Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
evi27 έγραψε:

εμένα είχε κάτι για πλύσιμο κ δεν το έβαζε στο καλάθι!το άφηνε στο δωμάτιο!ε τ'άφησα κι εγώ άπλυτα κ μου λέει π.χ το τάδε μπλουζάκι μου δεν το έπλυνες?κ λέω γιατί ήταν στο καλάθι??να δεις τι καλά που τα βάζει τώρα!

και εμένα έτσι έκανε Mad
και του έκανα ακριβώς το ίδιο !!!
τώρα κάνει το άλλο, τα πάει αλλά τα αφήνει πάνω στο καλάθι, όχι μέσα πάνω λες και αν το ανοίξει θα πάθει κάτι...

Αχχχχ κορίτσια τον κάλο μου πατήσατε με το καλάθι! Mad
Βρίσκω εχθές ρούχα του ΠΑΝΩ στο καλάθι. Τα παίρνω τα πετάω στο πλυντήριο.
Έρχεται μετά από τη δουλεία, "πού είναι τα ρούχα μου? πού είναι τα ρούχα μου?" λες κι εγώ θα ήξερα μετά από μια βδομάδα απουσίας Rolling Eyes
-Πού τα χες?
-Πάνω στο καλάθι.
-Για πλύσιμο.
-Αααα ήταν καθαρά ,μόλις τα είχα φορέσει!!
(Άγριο βλέμμα Άντας) αλλά το αποτέλεσμα? Μηδέν εις το πηλίκο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 654655
Δε μου φταίει κανένας αλλά δεν μπορώ τσατίζομαι!


Κική μην αγχώνεσαι κ ξανακάνε ένα τεστάκι. Καλά αποτελέσματα να χεις Very Happy

kiki123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λεμονάκι έγραψε:κικί βλέπω οτι είσαι απο Αλεξανδρούπολη και θα ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις ακούσει κάτι για την ομάδα που έχει το Πανεπιστημιακό νοσοκομείο για τις εξωσωματικές. Αν έχεις ακούσει κάτι γενικά, θετικό ή αρνητικό.
το ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΚΟΥΤΛΑΚΗ.....

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kiki123 έγραψε:
toniach29 έγραψε:
kiki123 έγραψε:
toniach29 έγραψε:αντε κικη να μας πει τα κα
α νεα!!!
μακάρι....τι να πω....κυριακή πρωί θα κάνω πάλι τεστ.....μακάρι να έχω ενα μικρό σποράκι....


ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΣΠΟΡΑΚΙ Κ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ


στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα.... τώρα αν είναι εγκυμοσύνη ή οχι θα φανεί....έχω πολύ πρισμένο στήθος κάτι χαζοκαούρες κ τραβήγματα χαμηλά.....


ΙΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ..ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΕΣΑΣ!!!ΦΙΛΟΥΡΕΣ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη δεν πειράξει που δεν έκανε το περσινό εμβόλιο λύσσας, είναι μεγάλος ποια και σε κάποιες χώρες μετά απο κάποια ηλικία δεν το θεωρούν απαραίτητο, το μοναδικό πρόβλημα θα ήταν αν ήθελες να ταξιδεψεις εκτός με τον σκύλο το 2011.

Κικί ευχαριστώ για την απάντηση σου !!!

kiki123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
toniach29 έγραψε:
kiki123 έγραψε:
toniach29 έγραψε:
kiki123 έγραψε:
toniach29 έγραψε:αντε κικη να μας πει τα κα
α νεα!!!
μακάρι....τι να πω....κυριακή πρωί θα κάνω πάλι τεστ.....μακάρι να έχω ενα μικρό σποράκι....


ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΣΠΟΡΑΚΙ Κ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ


στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα.... τώρα αν είναι εγκυμοσύνη ή οχι θα φανεί....έχω πολύ πρισμένο στήθος κάτι χαζοκαούρες κ τραβήγματα χαμηλά.....


ΙΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..ΕΓΩ


ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ
ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΚΑΝΕ
ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΣΠΟΡΑΚΙ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ..ΠΑΩ
ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΜΕ
ΕΣΑΣ!!!ΦΙΛΟΥΡΕΣ

ΜΑΚΑΡΙ....ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελείωσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M020 δικαιούμαι διάλειμμα ... Twisted Evil

Εύη τις κουβέρτες στη μπανιέρα τις πλένεις?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Τελείωσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M020 δικαιούμαι διάλειμμα ... Twisted Evil

Εύη τις κουβέρτες στη μπανιέρα τις πλένεις?


αχ ναι!είναι μεγάλες κ δεν ρισκάρω να τις βάλω πλυντήριο!με τόσο βάρος θα μου το καταστρέψει!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Τελείωσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M020 δικαιούμαι διάλειμμα ... Twisted Evil

Εύη τις κουβέρτες στη μπανιέρα τις πλένεις?
ναι κάνε ένα διαλειμμα Very Happy Very Happy

Εγώ τις βάζω στην μπανιέρα δεν χωράνε κάποιες στο πλυντήριο Crying or Very sad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ψυχουλακι μου ξερετε τη επαθε?? απο προχτες δεν ηταν στα καλυτερα του δεν ειχε ορεξη για τιποτα ουτε να φαει ουτε να πιει νερο καθοταν νοχελικα σε μια γωνιτσα και δεν κουνιοταν πηγα να του κανω παιχνιδια και ετρεχα σε ολη την αυλη πανω κατω σαν παλαβη μηπως και τον ξεσικωσω να παιξουμε αλλα δεν μεχρι που του ειπα ελα παμε βολτα σηκω ανοιγω την πορτα που αλλες φορες ακουει βολτα και κανει σαν τρελλο τρεχει και χοροπηδαει τωρα με το ζορι σηκωθηκε ουτε καν ειθελε να τρεξει λιγακι τιποτα περπατουσε χαλαρα και μασουλουσε χορτα αυτο παλι πρωτη φορα το ειδα βεβαια οι κουμπαροι μου που ξερουν απο σκυλακια μου ειπαν οτι ειναι φυσιολογικο το κανουν αυτο καπου καπου αλλα χτες με τρομαξε το σκυλοπαιδι μου ανοιγε συνεχεια το στομα του σαν να του ερχοταν να κανει εμετο αλλα δεν εκανε και φοβηθικα μηπως αρρωστησε η του εκατσε κατι στο λαιμο τον πηραμε και τον πηγαμε στον κτηνιατρο του εβαλε θερμομετρο ακουσε την καρδια του ολα οκ μας εδωσε τα χαπια vibramycin 100mg να του τα δωσω για μια βδομαδουλα και μετα να τον παω να του κανει το εμβολιο

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σε καμιά ώρα πρέπει να πάω για δουλειά κ βαριέμαι τρομερα σήμερα...έχω κι ένα άγχος σήμερα κ δεν ξέρω γιατί... Rolling Eyes

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη χόρτα τρώνε όταν πονάει η κοιλίτσα τους, προκαλούν και εμετό έτσι. Αν πονάει η κοιλίτσα τους δλδ αυτό είναι ένα φυσικό φάρμακο για αυτά.

αφού όλα ήταν εντάξει γιατί έδωσε αντιβίωση ; Rolling Eyes
προληπτικά ; κάτι θα ξέρει...
περαστικά σας !!

Αντα τέλος το διάλειμμα, τώρα έχεις να σιδερώσεις και τα δικά μου
ρούχα Razz Razz

Εύη το καλοκαίρι σταματάς τα μαθήματα ή συνεχίζεις ;


Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη περαστικά του Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M170
Ξέχασα να σου πω πως πήρα καινούριες ωτοασπίδες σήμερα κ γελούσα στο φαρμακείο γιατί θυμόμουν την ιστορία σου Razz

Κορίτσια πώς τις απλώνετε μετά?
Αυτό είναι το πρόβλημά μου το μεγάλο γιατί κ εμείς έχουμε υπέρδιπλες κ όλο τις πάω καθαριστήριο αλλά όπως κ να το κάνουμε δε νιώθω την ίδια αίσθηση καθαριότητας No

Α! Να σας πω κ τι έγινε σήμερα στο δρόμο!

Βλέπω ένα γεράκο με μια σακούλα στα χέρια να πλησιάζει ένα γατί! Shocked

Κατευθείαν εμένα το μυαλό μου στο κακό, σταματάω κ κοιτάω να δω τι θα κάνει κ είμαι σε επιφυλακή να του ορμήξω! Θα το πνίξει, θα το βάλει στη σακούλα, θα του ρίξει φόλα!!? Shocked

Ανοίγει τη σακούλα κ βγάζει μια κονσέρβα κ τη δίνει στο γατάκι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M035Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M035 ένιωσα τέτοια συγκίνηση !
Για τον παππού που φαινόταν πολύ ταλαίπωρος κ παρόλα αυτά έδωσε κονσέρβα στο γατί!!
Κ μετά ντροπή για μένα που σκέφτηκα το χειρότερο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M003

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:

Αντα τέλος το διάλειμμα, τώρα έχεις να σιδερώσεις και τα δικά μου
ρούχα Razz Razz


Όχι καλέ θα σου στείλω την πουτσφραου είπαμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M052 εγώ την έδωσα άδεια για σήμερα για να το παίξω προκομμένη κ να σας εντυπωσιάσω!! Μουαχαχαχα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M137

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:

Εύη το καλοκαίρι σταματάς τα μαθήματα ή συνεχίζεις ;




Λεμονάκι μου πέρυσι έκανα κ θερινά στο φροντιστήριο,έτυχε να θέλουν κάποιοι ενήλικες να κάνουν!αλλά κανονικά με τα παιδιά σταματάμε όταν κλείνουν κ τα σχολεία!τώρα τα ιδιαίτερα είναι το τι θα μου ζητήσει η κάθε μαμά...έτσι πως μας κατήντησαν δεν είναι να λέμε κ όχι..

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας!!!!!!!τι κάνετε;;;;

Λουλού μου τι ρομαντικό!εγώ προτιμώ κάτι τέτοιο από το να βγούμε!κι εγώ ντουλάπες φτιάχνω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 679259
γκρινιάρα ευχαριστούμε για την αφιέρωση!!!!
Αννα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 417472
Ευούλι και Τόνια καλό διάβασμα και καλό κουράγιο!
Αντα τι νοικοκυροσύνη είναι αυτή σήμερα;;χαχαχα!διάλειμμα τώρα!!
Ελλη μου κι εγώ νομίζω από τη στεναχώρια είναι..περαστικά!
Αγάπη περαστικά στο εκτοράκο!
Εύη κι εγώ έχω ένα αόριστο άγχος σήμερα.δεν ξέρω τι με έπιασε..ουφ...

μέχρι να διαβάσω τα νέα σας και να απαντήσω πέρασε η ώρα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 534787 πάω γυμναστήριο και όταν γυρίσω θα ξαναμπώ!σας φιλώ όλες!!!!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:

Κορίτσια πώς τις απλώνετε μετά?
Αυτό είναι το πρόβλημά μου το μεγάλο γιατί κ εμείς έχουμε υπέρδιπλες κ όλο τις πάω καθαριστήριο αλλά όπως κ να το κάνουμε δε νιώθω την ίδια αίσθηση καθαριότητας No



εγώ βάζω τον άντρα να τις απλώσει στα κάγκελα....εγώ δεν παίζει να σηκώσω τέτοιο βάρος...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:


Α! Να σας πω κ τι έγινε σήμερα στο δρόμο!

Βλέπω ένα γεράκο με μια σακούλα στα χέρια να πλησιάζει ένα γατί! Shocked

Κατευθείαν εμένα το μυαλό μου στο κακό, σταματάω κ κοιτάω να δω τι θα κάνει κ είμαι σε επιφυλακή να του ορμήξω! Θα το πνίξει, θα το βάλει στη σακούλα, θα του ρίξει φόλα!!? Shocked

Ανοίγει τη σακούλα κ βγάζει μια κονσέρβα κ τη δίνει στο γατάκι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M035Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M035 ένιωσα τέτοια συγκίνηση !
Για τον παππού που φαινόταν πολύ ταλαίπωρος κ παρόλα αυτά έδωσε κονσέρβα στο γατί!!
Κ μετά ντροπή για μένα που σκέφτηκα το χειρότερο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M003



αχ μωρέ τι καλός!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα όταν έμενα στην πολυκατοικία κανόνιζα να τις πλένω το Σαββάτο και τις άπλωνα στα κάγκελα όταν έκλειναν τα μαγαζιά απο κάτω, ως την Κυριακή το απόγευμα με το ήλιο ήταν εντάξει !!!

καθάριζα καλά και τα κάγκελα και όλα καλά !!! απο κάτω είχαμε γραφεία που στο μπαλκόνι τους μόνο χώρτα δεν είχε φυτρωμένα απο την βρώμα, ε δεν νομίζω να τους ενοχλούσαν τα νερά που έσταζαν... αν και πάντα τις άφηνα μέσα στην μπανιέρα πάνω σε καρέκλα για να στραγγίσουν καλά !!

τώρα εδώ πάλι στην βεράντα, στα κάγκελα θα τις βάλω Very Happy

αλλά και σε απλώστρα να τις βάλεις το ίδιο είναι απλά θα είναι διπλωμένη και θα την αλλάξεις πλευρά να την χτυπά ήλιος για να στεγνώσει καλά γιατί αλλιώς θα βρωμάει....

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω κοριτσια δεν μου αρεσουν στο καθαριστηριο,τις βαζω στην μπανιερα και μετα αναλαμβανει ο αντρας το απλωμα τους!!!!!ουφ αλλη μια μου εχει μεινει και παπαλα....για φετος!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου προληπτικα του εδωσε την αντιβιωση για να του κανουμε την αλλη εβδομαδα το εμβολιο του ασχετο μας ειπε αν θελουμε να του κανουμε μια αιματολογικη εξεταση ετσι προληπτικα εκανε 50 ευρω αυτη την κανουν καθε 6 μηνες αλλα μας ειπε οτι το σκυλακι μας φαινετε υγιεστατος βεβαια ειπαμε με τον αντρα μου πως θα την κανουμε να ξερουμε και την υγεια του να σε ρωτησω αναστασια μου εσυ που ξερεις η αιματολογικη κανει 50 ευρω??? πολλα μας φανηκαν και σκεφτηκα μηπως ο συγκεκριμενος κτηνιατρος ειναι ακριβος και ελεγα να ρωτησω κ αλλου για να παρω και μια δευτερη γνωμη βεβαια ποτε δεν θα τσιγκουνευομασταν ουτε 50 ευρω αν ειναι για την υγεια του εκτορακο μας

αντα μου μην μου το θυμηζεις πρεπει να αγορασω και εγω ωτοασπιδες ξεμεινα εχω μονο το ζευγαρι που χρεισημοποιω κοιτα η αληθεια ειναι οτι με τον αντρα μου κανουμε απιστετους διαλογους μερικες φορες και οταν τους θυμομαστε πεφτουμε στα πατωματα απο τα γελια σκηνικα απειρου καλους αλλα το τελευτεο με την ωτοσπιδα που επαθα που την εχωσα τοσο βαθια μεσα στο αυτι μου ειναι ενα απο τα τρατζιιιικ και οφειλω να ομολογησω οτι οταν εβλεπα να μην βγαινει χεστηκα πανω μου και το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ειναι οτι θα μεινω κουφη Embarassed Embarassed

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη να έχεις δουλειά και δεν πειράξει!
ο κόσμος κάνει κρά για μια δουλειά...
άσε που κάποιοι θα ελαττώσουν και τα φροντιστήρια λόγο οικονομικών...
μακάρι να έχεις δουλειά !!!

πόσο κάνει μια υπέρδιπλη κουβέρτα αν την πας καθαριστήριο ;


loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρινακι περαστικα στον εκτορακο σου!!!!
Αντα ειδες πως μας εχουν καταντησει,να φοβομαστε τον αλλο πως θα πραξει.....μπραβο του ομως του παππουλη!!!!!
Κοριτσια παω να καθαρισω πατατουλες και να βαλω τα παιδακια να ψηνονται στη σχαρα.....θα σας ριχνω ομως τις ματιες μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 Nerd-smiley

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις κορίτσια! Very Happy
Με διαφωτίσατε για τα καλά Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M121

Θα πάω να βάλω ήδη την πρώτη στη μπανιέρα ώστε όταν έρθει ο άνδρας μου τ απόγευμα να την απλώσουμε! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M059
(κ να μην μπορέσει να γκρινιάξει αφού θα είναι ήδη βρεμένη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 4872 )

Λεμονάκι κ εμείς από κάτω έχουμε μια απάτητη πρασιά οπότε δε νομίζω να πειράξει κανέναν αλλά όπως είπες θα βάλω κ καρέκλα στη μπανιέρα καλού κακόυ!
Δυστυχώς δε θυμάμαι σίγουρα γιατί τις πηγαίνει ο άνδρας μου, αλλά χωρίς να κόβω το κεφάλι μου μεταξύ 13 κ 18 ΑΜΑ δε με απατά η μνήμη μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M083

Αγάπη τις ωτοασπίδες κεριού κ σιλικόνης δεν πρέπει να τις βάζεις μέσα στο αυτί ακριβώς για να μην στουμπώσουν Razz
Το καλύτερο πράγμα (για εμένα) είναι να έχεις έναν άνθρωπο δίπλα σου που να σε κάνει να γελάς κ να περνάτε καλά!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M087

Θεοδώρα όλες το ίδιο λούκι τραβάμε αυτή την εποχή Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 M020 πω πω!! Νόμιζα ότι θα το άρπαζε το γατί για να το φάει! Τραγικό εκ μέρους μου !! Shocked

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη ανάλογα ποιες θα κάνετε, και κάθε γιατρός έχει άλλες τιμές...
αιματολογικές, βιοχημικές, καλαζάρ ερλιχίωση....
αν κάνεις όλες τις παραπάνω καλά είναι τα 50 ευρά. Αν θες κάνε κάποιες τώρα κάποιες μετά....
ρώτα και αλλού και πράξτε ανάλογα Very Happy

αλλά γιατί πρώτα έδωσε αντιβίωση και μετά οι εξετάσεις ;
λίγο ανάποδα μου φαίνονται.... Rolling Eyes


αα !! μια φορά το χρόνο και όχι κάθε 6μηνο !!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Παρ Μάης 04, 2012 2:45 am, 1 φορά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω για να ετοιμαστώ...θα τα πούμε μετά!μη γεμίσετε 20 σελίδες!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #32 - Σελίδα 21 315810

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις