Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 29]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ξερω απο πρωτο χερι. ο μεγαλος μου παει απο 11 μηνων σταθμο. τα 2 πρωτα χρονια πηγαινε στου δημου αλλα μετα και τελειωσε και το ταμειο ανεργιας αλλα και μετακομισαμε και αποφασησαμε να τον στειλουμε σε ιδιωτικο. με αυτα και με εκεινα καταφεραμε να παει μονο για 5 μηνες. απο μαρτη τον εχω μαζι μου και ελπιζω να τον στειλω του χρονου μεσο εσπα. αν και κοριτσια νομιζω οτι του χρονου θα γινετε χαμος απο αιτησεις και δεν εχω και πολλες ελπιδες γιατι ο αντρας μου μονο βεβαια δουλευει αλλα ο μισθος του δεν ειναι των 800 ευρω ειναι λιγο πανω χιλια.

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
totula έγραψε:το ξερω απο πρωτο χερι. ο μεγαλος μου παει απο 11 μηνων σταθμο. τα 2 πρωτα χρονια πηγαινε στου δημου αλλα μετα και τελειωσε και το ταμειο ανεργιας αλλα και μετακομισαμε και αποφασησαμε να τον στειλουμε σε ιδιωτικο. με αυτα και με εκεινα καταφεραμε να παει μονο για 5 μηνες. απο μαρτη τον εχω μαζι μου και ελπιζω να τον στειλω του χρονου μεσο εσπα. αν και κοριτσια νομιζω οτι του χρονου θα γινετε χαμος απο αιτησεις και δεν εχω και πολλες ελπιδες γιατι ο αντρας μου μονο βεβαια δουλευει αλλα ο μισθος του δεν ειναι των 800 ευρω ειναι λιγο πανω χιλια.
τι εννοεις οτι πηγαινε στο παιδικο του δημου ενω εσυ ησουν ανεργη; καταλαβα καλα; εμενα μου το ξεκοψαν γιατι οχι μονο πρεπει να δουλευω, αλλα να μην ξεπερναω και συγκεκριμενο εισοδημα.

http://pigikalimeriblogspot.com

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stella7778 έγραψε:
Διαχειριστής του αιτήματος σας Ομάδα Υποστήριξης ΕΣΠΑ
Περιγραφή γνωριζετε αν φετος θα ισχυσει το προγραμμα δωρεαν παιδικων σταθμων ???? θα γινουν αιτησεις κανονικα τοι καλοκαιρι???
Απάντηση Ευχαριστούμε για την επικοινωνία σας με την επίσημη ιστοσελίδα για το Εθνικό Στρατηγικό Πλαίσιο Αναφοράς (ΕΣΠΑ) www.espa.gr.

Το πρόγραμμα στο οποίο αναφέρεστε ονομάζεται Δράση Εναρμόνισης Επαγγελματικής και Οικογενειακής Ζωής. Αφορά στην κάλυψη του κόστους θέσεων παιδιών σε παιδικούς σταθμούς, ιδιωτικούς, δημοτικούς κλπ. Το πρόγραμμα μέχρι στιγμής υλοποιείται κάθε χρόνο και για τη σχολική χρονιά 2011-2012 έχει κλείσει καθώς ήδη έχουν επιλεγεί παιδικοί σταθμοί και ωφελούμενες μητέρες.

Εκτός απροόπτου η δράση θα υλοποιηθεί και την επόμενη σχολική χρονιά. Συνήθως οι σχετικές προκηρύξεις εκδίδονται Μάιο και οι αιτήσεις γίνονται τον Ιούνιο. Επομένως αυτή τη στιγμή το πρόγραμμα δεν είναι ανοιχτό για να υποβάλλετε αίτηση. Μπορείτε όμως να παρακολουθείτε την ιστοσελίδα μας για οτιδήποτε νεότερο.

Επίσης μπορείτε να επισκέπτεστε την ιστοσελίδα της Ελληνικής Εταιρείας Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (Ε.Ε.Τ.Α.Α) http://www.eetaa.gr/ που είναι ο αρμόδιος φορέας για τη δράση ή και να επικοινωνήσετε στα ακόλουθα στοιχεία :

Γραφεία Αθήνας Μυλλέρου 73-77, 10436 Αθήνα Τηλέφωνα : 213-1320600, FAX : 213-1320666 Email: info@eetaa.gr

Γραφείο Κεντρικής Μακεδονίας Δωδεκανήσου 23, 54626 Θεσσαλονίκη

Τηλέφωνο : 2310-544714, FAX : 2310-544731

Email: thesaloniki@eetaa1.gr

Πιστεύουμε οι παραπάνω πληροφορίες να σας φανούν χρήσιμες. Θα χαρούμε να επικοινωνήσετε ξανά μαζί μας και να σας εξυπηρετήσουμε.



Ομάδα Διαχείρισης espa.gr

και ψαχνω ψαχνω ψαχνωω...να σαι καλα!

????????


Επισκέπτης
θα βαλουν και τα νηπια στο εσπα ακουσα

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
misspigi έγραψε:
totula έγραψε:το ξερω απο πρωτο χερι. ο μεγαλος μου παει απο 11 μηνων σταθμο. τα 2 πρωτα χρονια πηγαινε στου δημου αλλα μετα και τελειωσε και το ταμειο ανεργιας αλλα και μετακομισαμε και αποφασησαμε να τον στειλουμε σε ιδιωτικο. με αυτα και με εκεινα καταφεραμε να παει μονο για 5 μηνες. απο μαρτη τον εχω μαζι μου και ελπιζω να τον στειλω του χρονου μεσο εσπα. αν και κοριτσια νομιζω οτι του χρονου θα γινετε χαμος απο αιτησεις και δεν εχω και πολλες ελπιδες γιατι ο αντρας μου μονο βεβαια δουλευει αλλα ο μισθος του δεν ειναι των 800 ευρω ειναι λιγο πανω χιλια.
τι εννοεις οτι πηγαινε στο παιδικο του δημου ενω εσυ ησουν ανεργη; καταλαβα καλα; εμενα μου το ξεκοψαν γιατι οχι μονο πρεπει να δουλευω, αλλα να μην ξεπερναω και συγκεκριμενο εισοδημα.

τον πρωτο χρονο δουλευα και μου τον πηραν τον δευτερο χρονο επειδη ημουν ταμειο ανεργιας. εμας στην καλλιθεα που μεναμε δεν ηταν τοσο τοσο εισοδημα ηθελαν να ειμαστε δημοτες να εργαζεται η μαμα και εχω ειχα ενα υπερ, ο αντρας μου ταξιδευει συχνα με την δουλεια του του εδωσαν μια βεβαιωση και ημουν σαν μονογονειακη. το εισοδα το ηθελαν μονο και μονο για να δουν ποσο θα πληρωνουμε

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:θα βαλουν και τα νηπια στο εσπα ακουσα

Πού το άκουσες να χαρώωωωωωωωωωω;;;;;;;;;;;;;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
επειδη 2 χρονια τωρα εχει τυχει να εχω μπλεξει για τα καλα με τους παιδικους γενικοτερα εχω να σας πω τα εξης:

1. οποιος πιστευει πραγματικα πως στους παιδικους των δημων υπαρχει αξιοκρατια γελιεται. εκτοσ απο ολα αυτα που ακουμε για το αν εχεις μεσον ολα γινονται ( το πιστευω) εγω κανω αιτησεις εδω και 3 χρονια, εργαζομαστε και οι 2 γονεις και δε μου εχουν παρει κανενα απο τα 2 παιδια. και δεν ειμαστε ωνασηδες, μακαρι να ρωτουσαν μαζι με τα εκκαθαριστικα και ποσα δινουμε σε δανεια.θα με παιρναν πρωτη! περσι με ρωτησαν και που ψηφιζω κι εγω κι ο αντρας μου για να το γραψουν πανω στην αιτηση... και οταν τους ειπαμε οχι εδω τοτε μου ειπαν, ε καντε εσεις την αιτηση αλλα δε θα ειστε στην πρωτη διαλογη. και τελικα εγινε μια τρυπα στο νερο, γιατι στο δημο μας ολες οι θεσεις σε βρεφονηπιακους δοθηκαν στο εσπα...

δευτερον, τα νηπια επειδη ειναι υποχρεωτικη εκπαιδευση και πανε υποχρεωτικα ολα τα παιδακια, δεν υπαρχει λογος να μπουν στο εσπα. το εσπα βοηθαει παιδακια να πανε παιδικο,που οι γονεις ειναι ανεργοι για να μπορεσει η μαμα να εργαστει, εργαζομενες μητερες στον ιδιωτικο τομεα για να μπορεσουν να συνεχισουν να εργαζονται, που εχουν χαμηλο εισοδημα κ δε μπορουν να πανε σε ιδιωτικο παιδικο σταθμο και λοιπα. επισης το ποιοι σταθμοι θα ειναι στο προγραμμα φετος εχει οριστει απο περσι. περσι εκαναν αιτηση οσοι σταθμοι ηθελαν να λαβουν μεροσ, για 2 χρονια οποτε νομιζω πως αυτο το θεμα εχει κλεισει. δε θα μπορεσουν να μπουν καινουριοι. ετσι τουλαχιστον ελεγαν στην εεταα απο περσι.

τριτον. μου εχουν πει σε συζητηση με διευθυντρια παιδικου που εχει τα κονε, πως επειδη τα κονδυλια δεν εχουν απορροφηθει,και δεν προβλεπεται να απορροφηθουν και φετος, ισως παρει κι ενα ετος παραταση δηλαδη θα τρεξει και 2014-15.
Δε ξερω αν ισχυει αλλα καλα θα ταν!!!!

εμεις φετος ευτυχως η μια κορη μου θα παει νηπιο, την αλλη δε τη βλεπω τοσο τυχερη, θα κανω τα χαρτια μου και στο δημοσιο και στο εσπα και το σταυρο μου. ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα φετοσ. αν κρινω απο περσι που στο νομο που ανηκω η αυξηση αιτησεων απο το προηγουμενο ετος ηταν 250% φετος ειναι μαλλον απιθανο!!!!

http://vickyandanna.wordpress.com/

????????


Επισκέπτης
cinderella έγραψε:
arco iris έγραψε:θα βαλουν και τα νηπια στο εσπα ακουσα

Πού το άκουσες να χαρώωωωωωωωωωω;;;;;;;;;;;;;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



μου το ειπαν απο τον παιδικο μας αλλα δεν ειναι σιγουρο γιατι πρεπει να τους δωσουν ολους αδεια για να λειτουργουν νηπιαγωγειο και δεν εχουν ολοι αλλα μαλλον θα γινει απο φετος

????????


Επισκέπτης
[quote="v & a"]
δευτερον, τα νηπια επειδη ειναι υποχρεωτικη εκπαιδευση και πανε υποχρεωτικα ολα τα παιδακια, δεν υπαρχει λογος να μπουν στο εσπα. το εσπα βοηθαει παιδακια να πανε παιδικο,που οι γονεις ειναι ανεργοι για να μπορεσει η μαμα να εργαστει, εργαζομενες μητερες στον ιδιωτικο τομεα για να μπορεσουν να συνεχισουν να εργαζονται, που εχουν χαμηλο εισοδημα κ δε μπορουν να πανε σε ιδιωτικο παιδικο σταθμο και λοιπα.

εμας ετσι μας ειπαν γιατι ειμαστε 35000 κατοικοι με 4 νηπιαγωγεια ολα κι ολα ειπαν θα δωσουν αδεια νηπιαγωγειου και στους παιδικους, ηδη εχουν καποιοι

επισης το ποιοι σταθμοι θα ειναι στο προγραμμα φετος εχει οριστει απο περσι. περσι εκαναν αιτηση οσοι σταθμοι ηθελαν να λαβουν μεροσ, για 2 χρονια οποτε νομιζω πως αυτο το θεμα εχει κλεισει. δε θα μπορεσουν να μπουν καινουριοι. ετσι τουλαχιστον ελεγαν στην εεταα απο περσι.

απλα μπορουν να αλλαξουν τον αριθμο των θεσεων τους ξερω

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ειναι μπερδεμα αυτο που λες...αν μιλας για δημοσια, ειναι περιεργο γιατι τα νηπιαγωγεια ανηκουν στη πρωτοβαθμια οπως και τα δημοτικα... οι παιδικοι στο υπουργειο υγειας. δε ξερω κατα ποσο μπορει να συμβαδισουν αυτα, ουτε υπο ποιο καθεστως. παντως δε θα ταν κακο αρκει να γινεται προγραμμα νηπιαγωγειου και οχι παιδικου σταθμου. Αν και οπως εχω δει το δικο μας παιδικο που εχει κανει τμηματα που ονομαζει προνηπιο, πολλες φορες τα μικροτερα (2,5 τριων ετων) βρισκονται μαζι με τα μεγαλα. δε ξερω για ποιους αυτο θα μπορουσε να ναι καλο η κακο...

αν μιλας για ιδιωτικα, οι ιδιωτικοι σχεδον ολοι εχουν ταξη νηπιο αλλα ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΕ ΤΟ ΕΣΠΑ ΠΟΤΕ την ηλικια για παιδια νηπιου. δε βλεπω γιατι να αρχισει τωρα ειδικα με το μπερδεμα που ισχυει με τους δημοσιους που εγραψα πιο πανω...

http://vickyandanna.wordpress.com/

????????


Επισκέπτης
δεν ξερω λεπτομερειες γι αυτο ειπα "ακουσα" οπως μου το ειπε η δασκαλα το ειπα........θα δουμε!

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εδω θα ειμαστε!!!Wink

http://vickyandanna.wordpress.com/

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα ο μεγαλος του χρονου-δυστηχως- θα παει προνηπιο γιατι το σεπτεμρβη του 2012 πανε προνηπιο οι γεννησεις του 2008 και λεω δυστηχως διοτι θα παει πενταμισαρι σχεδον δημοτικο μιας και γεννηθηκε 20 δεκεμβρη του '08 κερδιζει χρονια και δεν ηθελα αλλα τι να κανω...τελος παντων!εχω λοιπον σκοπο μεσω του προγραμματος της ΕΣΠΑ που παει και φετος να δηλωσω ξανα συμμετοχη για τους ιδιωτικους κυριως για να μου παρουν και τα δυο,και τον μικρο που θα ειναι 2 ακριβως και δε θα εχει βγαλει το μπεμπελινο και για τα ιδιωτικα αυτο δεν ειναι προβλημα,μιας και θα εχω και το αλλο μωρο και θα με βολεψει να λειπουν τα δυο μεγαλα για λιγο...και βασιζομαι και στην ανεργια μου,και στο χαμηλο εισοδημα του συζυγου αλλα και στο οτι θα ειμαι τριτεκνη γιατι φετος στους ιδιωτικους εδω που συμμετειχαν 3 πηραν μονο τριτεκνους και πολυτεκνους λογω υψηλων μοριων...τι να πω!!ευχομαι να τα παρουν γιατι με απασχολει και η μεταφορα,δε με χαλαει το σχολικο καθολου...χαχαχαχα!

39ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 02, 2012 1:27 pm

Katrin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βρε κοριτσια μηπως ξερει καμια σας ποτε κανουμε τα χαρτια για παιδικο σταθμο μεσω ΕΣΠΑ? Μπηκα στο site του εσπα στους παιδικους σταθμους αλλα ακομη δεν εχει ανακοινώσει κατι καινουργιο..

40ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 02, 2012 3:14 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://forum.eimaimama.gr/t10767-topic


εδω εχουν γραψει για το ιδιο θεμα,αν θελεις κοιταξε το.

41ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 02, 2012 8:32 pm

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι αιτησεις ξεκινανε τελη μαιου αρχες ιουνιου

καλημερα

42ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 02, 2012 10:46 pm

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγώ ήθελα να τα στείλω παιδικό μέσω ΕΣΠΑ. Ρώτησα μια γνωστή μου που δουλεύει σε παιδικό και μου είπε πως μάλλον δε θα ξαναγίνει το πρόγραμμα.
Έτσι ακούγεται. Ξέρει καμιά σας βρε κορίτσια, αν αληθεύει?

43ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Μάης 02, 2012 10:52 pm

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εχθες πηγα ρωτησα . οι αιτησεις ξεκινανε τελη μαιου αρχες ιουνιου

44ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 03, 2012 1:23 am

????????


Επισκέπτης
μιλησα με Αθηνα

15 Μαιου θα βγει η καινουρια προσκληση

45ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 03, 2012 3:32 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πηγα η ιδια εχθες αποτα γραφεια και μ ειπαν τελη μαιου αρχες ιουνιου
μπορει ν χρειαστουν και καινουργια δικαιολογητηκα διοτι δεν ξερουν εαν θα ειναι οπως περσι

46ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 03, 2012 1:50 pm

Katrin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια πήρα τηλέφωνο σήμερα το πρωι στον ΕΕΤΑΑ και μου είπαν το πρόγραμμα θα γίνει κανονικά για 2012-2013, οι αιτήσεις θα γίνονται αρχες Ιουνίου και καλό είναι να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε τα χαρτιά που χρειάζονται. Αυτα...
Thanks for help...

47ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 03, 2012 9:59 pm

????????


Επισκέπτης
κοριτσια θα γινει μπερδεμα με τα 2 ιδια θεματα ας κρατησουμε οποιο θελετε αλλα ενα

48ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 03, 2012 10:14 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Katrin έγραψε:Κορίτσια πήρα τηλέφωνο σήμερα το πρωι στον ΕΕΤΑΑ και μου είπαν το πρόγραμμα θα γίνει κανονικά για 2012-2013, οι αιτήσεις θα γίνονται αρχες Ιουνίου και καλό είναι να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε τα χαρτιά που χρειάζονται. Αυτα...
Thanks for help...
καλημερα γνωριζετε ποια ειναι τα χαρτια που πρεπει να προσκομηθουν?

49ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:09 am

????????


Επισκέπτης
MAMAVIVO

15 ΜΑΙΟΥ θα βγει η προσκληση που θα λεει τα χαρτια

50ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:11 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="arco iris"]MAMAVIVO

15 ΜΑΙΟΥ θα βγει η προσκληση που θα λεει τα χαρτια [/quot

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στελλακι. Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις