Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
294 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 294 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 29]

226ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 13, 2012 4:08 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
μην γραφουμε σε δυο ιδια θεματα,μπερδευομαστε.Ελατε σε αυτο που υπαρχουν ηδη πληροφοριες για τις αιτησεις.Εχει απαντησεις κ στις αποριες που διαβαζω εδω.
http://forum.eimaimama.gr/t10767-topic
Να πουμε στην Βιβιαν να τα ενωσει τα θεματα για να μην μπερδευομαστε?
ΒΙΒΙΑΑΑΑΝ!

Όλα οκ!! Πλεον υπαρχει ενα κοινο θεμα!! Wink

227ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 13, 2012 4:16 am

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεωργια σε ευχαριστω για τις πληροφοριες....αναμενουμε την προκηρυξη να δουμε τι θα ζητησουν....δλδ απο οτι λες περιμενω τους συμβεβλημενους σταθμους μεσω εσπα και πριν κανω την αιτηση παω να ριξω καμια ματια απο κοντα? οτι γινει επειτα αν τον παρουν τον πηραν τι να κανουμε τωρα....με το συστημα του κρατους ποιος να τα βαλει?

228ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 13, 2012 4:19 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
litsakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
μην γραφουμε σε δυο ιδια θεματα,μπερδευομαστε.Ελατε σε αυτο που υπαρχουν ηδη πληροφοριες για τις αιτησεις.Εχει απαντησεις κ στις αποριες που διαβαζω εδω.
http://forum.eimaimama.gr/t10767-topic
Να πουμε στην Βιβιαν να τα ενωσει τα θεματα για να μην μπερδευομαστε?
ΒΙΒΙΑΑΑΑΝ!

Όλα οκ!! Πλεον υπαρχει ενα κοινο θεμα!! Wink

Γεια σου ρε διαχειριση! ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 417472 ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 417472

229ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 13, 2012 4:23 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elpida87 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ
Κ ΕΓΩ ΑΝΕΡΓΗ ΕΙΜΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ 2 ΧΡΩΝΟΝ Very Happy
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ???

Παιρνεις αντιγραφο απο την εφορια ή το τυπωνεις απο το gsis.gr (για να το τυπωσεις χρειαζεσαι κλειδαριθμο), δεν θα βαλεις απλη φωτοτυπια.Ενα απο τα δυο παραπανω.

230ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 12:28 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια να ρωτησω κατι??
εκτος απο το εσπα εγω θα κανω αιτηση και στον δημοσιο παιδικο σταθμο της περιοχης μας
εκει μου ζητησαν μεσα στα δικαιολογητικα εκτος απο το εκκαθαριστικο και το αντιγραφο της δηλωσης
αυτο γνησιο θα το παρω απο την εφορια?
γιατι ενα υπαρχει και αυτο ειναι στον λογιστη

231ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 1:04 am

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:βρε κοριτσια να ρωτησω κατι??
εκτος απο το εσπα εγω θα κανω αιτηση και στον δημοσιο παιδικο σταθμο της περιοχης μας
εκει μου ζητησαν μεσα στα δικαιολογητικα εκτος απο το εκκαθαριστικο και το αντιγραφο της δηλωσης
αυτο γνησιο θα το παρω απο την εφορια?
γιατι ενα υπαρχει και αυτο ειναι στον λογιστη

Κούκλα μου κατα αρχας να χαίρεσαι τον μπεμπούλη σου που είναι κουκλάκι ζωγραφιστό... και δεύτερον να σε ενημερώσω γιατι εκρός από μανούλα είμαι και οικονομολόγος-λογίστρια, ότι αν έχεις παλιούς κωδικούς internet ή κλειδάριθμο μπορείς να εκτυπώσεις από το gsis.gr το εκαθαριστικό σου και θα έχει την ίδια εγκυρότητα με της εφορίας, αν δεν έχει κωδικούς θα πρέπει να πας με την ταυτότητας σου στην εφορία που ανήκεις, πολύ πρωι στο τμήμα του εισοδήματος και να σου βγάλουν ένα αντίγραφο, πάρε καλου κακου και την ταυτοτητα του συζύγου σου, γιατι αν είναι παράξενος ο υπάλληλος, ίσως θέλει και δική του εξισιοδότηση ή ταυτότητα.
Επίσης πες τον χαχα που σου ζήτησε γνησιο αντιγραφο, ότι το δικός σου απαγορεύεται από το νόμο να το δώσεις και να το είχες, και εξάλου αν την έστειλες πέρισυ μέσω διαδικτύου δεν έχεις κιολας, άρα θα πάρει της εκτύπωση και θα πει και ευχαριστώ!

232ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 1:40 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,

Βιβη πηγες απο το ΙΚΑ?Τι σου ειπαν τελικα?

233ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 2:06 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ"]βρε κοριτσια να ρωτησω κατι??
εκτος απο το εσπα εγω θα κανω αιτηση και στον δημοσιο παιδικο σταθμο της περιοχης μας
εκει μου ζητησαν μεσα στα δικαιολογητικα εκτος απο το εκκαθαριστικο και το αντιγραφο της δηλωσης
αυτο γνησιο θα το παρω απο την εφορια?
γιατι ενα υπαρχει και αυτο ειναι στον λογιστη
[/quote

Και εγώ σκεφτόμουν να κάνω αίτηση και διπλή αλλά με το που τους είπα ότι είμαι ανεργη αμέσως μου είπαν να κάνω μέσο ΕΣΠΑ

234ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 3:14 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="totula"]
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:βρε κοριτσια να ρωτησω κατι??
εκτος απο το εσπα εγω θα κανω αιτηση και στον δημοσιο παιδικο σταθμο της περιοχης μας
εκει μου ζητησαν μεσα στα δικαιολογητικα εκτος απο το εκκαθαριστικο και το αντιγραφο της δηλωσης
αυτο γνησιο θα το παρω απο την εφορια?
γιατι ενα υπαρχει και αυτο ειναι στον λογιστη
[/quote

Και εγώ σκεφτόμουν να κάνω αίτηση και διπλή αλλά με το που τους είπα ότι είμαι ανεργη αμέσως μου είπαν να κάνω μέσο ΕΣΠΑ

Να κανεις αιτηση στον δημο, ποτε δεν ξερεις.Μπορει να υπαρχει θεση (χλωμο δε λεω,αλλα ....)

235ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 3:22 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="litsakos"]
totula έγραψε:
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:βρε κοριτσια να ρωτησω κατι??
εκτος απο το εσπα εγω θα κανω αιτηση και στον δημοσιο παιδικο σταθμο της περιοχης μας
εκει μου ζητησαν μεσα στα δικαιολογητικα εκτος απο το εκκαθαριστικο και το αντιγραφο της δηλωσης
αυτο γνησιο θα το παρω απο την εφορια?
γιατι ενα υπαρχει και αυτο ειναι στον λογιστη
[/quote

Και εγώ σκεφτόμουν να κάνω αίτηση και διπλή αλλά με το που τους είπα ότι είμαι ανεργη αμέσως μου είπαν να κάνω μέσο ΕΣΠΑ

Να κανεις αιτηση στον δημο, ποτε δεν ξερεις.Μπορει να υπαρχει θεση (χλωμο δε λεω,αλλα ....)
καλησπερα κοριτσιααα.

λιτσακο δεν πηγα.εχω γαστρεντεριτιδα απο χτες και ειμαι σπιτι .μοναδικη διαδρομη δωματιο-w.c Sad Sad Sad Sad

236ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 3:23 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πεταγομαι σφηνα στο θεματακι σας για να πω περαστικα στην βιβη!

περαστικααααααα!

237ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 3:58 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωω ελα ρε Βιβη,περαστικα σου!
θα παει ο αντρας μου αυριο κ θα γραψω τα νεα. Εχεις βοηθεια ή εισαι με τον πιτσιρικο μονη?

238ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 4:14 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:ωω ελα ρε Βιβη,περαστικα σου!
θα παει ο αντρας μου αυριο κ θα γραψω τα νεα. Εχεις βοηθεια ή εισαι με τον πιτσιρικο μονη?
ειμαι μονη μου αλλα οκ τα καταφερνω καπως ....ευχαριστω Very Happy
βασουλα και εσενα ευχαριστω Very Happy

239ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 5:05 am

alfa 40


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ, ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ... ΤΟΥΣ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ???

240ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 5:11 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alfa 40 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ, ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ... ΤΟΥΣ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ???
Στον δημο που ανηκεις πηγαινε να σου πουν σε ποιο θα πας.

241ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 5:13 am

????????


Επισκέπτης
Τα ορια των οδων με βαση τα οποια χωριζονται τα νηπιαγωγεια αλλαζουν καθε χρονο

Τωρα κι εμεις περιμενουμε αυτη τη βδομαδα, θα παρεις τηλ στο δημο σου και θα δωσεις την οδο και θα σου πουν

Να εχεις υπ οψιν σου οτι προνηπια παιρνουν μονο εφοσον περισσεψουν θεσεις απο τα νηπια και κανουν κληρωση ποια θα παρουν οποτε μετα μπορει οντως να πας σε αλλο νηπιαγωγειο

Παντως χωρις να θελω να σε απογοητευσω, στο δικο μου δημο ποτε δεν περισσεψαν θεσεις για προνηπια



καλως μας ηρθες και καλη αρχη!!!!

242ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 5:20 am

alfa 40


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
EYXARISTO POLI!!!!!

243ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 5:24 am

alfa 40


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ.. ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ.. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!

244ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 6:19 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια

απο αυριο ξεκιναω την συλλογη των δικαιολογητικων!!!!
ουφφφ καλο κουραγιο και καλο τρεξιμο

να σας πω παντως οτι παρολο που ημουν ανεργη περσυ(ακομη ειμαι)τον μικρο μου τον ειχαν δεχτει στο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μας αλλα αργησαν να ανοιξουν και τον ειχα ειδη βαλει αλλου μεσω εσπα γιαυτο και φετος θα ξανακανω αιτηση εκει και με το εσπα αλλα θα προσπαθησω και για το προνηπιο που εχουμε στο δημοτικο

245ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Μάης 14, 2012 10:54 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alfa 40 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ, ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ... ΤΟΥΣ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ???


Τηλεφωνησε στα γραφεια της Πρωτοβαθμιας της περιοχης σου για να σου πουν σε ποιο σχολειο θα απευθυνθεις.

246ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 12:42 am

????????


Επισκέπτης
κοιτωντας την περσινη προσκληση ειδα την ημερομηνια περυσι λοιπον η προσκληση βγηκε



Ελληνική Εταιρία Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (Ε.Ε.Τ.Α.Α.) Α.Ε.
Αθήνα,

20 / 6 /2011






247ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 12:45 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:κοιτωντας την περσινη προσκληση ειδα την ημερομηνια περυσι λοιπον η προσκληση βγηκε



Ελληνική Εταιρία Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (Ε.Ε.Τ.Α.Α.) Α.Ε.
Αθήνα,

20 / 6 /2011







ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ?

248ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 1:06 am

????????


Επισκέπτης
ναι ναι απ τη σελιδα της εεταα το πηρα θυμαμαι περιμεναμε με τα κοριτσια και βγηκε μετα τις 11 τη νυχτα και μετα επεσε και ο σερβερ και ξημερωθηκαμε.............

249ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 1:11 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.ika.gr/gr/infopages/downloads/c.html


λοιπον βεβαιωση εργοδοτη για 3μηνο .
μου ειπαν απο το ΙΚΑ οτι χρειαζετε σφραγιδα υπογραφη του Φορεα (ικα δλδ).

Τα μηχανογραφημενα ουτως ή αλλως δεν εχουν ακομα το 1ο τριμηνο του 2012 μεσα ,το οποιο χρειαζετε η μισθωτη να προσκομισει.


Αλλη ερωτηση τωρα,

ο αντρας μου ειναι στο ΤΕΒΕ,αλλα δεν εχει πληρωσει εδω και ενα χρονο .τι θα προσκομισω γιαυτον?
θα μου ζητηθει?και πως θα αποδειξω οτι ενω δουλευει δεν εχει πληρωσει εισφορες?

250ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 10 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 1:21 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιλησα με καισαριανη ξεκινανε 21 μαιου μεχρι 15 ιουνιου οι αιτησεις για τους παιδικους δημοσιους σταθμους.
μπορει να ειναι και μεσω ΕΣΠΑ αν εγκριθουν αλλα μου λεει εχουν πολυ λιγα κενα φετος.

να ρωτησω?
τα περσινα παιδακια ξαναπανε στανταρ και αν φυγουν καποια τοτε αυτα τα κενα καλυπτουν?
γιατι ετσι μου το ειπε.

ισχυει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις