Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
312 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 312 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 29]

151ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 08, 2012 8:50 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bessy32 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΑΦΟΡΑ ΜΗΤΕΡΕΣ ΕΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ?ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΙΟΥΛΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΠΙΣΤΕΦΩ ΑΘΗΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 15 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ...ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟ ΣΤΑΘΜ??Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΑΙΑ,ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ Crying or Very sad ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΕΣΠΑ-->εργαζομενες στον Ιδιωτικο τομεα και ανεργες.
Να τηλεφωνησεις στους παιδικους του Δημου στην περιοχη σου να σε ενημερωσουν,εκει εχεις προτεραιοτητα ως εργαζομενη στο Δημοσιο.
Διαβασε απο την αρχη το θεμα εχεουν βαλει πληροφοριες τα κοριτσια.

152ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 08, 2012 10:45 pm

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!! Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση; Εγώ γεννάω αρχες Αυγούστου ξέρετε τι πρέπει να προσκομίσω για να γράψω το μωράκι που έρχεται στο πρόγραμμα; Στο χαρτί οικογενειακής κατάστασης δεν φαίνετε, μια βεβαίωση του ΙΚΑ με την Π.Η.Τ. θα τους κάνει;

153ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 08, 2012 10:53 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:Καλημέρα!! Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση; Εγώ γεννάω αρχες Αυγούστου ξέρετε τι πρέπει να προσκομίσω για να γράψω το μωράκι που έρχεται στο πρόγραμμα; Στο χαρτί οικογενειακής κατάστασης δεν φαίνετε, μια βεβαίωση του ΙΚΑ με την Π.Η.Τ. θα τους κάνει;
θα γραψεις το βρεφος στον σταθμο?δεν θα κατσεις καθολου?

154ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 08, 2012 11:06 pm

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:
θα γραψεις το βρεφος στον σταθμο?δεν θα κατσεις καθολου?
Δυστηχως το αφεντικό μου δεν μου επιτρέπει και πολλά. Περίπου 3-4 μηνών θα το πάω, γιαγιάδες δεν βοηθάνε, οι κοπέλες παίρνουν πολλά και τα οικονομικά δύσκολα. Ευτυχώς δουλεύω 4ωρα 4 μέρες τη βδομάδα.

155ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 08, 2012 11:09 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:
mamavivo έγραψε:
θα γραψεις το βρεφος στον σταθμο?δεν θα κατσεις καθολου?
Δυστηχως το αφεντικό μου δεν μου επιτρέπει και πολλά. Περίπου 3-4 μηνών θα το πάω, γιαγιάδες δεν βοηθάνε, οι κοπέλες παίρνουν πολλά και τα οικονομικά δύσκολα. Ευτυχώς δουλεύω 4ωρα 4 μέρες τη βδομάδα.
αμαν πια τα κωλοαφεντικα,να μην χαρεις το παιδακι σου δεν σε αφηνουν ελεος πια.
Υπομονη κοριτσακι και καλως να το δεχτεις το μπεμπινακι σου Very Happy

156ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 08, 2012 11:16 pm

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:
αμαν πια τα κωλοαφεντικα,να μην χαρεις το παιδακι σου δεν σε αφηνουν ελεος πια.
Υπομονη κοριτσακι και καλως να το δεχτεις το μπεμπινακι σου Very Happy


Μπροστά τους θα τα βρουν...

Σ'ευχαριστω πολύ για τις ευχές σου!

157ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 08, 2012 11:28 pm

????????


Επισκέπτης
MARIA TR έγραψε:Καλημέρα!! Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση; Εγώ γεννάω αρχες Αυγούστου ξέρετε τι πρέπει να προσκομίσω για να γράψω το μωράκι που έρχεται στο πρόγραμμα; Στο χαρτί οικογενειακής κατάστασης δεν φαίνετε, μια βεβαίωση του ΙΚΑ με την Π.Η.Τ. θα τους κάνει;

εννοεις να ζητησεις θεση για αγεννητο μωρο? παρε ενα τηλ να το διευκρινισεις οτι γινεται κατι τετοιο

158ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 12:48 am

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια για οσες μενουν πετρουπολη πηρα στο δημο και μου ειπαν να παρω ξανα τλφ κατα της 15 μαιου.....και οτι δεν κανω διαφορετικη αιτηση στο εεταα....ειναι μια!!!!! τι ειναι παλι αυτο?

159ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 1:19 am

????????


Επισκέπτης
φραουλα έγραψε:κοριτσια για οσες μενουν πετρουπολη πηρα στο δημο και μου ειπαν να παρω ξανα τλφ κατα της 15 μαιου.....και οτι δεν κανω διαφορετικη αιτηση στο εεταα....ειναι μια!!!!! τι ειναι παλι αυτο?



οι δημοτικοι σταθμοι δινουν και θεσεις μεσω εσπα γι αυτο

160ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 1:21 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!
τελειωσα με την χαρτουρα!
στον ΟΑΕΔ για να ξαναβγαλω καρτα ανεργιας τελικα ειχες δικιο Στελλα (νομιζω εσυ το εγραψες) ηθελαν και ΑΜΚΑ. Πηρα και αυτη την βεβαιωσηγια την διαδικασια Εξατομικευμενης Παρεμβασης και αντιγραφο του δελτιου ανεργιας επικυρωμενο απο τον ΟΑΕΔ. Μου εδωσε η υπαλληλος εκει μια ακομα βεβαιωση που δειχνει απο ποτε ειμαι εγγεγραμμενη στο μητωο ανεργων.Αν και δεν την ζητησα μου ειπε οτι ισως χρειαστει (ειπα να σας το πω).

Το χαρτι απο την παιδιατρο μου λειπει τωρα για την αιτηση στον δημ.παιδικο σταθμο.
Στον ΟΑΕΔ στο Μαρουσι οι υπαλληλοι ειναι ευγενεστατοι.Μου δωσαν προτεραιοτητα επειδη ειχα το μικρο μαζι.

το εεταα φραουλα ειναι για το εσπα.

161ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 1:41 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
MARIA TR έγραψε:Καλημέρα!! Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση; Εγώ γεννάω αρχες Αυγούστου ξέρετε τι πρέπει να προσκομίσω για να γράψω το μωράκι που έρχεται στο πρόγραμμα; Στο χαρτί οικογενειακής κατάστασης δεν φαίνετε, μια βεβαίωση του ΙΚΑ με την Π.Η.Τ. θα τους κάνει;

εννοεις να ζητησεις θεση για αγεννητο μωρο? παρε ενα τηλ να το διευκρινισεις οτι γινεται κατι τετοιο

Ποτε να το γραψεις? Θα ξεκινησει σταθμο τον Σεπτεμβρη?Πριν σαραντησει?

162ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 2:35 am

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:

Ποτε να το γραψεις? Θα ξεκινησει σταθμο τον Σεπτεμβρη?Πριν σαραντησει?

Αρχές Νοέμβρη μάλλον, αλλά απο τη στιγμή που δέχονται απο 2 μηνών δεν πρέπει να το έχουν σκεφτεί και αυτό το ενδεχόμενο; Παιδικό βρήκα που το δέχετε μέσω εσπα αν εγκριθεί αλλά τι χαρτιά θα παρουσιάσω δεν ξέρω. Μήπως ξέρει καμία τουλάχιστον ένα τηλέφωνο να απευθηνθώ;

163ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 2:37 am

????????


Επισκέπτης
litsakos έγραψε:καλημερα!
τελειωσα με την χαρτουρα!
στον ΟΑΕΔ για να ξαναβγαλω καρτα ανεργιας τελικα ειχες δικιο Στελλα (νομιζω εσυ το εγραψες) ηθελαν και ΑΜΚΑ. Πηρα και αυτη την βεβαιωσηγια την διαδικασια Εξατομικευμενης Παρεμβασης και αντιγραφο του δελτιου ανεργιας επικυρωμενο απο τον ΟΑΕΔ. Μου εδωσε η υπαλληλος εκει μια ακομα βεβαιωση που δειχνει απο ποτε ειμαι εγγεγραμμενη στο μητωο ανεργων.Αν και δεν την ζητησα μου ειπε οτι ισως χρειαστει (ειπα να σας το πω).

Το χαρτι απο την παιδιατρο μου λειπει τωρα για την αιτηση στον δημ.παιδικο σταθμο.
Στον ΟΑΕΔ στο Μαρουσι οι υπαλληλοι ειναι ευγενεστατοι.Μου δωσαν προτεραιοτητα επειδη ειχα το μικρο μαζι.

το εεταα φραουλα ειναι για το εσπα.



αυτο το εξατομικευμενης προσεγγισης τι ειναι ρε συ τελικα??????

164ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 2:38 am

????????


Επισκέπτης
[quote="MARIA TR

http://www.eetaa.gr/

165ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 2:39 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
litsakos έγραψε:καλημερα!
τελειωσα με την χαρτουρα!
στον ΟΑΕΔ για να ξαναβγαλω καρτα ανεργιας τελικα ειχες δικιο Στελλα (νομιζω εσυ το εγραψες) ηθελαν και ΑΜΚΑ. Πηρα και αυτη την βεβαιωσηγια την διαδικασια Εξατομικευμενης Παρεμβασης και αντιγραφο του δελτιου ανεργιας επικυρωμενο απο τον ΟΑΕΔ. Μου εδωσε η υπαλληλος εκει μια ακομα βεβαιωση που δειχνει απο ποτε ειμαι εγγεγραμμενη στο μητωο ανεργων.Αν και δεν την ζητησα μου ειπε οτι ισως χρειαστει (ειπα να σας το πω).

Το χαρτι απο την παιδιατρο μου λειπει τωρα για την αιτηση στον δημ.παιδικο σταθμο.
Στον ΟΑΕΔ στο Μαρουσι οι υπαλληλοι ειναι ευγενεστατοι.Μου δωσαν προτεραιοτητα επειδη ειχα το μικρο μαζι.

το εεταα φραουλα ειναι για το εσπα.



αυτο το εξατομικευμενης προσεγγισης τι ειναι ρε συ τελικα??????

στελλα αυτο το χαρτι το περνεις απο το οαεδ με την καρτα ανεργιας σου τους λες απλα για πιο σκοπο θα χρησιμοποιηθει και τελος σε ενα λεπακι δικο σου

166ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 2:54 am

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:[quote="MARIA TR

http://www.eetaa.gr/

Ευχαριστω!!
Μόλις πήρα τηλ και με διαβεβαίωσαν ότι άμα δέν γεννηθεί μέχρι να τελειώσουν οι αιτήσεις δεν μπορεί να γίνει κάτι...

Καλά αποτελέσματα να έχετε όταν με το καλό κάνετε τις αιτήσεις!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την MARIA TR στις Τετ Μάης 09, 2012 3:06 am, 1 φορά

167ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 2:59 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

168ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 4:07 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:



αυτο το εξατομικευμενης προσεγγισης τι ειναι ρε συ τελικα??????

Μια βεβαιωση,την τυπωνουν εκεινη την στιγμη αφου δειξεις την καρτα ανεργιας. Μπαμ μπαμ που λενε.

169ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 8:17 am

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αρχικα να πω πως τα βρεφη τα παιρνουν τουλαχιστον απο 6 μηνων. ειναι το μικροτερο που εχω διαβασει ως τωρα στο εσπα. οποτε και να ειχε γεννησει η κοπελα θα επρεπε να παει το μωρο σε καποια ηλικια.
Δευτερον ειμαι εργαζομενη και εδω και 3 χρονια που κανω αιτησεις δεν εχω δει προκοπη απο τις αιτησεις στους παιδικους.
Επισης επειδη εργαζομαι δε σημαινει πως μπορω να παω τα παιδια μου σε ιδιωτικο, οταν εχω δυο και ζητανε για το καθενα 370 ευρω! Εχουμε υποχρεωσεις πισω μας ....δεν υπαρχουμε για να πληρωνουμε τους ιδιωτικους οταν υποτιθεται σαν εργαζομενες μητερες εχουμε δικαιωμα για το δημοσιο σταθμο...φετος θα παω να κανω ιστορια , αν παλι δε με παρουν και βρω εστω και μια που δεν εργαζεται να πηγαινει το παιδι της στον παιδικο επειδη εχει μεσον...! λες και θελω να τα παω τσαμπα δε θα πληρωνω! Παντως το εσπα για μενα ειναι μαλλον κατι απιαστο με τοσους ανεργους και χαμηλα εισοδηματα....

http://vickyandanna.wordpress.com/

170ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 9:09 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
v&a αν βρεις ΜΟΝΟ μια με μεσο σε παρακαλω να μας το πεις Razz Laughing θα ειναι το νεο της χρονιας!
Να εχεις στο νου σου οτι καποιοι παιδικοι του Δημου παινρουν κ μεσω ΕΣΠΑ παιδια.

171ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 9:33 am

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
για το εσπα τα ξερω ολα και εχω στειλει και τη μεγαλη κορη μου και σε ιδιωτικο και σε δημμοσιο. ας ειναι καλα το εσπα γιατι τοσα χρονια οπως ειπα που κανω στους σταθμους του δημου με εχουν γραμμενη πατοκορφα. λες και δε θα τους πληρωνα βαση του εκκαθαριστικου μου τροφειΑ!!!!!!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked
Το προβλημα μου για φετος θα ειναι η μικρη (η μεγαλη θα παει νηπιο) που την εχουμε ολη μερα σπιτι με τη γιαγια και αν βγαινουμε οικονομικα γιατι με τις μειωσεις μας εχουνε ξεσκισει, 2 φορες τη βδομαδα πληρωνουμε για να πηγαινει σε ενα ειδος παιδικου σταθμου-παρκινγκ γιατι η γιαγια ειναι 70 χρονων. εκτος αυτου τη βλεπω οτι ζοριζεται 5 χρονια σχεδον τωρα, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ μας κραταει παιδια!!!! και επειδη μαλλον θα πρεπει να φυγει εξωτερικο για κανα μηνα οταν θα ξεκινανε τα σχολεια εχω πολυ σοβαρο θεμα. Τι θα πω στη δουλεια μου οτι πρεπει να κατσω ενα μη να σπιτι? δεν υπαρχει αλλος εκει να κανει τη δουλεια μου και πρεπει να ειμαι εκει..!!!! θα γινει της τρελης, μονο απο μια να ακουσω πως φετος ειχε μεσον και πηρε μια θεση σε παιδικο του δημου μου( γιατι φετος κατι ειπαν για αξιοκρατια και θα βγαινουν αλλιως τα αποτελεσματα με διαφανεια και καλα). πραγματικα θα φτασω στα κεντρικα και θα γινει ο χαμος...μακαρι να μας παρουν στο εσπα αλλα δε το βλεπω τα πραγματα εκει θα ειναι τρελα φετος...περσι ειχαμε 250% αυξηση αιτησεων στο νομο. καταλαβαινετε τι σημαινει αυτο ε?

http://vickyandanna.wordpress.com/

172ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 10:23 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
... Mad

173ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 10:28 am

????????


Επισκέπτης
ευχαριστω κοτριτσια ολες, δεν ηξερα τι ειναι αυτο το εξατομικευμενης προσεγγισης

απο βδομαδα πρεπει να μαζεψω τα κομματια μου και να κατεβω οαεδ......

οσο για τις αιτησεις, λογικα φετος θα ειναι υπερδιπλασιες

174ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 10:31 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οση αξιοκρατια και αν υπαρξει αν δεν κανει ενσταση καποιος δεν μπορει να ξερει ακριβως τι γινεται.Ουτε μπορεις να πας στον σταθμο κ να τους ζητας βεβαιωση εργοδοτη Razz Razz Μονο ετσι θα βγαλεις ακρη.
Εμενα αυτο που μου την βιδωσε φετος ασχημα με τον δημ.παιδικο διπλα μου ειναι οτι πετυχα ανεργο μπαμπα (η μαμα εργαζομενη) με το παιδι στον παιδικο...κ λεω κατσε ρε φιλε μονο την μανα κοιτανε?εσυ δεν μπορεις να κρατησεις το παιδι?στο κατω κατω αυτα υπαρχουν για να ενισχυσουν την εργαζομενη γυναικα (ιδιως το εσπα) αυτη θα αναγκαστει να κατσει σπιτι...εμενα και τα δυο παιδια να επαιρναν κ παλι η θεση μου ειναι ζορικη...πρεπει να εργαστω συμφωνα με το ωραριο τους..κ ερχεται κι αλλη μειωση μισθου προσεχως στον αντρα μου..κ θελω κιολας να εργαστω γμτ γιατι σπουδασα?? Mad Mad
εδω στο μεταξυ στην περιοχη μου τα τελευταια 3 χρονια οι θεσεις εχουν μειωθει κατα πολυ.κ ο κοντινοτερος ιδιωτικος περσι ζητουσε 600 ευρω για το ΕΝΑ παιδι!!!!

175ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 09, 2012 10:32 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:... Mad

τι ειναι Αργυρω? εχεις απηυδυσει με την κατασταση?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις