Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

501ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 12:43 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ματινα ξεκινα σατθερη ωρα μπανιο και θα με θυμηθεισ ,4ε μερεσ μεγαλη διαφορα,ενταηξει και μια μερα να μη γινει δεν χαθηκε κι ο κοσμοσ,αλλα εμεισ το ειχαμε παραξεφτιλησει.σασ φιλω αγαπεσ......οσο για τα ονοματα εχω να πω...εδω στην ελλαδα κανουμε τη ζωη μασ δυσκολη,με ενα θεμα που συνεχιζει ακομη και εν ετη 2012 να δημιουργει προβληματα,αντι να χαρουν ολα τα σογια που βγηκαν γερα τα μωρα μασ καθονται και κολλανε τα μυαλα τουσ για τα ονοματα,εγω σοφια θα την πω στην πεθερα,και με εκεινα και με τουτα ανακυκλωνουμε τα ιδια και τα ιδια ονομτα .ουστ!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

502ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 4:16 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatiana kala ekanes kai to epsakses gia antiliako.sigoura yparxoun kremes me fysika sustatika alla dusthxos oles exoun syntiritika.oso gia thn keraloifh kai ego ayth xrhsimopoio einai sothria stis kokkiniles.gia to thilasmo pou les pou to anefere k h eui kai emena se olus tous fainetai periergo oti ena moro megalonei mono me to mhtriko gala.den boro allo allos me to konto tou kai to makri tou.genika o kathenas leei oti thelei alla ego exo pleon kleista autia.

503ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 4:48 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμας ο παιδιατρος ειπε οχι αντιλιακο ειναι πολυ μικρος λεει.του φοραω καπελακι και στο καροτσι κατεβαζω την κουκουλα.
νερο επισης οχι δεν χρειαζετε.στις αλλες που δεν θηλασα εδινα τσαι.
αληθεια ποσο σκεφτεστε να θηλασετε?εγω ελεγα 6 μηνες τωρα σκεφτομαι για χρονο παραπανω δεν νομιζω!αν και μετα ποιος ο λογος αφου θα τρωει τα παντα τι να του κανει το γαλα μου!

504ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 4:59 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:εμας ο παιδιατρος ειπε οχι αντιλιακο ειναι πολυ μικρος λεει.του φοραω καπελακι και στο καροτσι κατεβαζω την κουκουλα.
νερο επισης οχι δεν χρειαζετε.στις αλλες που δεν θηλασα εδινα τσαι.
αληθεια ποσο σκεφτεστε να θηλασετε?εγω ελεγα 6 μηνες τωρα σκεφτομαι για χρονο παραπανω δεν νομιζω!αν και μετα ποιος ο λογος αφου θα τρωει τα παντα τι να του κανει το γαλα μου!

εγω λεω 2 χρονια οσο συστηνει ο παγκ.οργανισμος υγειας αλλα βλεποντας κ κανοντας.
βασικα προτιμω να πινει δικο μου παρα αγελαδινο ασε που ειναι ευκολια.
Κ ναι μεν περνουν θρεπτικα απο το φαγητο αλλα κ το μητρικο προσφερει πολλα

505ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 5:37 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια μου έχω πολύ καιρό να μπω και μου λείψατε! τι ομορφα που έχουν γίνει τα μπεμπάκια σας!
φτου φτου!
η δικιά μου είναι 2 μηνών και κάτι.
αυτή τη βδομάδα πολύ γκρίνια μιλάμε.. προσπαθώ να βάλω ένα πρόγραμμα κ δεν γίνεται με τίποτα.. είναι να κοιμηθεί 2 για μεσημέρι, κοιμάται 4...
το βράδυ πάμε μετά τις 12,ενώ το μπάνιο έχει γίνει απ τις 9...
τι να κάνεις.
λέτε να φταίει οτι πήγαμε ταξίδι σαλονίκη μια εβδομάδα κ αποσυντονίστηκε; άσχετο, εκεί πέρασε τέλεια.. πήγαμε κ χαλκιδική και έριξε κάτι φοβερούς ύπνους κάτω από τα πεύκα.. το πουλάκι μου...
το βράδυ ευτυχώς κοιμάται αλλά μέχρι να κοιμηθεί μας βάζει για ύπνο και τους δύο! όπως χθες!

506ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 5:52 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ νάκος πως σε ζηλεύω!!! τι καλό παιδί είναι αυτό;; αλήθεια πως καταφέρατε κ βάλατε τόσο καλό πρόγραμμα;;
εγώ ακόμα το παλεύω!!!
τουλάχιστον το μπάνιο προσπαθούμε να το σταθεροποιήσουμε.. δηλαδή πρέπει να είναι πχ.9 κάθε βράδυ; αν γίνει μια φορά 8.30 πειράζει; θέλω να πω οτι θα την ανακουφίσει να γίνονται όλα ακριβώς στην ώρα τους;

κορίτσια καιρός έιναι να βάλω κ εγώ τικεράκι, ελπίζω να τα καταφέρω!!!

507ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 5:55 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε παιδιά την έβαλα την υπογραφή με 2 τικεράκια τώρα να δούμε πως φαίνονται;;

508ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 7:15 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:εμας ο παιδιατρος ειπε οχι αντιλιακο ειναι πολυ μικρος λεει.του φοραω καπελακι και στο καροτσι κατεβαζω την κουκουλα.
νερο επισης οχι δεν χρειαζετε.στις αλλες που δεν θηλασα εδινα τσαι.
αληθεια ποσο σκεφτεστε να θηλασετε?εγω ελεγα 6 μηνες τωρα σκεφτομαι για χρονο παραπανω δεν νομιζω!αν και μετα ποιος ο λογος αφου θα τρωει τα παντα τι να του κανει το γαλα μου!

εγω λεω 2 χρονια οσο συστηνει ο παγκ.οργανισμος υγειας αλλα βλεποντας κ κανοντας.
βασικα προτιμω να πινει δικο μου παρα αγελαδινο ασε που ειναι ευκολια.
Κ ναι μεν περνουν θρεπτικα απο το φαγητο αλλα κ το μητρικο προσφερει πολλα
ego koritsia tha to synxiso mexri na apothilasei monh ths.vevaia se opoion to leo me koitaei san oufo kai mou lene ta klasika den prosferei tipota den tha pinei meta ageladino klp......tha vriso kanenan sto telos Mad

509ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 7:17 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 215994
mommy2be έγραψε:κορίτσια μου έχω πολύ καιρό να μπω και μου λείψατε! τι ομορφα που έχουν γίνει τα μπεμπάκια σας!
φτου φτου!
η δικιά μου είναι 2 μηνών και κάτι.
αυτή τη βδομάδα πολύ γκρίνια μιλάμε.. προσπαθώ να βάλω ένα πρόγραμμα κ δεν γίνεται με τίποτα.. είναι να κοιμηθεί 2 για μεσημέρι, κοιμάται 4...
το βράδυ πάμε μετά τις 12,ενώ το μπάνιο έχει γίνει απ τις 9...
τι να κάνεις.
λέτε να φταίει οτι πήγαμε ταξίδι σαλονίκη μια εβδομάδα κ αποσυντονίστηκε; άσχετο, εκεί πέρασε τέλεια.. πήγαμε κ χαλκιδική και έριξε κάτι φοβερούς ύπνους κάτω από τα πεύκα.. το πουλάκι μου...
το βράδυ ευτυχώς κοιμάται αλλά μέχρι να κοιμηθεί μας βάζει για ύπνο και τους δύο! όπως χθες!
kalos hrthes kai pali ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 215994 pou tha paei tha mpoun se seira.mexri na ginoun 18tha ta exoume kataferei Very Happy

510ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 10:23 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!σας παρακολουθω ανελιπως αλλα δεν συμμετεχω στην κουβεντα καθως δεν θηλαζω...για το προγραμμα που λετε εμεις κανουμε μπανακι καθε μερα 5.30 με 6.30 και καπακι τρωμε με αποτελεσμα μεταξυ 7.00 και 8.30 εχουμε κοιμηθει για βραδυ....ξυπναμε γυρω στις 12 και τρωμε και μετα ξανα στις 5.30 με 6.00 το πρωι !!!!εντωμεταξυ την περνουμε και βγαινουμε αφου κοιμηθει σε ταβερνουλες ή ησυχα καφε και κοιμομαστε σχετικα καλα!!φοβαμαι να το πολυ λεω μην ματιαχτουμε μονη μας....σημερα την πηγα στην μαμα μου και θα μεινει πρωτη φορα εκει μεχρι την Κυριακη.αυριο θα κατεβουμε Αθηνα και δεν ξερω πως θα αντεξω μακρια τησ...ήδη λείπει απο τις 7 και μου φαινεται αδειο το σπιτι....ουφφφφφφφφ

511ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 11:32 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinaki78 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!σας παρακολουθω ανελιπως αλλα δεν συμμετεχω στην κουβεντα καθως δεν θηλαζω...για το προγραμμα που λετε εμεις κανουμε μπανακι καθε μερα 5.30 με 6.30 και καπακι τρωμε με αποτελεσμα μεταξυ 7.00 και 8.30 εχουμε κοιμηθει για βραδυ....ξυπναμε γυρω στις 12 και τρωμε και μετα ξανα στις 5.30 με 6.00 το πρωι !!!!εντωμεταξυ την περνουμε και βγαινουμε αφου κοιμηθει σε ταβερνουλες ή ησυχα καφε και κοιμομαστε σχετικα καλα!!φοβαμαι να το πολυ λεω μην ματιαχτουμε μονη μας....σημερα την πηγα στην μαμα μου και θα μεινει πρωτη φορα εκει μεχρι την Κυριακη.αυριο θα κατεβουμε Αθηνα και δεν ξερω πως θα αντεξω μακρια τησ...ήδη λείπει απο τις 7 και μου φαινεται αδειο το σπιτι....ουφφφφφφφφ
Ti k an den thilazeis na mas les ta nea sou!Ax vgainete k exo emeis apo tote pou gennithike den exoume paei pouthena me ton adra mu.Alhtheia ekatse me thn mama soy hsyxa?

512ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 11:35 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ax dinaki ti mpepula omorfh einai ayth????esena posa kila einai tora?fainete pantos pio megalh apo 3mhnon

513ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 11:47 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!σας παρακολουθω ανελιπως αλλα δεν συμμετεχω στην κουβεντα καθως δεν θηλαζω...για το προγραμμα που λετε εμεις κανουμε μπανακι καθε μερα 5.30 με 6.30 και καπακι τρωμε με αποτελεσμα μεταξυ 7.00 και 8.30 εχουμε κοιμηθει για βραδυ....ξυπναμε γυρω στις 12 και τρωμε και μετα ξανα στις 5.30 με 6.00 το πρωι !!!!εντωμεταξυ την περνουμε και βγαινουμε αφου κοιμηθει σε ταβερνουλες ή ησυχα καφε και κοιμομαστε σχετικα καλα!!φοβαμαι να το πολυ λεω μην ματιαχτουμε μονη μας....σημερα την πηγα στην μαμα μου και θα μεινει πρωτη φορα εκει μεχρι την Κυριακη.αυριο θα κατεβουμε Αθηνα και δεν ξερω πως θα αντεξω μακρια τησ...ήδη λείπει απο τις 7 και μου φαινεται αδειο το σπιτι....ουφφφφφφφφ
Ti k an den thilazeis na mas les ta nea sou!Ax vgainete k exo emeis apo tote pou gennithike den exoume paei pouthena me ton adra mu.Alhtheia ekatse me thn mama soy hsyxa?
εμεις απο τοτε που ανοιξε ο καιρος βγαινουμε καθημερινα...καμια φορα παω και για καφε πρωι παντα μαζι της...μολισ βγουμε απο το σπιτι αποκοιμιεται,δεν με εχει προδωσει ποτε!!!!στο πορτ μπεμπε παντα. στην μαμα μου την πηγα κοιμησμενη και οσες φορες πηρα τηλ. μεχρι τωρα (πολλες!!!!) δεν εχει βγαλει κιχ. μερα την εχω ξανα αφησει 2 φορες που πηγαμε για μπανιο αλλα νυχτα ειναι η πρωτη φορα...αυριο πριν φυγουμε θα περασουμε να την δουμε!!!αχχχχχχχ

514ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 11:51 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:ax dinaki ti mpepula omorfh einai ayth????esena posa kila einai tora?fainete pantos pio megalh apo 3mhnon
πρεπει να κοντεψε τα 7κιλα...πριν καμια βδομαδα που την ζυγησαμε σπιτι στην αγκαλια ηταν 6.600.την Δευτερα θα παμε για εμβολιο και θα δουμε.και να φανταστεις ειναι 8μηνιτικη!!η φουσκιτσα μου!!!!!!

515ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 12:38 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinaki78 έγραψε:
XRYSA M έγραψε:ax dinaki ti mpepula omorfh einai ayth????esena posa kila einai tora?fainete pantos pio megalh apo 3mhnon
πρεπει να κοντεψε τα 7κιλα...πριν καμια βδομαδα που την ζυγησαμε σπιτι στην αγκαλια ηταν 6.600.την Δευτερα θα παμε για εμβολιο και θα δουμε.και να φανταστεις ειναι 8μηνιτικη!!η φουσκιτσα μου!!!!!!
Ta koritsia mas agapoun to faghto Very Happy k emena tosa kila einai.Thn paleyeis me tis agalies?Emena me exei pasei h mesh mou

516ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 12:41 pm

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:
dinaki78 έγραψε:
XRYSA M έγραψε:ax dinaki ti mpepula omorfh einai ayth????esena posa kila einai tora?fainete pantos pio megalh apo 3mhnon
πρεπει να κοντεψε τα 7κιλα...πριν καμια βδομαδα που την ζυγησαμε σπιτι στην αγκαλια ηταν 6.600.την Δευτερα θα παμε για εμβολιο και θα δουμε.και να φανταστεις ειναι 8μηνιτικη!!η φουσκιτσα μου!!!!!!
Ta koritsia mas agapoun to faghto Very Happy k emena tosa kila einai.Thn paleyeis me tis agalies?Emena me exei pasei h mesh mou
Οχι απλά με έχει πιάσει η μέση αλλα έχει μουδιασει το δεξί μου πόδι.....τώρα ετοιμαζομαι να πιω mesulid και απο Δευτέρα πρέπει να παω να το κοιτάξω,πονάει γενικά όλο μου το σώμα και βάζω μόνο κακά στο μυαλό μου...

517ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 12:42 pm

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε ντινακι τι κουκλι ειναι αυτο?ε κοριτσια οχι πωσ να το παινευτουμε αλλα η ομαδουλα μασ σκιζει!!!!αντε να γραφετε ρε κοριτσια να κραταμε επαφη γιατι μονο η μια την αλλα καταλαβαινει απολυτα αφου ειναι ακριβωσ ισα τα μπεμπινια μασ!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

518ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 12:44 pm

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
peripmalou έγραψε:καλε ντινακι τι κουκλι ειναι αυτο?ε κοριτσια οχι πωσ να το παινευτουμε αλλα η ομαδουλα μασ σκιζει!!!!αντε να γραφετε ρε κοριτσια να κραταμε επαφη γιατι μονο η μια την αλλα καταλαβαινει απολυτα αφου ειναι ακριβωσ ισα τα μπεμπινια μασ!
Ευχαριστω πολυυυυυυ

519ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 12:46 pm

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki78 έγραψε:
XRYSA M έγραψε:
dinaki78 έγραψε:
XRYSA M έγραψε:ax dinaki ti mpepula omorfh einai ayth????esena posa kila einai tora?fainete pantos pio megalh apo 3mhnon
πρεπει να κοντεψε τα 7κιλα...πριν καμια βδομαδα που την ζυγησαμε σπιτι στην αγκαλια ηταν 6.600.την Δευτερα θα παμε για εμβολιο και θα δουμε.και να φανταστεις ειναι 8μηνιτικη!!η φουσκιτσα μου!!!!!!
Ta koritsia mas agapoun to faghto Very Happy k emena tosa kila einai.Thn paleyeis me tis agalies?Emena me exei pasei h mesh mou
Οχι απλά με έχει πιάσει η μέση αλλα έχει μουδιασει το δεξί μου πόδι.....τώρα ετοιμαζομαι να πιω mesulid και απο Δευτέρα πρέπει να παω να το κοιτάξω,πονάει γενικά όλο μου το σώμα και βάζω μόνο κακά στο μυαλό μου...



καλε μη βαζει σκακο στο μυαλο σου,εμενα που ειναι μονο 5μιση κιλα και με εχει παθανει η μεση που εγω δεν αμπαριζα ποτε,απο τισ 7 το πρωι ωσ τισ 12 το βραδυ μια ζωη με ψηλοτακουνα,καμια μερα την παηγαινω βολτα μεσ το πσιτι και τα φοραω γιατι μου λειψαν 9 μηνεσSmile)) κοριτσια οωσ πατε απο διαιτα?εγω αρχισα να βλεπω εμφανη διαφορα και χαιρομαι ωστοσσο πεφτει πολυ στερηση...ειδικα μετα την εγκυμοσηνη που χλαπακιαζα .τωρα ολο ξενερωτα νεροβραστα και σαλατεσ και φρουτο,εχω πηξει στο κερασι,σημερα ομωσ τσακισα και μια καζανα παγωτο!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

520ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 1:06 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντινακι μου πολυ όμορφη η φουσκιτσα σου Μετα πράσινα! Μια χαρα κοιμαστε απο νωρίς κ αρκετές ώρες σερί!
Και εμείς την βγάζουμε βόλτες κ για καφέ πάω με μια φιλενάδα μου που έχει ένα 2χρονο αλλα εμένα δεν είναι τόσο βολικη η Νατάλια αν κοιμηθεί μόνο στην αγκαλια!

Χρύσα παραγγειλατε κορδέλα; Εμάς κάνει θραύση όπου πάμε όλοι κάνουν αχ κ βαχ χιχιχι

Πνοή κορίτσια τα μπεμπακια σας όλα κοντά στα 7 κιλά κ είστε κ πιο μικρουλια εμείς 3 μηνών ειμαστα 5300 βέβαια είναι κ 58εκ οπότε είναι ζουμπουρλουδικη!

Mommy2be άντε βρε που χαθηκες; Ασε κ εγω προγραμμα δεν έχω καταφέρει να κάνω οπότε θέλει κοιμάται είναι νομίζω κ στο παιδι

521ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 1:19 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
diaita diaita.....ti einai ayto?xaras thn upomonh sou eui pou kaneis.ego den kano k oute eimai se psixologia na kano ase pou an den arxiso gymnastikh den xano to xero.Olo leo tha xekiniso esto podilato exo alla olo eite me trexei h vasilikh eite exo na kano douleies sto spiti eite eimai ptoma.Ase pou exo phxei me aytes tis douleies sto spiti giati toso kairo kai me egumosunh apokollhsh kai meta terastia koilia den borousa na kano tis douleies mou opos hthela kai tora exo polla na kano.Na xare koritsia kapoion edo koda polu paketo na megaloneis moro monh sou.Eytyxos pou tora pou me ponaei h mesh mou thn kanei o adras mou mpanio alla genikos ola ta alla monh.Shmera prospathise na thn koimhsei alla ayth eixe thn klasikh ths grinia kai ta parathse.afhste pou tora skeftomaste na metakomisoume ston kato orofo kai tha fao megalo paketo.Oyfffffffff

522ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 1:21 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinaki ti einai ayta poy les kourash exeis den einai tipota

523ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 1:35 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη τι δίαιτα κανείς; Τι τρως; Το γάλα δεν το επηρεάζει; Εγω αυτο φοβάμαι συν το ότι όλο παγωτο ονειρευομαο!!
Κ εγω είμαι ακριβώς όπως τα λες Χρύσα ακριβώς όμως, είπα να δώσω περιθώριο στον εαυτό μου κ να μην ταλαιπωρουμε κ με δίαιτες αλλα απο την άλλη νιώθω χάλια έχω κ κοιλιά σαν έγκυος είμαι... Αχ ποσά τραβάμε οι γυναίκες!
Το μόνο καλο είναι ότι είμαι σταθερή δεν δενω αλλα κ δεν βάζω!

524ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 1:46 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:Ευη τι δίαιτα κανείς; Τι τρως; Το γάλα δεν το επηρεάζει; Εγω αυτο φοβάμαι συν το ότι όλο παγωτο ονειρευομαο!!
Κ εγω είμαι ακριβώς όπως τα λες Χρύσα ακριβώς όμως, είπα να δώσω περιθώριο στον εαυτό μου κ να μην ταλαιπωρουμε κ με δίαιτες αλλα απο την άλλη νιώθω χάλια έχω κ κοιλιά σαν έγκυος είμαι... Αχ ποσά τραβάμε οι γυναίκες!
Το μόνο καλο είναι ότι είμαι σταθερή δεν δενω αλλα κ δεν βάζω!
a tatiana oute ego vazo kila kai proti fora efaga tosa pagota xoris na valo gramario ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 215994 alla apo thn allh gyro stis 20augoustou vaftizei h aderfh tou adra mou ton bebi ths kai skeftomai ti sto kalo na valo.tha pao na paro ena aerino makri forema alla kai pali ta magoulakia kai ta bratsakia ta agymnasta den krivontai Sad pou thn exeis thn natalia sou koimatai?emena apo tis 10k mish kai xypnhse stis 12efage ligo kai ypno xana sthn kounia ths.ade na doume tora pote tha xypnhsei.filakia kai kalhnuxta se oles kai sta bouboukia sas Very Happy

525ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 Πεμ Ιουν 28, 2012 11:52 pm

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΕΣ,ΟΧΙ ΔΙΑΙΤΑ,ΠΡΟΣΕΧΩ,ΠΧ ΤΡΩΩ ΤΟΣΤ ΜΕ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΜΕΤΑ ΑΟ ΛΙΓΟ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ,ΜΕΤΑ ΦΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ,Η ΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΨΩΜΙ,ΜΕΤΑ ΦΡΟΥΤΑ(Η ΚΑΚΑ ΠΑΓΩΤΟ) ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΟΥΡΤΙ Η ΜΙΣΟ ΤΟΣΤ Η ΚΑΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ Η ΨΩΑΡΙ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΓΑΝΗΤΑ,ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΕΙΠΑ ΣΩΡΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΨΩΜΑΚΙ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΣΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΑ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΓΧΩΝΟΜΙΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΩ ΘΑΛΑΣΣΑ ΦΡΙΚΑΡΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΝ ΦΡΑΤΖΟΛΑ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΑΧ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΝΤΩΣ.ΑΝΤΕ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΣΑΡΚΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ,ΓΙΟΡΤΖΕΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Θ ΑΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΟΥΖΟ ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ Η ΤΡΕΛΛΗ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΩΞΗ.ΘΡΑΥΣΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ,....ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΔΕΛΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣ¨)))

http://WWW.FLOWERTALE.GR

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις