Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 29]

51ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:18 am

????????


Επισκέπτης
ριξε μια ματια στο περσινο δε νομιζω να αλλαξουν και πολλα
2.4 ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όλες οι ενδιαφερόμενες, μαζί με την «Αίτηση συμμετοχής – Δήλωσή» τους, θα υποβάλλουν, πρωτότυπα ή σε αντίγραφα επικυρωμένα, τα εξής δικαιολογητικά:
α) Αντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατηρίου. Εάν η ενδιαφερόμενη είναι αλλοδαπή από τρίτες χώρες απαιτείται και άδεια διαμονής σε ισχύ. Εάν η ενδιαφερόμενη είναι Ελληνίδα Ομογενής απαιτείται αντίγραφο ταυτότητας Ομογενούς.
β) Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ή αντίγραφο διαζευκτηρίου, στην περίπτωση που η ενδιαφερόμενη είναι διαζευγμένη και αυτό δεν αναφέρεται στο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ή/και αντίγραφο ατομικής φορολογικής δήλωσης για το οικονομικό έτος 2010, στην περίπτωση που η ενδιαφερόμενη τελεί σε διάσταση ή οποιοδήποτε αποδεικτικό έγγραφο της διάστασης, ή αντίγραφο δικαστικής απόφασης ή οποιοδήποτε αποδεικτικό έγγραφο της Επιτροπείας ανηλίκου τέκνου σε περίπτωση που η ενδιαφερόμενη είναι ανάδοχη μητέρα.
γ) Εκτύπωση εκκαθαριστικού σημειώματος ή αντίγραφο αυτού για το οικονομικό έτος 2009 (δηλαδή για εισοδήματα που αποκτήθηκαν από 1/1/2008 έως 31/12/2008).



2.4.1 Εάν η ενδιαφερόμενη είναι μισθωτή, απαιτείται
α) Βεβαίωση εργοδότη, από την οποία να προκύπτει η συνέχιση της απασχόλησης, καθώς και το είδος απασχόλησης (πλήρης ή μερική απασχόληση, αορίστου ή ορισμένου χρόνου) στη θέση εξαρτημένης εργασίας που η ενδιαφερόμενη κατέχει, μέχρι την καταληκτική ημερομηνία υποβολής των «Αιτήσεων συμμετοχής – Δηλώσεων», και
β) αντίγραφο μηχανογραφημένων ενσήμων του δευτέρου ή τουλάχιστον του πρώτου τριμήνου του 2009 ή σχετική βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα ή αντίγραφο της αναγγελίας πρόσληψής της.

2.4.2 Εάν η ενδιαφερόμενη είναι αυτοαπασχολούμενη εκτός πρωτογενή τομέα, απαιτείται
α) αντίγραφο της Δήλωσης Ενάρξεως Επιτηδεύματος στην Δ.Ο.Υ. ή βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα ότι έχουν καταβληθεί εισφορές, και
β) υπεύθυνη δήλωση περί μη διακοπής της άσκησης του επιτηδεύματος.

2.4.3 Εάν η ενδιαφερόμενη είναι αυτοαπασχολούμενηστον πρωτογενήτομέα,απαιτείταιβεβαίωση ασφαλίσεως από τον ΟΓΑ, ή βεβαίωση ότι έχουν καταβληθεί οι ασφαλιστικές εισφορές .

2.4.4 Εάν η ενδιαφερόμενη συμμετέχει σε Ενεργητικές Πολιτικές Απασχόλησης (ΕΠΑ)και συγκεκριμένα
α) σε πρόγραμμα STAGE του Ο.Α.Ε.Δ , απαιτείται



  • αντίγραφο του Ιδιωτικού Συμφωνητικού Συνεργασίας μεταξύ Ο.Α.Ε.Δ., Φορέα Υλοποίησης και ασκούμενης, και


  • Υπεύθυνη δήλωση για τη συνέχιση παρακολούθησης του προγράμματος, κατά την ημερομηνία υποβολής της «Αίτησης συμμετοχής – Δήλωσης».


β) σε πρόγραμμα Ν.Θ.Ε. του Ο.Α.Ε.Δ , απαιτείται




    • αντίγραφο της εγκριτικής απόφασης υπαγωγής και βεβαίωση εργοδότη για τη συνέχιση παρακολούθησης του προγράμματος, και


    • Υπεύθυνη δήλωση για τη συνέχιση παρακολούθησης του προγράμματος, κατά την ημερομηνία υποβολής της «Αίτησης συμμετοχής – Δήλωσης».



γ) σε πρόγραμμα Ν.Ε.Ε. του Ο.Α.Ε.Δ, απαιτείται



  • αντίγραφο της εγκριτικής απόφασης υπαγωγής, και





    • Υπεύθυνη δήλωση για τη συνέχιση παρακολούθησης του προγράμματος, κατά την ημερομηνία υποβολής της «Αίτησης συμμετοχής – Δήλωσης».




δ) σε πρόγραμμα συνεχιζόμενης επαγγελματικής κατάρτισης, απαιτείται
βεβαίωση από πιστοποιημένο Κέντρο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΚΕΚ) για τη συνέχιση παρακολούθησης του προγράμματος, κατά την ημερομηνία υποβολής της «Αίτησης συμμετοχής – Δήλωσης».

2.4.5 Εάν η ενδιαφερόμενη είναι άνεργη, απαιτείται:
α) αντίγραφο Δελτίου Ανεργίας σε ισχύ
β) αντίγραφο Βεβαίωσης εξατομικευμένης προσέγγισης από τις Υπηρεσίες του ΟΑΕΔ, και
γ)αντίγραφο της εγκριτικής απόφασης επιδότησης του Ο.Α.Ε.Δ., εάν η ενδιαφερόμενη λαμβάνει ή έχει λάβει τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. οποιαδήποτε χρονική περίοδο κατά τους τελευταίους 24 μήνες προ της δημοσίευσης της παρούσας, ήτοι από 21/06/2008 έως 20/06/2010.





      1. Εάν η ενδιαφερόμενη μητέρα ανήκει στην ομάδα των ΑμεΑ ή/και ένα από τα τέκνα της ή/και ο σύζυγος,




α)με ποσοστό αναπηρίας 35% και άνω για τη μητέρα ή/και για ένα από τα τέκνα της, και
β)με ποσοστό αναπηρίας 67% και άνω για το σύζυγό της,
απαιτείται Βεβαίωση Υγειονομικής Επιτροπής.

2.4.7 Εάν ο σύζυγος είναι μακροχρόνια άνεργος, απαιτείται βεβαίωση από τον Ο.Α.Ε.Δ. ότι είναι άνεργος κατά την ημερομηνία υποβολής της αίτησης.








52ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:47 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:MAMAVIVO

15 ΜΑΙΟΥ θα βγει η προσκληση που θα λεει τα χαρτια

Στελλα θα σε βαλω στο speed dial στο κινητο μου Laughing Laughing πιο πολυ ενημερωση δεν γινεται!

53ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:50 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α) Βεβαίωση εργοδότη, από την οποία να προκύπτει η συνέχιση της απασχόλησης, καθώς και το είδος απασχόλησης (πλήρης ή μερική απασχόληση, αορίστου ή ορισμένου χρόνου) στη θέση εξαρτημένης εργασίας που η ενδιαφερόμενη κατέχει, μέχρι την καταληκτική ημερομηνία υποβολής των «Αιτήσεων συμμετοχής – Δηλώσεων», και



σου δινουν ετοιμη βεβαιωση απλα να εκτυπωσεις και να γραψεις?
κατι τετοιο ειναι?

54ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:53 am

????????


Επισκέπτης
Περυσι θυμαμαι περιμεναμε σαν τα κορακια την προσκληση και την βγαλανε 1 τη νυχτα ενω ειχαν πει 11 και επεσε ο σερβερ και μεχρι να ενημερωθουμε.........γεννησαμε και οσες δεν ημασταν εγκυες......χαχαχα μακαρι να μπορω να ενημερωνω μανουλες!

για εργαζομενες δεν ξερω ματια μου εγω ειμαι ανεργη........

55ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:54 am

????????


Επισκέπτης
να προσεξετε το εκκαθαριστικο περυσι κοψανε πολυ κοσμο η θα το εκτυπωσετε απ ευθειας απο το ΤΑΧΙS για να ειναι εγκυρο η αν ειναι φωτοτυπια θα πατε στα ΚΕΠ για επικυρωση........αλλιως θελει απ ευθειας απο την εφορια μη βαλετε φωτοτυπια σκετη

εδω θα ειμαστε θα τα κανουμε ολα σωστα!!!!!---εμενα περυσι με κοψανε αλλα φετος δεν εχει τετοια!!!!!!

56ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:57 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:να προσεξετε το εκκαθαριστικο περυσι κοψανε πολυ κοσμο η θα το εκτυπωσετε απ ευθειας απο το ΤΑΧΙS για να ειναι εγκυρο η αν ειναι φωτοτυπια θα πατε στα ΚΕΠ για επικυρωση........αλλιως θελει απ ευθειας απο την εφορια μη βαλετε φωτοτυπια σκετη

εδω θα ειμαστε θα τα κανουμε ολα σωστα!!!!!---εμενα περυσι με κοψανε αλλα φετος δεν εχει τετοια!!!!!!
επικυρωνει το ΚΕΠ φορολογικη δηλωση?αληθεια?

ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ 2012?Ή ΤΟΥ 2011?ΛΟΓΙΚΑ 2010 γιατι το 2011 δεν εχουμε κανει .σωστα?

αυτο ισχυει και για τα ενσημα?

57ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:13 am

????????


Επισκέπτης
περυσι επικυρωνανε στην αρχη και μετα ειπανε οτι απαγορευεται φετος δεν ξερω καλυτερα μπες στο taxis και βγαλε μια εκτυπωση ειναι το πιο νομιμο.............για ενσημα ιδεα δεν εχω

58ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:25 am

????????


Επισκέπτης
κοριτσια sos

πηρα στα ΚΕΠ και ειπαν ΔΕΝ ΕΠΙΚΥΡΩΝΟΥΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ οποτε προσοχη βγαζετε απο το taxis η πατε εφορια για νομιμο εκκαθαριστικο με σφραγιδα και βουλα!!!!!!!!!!

οι φωτοτυπιες θα ακυρωθουν και θελουν του 11 λεει, αλλα αυτο θα το δουμε σιγουρα στην προσκληση!!!

59ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:26 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:κοριτσια sos

πηρα στα ΚΕΠ και ειπαν ΔΕΝ ΕΠΙΚΥΡΩΝΟΥΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ οποτε προσοχη βγαζετε απο το taxis η πατε εφορια για νομιμο εκκαθαριστικο με σφραγιδα και βουλα!!!!!!!!!!

οι φωτοτυπιες θα ακυρωθουν και θελουν του 11 λεει, αλλα αυτο θα το δουμε σιγουρα στην προσκληση!!!
αφου δεν εχουμε κανει φορολογικη του 2011 ακομα ,πως θελουν εκκαθαριστικο.θα μας τρελανουν?

ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟς ...ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟς 2011 εννουν και ειναι η χρηση του 2010 .
εγω τα εκτυπωσα τωρα απο το ταχις
και το εκκαθαριστικο μαζι

ευχαριστωωωωωωωω

60ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:40 am

????????


Επισκέπτης
εγω δε βρηκα που εκτυπωνω απο το ταξις

61ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:42 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορει να ζητησουν και κανουργια δικαιολογητικα να ξερετε ετσι μ ειπαν αλλο περσι αλλο φετος να ξερετε

62ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:46 am

????????


Επισκέπτης
ειπαμε οτι περιμενουμε τη νεα προσκληση ετσι κι αλλιως

63ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:49 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:εγω δε βρηκα που εκτυπωνω απο το ταξις
εμενα μου το εκανε η λογιστρια .
κλειδαριθμο εχεις?
και μου εβγαλε και το εκκαθαριστικο που λεει πανω "ΕΓΚΥΡΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ gsis.gr βαση της αποφασης 2837/0030/11.112003(φεκ 1685/Β)
ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ

και η δηλωση γραφει πανω ημερομηνια υποβολης και αριθμο καταχωρησης.
αυτα

τωρα μου μενει βεβαιωση εργοδοτη και ενσημα .

και οτι αλλο πουν .
προχθες παρελαβα και το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης.
τι αλλο να ζητησουν?

64ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:52 am

????????


Επισκέπτης
α ναι ρε εχει ο λογιστης τον κλειδαριθμο γι αυτο δε μπαινω

οκ

καταλαβα

θα δουμε τι αλλο θα τους καρφωθει φετος

65ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 3:01 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:α ναι ρε εχει ο λογιστης τον κλειδαριθμο γι αυτο δε μπαινω

οκ

καταλαβα

θα δουμε τι αλλο θα τους καρφωθει φετος
μαλλον θα ζητησουν και λογαριασμο σουπερ μαρκετ και ποσα κιλα ειμαστε αχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

66ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 3:04 am

????????


Επισκέπτης
xaxa αμα παει με τα κιλα θα μπω πρωτη!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

67ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 1:45 pm

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΔΑΦΕΡΩΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΟΧΤΑΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ 4 ΩΡΑ ...ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Η ΑΝΕΡΓΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ??? ΤΟ ΣΙΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ???ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ???

68ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 2:25 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγχωθηκα...
πιστοπ.οικογενειακης καταστασης απο τον Δημο δεν το παιρνουμε κοριτσια>?
Και αλλη μια ερωτηΞη, οι ανεργες δεν πρεπει να εχουμε την καρτα ανεργιας απο τον ΟΑΕΔ? Μου την ζητησαν στον δημοτικο παιδικο σταθμο για να κανω αιτηση (οταν γινουν αυτες οι ρημαδοαιτησεις). Χρειαζεται κ στο ΕΣΠΑ? (Να δειτε που δεν θα προλαβω να την βγαλω...το βλεπω εγω Rolling Eyes )

69ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 10:19 pm

????????


Επισκέπτης
elpida87 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΔΑΦΕΡΩΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΟΧΤΑΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ 4 ΩΡΑ ...ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Η ΑΝΕΡΓΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ??? ΤΟ ΣΙΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ???ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ???



το site ειναι ΕΕΤΑΑ.gr ναι ειναι και για ανεργες αλλα για 4ωρο δεν ξερω!

70ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 10:20 pm

????????


Επισκέπτης
litsakos έγραψε:Αγχωθηκα...
πιστοπ.οικογενειακης καταστασης απο τον Δημο δεν το παιρνουμε κοριτσια>?
Και αλλη μια ερωτηΞη, οι ανεργες δεν πρεπει να εχουμε την καρτα ανεργιας απο τον ΟΑΕΔ? Μου την ζητησαν στον δημοτικο παιδικο σταθμο για να κανω αιτηση (οταν γινουν αυτες οι ρημαδοαιτησεις). Χρειαζεται κ στο ΕΣΠΑ? (Να δειτε που δεν θα προλαβω να την βγαλω...το βλεπω εγω Rolling Eyes )



ηρεμησε ναι στο δημο το πιστοποιητικο η στο κεπ..........

καρτα ανεργιας κι εγω δεν εχω ακομα απο βδομαδα θα παω σε 10 λεπτα την παιρνεις μην ανησυχεις

θελει και ενα ακομα χαρτι απο ΟΑΕΔ για το ΕΣΠΑ περιμενε να σου το πω-- λενε οτι βγαινει εκεινη την ωρα

Βεβαίωση εξατομικευμένης προσέγγισης
και αν εχεις παρει επιδομα ΟΑΕΔ θελει κι αλλο ενα αλλα δεν το ξερω

71ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 10:25 pm

????????


Επισκέπτης
δικαιολογητικα για καρτα ανεργιας

1. Ταυτοτητα

2. Εκκαθαριστικο 11

3. ΑΜΚΑ

4. Λογαριασμος

5. απολυση

6. ενσημα

72ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Παρ Μάης 04, 2012 10:40 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
litsakos έγραψε:Αγχωθηκα...
πιστοπ.οικογενειακης καταστασης απο τον Δημο δεν το παιρνουμε κοριτσια>?
Και αλλη μια ερωτηΞη, οι ανεργες δεν πρεπει να εχουμε την καρτα ανεργιας απο τον ΟΑΕΔ? Μου την ζητησαν στον δημοτικο παιδικο σταθμο για να κανω αιτηση (οταν γινουν αυτες οι ρημαδοαιτησεις). Χρειαζεται κ στο ΕΣΠΑ? (Να δειτε που δεν θα προλαβω να την βγαλω...το βλεπω εγω Rolling Eyes )



ηρεμησε ναι στο δημο το πιστοποιητικο η στο κεπ..........

καρτα ανεργιας κι εγω δεν εχω ακομα απο βδομαδα θα παω σε 10 λεπτα την παιρνεις μην ανησυχεις

θελει και ενα ακομα χαρτι απο ΟΑΕΔ για το ΕΣΠΑ περιμενε να σου το πω-- λενε οτι βγαινει εκεινη την ωρα

Βεβαίωση εξατομικευμένης προσέγγισης
και αν εχεις παρει επιδομα ΟΑΕΔ θελει κι αλλο ενα αλλα δεν το ξερω

Ευχαριστω Στελλα!
Ειχα καρτα,οποτε με εχουν καταχωρησει.Μου ζητησαν και λογαριασμο που να δειχνει που μενεω,εκκαθαριστικο και ταυτοτητα για να βγαλω καινουρια.

73ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 1:24 am

????????


Επισκέπτης
τιποτα litsakos

οποια βγαλει πρωτη αυτο το

Βεβαίωση εξατομικευμένης προσέγγισης

να ενημερωσει κοριτσια αλλοι λενε οτι το δινουν αμεσως και αλλοι λενε οτι δεν το δινουν με τπτ εχει πεσει τρελλη ραδιο αρβυλα οποια το παρει να μας πει να ξερουμε

74ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 5:24 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα βάλω υπενθύμιση για της 15 του μήνα,μην ξεχαστώ!!! Smile

75ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 6:52 am

????????


Επισκέπτης
Ioυνιο αρχιζουν οι δηλωσεις συμμετοχης η προσκληση βγαινει νωριτερα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις