Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 29]

251ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 1:48 am

????????


Επισκέπτης
κι εγω το ακουσα αυτο



οφφ---mamavivo να περιμενω τωρα φωτο?????

252ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 1:55 am

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:καλησπερα κοριτσια

απο αυριο ξεκιναω την συλλογη των δικαιολογητικων!!!!
ουφφφ καλο κουραγιο και καλο τρεξιμο

να σας πω παντως οτι παρολο που ημουν ανεργη περσυ(ακομη ειμαι)τον μικρο μου τον ειχαν δεχτει στο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μας αλλα αργησαν να ανοιξουν και τον ειχα ειδη βαλει αλλου μεσω εσπα γιαυτο και φετος θα ξανακανω αιτηση εκει και με το εσπα αλλα θα προσπαθησω και για το προνηπιο που εχουμε στο δημοτικο
βρε ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ πως σου το πηραν στο δημοτικο παιδικο σταθμο ανεργη; εγω ειμαι και ανεργη και τριτεκνη και δεν μπορω να το βαλω. ανοιξε μου τα ματια.

http://pigikalimeriblogspot.com

253ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:06 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:κι εγω το ακουσα αυτο



οφφ---mamavivo να περιμενω τωρα φωτο?????
το βραδακι Very Happy

254ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:22 am

????????


Επισκέπτης
miss piggi εσενα δεν ειναι ιερωμενος ο συζυγος σου η θυμαμαι λαθος????? δεν εχετε επιπλεον δικαιωματα το εψαξες????

255ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:26 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:http://www.ika.gr/gr/infopages/downloads/c.html


λοιπον βεβαιωση εργοδοτη για 3μηνο .
μου ειπαν απο το ΙΚΑ οτι χρειαζετε σφραγιδα υπογραφη του Φορεα (ικα δλδ).

Τα μηχανογραφημενα ουτως ή αλλως δεν εχουν ακομα το 1ο τριμηνο του 2012 μεσα ,το οποιο χρειαζετε η μισθωτη να προσκομισει.


Αλλη ερωτηση τωρα,

ο αντρας μου ειναι στο ΤΕΒΕ,αλλα δεν εχει πληρωσει εδω και ενα χρονο .τι θα προσκομισω γιαυτον?
θα μου ζητηθει?και πως θα αποδειξω οτι ενω δουλευει δεν εχει πληρωσει εισφορες?

Βιβη πηγε σημερα ο αντρας μου στο ΙΚΑ κ του τυπωσαν εκει τα ενσημα κ εβαλαν σφραγιδα. Του ειπαν εκει οτι εκαναν βλακεια κ δεν εχουν σφραγιδα οταν το τυπωνεις εσυ...οποτε χρειαζεται τελικα.

256ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:27 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
misspigi έγραψε:
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:καλησπερα κοριτσια

απο αυριο ξεκιναω την συλλογη των δικαιολογητικων!!!!
ουφφφ καλο κουραγιο και καλο τρεξιμο

να σας πω παντως οτι παρολο που ημουν ανεργη περσυ(ακομη ειμαι)τον μικρο μου τον ειχαν δεχτει στο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μας αλλα αργησαν να ανοιξουν και τον ειχα ειδη βαλει αλλου μεσω εσπα γιαυτο και φετος θα ξανακανω αιτηση εκει και με το εσπα αλλα θα προσπαθησω και για το προνηπιο που εχουμε στο δημοτικο
βρε ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ πως σου το πηραν στο δημοτικο παιδικο σταθμο ανεργη; εγω ειμαι και ανεργη και τριτεκνη και δεν μπορω να το βαλω. ανοιξε μου τα ματια.

Laughing Laughing Laughing
μπορει να ειχε θεσεις εκει που εκανε αιτηση η μπεμπουλης.

257ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:37 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως Βιβή, εμένα στον δήμο πέρυσι είχαν κενό και την πήραν παρόλο που δεν εργαζόμουν. Φέτος παρόλο που ήταν για επανεγγραφή και πάλι είχαν κενά δεν μου την πήραν. Ευτυχώς την πήραν μεσω εσπα σε ιδιωτικό. Τεσπα, θέλω να πώ ότι αφού εργάζεσαι στους παιδικούς του δήμου θα έχεις προτεραιότητα εσύ από ένα παιδάκι που ναι μεν ήταν πέρυσι αλλά η μητέρα του δεν εργάζεται. Βέβαια δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς να το ελέγξεις αυτό.

258ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:39 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Πάντως Βιβή, εμένα στον δήμο πέρυσι είχαν κενό και την πήραν παρόλο που δεν εργαζόμουν. Φέτος παρόλο που ήταν για επανεγγραφή και πάλι είχαν κενά δεν μου την πήραν. Ευτυχώς την πήραν μεσω εσπα σε ιδιωτικό. Τεσπα, θέλω να πώ ότι αφού εργάζεσαι στους παιδικούς του δήμου θα έχεις προτεραιότητα εσύ από ένα παιδάκι που ναι μεν ήταν πέρυσι αλλά η μητέρα του δεν εργάζεται. Βέβαια δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς να το ελέγξεις αυτό.
ναι το εχω καταλαβει αυτο ,φοβαμαι οτι δεν θα μας παρουν και εχω ενα αγχος αππαπαπαπ.τι θα κανω του χρονου?θα τον παιρνω στην δουλεια μαζι μου?
τεσπα θα κανω εγω αιτηση και βλεπουμε τι θα γινει.

η προσπαθεια πρεπει να γινει

259ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:45 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
mamamatina έγραψε:Πάντως Βιβή, εμένα στον δήμο πέρυσι είχαν κενό και την πήραν παρόλο που δεν εργαζόμουν. Φέτος παρόλο που ήταν για επανεγγραφή και πάλι είχαν κενά δεν μου την πήραν. Ευτυχώς την πήραν μεσω εσπα σε ιδιωτικό. Τεσπα, θέλω να πώ ότι αφού εργάζεσαι στους παιδικούς του δήμου θα έχεις προτεραιότητα εσύ από ένα παιδάκι που ναι μεν ήταν πέρυσι αλλά η μητέρα του δεν εργάζεται. Βέβαια δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς να το ελέγξεις αυτό.
ναι το εχω καταλαβει αυτο ,φοβαμαι οτι δεν θα μας παρουν και εχω ενα αγχος αππαπαπαπ.τι θα κανω του χρονου?θα τον παιρνω στην δουλεια μαζι μου?
τεσπα θα κανω εγω αιτηση και βλεπουμε τι θα γινει.

η προσπαθεια πρεπει να γινει

Κάνε και με τα Εσπα και στον δήμο και ότι κάτσει. Εγώ για τον γυιο που έχω μόνο με τα εσπα ελπίδα να δω τί θα κάνω. Τον πηραν πέρυσι. Αν κάτσει καμία στραβή και δεν τον πάρουν, θα του κακοφανεί πολύ. Να μην σου πώ, πώς θα είμαι εγώ εδώ με τρία! ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 911307 ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 911307 ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 911307

260ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:48 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mamamatina έγραψε:Πάντως Βιβή, εμένα στον δήμο πέρυσι είχαν κενό και την πήραν παρόλο που δεν εργαζόμουν. Φέτος παρόλο που ήταν για επανεγγραφή και πάλι είχαν κενά δεν μου την πήραν. Ευτυχώς την πήραν μεσω εσπα σε ιδιωτικό. Τεσπα, θέλω να πώ ότι αφού εργάζεσαι στους παιδικούς του δήμου θα έχεις προτεραιότητα εσύ από ένα παιδάκι που ναι μεν ήταν πέρυσι αλλά η μητέρα του δεν εργάζεται. Βέβαια δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς να το ελέγξεις αυτό.
ναι το εχω καταλαβει αυτο ,φοβαμαι οτι δεν θα μας παρουν και εχω ενα αγχος αππαπαπαπ.τι θα κανω του χρονου?θα τον παιρνω στην δουλεια μαζι μου?
τεσπα θα κανω εγω αιτηση και βλεπουμε τι θα γινει.

η προσπαθεια πρεπει να γινει

Κάνε και με τα Εσπα και στον δήμο και ότι κάτσει. Εγώ για τον γυιο που έχω μόνο με τα εσπα ελπίδα να δω τί θα κάνω. Τον πηραν πέρυσι. Αν κάτσει καμία στραβή και δεν τον πάρουν, θα του κακοφανεί πολύ. Να μην σου πώ, πώς θα είμαι εγώ εδώ με τρία! ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 911307 ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 911307 ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 911307
το ασχημο ειναι που κανουν παρεουλες και μετα γιοκ.
οντως θα του κακοφανει πολυ γαμωτο.
ελπιζω να τα καταφερετε και να παει ο μικρος σου. Very Happy

261ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:53 am

mama-chris

mama-chris
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ εγω να δω τι θα κανω φετος!!!!!
δεν εργαζομαι αρα δεν εχω δικαιωμα να κανω χαρτια στον εναν και μοναδικο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μου. και στο προγραμμα του εσπα δεν νομιζω να καταφερω να μπω.

ευτυχως ο ιδιωτικος παιδικος σταθμος μας κανει διευκολυνσεις για 4 ωρες 140€ και σαν εσχατη λυση θα κανω αυτο!

http://www.panescakes.gr

262ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 2:54 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama-chris έγραψε:αχ εγω να δω τι θα κανω φετος!!!!!
δεν εργαζομαι αρα δεν εχω δικαιωμα να κανω χαρτια στον εναν και μοναδικο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μου. και στο προγραμμα του εσπα δεν νομιζω να καταφερω να μπω.

ευτυχως ο ιδιωτικος παιδικος σταθμος μας κανει διευκολυνσεις για 4 ωρες 140€ και σαν εσχατη λυση θα κανω αυτο!
σοβαρα σας το κανει αυτο?
5 μερες την βδομαδα?
απο που εισαι?αθηνα αυτο που λες?ενδιαφερον

263ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:06 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
mama-chris έγραψε:αχ εγω να δω τι θα κανω φετος!!!!!
δεν εργαζομαι αρα δεν εχω δικαιωμα να κανω χαρτια στον εναν και μοναδικο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μου. και στο προγραμμα του εσπα δεν νομιζω να καταφερω να μπω.

ευτυχως ο ιδιωτικος παιδικος σταθμος μας κανει διευκολυνσεις για 4 ωρες 140€ και σαν εσχατη λυση θα κανω αυτο!
σοβαρα σας το κανει αυτο?
5 μερες την βδομαδα?
απο που εισαι?αθηνα αυτο που λες?ενδιαφερον

τυχερη!μονο τοσα?

264ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:10 am

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥ ΕΕΤΑΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ ...ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΠΙΜΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΞΕΡΕΤΕ
????

265ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:13 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elpida87 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥ ΕΕΤΑΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ ...ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΠΙΜΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΞΕΡΕΤΕ
????
ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ..
θα το αναρτισουμε εδω μολις το δει καποια κοπελα πρωτη.
τα δικαιολογητικα ειναι στις πρωτες σελιδες αν θες να δεις .ξεκινα να τα ετοιμαζεις σιγα σιγα .

http://forum.eimaimama.gr/t12013p40-topic

266ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:17 am

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:-)

267ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:21 am

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
arco iris έγραψε:miss piggi εσενα δεν ειναι ιερωμενος ο συζυγος σου η θυμαμαι λαθος????? δεν εχετε επιπλεον δικαιωματα το εψαξες????
οντως ειναι ιερεας αλλα ποτε δεν ειχαμε ιδιαιτερη μεταχειρηση απο καπου. θα κοιταξω στον δημοτικο παιδικο της γειτονιας μου μηπως εχουν κενες θεσεις και κυνηγαω και το εσπα. λογω τριτεκνιας ελπιζω κατι να γινει.

http://pigikalimeriblogspot.com

268ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:25 am

mama-chris

mama-chris
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mama-chris έγραψε:αχ εγω να δω τι θα κανω φετος!!!!!
δεν εργαζομαι αρα δεν εχω δικαιωμα να κανω χαρτια στον εναν και μοναδικο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μου. και στο προγραμμα του εσπα δεν νομιζω να καταφερω να μπω.

ευτυχως ο ιδιωτικος παιδικος σταθμος μας κανει διευκολυνσεις για 4 ωρες 140€ και σαν εσχατη λυση θα κανω αυτο!
σοβαρα σας το κανει αυτο?
5 μερες την βδομαδα?
απο που εισαι?αθηνα αυτο που λες?ενδιαφερον

τυχερη!μονο τοσα?

ΝΑΙ κοριτσια μονο 140€, συγκεκριμενα 135€ τον μηνα για 5 μερες και για 4 ωρες.
ειναι στο Ωραιοκαστρο και συγκεκριμενα παλαιοκαστρο θεσσαλονικης.
και ο βρεφονηπιακος αυτος ειναι απο τους πιο σουπερ ε! η μικρη μου παει εκει απο εος ετους και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.
προσφατα μαλιστα ξεκινησε μια φιλη μου εκει για το καλοκαιρακι μονο και δινει ακριβως τοσα απο τις 9 μεχρι στις 1.

http://www.panescakes.gr

269ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:28 am

mama-chris

mama-chris
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mamavivo έγραψε:
elpida87 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥ ΕΕΤΑΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ ...ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΠΙΜΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΞΕΡΕΤΕ
????
ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ..
θα το αναρτισουμε εδω μολις το δει καποια κοπελα πρωτη.
τα δικαιολογητικα ειναι στις πρωτες σελιδες αν θες να δεις .ξεκινα να τα ετοιμαζεις σιγα σιγα .

http://forum.eimaimama.gr/t12013p40-topic

ι διοκτητρια τπυ παιδικου μας μας ειπε πως τωρα αυτην την περιοδο ινονται οι συμετοχες απο τους παιδικους σταθμους. και μετα που θα οροστιυν οι παδικοι και οι θεσεις θα κανουμε εεις αιτησεις. περιπου μεσα στσο πρωτο δεκαπενθημερο του ιουλη δηλαδη.
φετος θα ειαι πιο πολλες οι διαθεσιμες θεσεις για το προγραμμα και οι παιδικοι σταθμοι!

http://www.panescakes.gr

270ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:30 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama-chris έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mama-chris έγραψε:αχ εγω να δω τι θα κανω φετος!!!!!
δεν εργαζομαι αρα δεν εχω δικαιωμα να κανω χαρτια στον εναν και μοναδικο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μου. και στο προγραμμα του εσπα δεν νομιζω να καταφερω να μπω.

ευτυχως ο ιδιωτικος παιδικος σταθμος μας κανει διευκολυνσεις για 4 ωρες 140€ και σαν εσχατη λυση θα κανω αυτο!
σοβαρα σας το κανει αυτο?
5 μερες την βδομαδα?
απο που εισαι?αθηνα αυτο που λες?ενδιαφερον

τυχερη!μονο τοσα?

ΝΑΙ κοριτσια μονο 140€, συγκεκριμενα 135€ τον μηνα για 5 μερες και για 4 ωρες.
ειναι στο Ωραιοκαστρο και συγκεκριμενα παλαιοκαστρο θεσσαλονικης.
και ο βρεφονηπιακος αυτος ειναι απο τους πιο σουπερ ε! η μικρη μου παει εκει απο εος ετους και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.
προσφατα μαλιστα ξεκινησε μια φιλη μου εκει για το καλοκαιρακι μονο και δινει ακριβως τοσα απο τις 9 μεχρι στις 1.

Μακαρι να ειχα κατι τετοιο κοντα μου...κ στον δημ.σταθμο να παρουν το παιδι μου γυρω στα 120 ευρω θα δινουμε τον μηνα...

271ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:32 am

mama-chris

mama-chris
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Μακαρι να ειχα κατι τετοιο κοντα μου...κ στον δημ.σταθμο να παρουν το παιδι μου γυρω στα 120 ευρω θα δινουμε τον μηνα...[/quote]

ηηηηηηηηηηηηηηη ποσα?? πολλα ε?? για δημοτικο σταθμο! σε μας ο δημοτικος θελει 40€ νοιζω με φαγητο και πανες και πρωινο νομιζω. αλα ειναι μονο ενας και δεν εχει καθολου θεσεις! αρα θελουμε δεν θελουμε παμε στους ιδιωτικους!

http://www.panescakes.gr

272ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:32 am

????????


Επισκέπτης
misspigi έγραψε:
arco iris έγραψε:miss piggi εσενα δεν ειναι ιερωμενος ο συζυγος σου η θυμαμαι λαθος????? δεν εχετε επιπλεον δικαιωματα το εψαξες????
οντως ειναι ιερεας αλλα ποτε δεν ειχαμε ιδιαιτερη μεταχειρηση απο καπου. θα κοιταξω στον δημοτικο παιδικο της γειτονιας μου μηπως εχουν κενες θεσεις και κυνηγαω και το εσπα. λογω τριτεκνιας ελπιζω κατι να γινει.



KΡΙΜΑ θα επρεπε να ειστε σε συγκεκριμενη ομαδα, δεν εχει ουτε ωραριο ουτε μερα ηρεμιας ενας παπας.........

273ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:32 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mama-chris έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mama-chris έγραψε:αχ εγω να δω τι θα κανω φετος!!!!!
δεν εργαζομαι αρα δεν εχω δικαιωμα να κανω χαρτια στον εναν και μοναδικο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μου. και στο προγραμμα του εσπα δεν νομιζω να καταφερω να μπω.

ευτυχως ο ιδιωτικος παιδικος σταθμος μας κανει διευκολυνσεις για 4 ωρες 140€ και σαν εσχατη λυση θα κανω αυτο!
σοβαρα σας το κανει αυτο?
5 μερες την βδομαδα?
απο που εισαι?αθηνα αυτο που λες?ενδιαφερον

τυχερη!μονο τοσα?

ΝΑΙ κοριτσια μονο 140€, συγκεκριμενα 135€ τον μηνα για 5 μερες και για 4 ωρες.
ειναι στο Ωραιοκαστρο και συγκεκριμενα παλαιοκαστρο θεσσαλονικης.
και ο βρεφονηπιακος αυτος ειναι απο τους πιο σουπερ ε! η μικρη μου παει εκει απο εος ετους και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.
προσφατα μαλιστα ξεκινησε μια φιλη μου εκει για το καλοκαιρακι μονο και δινει ακριβως τοσα απο τις 9 μεχρι στις 1.

Μακαρι να ειχα κατι τετοιο κοντα μου...κ στον δημ.σταθμο να παρουν το παιδι μου γυρω στα 120 ευρω θα δινουμε τον μηνα...
τοσα πολλα ρε συ?γιατι?δημοτικος παιδικος σταθμος και 120 τον μηνα?πολλα μου φαινοντε ,μην πω παρα πολλαααααααααα.
θα κανω νυξη σε κανα ιδιωτικο να δω .θα κλεισω κανα ραντεβου και βλεπουμε.

274ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:34 am

????????


Επισκέπτης

  • ποιος σταθμος ειναι στο παλαιοκαστρο που το κανει αυτο? κι εγω ενδιαφερομαι!!!!!!

275ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Μάης 15, 2012 3:36 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
litsakos έγραψε:
mama-chris έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mama-chris έγραψε:αχ εγω να δω τι θα κανω φετος!!!!!
δεν εργαζομαι αρα δεν εχω δικαιωμα να κανω χαρτια στον εναν και μοναδικο δημοτικο παιδικο σταθμο της περιοχης μου. και στο προγραμμα του εσπα δεν νομιζω να καταφερω να μπω.

ευτυχως ο ιδιωτικος παιδικος σταθμος μας κανει διευκολυνσεις για 4 ωρες 140€ και σαν εσχατη λυση θα κανω αυτο!
σοβαρα σας το κανει αυτο?
5 μερες την βδομαδα?
απο που εισαι?αθηνα αυτο που λες?ενδιαφερον

τυχερη!μονο τοσα?

ΝΑΙ κοριτσια μονο 140€, συγκεκριμενα 135€ τον μηνα για 5 μερες και για 4 ωρες.
ειναι στο Ωραιοκαστρο και συγκεκριμενα παλαιοκαστρο θεσσαλονικης.
και ο βρεφονηπιακος αυτος ειναι απο τους πιο σουπερ ε! η μικρη μου παει εκει απο εος ετους και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.
προσφατα μαλιστα ξεκινησε μια φιλη μου εκει για το καλοκαιρακι μονο και δινει ακριβως τοσα απο τις 9 μεχρι στις 1.

Μακαρι να ειχα κατι τετοιο κοντα μου...κ στον δημ.σταθμο να παρουν το παιδι μου γυρω στα 120 ευρω θα δινουμε τον μηνα...
τοσα πολλα ρε συ?γιατι?δημοτικος παιδικος σταθμος και 120 τον μηνα?πολλα μου φαινοντε ,μην πω παρα πολλαααααααααα.
θα κανω νυξη σε κανα ιδιωτικο να δω .θα κλεισω κανα ραντεβου και βλεπουμε.

Περσι που το κοιτουσα στο site του δημου τοσα εβγαζα περιπου. Κατσε να το ξανατσεκαρω μη σας γραφω κ ανακριβειες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις