Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
325 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 325 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 29]

426ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 30, 2012 9:31 am

????????


Επισκέπτης
λοιπον κουκλες

για νηπια

1. πιστοποιητικο γεννησης

2. πιστοπ. οδοντολογικης εξετασης

3. ατομικο δελτιο υγειας (το δινουν απο το νηπιο ειναι για παιδιατρο)

4. βιβλιαριο υγειας (εμβολια)

5. αποδεικτικο διευθυνσης κατοικιας

6, υπευθυνη δηλωση παραλαβης παιδιου - (παλι το εδωσαν αυτοι)

σε εμας αυτα οι αιτησεις απο αυριο και τα χαρτια αν λειπει καποιο μεχρι σεπτεμβριο εχουμε περιθωριο

427ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 31, 2012 3:40 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:λοιπον κουκλες

για νηπια

1. πιστοποιητικο γεννησης

2. πιστοπ. οδοντολογικης εξετασης

3. ατομικο δελτιο υγειας (το δινουν απο το νηπιο ειναι για παιδιατρο)

4. βιβλιαριο υγειας (εμβολια)

5. αποδεικτικο διευθυνσης κατοικιας

6, υπευθυνη δηλωση παραλαβης παιδιου - (παλι το εδωσαν αυτοι)

σε εμας αυτα οι αιτησεις απο αυριο και τα χαρτια αν λειπει καποιο μεχρι σεπτεμβριο εχουμε περιθωριο

ετσι μου ειπαν κ μενα,να μην αγχωθω αν δεν προλαβω να μαζεψω ολα τα χαρτια,να παω αυτα που εχω.Τα ιδια με τα προνηπια λοιπον ζητανε.

428ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 31, 2012 4:55 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως κορίτσια θα βάλω βίσμα για τις μεγάλες που θα μπουν στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση... το νηπιαγ. που ανήκουμε φέτος δεν είχε ούτε θέρμανση και έλεγαν στις μάνες αν δε θέλετε να κρυώσει το παιδί σας μην το στέλνετε!! Ο δήμος δεν πλήρωνε για πετρέλαιο!! Αλήτες!! Και θα προσπαθήσω να τις γράψω σ' ένα άλλο! Ευτυχώς η μικρή θα πάει σε ιδιωτικό με το ΕΣΠΑ, ελπίζω να την πάρουν, γιατί άκουσα ότι φέτος θα βάλουν πιο σκληρές προϋποθέσεις....

429ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 31, 2012 9:55 pm

????????


Επισκέπτης
ΓΡΑΦΤΗΚΑΜΕ στα νηπια!!!!!! ευτυχως ηταν και το παιδι μαζι με το μπαμπα γιατι το θελανε λεει οπωσδηποτε.........καλη ευκολια σε ολες τις μανουλες......περιμενουμε το ΕΣΠΑ τωρα........

annairis

annairis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σε όλες τις μανούλες. είμαι καινούρια εδώ αν και σχετικά παλιά μαμά. θέλω να σας ρωτήσω κάτι. φέτος θέλω να βάλω την μικρή μου σε παιδικό. είμαι άνεργη και τριτεκνη, μου είπαν για το πρόγραμμα εσπα και άρχισα να ψάχνω. όμως δεν ξέρω αν πρέπει να την γράψω στον παιδικό και μετά να δηλώσω για το εσπα η να περιμένω να βγει προκήρυξη και να κάνω τα χαρτιά μου κατευθείαν στο εσπα.
αν ξέρει κάποια μανούλα ας μου πει.

431ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 3:44 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annairis έγραψε:γεια σε όλες τις μανούλες. είμαι καινούρια εδώ αν και σχετικά παλιά μαμά. θέλω να σας ρωτήσω κάτι. φέτος θέλω να βάλω την μικρή μου σε παιδικό. είμαι άνεργη και τριτεκνη, μου είπαν για το πρόγραμμα εσπα και άρχισα να ψάχνω. όμως δεν ξέρω αν πρέπει να την γράψω στον παιδικό και μετά να δηλώσω για το εσπα η να περιμένω να βγει προκήρυξη και να κάνω τα χαρτιά μου κατευθείαν στο εσπα.
αν ξέρει κάποια μανούλα ας μου πει.

Καλησπερα,
θα κανεις αιτηση και στον παιδικο σταθμο (και ας συμμετεχει στο εσπα) καιστο εσπα. Καλυτερα να επικοινωνησεις απο Δευτερα με τον παιδικο που σε ενδιαφερει να μαθεις τι δικαιολογητικα χρειαζεσαι και ποτε μπορεις να τα καταθεσεις.Για το εσπα εχουν βαλει τον στνδεσμο πιο πανω τα κοριτσια,μπορεις να μπαινεις να ελεγχεις ή να τηλεφωνεις για να σε ενημερωσουν.

432ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 3:48 am

annairis

annairis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να ρωτήσω και κάτι ακόμη. πρέπει το παιδί να έχει βγάλει την πάνα? ως τριτεκνη έχω περισσότερα μόρια?

433ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 4:01 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.dikaiologitika.gr/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B9%CE%BA%CE%B7-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%B4%CE%B1/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%83%CE%B5-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CE%B5%CF%83-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83-%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%B8%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%83-2012-2013.html
βρηκα αυτο σημερα λεει περιπου τι χρειαζετε και ποιοι το δικαιουνται αλλα περιμενουν κ την επισημη προκυρυξη...
απο τι καταλαβα οι δημισιοι υπαληλοι εξαιρουνται κ το θεωρω πολυ κουλο να μην εχουμε εμεις καμια παροχη σε τετοια οταν ηδη επιβαρυνπμαστε τα 2/3 του μισθου μας διανυοντας καθημερινα εκατονταδες χιλιομετρα για να βρεθουμε στην δουλεια μας....
καμια παροχη δεν μας δινετε εμας πρεπει να επιβαρυνθουμε κ με αυτο το εξοδο επιπλεον δηλ???ελεος!!!!

https://www.facebook.com/myrodeve

434ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 4:05 am

annairis

annairis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορίτσια για να πάρουν το παιδί στον παιδικό σταθμό πρέπει να έχει βγάλει την πάνα? το ότι είμαι τριτεκνη έχω περισσότερες ελπίδες?

435ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 4:10 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οι πολυτεκνοι οπως και να εχει προηγουνται...σε παιδικο σταθμο δεν χρειαζετε αυτο αφου περνουν και βρεφακια....αυτο ειναι προυποθεση στο νηπιαγωγειο...

https://www.facebook.com/myrodeve

436ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 4:17 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μyro εκπαιδευτικος εισαι? Συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτη.

437ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 4:44 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι λιτσακος..

https://www.facebook.com/myrodeve

438ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 4:50 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Myro έγραψε:ναι λιτσακος..

ενταξει Razz ειδα τα χλμ που εγραψες οτι κανετε για δουλεια κ απορησα.

439ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 4:53 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι τα αμαξια μας κανουν μπαμ αν δει κανεις τα χιλιομετρα..ειμαι η καλυτερη πελατισσα της αντιπροσωπειας..2 με 3 σερβις ετησιος

https://www.facebook.com/myrodeve

440ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 5:18 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως εγώ επειδή ο παιδικός που με ενδιέφερε ήταν ιδιωτικός, δεν έκανα καθόλου εκεί αίτηση. Μόνο στο εεταα. Κι εμένα τα μόρια ήταν από τριτεκνία και ανεργία. Δεν είχα κάτι άλλο.

441ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Ιουν 02, 2012 7:22 am

????????


Επισκέπτης
στο λινκ δε φαινεται να εχουν αλλαξει τα δικαιολογητικα αντε να δουμε

για την κοπελα που ρωτησε για την πανα, αν ειναι βρεφονηπιακος δεν πειραζει αν ειναι παιδικος κοιτα τωρα

αν ειναι δημοσιος ξινιζονται και κανουν παρατηρησεις εκτος αν πεσεις σε καλη

αν ειναι ιδιωτικος το αλλαζουν και λενε και ευχαριστω

ελλαδισταν...........

442ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 03, 2012 11:12 pm

tzoukzou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ (ΠΕΡΣΙ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΠΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ ΦΥΣΙΚΑ!) ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ! ΑΠΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΞΕΡΩ... ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΛΙΣΤΑ?? ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ... Α! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΤΙ ΚΟΙΤΑΩ ΒΡΕΦΙΚΟ Η' ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ????

443ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 03, 2012 11:25 pm

????????


Επισκέπτης
καλως την! μπες στο eetaa.gr στη λιστα παιδικοι σταθμοι, κατεβασε την περσινη λιστα των σταθμων εκει λεει και αναλυτικα τις ηλικιες

444ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 03, 2012 11:26 pm

????????


Επισκέπτης
απο δω διαλεγεις νομο για να βγει η λιστα των παιδικων

http://www.eetaa.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2011/2011-06-17_oristika-domon/index.html



λοιπον μολις ειδα οτι οι πιο πολλες λιστες δεν ανοιγουν πλεον ισως επειδη απο μερα σε μερα βγαινουν οι καινουριες οποτε αναγκαστικα θα περιμενεις οσο για τις ηλικιες αν θυμαμαι καλα μεχρι 2.5 ειναι βρεφικοι σταθμοι

445ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 04, 2012 12:21 am

tzoukzou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ... ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ 10 ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ... ΟΠΟΤΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ...! ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!

446ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 04, 2012 2:46 am

????????


Επισκέπτης
tzoukzou έγραψε:Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ... ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ 10 ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ... ΟΠΟΤΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ...! ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!



τιποτα κοπελα μου να εισαι καλα

αλλα μην ανησυχεις φετος θα ειναι πολλες οι θεσεις γιατι λογω κρισης πολλοι σταθμοι εχουν ελλειψη παιδιων και δε θελουν να ρισκαρουν οποτε θα κοιταξουν να βαλουν πιο πολλα εσπα που ειναι σιγουρα και 3πλασια λεφτα ανα ατομο

ευχομαι ολα καλα να πανε

447ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 04, 2012 5:01 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:
tzoukzou έγραψε:Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ... ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ 10 ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ... ΟΠΟΤΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ...! ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!



τιποτα κοπελα μου να εισαι καλα


αλλα μην ανησυχεις φετος θα ειναι πολλες οι θεσεις γιατι λογω κρισης πολλοι σταθμοι εχουν ελλειψη παιδιων και δε θελουν να ρισκαρουν οποτε θα κοιταξουν να βαλουν πιο πολλα εσπα που ειναι σιγουρα και 3πλασια λεφτα ανα ατομο

ευχομαι ολα καλα να πανε



αν και ακομα δεν εχει βγει το προγραμμα,ξερεις περιπου ποσο εκκαθαριστικο πρεπει να εχεις..?

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

448ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 04, 2012 10:51 am

????????


Επισκέπτης
δεν υπαρχει πρεπει εχει τυπο και κανεις τη διαιρεση και παιρνεις μορια με τα μορια γινεται η ολη διαδικασια

μπορει μια να εχει πιο χαμηλο εκκαθαριστικο και η αλλη να ειναι ανεργη και να παρει πιο πολλα μορια

η αλλη εχει δυο παιδια πχ

θα δεις τον τυπο και θα το βγαλεις

ε καλα μη μου εχεις και 20.000 εκκαθαριστικο ε?????

449ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 04, 2012 12:07 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:δεν υπαρχει πρεπει εχει τυπο και κανεις τη διαιρεση και παιρνεις μορια με τα μορια γινεται η ολη διαδικασια

μπορει μια να εχει πιο χαμηλο εκκαθαριστικο και η αλλη να ειναι ανεργη και να παρει πιο πολλα μορια

η αλλη εχει δυο παιδια πχ

θα δεις τον τυπο και θα το βγαλεις

ε καλα μη μου εχεις και 20.000 εκκαθαριστικο ε?????

αχ θα με βοηθησεις οταν ερθει η ωρα να τα κανουμε,αγχωνομαι πολυ!!Δεν εχουμε τοσο εκκαθαριστικο!Εγω ειμαι ανεργη τωρα,αλλα κατα πασα πιθανοτητα σε καμια εβδομαδα θα μου κανουν προσληξη για 4ωρη,εχουν πιο πολλα μορια οι 4ωρες?

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

450ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 18 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 04, 2012 11:03 pm

????????


Επισκέπτης
μην αγχωνεσαι θα σε βοηθησω κι εγω και ολα τα κοριτσια ηρεμησε

τα μορια περυσι ηταν ως εξης

2. Κατάσταση απασχόλησης, εργασιακή σχέση και είδος απασχόλησης
Εργαζόμενες (μισθωτές, αυτοαπασχολούμενες) πλήρους απασχόλησης – αορίστου χρόνου
35


35
Εργαζόμενες με συμβάσεις μερικής απασχόλησης
45


45
Εργαζόμενες με συμβάσεις ορισμένου χρόνου
40


40


ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!! μολις μιλησα με την υπευθυνη του παιδικου μας και μου ειπε οτι ακομα δεν εκαναν αιτησεις ουτε οι παιδικοι για να δωσουν θεσεις...........μετα τις εκλογες θα κανουν οποτε βαλτε με το νου σας ποτε θα βγει η προσκληση........καλο τελος Ιουλιου.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις