Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 29]

76ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 9:06 am

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΛΛΩΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ :-)

77ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 9:10 am

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
α) αντίγραφο Δελτίου Ανεργίας σε ισχύ


β) αντίγραφο Βεβαίωσης εξατομικευμένης προσέγγισης από τις Υπηρεσίες του ΟΑΕΔ, και


γ)αντίγραφο της εγκριτικής απόφασης επιδότησης του Ο.Α.Ε.Δ., εάν η ενδιαφερόμενη λαμβάνει ή έχει λάβει τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. οποιαδήποτε χρονική περίοδο κατά τους τελευταίους 24 μήνες προ της δημοσίευσης της παρούσας, ήτοι από 21/06/2008 έως 20/06/2010.

ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΑΕΔ ΣΩΣΤΑ???

78ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 9:18 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι,αυτό το ξέρω...αλλά ας είμαι σίγουρη οτι δεν θα ξεχαστώ!!! Wink

79ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 9:24 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελπίδα,ναι απο τον ΟΑΕΔ όλα!!!
Και εγώ άν τα καταφέρω θα πάω απο βδομάδα!!!

80ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 12:24 pm

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επειδη πολλα ακουω με τους σταθμους....να ξερετε οτι προηγουνται οι εργαζομενοι γονεις ειτε ειναι πολυτεκνοι ειτε τριτεκνοι και οχι ανεργοι....ποιος σας τοειπε αυτο? παντα στα κριτηρια των μοριων πιο πολλα εχουν οι εργαζομενοι.....αυτοι εχουν αναγκη πιο πολυ γιατι σου λενε ο ανεργος καθεται σπιτι και κρατα το παιδι του ενω ο εργαζομενος τι θα κανει? ετσι λενε στους παιδικους της αθηνας που ρωτησα και δεν πηγα σε εναν μονο.......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

81ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 12:28 pm

????????


Επισκέπτης
ναι αλλα λενε και το αλλο, και οι ανεργοι πρεπει να ψαξουν για δουλεια, δεν καθονται σπιτι

δεν το λεω για μενα, εγω ειμαι ΑΜΕΑ, απλα λεω τι ακουμε απο την καθε πλευρα

η μοριοδοτηση δειχνει καθαρα ποιοι εχουν προτεραιοτητα

ελπιζω να μη ζητησουν παραπανω χαρτια.........εχω ηδη αρχισει να τα μαζευω

82ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 12:38 pm

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι να πω παντως περσι στη μοριοδοτηση ειδα προτεραιοτητα
α.στους εργαζομενους
β.αμεα
γ.πολυτεκνοι
γ.τριτεκνοι
δ.μονογονεικη οικογενεια
ε.ανεργοι
κανω λαθος? ας μας πει καποια κοπελα που εστειλε το παιδι της....

83ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 1:07 pm

????????


Επισκέπτης
εσυ σωστα τα λες, απλα φετος οι ανεργοι ειναι κατα χιλιαδες πιο πολλοι και λεω πως σκεφτονται κι αυτοι, δεν αντιλεγω σ αυτο που λες

84ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 9:59 pm

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξερω ρε κοριτσια να δουλευεις και να σου παρει τη θεση ενας ανεργος.....περιεργο το βλεπω... Sad Sad

85ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 10:26 pm

????????


Επισκέπτης
καταλαβαινω πως το λες κι εγω αυτο πιστευω αλλα να που κι εκεινοι λενε πως θα πανε να ψαξουν για δουλεια αμα εχουν τα παιδια σπιτι και διαφορα τετοια........νομιζω μαλιστα οτι οι μακροχρονια ανεργοι εχουν επιπλεον μορια θα δουμε

86ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 11:57 pm

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό πρόγραμμα είναι επιδοτούμενο από ΕΟΚ και θεωρώ ότι οι άνεργοι θα έπρεπε να έχουμε προτεραιότητα. Οποία κοπέλα δουλεύει μπορεί να στείλει το παιδί της αν όχι σε ιδιωτικο σίγουρα σε δημοτικό. Ο γιος μου πήγαινε σταθμό από 11 μηνων δούλευα και τον στέλναμε στου δήμου. Την δεύτερη χρόνια τον πήραν γιατί ήμουν επιδοτούμενη του ΟΑΕΔ. Εδώ και δύο χρόνια είμαι ανεργη φέτος πήγε σε ιδιωτικό αλλά δεν έβγαινε και τον σταματήσαμε και το ζητάει συνέχεια. Του χρόνου πρέπεινα πάει προνηπιο δεν είναι άδικο για αυτό το παιδί να μην μπορεί μόνο και μόνο επειδή δεν δουλεύω; Και από την άλλη πως θα ψάξω δουλειά αν δεν έχω τακτοποιήσει τα παιδιά;

87ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Σαβ Μάης 05, 2012 11:59 pm

????????


Επισκέπτης
αυτο ακριβως

παντως οτι και να λεμε εχει συγκεκριμενα μορια η καθε κατηγορια που ειναι αποφασισμενα

88ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 12:05 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φραουλα έγραψε:δεν ξερω ρε κοριτσια να δουλευεις και να σου παρει τη θεση ενας ανεργος.....περιεργο το βλεπω... Sad Sad

εχεις δικιο και εσυ απο τη μερια σου,αλλα και εμεις περιμενουμε να στειλουμε τα παιδια μας μπας και βρουμε καμια δουλεια,παντως πιστευω οτι θα εχουν βαλει καποιο πλαφον ποσα ατομα να παρουν απο καθε κατηγορια! Very Happy Very Happy Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

89ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 12:23 am

????????


Επισκέπτης
μονο με τα μορια παιδια κανενα αλλο πλαφον δεν υπαρχει

90ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 1:34 am

????????


Επισκέπτης
παιδια εχουμε ανοιξει δυο θεματα για το εσπα και οταν θα πρεπει να ενημερωθουμε θα γινει μπερδεμα ας κλεισει το ενα πλιιιιζ

91ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 3:51 am

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
totula έγραψε:Αυτό πρόγραμμα είναι επιδοτούμενο από ΕΟΚ και θεωρώ ότι οι άνεργοι θα έπρεπε να έχουμε προτεραιότητα. Οποία κοπέλα δουλεύει μπορεί να στείλει το παιδί της αν όχι σε ιδιωτικο σίγουρα σε δημοτικό. Ο γιος μου πήγαινε σταθμό από 11 μηνων δούλευα και τον στέλναμε στου δήμου. Την δεύτερη χρόνια τον πήραν γιατί ήμουν επιδοτούμενη του ΟΑΕΔ. Εδώ και δύο χρόνια είμαι ανεργη φέτος πήγε σε ιδιωτικό αλλά δεν έβγαινε και τον σταματήσαμε και το ζητάει συνέχεια. Του χρόνου πρέπεινα πάει προνηπιο δεν είναι άδικο για αυτό το παιδί να μην μπορεί μόνο και μόνο επειδή δεν δουλεύω; Και από την άλλη πως θα ψάξω δουλειά αν δεν έχω τακτοποιήσει τα παιδιά;
αυτο που λες δεν ισχυει γιατι και στου δημου υπαρχουν κριτηρια και μορια....επισης ξερω πολλους ανεργους που ψαχνουν για δουλεια απο τις εφημεριδες πλεον κανενας δεν βγαινει στη γυρα να ψαχνει αφου δεν υπαρχουν αγγελιες και δουλειες..θα δειξει...καλο κουραγιο

92ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 4:05 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν είναι έτσι κορίτσια...
εδώ απ'ότι ξέρω στους Δημόσιους παιδικούς σταθμούς μπαίνεις με μέσον...δυστυχώς!!!!

η κουμπάρα μου που δούλευε δεν της πήραν την μικρή και πήραν σε μια φίλη μου που ήταν άνεργη και τα 2 της παιδιά στη μέση της χρονιάς μετά τα Χριστούγεννα επειδή είχε μέσον...

93ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 9:14 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μπερδεύετε λίγο τα θέματα...οι δημοτικοί παιδικοί σταθμοί είναι για εργαζόμενες μητέρες (άσχετα που οι πλειοψηφία είναι στο σπίτι και κάθονται και ΔΕΝ μιλάω για άνεργες αλλά για αργόσχολες)!!!
Εδώ μιλάμε για ΕΣΠΑ που είναι μόνο για μισθωτές του ιδιωτικού τομέα και άνεργες και η μοριοδότηση είναι άλλη!!!
Μην τα μπερδεύουμε!!!

94ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 10:57 am

????????


Επισκέπτης
Αργυρώ030509 έγραψε:Κορίτσια μπερδεύετε λίγο τα θέματα...οι δημοτικοί παιδικοί σταθμοί είναι για εργαζόμενες μητέρες (άσχετα που οι πλειοψηφία είναι στο σπίτι και κάθονται και ΔΕΝ μιλάω για άνεργες αλλά για αργόσχολες)!!!
Εδώ μιλάμε για ΕΣΠΑ που είναι μόνο για μισθωτές του ιδιωτικού τομέα και άνεργες και η μοριοδότηση είναι άλλη!!!
Μην τα μπερδεύουμε!!!

σωστα!!!!!!!!!!!!!!

95ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 11:13 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φραουλα έγραψε:
totula έγραψε:Αυτό πρόγραμμα είναι επιδοτούμενο από ΕΟΚ και θεωρώ ότι οι άνεργοι θα έπρεπε να έχουμε προτεραιότητα. Οποία κοπέλα δουλεύει μπορεί να στείλει το παιδί της αν όχι σε ιδιωτικο σίγουρα σε δημοτικό. Ο γιος μου πήγαινε σταθμό από 11 μηνων δούλευα και τον στέλναμε στου δήμου. Την δεύτερη χρόνια τον πήραν γιατί ήμουν επιδοτούμενη του ΟΑΕΔ. Εδώ και δύο χρόνια είμαι ανεργη φέτος πήγε σε ιδιωτικό αλλά δεν έβγαινε και τον σταματήσαμε και το ζητάει συνέχεια. Του χρόνου πρέπεινα πάει προνηπιο δεν είναι άδικο για αυτό το παιδί να μην μπορεί μόνο και μόνο επειδή δεν δουλεύω; Και από την άλλη πως θα ψάξω δουλειά αν δεν έχω τακτοποιήσει τα παιδιά;
αυτο που λες δεν ισχυει γιατι και στου δημου υπαρχουν κριτηρια και μορια....επισης ξερω πολλους ανεργους που ψαχνουν για δουλεια απο τις εφημεριδες πλεον κανενας δεν βγαινει στη γυρα να ψαχνει αφου δεν υπαρχουν αγγελιες και δουλειες..θα δειξει...καλο κουραγιο

και βεβαια υπαρχουν μορια στου δημου και κριτηρια αλλα στου δημου βασικα πρεπει να δουλευεις εκτος αν εχεις δοντι οπως λεει και η αλλη κοπελα. 2 χρονια εστελνα τον μεγαλο μου στου δημου και ξερω.
τι σχεση εχει πως ψαχνει κανεις για δουλεια? εγω αν δεν παρουν τουλαχιστον τον μεγαλο μου στο σταθμο δεν μπορω ουτε στην γυρα να βγω να ψαξω ουτε μεσω αγγελιας

96ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 11:45 am

????????


Επισκέπτης
παιδια στην ελλαδα ζουμε, παντου και παντα υπαρχει δοντι

πηρα στο νηπιαγωγειο μας να ρωτησω αν μπορω να παιρνω το παιδι στις 2.30 λογω υγειας μου και μου ειπαν οτι ολες οι μαμαδες αυτο ζητανε!!!!!!!!!

αρα δεν δουλευουνε ρε παιδια.....ποια εργαζομενη ειναι σπιτι στις 2.30????

στο δημοτικο παιδικο περισυ ενα σωρο μαμαδες τις εβλεπε η γειτονισσα μου στο σουπερ, στο φουρνο, 11 η ωρα, 12........

οποιος προλαβει τον Κυριο ειδε

97ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 11:09 pm

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Στο νηπιαγωγείο,το ωράριο λέει ή 12:20 ή 15:45.
Δεν υπάρχει δυνατότητα αποχώρησης άλλης ώρας.Μόνο για κανένα έκτακτο άν στο αφήσουν.

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οχι δεν ισχυει αυτο που λες,διοτι το ΕΣΠΑ βοηθα ανεργους και ΑΜΕΑ κυριως με το συγκεκριμενο προγραμμα.
οι εργαζομενες μητερες απευθυνονται στους σταθμους που ανηκουν στο δημο οπου πληρουν προϋποθεσεις και γι'αυτο αλλωστε βαση φορολογικης δηλωσης πληρωνουν ενα μερος για τη σιτιση σε αντιθεση με σταθμους που χρηματοδοτουνται απο την ΕΣΠΑ που δε πληρωνουμε τιποτα.Γιατι εσυ και η καθε εργαζομενη μητερα δουλευετε ενω οι ανεργες που δεν εχουν που να τα αφησουν για να ψαξουν για δουλεια απεθυνονται σε αυτους τους παιδικους και εξυπακουεται πως εχουν προτεραιοτητα.
εγω εχω το γιο μου σε παιδικο σταθμο μεσω της ΕΣΠΑ και ειμαι ενημερη επι του συγκεκριμενου θεματος

99ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 11:30 pm

????????


Επισκέπτης
Αργυρώ030509 έγραψε:Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Στο νηπιαγωγείο,το ωράριο λέει ή 12:20 ή 15:45.
Δεν υπάρχει δυνατότητα αποχώρησης άλλης ώρας.Μόνο για κανένα έκτακτο άν στο αφήσουν.



ξερω καλα οτι γινεται σε περιπτωσεις ειδικων κοινωνικων ομαδων και γινοταν και περυσι στο νηπιαγωγειο μας σε 2 παιδακια μετα απο εντολη του υπευθυνου

και θεωρω τραγικο να μην υπαρχει ενα μεσο ωραριο απ τις 12.30 ως τις 4παρα ειναι πολλες ωρες χωρις εναλλακτικη

100ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Μάης 06, 2012 11:50 pm

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το σκεπτικό είναι οτι όποιος δεν δουλεύει θα το πάρει νωρίς,ενώ όσοι δουλεύουν,σου λέει θα το πάρουν το μεσημέρι!!!
Γιατί δεν πιάνεις την διευθύντρια του σχολείου και να της εξηγήσεις την κατάσταση,άν βρείς κόλλημα πήγαινε στην επιτροπή παιδείας που ανήκει το σχολείο ή στο δήμο και κάνε παράπονα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις