Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 12:22 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
puccarina έγραψε:Και εγώ σε θαυμάζω Βιβιάν Respect

Σίγουρα τα αδελφάκια θα περνάνε σούπερ!!! ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 893968

Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κοριτσάκι μου!!!! Wink

52ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 1:00 am

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχω hangover...από χτές pale

Ιφιγένεια στα μέρη μας ακούω το Μαράκι...Τι πάρε δώσε έχετε εσείς με Λιβαδειά??? Το Μητσάκι είναι ένα απο τα 40 παλικάρια της Λιβαδειάς μιας και ο μπαμπάς του ανήκει στην ίδια ομάδα επίσης...Κάθε σκ παρά σκ εκεί είμαστε!!! Αν κατηφορήσεις (και λέω κατηφορήσεις γιατί έχω μια απροσδιόριστη αίσθηση πως είσαι κάπου Βόρεια) κερνάω καφέ Wink

53ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 1:22 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όπα Ιωάννα!!! Αληθεια???

Λέω Λειβαδιά γιατί το χωριό του θείου μου (του άντρα της θείας μου δηλαδή) είναι πιο κοντά στη Λειβαδιά αν και ανήκει στο νομό Φθιώτιδας νομίζω.

Λοιπόν.. Η αδερφή της μαμάς μου είναι παντρεμένη εκεί κάτω και ζούνε σε ένα μικρό χωριό την Αγία Παρασκευή. Η κόρη της (η ξαδέρφη μου που βαφτίζει σήμερα το δεύτερο μωράκι της) μένει στο διπλανό, στην Τιθορέα.

Πριν 2 χρόνια, όταν ήμουν έγκυος πήγα εκεί τελευταία φορά και δεν ήθελα να φύγω. Με τέτοιο καύσωνα σε όλη την Ελλάδα, εκεί βρήκα μία στάλα δροσιάς! Το χωριό μέσα στο πράσινο, στους πρόποδες του Παρνασσού, Παναγιά μου σκέτη ευλογία!

Ώστε έτσι εξηγείται που ο Μητσάρας είναι τόσο λεβέντης!!! Λειβαδιώτικος μας είναι!!!

Α! Να παινέψω και τη Λειβαδιά. Είχαμε πάει βόλτα ένα Σάββατο πρωί και με άσερε τα μάλα! Είχαμε πάει και στην Κρύα κι έπαθα πλάκα!
Πολύ ωραία μέρη!!!

Ευχαριστώ και για την πρόσκληση!!! Την επόμενη φορά θα κατέβω κι εγώ μαζί τους!!!

54ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 1:25 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, όντως Ιωάννα!!! Είμαι Βόρεια...
Πολύ βόρεια όμως..

Αλεξανδρούπολη (η καταγωγή μου βεβαίως βεβαίως είναι από την ένδοξη Κατερίνη!!) Razz

55ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 2:07 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ifigeneia έγραψε:Ιωάννα τέλειο!!!
χαχαχαχαχα

Κορίτσια ο άνθρωπος δεν παίζεται!
Όταν είμαι σκατά, ψάχνω ΑΡΚΑ στο ιντερνετ και φτύνω τα έντερά μου από το γέλιο!!!

Very Happy

Dimitra δώσε συνθηματικό (το άλλο nick.. ξέρεις εσύ Wink )

Καλημέρα ξενύχτισσες!!!
Καλό ΣΚ να έχουμε!
Σήμερα δουλεύω νύχτα. Έχω όλη τη μέρα μπροστά μου να κάνω καμιά δουλειά και να ξεκουραστώ!

Το Μαράκι είναι στη Λειβαδιά με τη γιαγιά της.
Πήγε στη βάφτιση της δεύτερης ξαδερφούλας της. Εγώ δεν μπόρεσα να πάω... Γγγγρρρρρ Twisted Evil
Κ_λοδουλειά!!!

Mpempoulina_mou...Καλημέρα Ίφι!!!


Βίβιαν και πάλι μπράβο σου,και συγχαρητήρια που αναφέρεις ότι είναι καλοδεχούμενο!!

Την καλημέρα μου σε όλες,το ξενυχτάδικο γίνεται ολοήμερο μάλλον!

56ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 4:41 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλα βρε μπεμπουλίνα... Πολύ χαίρομαι που τα λέμε εδώ! Στην άλλη γειτονιά δεν πρόλαβαμε να γνωριστούμε καλά..

57ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 4:53 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλα βρε μπεμπουλίνα... Πολύ χαίρομαι που τα λέμε εδώ! Στην άλλη γειτονιά δεν πρόλαβαμε να γνωριστούμε καλά..

58ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 4:59 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασία πως ήταν η μέρα σας? Κοιμήθηκε καθόλου το μπουμπουκι? Ξεκουράστηκες εσύ καθόλου? Από δόντια πάσχετε κι εσείς?
Εμένα το Μαράκι μου έπρεπε να φτάσει 22 μηνών για να με ξενύχτισει 2 φορές. Το προηγούμενο ΣΚ. Έβγαλε άφθες στη γλώσσα μετά από ίωση και πονούσε πολύ η καημένη! Το έπαθε πρόσφατα η μαμά μου και μου είπε ότι ο πόνος δεν περιγράφεται!

59ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 5:33 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ifigeneia έγραψε:Έλα βρε μπεμπουλίνα... Πολύ χαίρομαι που τα λέμε εδώ! Στην άλλη γειτονιά δεν πρόλαβαμε να γνωριστούμε καλά..

Όντως...Στην άλλη γειτονιά κολλουσε πολύ το σύστημα και η αλήθεια είναι ότι την έχω ψιλοαφήσει!

Γι αυτό είμαστε εδώ...Να τα λέμε καλύτερα!!

60ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 11:04 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ifigeneia έγραψε:Αναστασία πως ήταν η μέρα σας? Κοιμήθηκε καθόλου το μπουμπουκι? Ξεκουράστηκες εσύ καθόλου? Από δόντια πάσχετε κι εσείς?
Εμένα το Μαράκι μου έπρεπε να φτάσει 22 μηνών για να με ξενύχτισει 2 φορές. Το προηγούμενο ΣΚ. Έβγαλε άφθες στη γλώσσα μετά από ίωση και πονούσε πολύ η καημένη! Το έπαθε πρόσφατα η μαμά μου και μου είπε ότι ο πόνος δεν περιγράφεται!
ax αντι να καλυτερευουμε τωρα πο μεγαλωνει τα πραγματα γινονται χειροτερα ...... μετα απο ενα πολυδυσκολο βραδυ!!!!!!!!!!!!! κοιμηθηκε μονο 1 ωρα το μεσημερι! καλα πωσ αντεχουν?

http://FRAOU8@YAHOO.GR

61ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 2:27 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ και εμενα ελιωσε στο κλαμα σημερα το βραδυ με τα δοντια της ελεος

62ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 2:35 pm

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ήρθα να πώ ένα πεταχτό καληνύχτα γιατί ως γνωστό τα τσιγάρα τα ποτά και τα ξενύχτια έχουν κλείσει τα καλύτερα τα σπίτια Razz Μιλουπάκι μου κουράγιο σε σένα και όλες τις μανούλες που τα δόντια ταλαιπωρούν τα νινάκια τους...που θα πάει θα σκάσουν και τότε τα μωράκια θα ξαναγίνουν μωράκια απο γκρινιαράκια...Πάω για νάνι ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 850933

63ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 2:45 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλήνυχτα ιωαννα μου, αν κρινω οτι κανει ετσι απο τα πρωτα δεν θελω να σκεφτω τι με περιμενει και στα υπολοιπα ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 534787 ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 534787

64ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 4:23 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καμια ομοιοπαθης ή μονη μου ξενυχταω???

65ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 4:29 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρούσα! Και μάλλον η μοναδική... Εμ, τέτοια ώρα εγώ και οι νυχτεριδες είμαστε ξύπνιες!
Είμαι νυχτερινή σήμερα, στο λιμάνι, έχει τρομερό κρύο και υγρασία. Μπαίνω από το κινητό, ευτυχώς που υπάρχει αυτό και περνάει η ώρα. 6 σχολάω!
Αναστασία μην απορείς... Ο ύπνος φέρνει ύπνο και η αυπνία αυπνία.. Ελπίζω να ξεμπερδεύουν γρήγορα τα μπουμπουκια.. Και η Ελεάννα το ίδιο μωρέ? Άτιμα δόντια!
Τα φιλιά μου κούκλες!

66ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 4:41 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχά! Κι άλλη ξενυχτισσα!

67ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 10:43 pm

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KORITSAKIA ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΩ... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΟΛΟΙ ΞΥΠΝΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΣΟΠΡΑΝΟ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΕΙ!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ!!!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

68ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 11:40 pm

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα εεε πως αντεχετε....
δεν μπορω θελω υπνο.
Αν και τωρα τελευταια κοιματε εγω
παλι νοιωθω οτι θελω κι αλλο υπνο!!
Σημερα η ωρα 6.05 ξυπνησε και δεν ηθελε να ξανακοιμηθει με τιποτα!!

69ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 11:45 pm

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κιεγώ θέλω ύπνο κιάλλο κιάλλο κιάλλο! δεν έχει πολύ καιρό που έχει αρχίσει να κοιμάται σερί τα βράδια παρόλο που είναι 4!
αν και προχθές ξύπνησε στις 4 και κλαψούριζε σαν γατί,μανούλα θέλω να έρθω στο κρεβάτι σου, μετά, μανούλα θέλω γάλα που καίει! ε μετά μέχρι να με ξαναπάρει ο ύπνος... και περιχαρής ξύπνησε από τις 7:30 το πρωί και συνέχισε, μην κοιμάσαι, ξημέρωσε όχι άλλο ύπνο, θέλω γάλα! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad και εγώ θέλω ύπνο!κλαψ!
άσε που και να κοιμάται αυτός εγώ πρέπει να ξυπνάω τουλάχιστον 2-3 φορές τα βράδια να τον αλλάζω μπλούζα για΄τι γίνεται παπί στον ιδρώτα και ας ανάβω κλιματιστικό!..... νυστάζω!!!!!!!!!!!

70ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 11:49 pm

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε στην αρχη νομισα 4 μηνων..χαχα
μετα ειδα το τικερακι σου.
Καλα εε ποτε θα κοιμηθουμε?? Η απαντηση ειναι ΠΟΤΕ φανταζομαι!
Γιατι ιδρωνει τοσο πολυ? Να αναβες το κλιματιστηκο πιο νωρις να επερνα μια χαμηλη θερμοκρασια?

71ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Σαβ Ιουλ 03, 2010 11:52 pm

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afro81 έγραψε:Καλε στην αρχη νομισα 4 μηνων..χαχα
μετα ειδα το τικερακι σου.
Καλα εε ποτε θα κοιμηθουμε?? Η απαντηση ειναι ΠΟΤΕ φανταζομαι!
Γιατι ιδρωνει τοσο πολυ? Να αναβες το κλιματιστηκο πιο νωρις να επερνα μια χαμηλη θερμοκρασια?



και όμως ναι 4 χρονών και όχι μηνών! τι τραβάμε και εμείς οι μάνες! το ανάβω πριν πάμε για ύπνο και το κλίνω κατά το ξημέρωμα! το διανοείσαι? και όμως ιδρώνει πολύ! μοιάζει στον πατέρα του... και σε αυτό! το άλλο δεν το ξέρεις! ιδρώνει και τον χειμώνα! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
όπως τα λες! ΠΟΤΕ δεν θα κοιμηθούμε!
στο μόνο που είμαι τυχερή είναι που δεν ξυπνάει εύκολα, και που τον αλλάζω δηλαδή στον ύπνο του δεν παίρνει χαμπάρι!

72ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Παρ Ιουλ 16, 2010 1:20 pm

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για ελάτε σιγά σιγά οι ξενύχτισσες να μαζευόμαστε!!!!Τσάμπα τραβάμε την ολονυχτία;


Εμπρός,λοιπόν!!!
ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 654316

73ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Παρ Ιουλ 16, 2010 1:22 pm

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:Για ελάτε σιγά σιγά οι ξενύχτισσες να μαζευόμαστε!!!!Τσάμπα τραβάμε την ολονυχτία;


Εμπρός,λοιπόν!!!
ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 654316
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?

http://FRAOU8@YAHOO.GR

74ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Παρ Ιουλ 16, 2010 1:38 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοματια ειμαι περιμενω να ταισω την μικρη και χαλαρωνω τα ματια μου τσουζουν απο την οθονη και μουδιαζει το ουλο μου εκει που εχει ευαισθησια ενα δοντι και εδω και 5 μηνες αναβαλω οδοντιατρο αν με πιασει τωρα θα φρικαρω

75ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 Empty Απ: ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" Παρ Ιουλ 16, 2010 1:39 pm

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anastasia έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:Για ελάτε σιγά σιγά οι ξενύχτισσες να μαζευόμαστε!!!!Τσάμπα τραβάμε την ολονυχτία;


Εμπρός,λοιπόν!!!
ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ "Η ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ" - Σελίδα 3 654316
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?

Ναι,εγώ ήμουν..!

Περάσαμε απίστευτα καλά,η μικρή μου το καταχάρηκε,και τώρα περιμένω να μπει ο Αύγουστος να φύγω για Κρήτη!!

Καλά είσαι Αναστασία μου;(Μεταξύ μας,η μνήμη σου με εκπλήσσει!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις