περιμεεεενω!! Με πιανουν οι πονοι σιγα σιγα και για να συντονιστουν μου βαζει ορο.. Αρχιζω τη διαστολη αλλα με ρυθμους...χελωνας!!! Κανω την επισκληριδιο κατα τις 6 το πρωι( τπτ δεν καταλαβα τελικα τζαμπα αγχος) και περιμεεενουμε! !! Μη σας τα πολυλογω 12,35 το μεσημερι βγηκε ο ζουζουνος!!!:11 ωρες εκανε!!! Αλλα χαλαλι του!! Ευτυχως ειχα τον αντρουλι μου μεσα οολη την ωρα και με εμψυχωνε ηταν τελεια!!!
Αυτα!! Τωρα ειμαστε σπιτακι και τρεχουμε!!! Χιχι ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994


ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ! ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

58ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 8:42 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΚΑΚΑ??? ΚΑΙ ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 679259
ΑΧ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ!!! ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΕ??? ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΘΗΛΑΣΤΕ ΘΗΛΑΣΤΕ...ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΓΚΛΟΥΚ ΓΚΛΟΥΚ...ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑ ΜΟΝΟ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΟ(ΩΡΑΙΑ ΛΕΧΩΝΑ,ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ)

http://WWW.FLOWERTALE.GR

59ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 8:46 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://WWW.FLOWERTALE.GR

60ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 9:02 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peripmalou έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τον κωδικο απο αυτο βαλτον στην υπογραφη σου

61ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 9:05 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dinaki78 έγραψε:Καλημέρα μανουλες!πως ειστε?εγω παλεύω με το θηρίο.ένα που πονάει και κλαίει γοερα και ένα που βολεύεται μπρουμητα και δεν κοιμαται με τίποτα αλλιώς!όλη νύχτα και όλη μέρα παλευουμαι και άκρη δεν βγάζουμε!Στα όρια τα νεύρα μου!

Ντινακη υπομονη και εγω ειναι μερες που κοντευω να σκασω απο την πολυ γκρινια αλλα οσο μεγαλωνει καλυτευει..
Αν βολευεται μπρουμυτα αστην απλα να εχεις τον νου σου, εγω κοιμομουν ετσι μπρουμυτα απο νεογεννητο με τον ποπο τουρλωτο κ ο πατερας μου καθε τρεις κ λιγο με κοιτουσε μεχρι που καραλαβαν οτι ετσι βολευομαι..

62ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 9:08 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peripmalou έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΚΑΚΑ??? ΚΑΙ ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΑΧ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ!!! ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΕ??? ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΘΗΛΑΣΤΕ ΘΗΛΑΣΤΕ...ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΓΚΛΟΥΚ ΓΚΛΟΥΚ...ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑ ΜΟΝΟ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΟ(ΩΡΑΙΑ ΛΕΧΩΝΑ,ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ)

Βρε τρελη..τσιπουρακι??θα το μεθυσεις το νινι!!το μωρο που το αφησες??εμενα τοσο μικρο κρεμασμενο στο στηθος μου ηταν..
Τα μουσταρδι κακα ειναι τα THE BEST που λεμε..ασε πολλα κακα, καθε αλλαγμα κ κακα ειμαστε ακομα!

63ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 9:14 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Καλημέρα μανουλες!πως ειστε?εγω παλεύω με το θηρίο.ένα που πονάει και κλαίει γοερα και ένα που βολεύεται μπρουμητα και δεν κοιμαται με τίποτα αλλιώς!όλη νύχτα και όλη μέρα παλευουμαι και άκρη δεν βγάζουμε!Στα όρια τα νεύρα μου!

Ντινακη υπομονη και εγω ειναι μερες που κοντευω να σκασω απο την πολυ γκρινια αλλα οσο μεγαλωνει καλυτευει..
Αν βολευεται μπρουμυτα αστην απλα να εχεις τον νου σου, εγω κοιμομουν ετσι μπρουμυτα απο νεογεννητο με τον ποπο τουρλωτο κ ο πατερας μου καθε τρεις κ λιγο με κοιτουσε μεχρι που καραλαβαν οτι ετσι βολευομαι..
Ρε σύστημα διάβασα για το σύνδρομο αιφνιδιου θανάτου.πόσο το νου σου να έχεις το βράδυ ?σημερα όλη μέρα την γυρνάω πλάι , της κάνω γυμνάσια της καημενης.μηπως φτάνω στα όρια της υπερβολης?τατιανα μετα το σαραντισμο είδες διάφορα στο μωρο?ηρέμησαν καθόλου τα πονακια?

64ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 9:50 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dinaki78 έγραψε:
Ρε σύστημα διάβασα για το σύνδρομο αιφνιδιου θανάτου.πόσο το νου σου να έχεις το βράδυ ?σημερα όλη μέρα την γυρνάω πλάι , της κάνω γυμνάσια της καημενης.μηπως φτάνω στα όρια της υπερβολης?τατιανα μετα το σαραντισμο είδες διάφορα στο μωρο?ηρέμησαν καθόλου τα πονακια?

εμενα γενικα ειναι γκρινιαρου κ ανυπομονη, οταν πειναει τσιριζει σαν να την σφαζουν.
Με τα πονακια ειδα διαφορα με το ινφακολικ που περνουμε μια βδομαδα τωρα, αλλα κ τωρα που ειμαστε 2 μηνων εχει αρχισει να καθετε κ λιγο ησυχη να κοιταει απο δω κ απο κει, σημερα πρωτη φορα εκατσε κανα 10λεπτο στο ρηλαξ πχ.

65ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Σαβ Απρ 28, 2012 12:50 pm

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια τι κανετε?εγω καλα σημερα ειχαμε τις πρωτες επισκεψεις για το μωρο ηρθαν οι νονοι του να τον δουνε!εγω τον εβγαλα την πεμπτη που ειχε τελεια μερα βολτα με το καροτσι περπατησαμε ηταν τελεια και σημερα αν και ειχε συννεφια πηγαμε μια βολτα με το αυτοκινητο θελαμε να παρουμε τραπεζι για το μπαλκονι και τον πηρα αγκαλια στο σλινγκ....εγω peripmalou βγηκα απο την κλινικη κυριακη και τριτη ημουν εξω....πιστευω τωρα που εχει καλο καιρο καλα ειναι να περνουμε καθαρο αερα μωρε αλλαζεις κατευθειαν ρε παιδι μου!εχουμε κλεισει και 20 μερες οποτε ειμαστε οκ βεβαια εκκλησια θα τον παω στις 40 μερες κανονικα!
αυτα τα νεα μας τρωμε πολυ και μου βγαζει γουλιτσες για αρκετη ωρα μαλλον τρωει παραπανω απο τη λαιμαργια του,το βραδυ ξενυχταμε και μεγαλωνουμε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994

66ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Κυρ Απρ 29, 2012 12:10 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατιανα έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Καλημέρα μανουλες!πως ειστε?εγω παλεύω με το θηρίο.ένα που πονάει και κλαίει γοερα και ένα που βολεύεται μπρουμητα και δεν κοιμαται με τίποτα αλλιώς!όλη νύχτα και όλη μέρα παλευουμαι και άκρη δεν βγάζουμε!Στα όρια τα νεύρα μου!

Ντινακη υπομονη και εγω ειναι μερες που κοντευω να σκασω απο την πολυ γκρινια αλλα οσο μεγαλωνει καλυτευει..
Αν βολευεται μπρουμυτα αστην απλα να εχεις τον νου σου, εγω κοιμομουν ετσι μπρουμυτα απο νεογεννητο με τον ποπο τουρλωτο κ ο πατερας μου καθε τρεις κ λιγο με κοιτουσε μεχρι που καραλαβαν οτι ετσι βολευομαι..
Θα συμφωνησω. Εμενα ο μεγαλος μου βολευετε μπρουμυτα απο ημερων με τον κολο πανω τουρλωτο Smile Την ημερα που το ειχα διπλα μου τον εβαζα μπρουμυτα και το βραδυ στο σφινακι του στο πλαι. Οταν αρχισε να κουνιεται και να γυρναει οπως ηθελε δεν ειχα φοβο να κοιμαται μπρουμυττα και το βραδυ. Ο μπεμπης τωρα αλλη φαση...θελει ανασκελα!
Μολις τον ταϊσα και περιμενουμε επισκεψεις. Το μονο προβλημα μας ειανι οτι τσιμπλιασανε τα ματια του, πρωτα το ενα και απο χτες και το αλλο. Βαζω σταγονες tobrex για 5 μερες και βλεπουμε τι θα πει και η παιδιατρος. Αν και μαλλον και αυτος εχει κλειστους πορους σαν τον μεγαλο μου.

67ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Κυρ Απρ 29, 2012 12:12 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:κοριτσια τι κανετε?εγω καλα σημερα ειχαμε τις πρωτες επισκεψεις για το μωρο ηρθαν οι νονοι του να τον δουνε!εγω τον εβγαλα την πεμπτη που ειχε τελεια μερα βολτα με το καροτσι περπατησαμε ηταν τελεια και σημερα αν και ειχε συννεφια πηγαμε μια βολτα με το αυτοκινητο θελαμε να παρουμε τραπεζι για το μπαλκονι και τον πηρα αγκαλια στο σλινγκ....εγω peripmalou βγηκα απο την κλινικη κυριακη και τριτη ημουν εξω....πιστευω τωρα που εχει καλο καιρο καλα ειναι να περνουμε καθαρο αερα μωρε αλλαζεις κατευθειαν ρε παιδι μου!εχουμε κλεισει και 20 μερες οποτε ειμαστε οκ βεβαια εκκλησια θα τον παω στις 40 μερες κανονικα!
αυτα τα νεα μας τρωμε πολυ και μου βγαζει γουλιτσες για αρκετη ωρα μαλλον τρωει παραπανω απο τη λαιμαργια του,το βραδυ ξενυχταμε και μεγαλωνουμε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994
Κι εγω ολο εξω τον βγαζω. Η παιδιατρος ειπε οτι ο καιρος ειναι μια χαρα για το μωρο. Ο παπας ηρθε σπιτι και μας διαβασε λιγες μερες μετα που βγηκαμε απο την κλινικη και μου ειπε μισο 40ντισμο δεν χρειαζεται να παρω, μια και καλη 40ντισμο στην εκκλησια.

68ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Κυρ Απρ 29, 2012 2:51 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω ακόμα δεν την έβγαλα κι ας φτάσαμε 35 ημερών.λεμε πρώτα ο θεός να την βγάλουμε Πρωτομαγιά.και εγω την Πέμπτη βγήκα πρώτη φορά ...έχω την ανασφάλεια της πρωταρας...

69ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Κυρ Απρ 29, 2012 5:45 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki78 έγραψε:Εγω ακόμα δεν την έβγαλα κι ας φτάσαμε 35 ημερών.λεμε πρώτα ο θεός να την βγάλουμε Πρωτομαγιά.και εγω την Πέμπτη βγήκα πρώτη φορά ...έχω την ανασφάλεια της πρωταρας...
εχεις δικαιο να φοβασαι...εγω παντα κρατουσα 40 μερες στις κορες μου βεβαια ηταν μεσα στο χειμωνα και φοβομουν απλα τωρα ειναι πολυ καλος ο καιρος και δεν εχουν φοβο να παθουν κατι!ισα ισα περνουν καθαρο αερα και αποκτουν αντισωματα!την πρωτομαγια θα εχει 30 βαθμους λενε οποτε ετοιμασου για βολτιτσα Very Happy Very Happy Very Happy

70ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Κυρ Απρ 29, 2012 5:59 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Εγω ακόμα δεν την έβγαλα κι ας φτάσαμε 35 ημερών.λεμε πρώτα ο θεός να την βγάλουμε Πρωτομαγιά.και εγω την Πέμπτη βγήκα πρώτη φορά ...έχω την ανασφάλεια της πρωταρας...
εχεις δικαιο να φοβασαι...εγω παντα κρατουσα 40 μερες στις κορες μου βεβαια ηταν μεσα στο χειμωνα και φοβομουν απλα τωρα ειναι πολυ καλος ο καιρος και δεν εχουν φοβο να παθουν κατι!ισα ισα περνουν καθαρο αερα και αποκτουν αντισωματα!την πρωτομαγια θα εχει 30 βαθμους λενε οποτε ετοιμασου για βολτιτσα Very Happy Very Happy Very Happy
Αυτό λέω να κάνω!!!

71ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Κυρ Απρ 29, 2012 6:31 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ???ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΘΕΩΣΕ!!!!!!!!ΕΤΡΩΓΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ 2ΜΙΣΗ ΜΕ 3 ΩΡΕΣ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ???ΒΓΑΛΑΤΕ ΒΛΕΠΩ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ.ΕΔΩ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ.ΛΕΕΙ ΤΕΛΟΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.6 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΙΛΑΚΙΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

72ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Δευ Απρ 30, 2012 12:08 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ,ΜΑΣ ΕΤΝΤΩΣΕ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΛΑΜΑ ΓΟΕΡΟ,ΤΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ,ΤΙ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΑΓΓΙΣΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΡΔΑΚΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ,ΤΙ ΑΛΛΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΑΣ,ΤΙ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑΤΑ,ΤΙ ΛΙΓΗ ΠΙΠΙΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ.ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ ΚΛΑΜΑ ΓΟΕΡΟ,ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΛΑΜΑ,ΒΟΛΕΥΕΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΨΙΛΟΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ,Ο ΝΑΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ.
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η΄ΚΟΛΙΚΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΑΝ ΑΓΓΓΕΛΟΥΔΙ,5 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ,ΤΙ ΛΕΤΕ?ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΛΙΓΟ Η΄ΟΧΙ?? ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

73ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Δευ Απρ 30, 2012 12:14 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
peripmalou έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ,ΜΑΣ ΕΤΝΤΩΣΕ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΛΑΜΑ ΓΟΕΡΟ,ΤΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ,ΤΙ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΑΓΓΙΣΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΡΔΑΚΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ,ΤΙ ΑΛΛΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΑΣ,ΤΙ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑΤΑ,ΤΙ ΛΙΓΗ ΠΙΠΙΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ.ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ ΚΛΑΜΑ ΓΟΕΡΟ,ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΛΑΜΑ,ΒΟΛΕΥΕΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΨΙΛΟΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ,Ο ΝΑΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ.
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η΄ΚΟΛΙΚΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΑΝ ΑΓΓΓΕΛΟΥΔΙ,5 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ,ΤΙ ΛΕΤΕ?ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΛΙΓΟ Η΄ΟΧΙ?? ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!

ΑΧ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ.ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ.5 ΩΡΕΣ???ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ.

74ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Δευ Απρ 30, 2012 12:17 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:
peripmalou έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ,ΜΑΣ ΕΤΝΤΩΣΕ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΛΑΜΑ ΓΟΕΡΟ,ΤΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ,ΤΙ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΑΓΓΙΣΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΡΔΑΚΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ,ΤΙ ΑΛΛΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΑΣ,ΤΙ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑΤΑ,ΤΙ ΛΙΓΗ ΠΙΠΙΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ.ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ ΚΛΑΜΑ ΓΟΕΡΟ,ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΛΑΜΑ,ΒΟΛΕΥΕΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΨΙΛΟΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ,Ο ΝΑΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ.
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η΄ΚΟΛΙΚΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΑΝ ΑΓΓΓΕΛΟΥΔΙ,5 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ,ΤΙ ΛΕΤΕ?ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΛΙΓΟ Η΄ΟΧΙ?? ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!

ΑΧ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ.ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ.5 ΩΡΕΣ???ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ.


ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! Α ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 215994 ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΔΩΣΕΣ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!! ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΥ ΣΠΑΡΑΖΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΤΕΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΓΕΡΑ ΝΑ ΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

75ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Δευ Απρ 30, 2012 12:17 am

faiy


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα εγω λεω να μη την ξυπνησεις ταλαιπωρηθηκε μωρε το καημενουλη!!!! θυμαμαι και η δικια μου το ειχε παθει αυτο ενα βραδυ μπορει να ποναγε και εσυ μπορει να αγχωθηκες και της μετεφερες το αγχος σου!!!!αστη να ξυπνησει μονη της μη την πιασει παλι γκρινια!!!!υπομονη!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις