Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΜΕΓΑΛΗ ΝΥΣΤΑ ΜΙΛΑΜΕ..ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΡΕΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...ΧΜΜΜ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΟΙ ΦΑΚΕΣ..ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ?
σαν περίεργα μας τα λες...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 M122

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΣ Ε??ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΝΑΚΤΩΣΟΥΡΑ ΠΑΛΙ...

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΛΕΣ Ε??ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΝΑΚΤΩΣΟΥΡΑ ΠΑΛΙ...
δε μας τα λες καθόλου καλά.......


περιμένω οπωςδήποτε ευχάριστα από σένα!!!!!!!!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΛΕΣ Ε??ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΝΑΚΤΩΣΟΥΡΑ ΠΑΛΙ...
δε μας τα λες καθόλου καλά.......


περιμένω οπωςδήποτε ευχάριστα από σένα!!!!!!!!!!!!
ΛΕΝΑΚΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ!!!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΛΕΣ Ε??ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΝΑΚΤΩΣΟΥΡΑ ΠΑΛΙ...
δε μας τα λες καθόλου καλά.......


περιμένω οπωςδήποτε ευχάριστα από σένα!!!!!!!!!!!!
ΛΕΝΑΚΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ!!!
με αυτά που λες σε έχω για σίγουρη...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΦΑΙ ΣΑΝ ΚΑΟΥΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΙΥ...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
....αλλα ροχαλιζει ο αντρας μου και εγω δεν μπορω ακουστε σκηνικο χτες βραδυ οταν πηγαμε να ξαπλωσουμε τον αντρα μου τον πηρε σχεδον αμεσως ο υπνος εγω αφου βρηκα την βολικη μου θεση και χαλαρωσα ετοιμη πια να παραδωθω στον γλυκο υπνο ξαφνικα οοοοοοοοοοογγγκκκκκκκκ φσσσσσσσσσσσσσ Shocked Shocked Shocked Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 M140 αφου εψαχνα τις ωτοασπιδες μου με το τυφλο συστημα (ξερετε τωρα το χερι που απλωνετε στο κομοδινο κανοντας ελαφρυα πηδηματακια) αφου λοιπον έριξα κατω ενα περιοδικο την θηκη τον γυαλιων μου ενα στυλο και το σουτιεν Rolling Eyes (αραγε ποσα πραγματα χωραει ενα κομοδινο??? scratch ) μονο το σουτιεν δεν εκανε θορυβο ξαφνικα ακουω τον συζηγο να λεει τη θα γινει θα κοιμηθουμε??? του απανταω αυτο αναρρωτιεμε κ εγω!!! μου λεει τη ψαχνεις?? του λεω τις ωτοασπιδες μου γιατι ακομα δεν ξαπλωσαμε και αρχισες να ροχαλιζεις μου, λεει ακομα να της βρεις? αν δεν τις βρισκεις εχουμε ωραιοτατες ταπες για τα αυτια σου του λεω τις βρηκα. Τις ταπες να τις παρεις εσυ, μου λεει εγω τα αυτια μου δεν τα θελω βουλωμενα του λεω μα δεν θα βαλεις την ταπα στα αυτια σου στο στομα σου θα την βαλεις Razz βαζω τις ωτοασπιδες και κοιμηθηκα το πρωι που ξυπνησα ειθελα να παω τουαλετα βγαζω την μια ωτοασπιδα παω να βγαλω και την αλλη... confused No δεν εβγαινε την ειχα βαλει πολυ μεσα ΩΩΧΧΧ ωστοσο σηκωνομαι παω στο μπανιο γιατι κοντευα να τα κανω πανω μου και προσπαθουσα να την βγαλω ταυτοχρονα ελα που δεν εβγαινε η ατιμη ομως παθαινω σοκ pale pale λεω παει σφηνωσε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 534787 τη να εκανα με την τσιμπλα στο ματι παιρνω το τσιμπηδακι φρυδιων και ο κυριος στεκοταν στην πορτα και με κοιταζε λες και δεν ετρεχε τιποτα εγω να τραβαω με το τσιμπηδακι την ωτοασπιδα καποια στιγμη μου λεει σφηνωσε??? του λεω τη? μου ξαναλεει σφηνωσε??? του λεω δεν ακουω μου λεει κουνοντας το χερι κουφαθηκες?? του λεω καλε θα κουφαθω!!! οταν την εβγαλα τελικα ποναγε το αυτι μου για μια ωρα Crying or Very sad μετα μου ειπε ο αντρας μου τον πρωινο διαλογο και ξεραθηκα στα γελια βεβαια οταν εχω λοξιγκα ακομα ποναει το αυτι

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:....αλλα ροχαλιζει ο αντρας μου και εγω δεν μπορω ακουστε σκηνικο χτες βραδυ οταν πηγαμε να ξαπλωσουμε τον αντρα μου τον πηρε σχεδον αμεσως ο υπνος εγω αφου βρηκα την βολικη μου θεση και χαλαρωσα ετοιμη πια να παραδωθω στον γλυκο υπνο ξαφνικα οοοοοοοοοοογγγκκκκκκκκ φσσσσσσσσσσσσσ Shocked Shocked Shocked Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 M140 αφου εψαχνα τις ωτοασπιδες μου με το τυφλο συστημα (ξερετε τωρα το χερι που απλωνετε στο κομοδινο κανοντας ελαφρυα πηδηματακια) αφου λοιπον έριξα κατω ενα περιοδικο την θηκη τον γυαλιων μου ενα στυλο και το σουτιεν Rolling Eyes (αραγε ποσα πραγματα χωραει ενα κομοδινο??? scratch ) μονο το σουτιεν δεν εκανε θορυβο ξαφνικα ακουω τον συζηγο να λεει τη θα γινει θα κοιμηθουμε??? του απανταω αυτο αναρρωτιεμε κ εγω!!! μου λεει τη ψαχνεις?? του λεω τις ωτοασπιδες μου γιατι ακομα δεν ξαπλωσαμε και αρχισες να ροχαλιζεις μου, λεει ακομα να της βρεις? αν δεν τις βρισκεις εχουμε ωραιοτατες ταπες για τα αυτια σου του λεω τις βρηκα. Τις ταπες να τις παρεις εσυ, μου λεει εγω τα αυτια μου δεν τα θελω βουλωμενα του λεω μα δεν θα βαλεις την ταπα στα αυτια σου στο στομα σου θα την βαλεις Razz βαζω τις ωτοασπιδες και κοιμηθηκα το πρωι που ξυπνησα ειθελα να παω τουαλετα βγαζω την μια ωτοασπιδα παω να βγαλω και την αλλη... confused No δεν εβγαινε την ειχα βαλει πολυ μεσα ΩΩΧΧΧ ωστοσο σηκωνομαι παω στο μπανιο γιατι κοντευα να τα κανω πανω μου και προσπαθουσα να την βγαλω ταυτοχρονα ελα που δεν εβγαινε η ατιμη ομως παθαινω σοκ pale pale λεω παει σφηνωσε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 534787 τη να εκανα με την τσιμπλα στο ματι παιρνω το τσιμπηδακι φρυδιων και ο κυριος στεκοταν στην πορτα και με κοιταζε λες και δεν ετρεχε τιποτα εγω να τραβαω με το τσιμπηδακι την ωτοασπιδα καποια στιγμη μου λεει σφηνωσε??? του λεω τη? μου ξαναλεει σφηνωσε??? του λεω δεν ακουω μου λεει κουνοντας το χερι κουφαθηκες?? του λεω καλε θα κουφαθω!!! οταν την εβγαλα τελικα ποναγε το αυτι μου για μια ωρα Crying or Very sad μετα μου ειπε ο αντρας μου τον πρωινο διαλογο και ξεραθηκα στα γελια βεβαια οταν εχω λοξιγκα ακομα ποναει το αυτι
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 Laughing-smiley-face

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γειά σας κούκλες !!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ 32 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ , ΟΧΙ ΕΝΑ , ΟΥΤΕ ΔΎΟ , ΑΛΛΆ ΑΠΕΙΡΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ !!!!!

Τι μου κάνετε ? σας αποθύμησα αλλά δεν προλάβαινα να μπω τόσες μέρες...

Αγάπη , χαχαχααααααααααααααααααααα , για σκηνή απο ταινία ήταν η διήγηση.... βέγγος !!! χι χι χι , ελπίζω όμως πέρα απ την πλάκα , να περάσει τ αυτάκι σου σύντομα ! αχ , τι μας κάνει αυτό το ροχαλητό....... bom

τόνια , είμαι σίγουρη πως είσαι έγκυος , ακόμη και σε μένα που είμαι αδαής , τα συμπτώματα ακούγονται εγκυμοσύνης... πόσο μάλλον εσύ που είχες άλλες δύο... το ξέρεις και μονη σου έτσι δεν είναι ???? Wink με το καλό κοπέλα μου !!!

εγώ αύριο δεν περιμένω , αλλά ρε κορίτσια , πρώτη φορά δεν έχω κανένα σύμπτωμα , ούτε πόνο , και συνήθως πονάω για καμμιά βδομάδα πριν την αλέκα... μόνο την κυριακή μιά κράμπα χαμηλά , για λίγα δευτερόλεπτα και τέλος... ας συγκρατηθώ όμως... δεν ξέρω καθόλου...

φιλάκια σε όλες σας !!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΠΑΛΙ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ...
ΚΛΕΙΩ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΥ..ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΙΘΩΘΩ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΡΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΜΑΣΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kleio123 έγραψε:γειά σας κούκλες !!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ 32 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ , ΟΧΙ ΕΝΑ , ΟΥΤΕ ΔΎΟ , ΑΛΛΆ ΑΠΕΙΡΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ !!!!!

Τι μου κάνετε ? σας αποθύμησα αλλά δεν προλάβαινα να μπω τόσες μέρες...

Αγάπη , χαχαχααααααααααααααααααααα , για σκηνή απο ταινία ήταν η διήγηση.... βέγγος !!! χι χι χι , ελπίζω όμως πέρα απ την πλάκα , να περάσει τ αυτάκι σου σύντομα ! αχ , τι μας κάνει αυτό το ροχαλητό....... bom

τόνια , είμαι σίγουρη πως είσαι έγκυος , ακόμη και σε μένα που είμαι αδαής , τα συμπτώματα ακούγονται εγκυμοσύνης... πόσο μάλλον εσύ που είχες άλλες δύο... το ξέρεις και μονη σου έτσι δεν είναι ???? Wink με το καλό κοπέλα μου !!!

εγώ αύριο δεν περιμένω , αλλά ρε κορίτσια , πρώτη φορά δεν έχω κανένα σύμπτωμα , ούτε πόνο , και συνήθως πονάω για καμμιά βδομάδα πριν την αλέκα... μόνο την κυριακή μιά κράμπα χαμηλά , για λίγα δευτερόλεπτα και τέλος... ας συγκρατηθώ όμως... δεν ξέρω καθόλου...

φιλάκια σε όλες σας !!!
άντε Κλειώ περιμένουμε από σένα τα πρώτα ευχάριστα!!!!!

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σ ευχαριστώ πολύ τόνια μου !!! μακάρι , απ το στόμα σου και στου θεού τ αυτί ! καλή ξεκούραση !

σε ευχαριστώ και σένα λενάκι, να ' σαι καλά ! λες να έχω πιθανότητες όμως ? απ τη μιά το σκέφτομαι κι εγώ , απ την άλλη δε θέλω να ξεσηκωθώ.. η έλειψη συμπτωμάτων , θεωρείται σύμπτωμα ??? χι χι χι

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκια μόλις ξύπνησε η ζουζούνα!!!
κλείνω για να πάμε τζάμπο!!!!

πολλά φιλιά!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλειω πολλες ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,,ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΟΥΣΚΟΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Κ ΕΙΠΕ ΟΚ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΩΧΧΧ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩΩΩΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ... Mad Crying or Very sad Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 534787 affraid

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γειά σου λενάκο !

αχ... μπράβο τόνια μου !!! για να το λέει κι ο γιατρός κάτι ξέρει...

λίγη υπομονή μόνο με τις αναγούλες... αξίζει τον κοπο !!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τόνια μου , επειδή το ξέχασα , πότε δεν περιμένεις κανονικά ?

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπραβοοοοοο τα κοριτσια!!!!!!δυο ωριτσες ελειψα και τελειωσατε το ενα θεματακι πηγατε στο αλλο και γραψατε και τεσσερις σελιδουλες Razz Razz Razz Razz
Καλοριζικο κουκλιτσες και σε αυτο το θεματακι να ακουμε μονο ευχαριστα Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599
Κλειω να ξεκινησεις εσυ απο αυριο να μας πεις τα ευχαριστα και να συνεχισουν μετα τα υπολοιπα κοριτσια....αν και την πρωτη υποψηφια την εχουμε ετοιμη για το σαβ/κο,απλα περιμενει να το δει(Τονιααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 990599 )
Μαρινακι με πεθανες με την περιγραφη σου Respect Respect Respect Respect
Λενακι γεια σου και καλα ψωνια στα τζαμπο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 417472
Κοριτσια επιτελους τελειωσα το Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 517142 κρεμασα την τελευταια κουρτινα και αυριο θελω να αλλαξω τις ντουλαπες και παπαλα απο χοντρες δουλειες....τωρα εκανα ενα φρεντο καπουτσινο και καθομαι στο μπαλκονακι μου!!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΗΤΘΟΣ Κ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ....ΠΩΠΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΔΕΝ ΜΚΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΠΑ;Ω ΓΙΑ ΕΜΕΤΟΥΛΙ...ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΩ Ε??ΑΧ ΑΧ ΑΧ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ=ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ
ΚΛΕΙΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:κλειω πολλες ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,,ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΟΥΣΚΟΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Κ ΕΙΠΕ ΟΚ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΩΧΧΧ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩΩΩΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ... Mad Crying or Very sad Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 534787 affraid


αφου το ειπε ο ντοκτορ πρεπει να αρχιζουμε να χαιρομαστε κοριτσακι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 654316

αντε να ερθει η κυριακη να κανεις το τεστακι και τη δευτερα κανε και χοριακη που ειπε ο ντοκτορ!!!!!μπραβο ζουζουνα μου ολα να πανε τελεια σου ευχομαι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 328109

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ..ΤΟΥ ΜΥΡΕΙΣΕ ΒΡΕ ΕΙΠΑ....ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ......ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ..ΤΟΥ ΜΥΡΕΙΣΕ ΒΡΕ ΕΙΠΑ....ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ......ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩ



καλε δεν μυρισε μονο στον ντοκτορ...εμας μας εσπασε τη μυτη η μωρωδια μερες τωρα.... Razz Razz Razz

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 22

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γειά σου μικρή λουλού !!! μακάρι , αν και αυτή για την οποία είμαι σίγουρη είναι η τόνια... κάνει μπαμ νομίζω !!!

γειά σου γκρινιάρω ! τι κάνεις ?

τόνια την κυριακή θα είμαστε όλες μέσα !!!! χα χ αχ α χα ! άντε γουρλού μου , μακάρι για όλες μας ! να μας ανοίξεις το δρόμο ! γιατί εγώ , όπως και να χει θ αφήσω μέρες να περάσουν !

μπαίνω για ένα μπανάκι κι έρχομαιιιιιιι!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ..ΤΟΥ ΜΥΡΕΙΣΕ ΒΡΕ ΕΙΠΑ....ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ......ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩ



καλε δεν μυρισε μονο στον ντοκτορ...εμας μας εσπασε τη μυτη η μωρωδια μερες τωρα.... Razz Razz Razz

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 3 22

kleio123 έγραψε:γειά σου μικρή λουλού !!! μακάρι , αν και αυτή για την οποία είμαι σίγουρη είναι η τόνια... κάνει μπαμ νομίζω !!!

γειά σου γκρινιάρω ! τι κάνεις ?

τόνια την κυριακή θα είμαστε όλες μέσα !!!! χα χ αχ α χα ! άντε γουρλού μου , μακάρι για όλες μας ! να μας ανοίξεις το δρόμο ! γιατί εγώ , όπως και να χει θ αφήσω μέρες να περάσουν !

μπαίνω για ένα μπανάκι κι έρχομαιιιιιιι!!!


ΜΥΡΙΣΕ ΜΥΡΙΣΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ!!!ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΩ ΣΤΟΝ 2ο ΓΙΟ ΜΟΥ...ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ..ΠΩΠΩ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ 2 ΧΟΡΙΑΚΕΣ Κ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 22 ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΙΝΙ ΒΕΒΑΙΑ

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τονια μου θα συμφωνησω με την γκρινιαρα!!!!!φαντασου τον γιατρο που του μυρισε κιολας απο το τηλεφωνο ε???? Wink Wink Wink Wink
Κλειω μου γιατι να μην εισαι και εσυ????να πιασουμε απο την αρχη της λιστας μας????

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:Τονια μου θα συμφωνησω με την γκρινιαρα!!!!!φαντασου τον γιατρο που του μυρισε κιολας απο το τηλεφωνο ε???? Wink Wink Wink Wink
Κλειω μου γιατι να μην εισαι και εσυ????να πιασουμε απο την αρχη της λιστας μας????
ΓΡΙΝΙΑΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΙΓΟΥΡΟΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΟΡΦΗ ΜΥΡΩΔΙΑΑΑΑΑΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις