Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 594 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 29]

651ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 24, 2012 6:06 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ ρώτησα στον παιδικό μας και μου είπαν ότι εξαρτάται από τον παιδικό η μετακίνηση. Ο δικός μας ο παιδικός θα το παρέχει το σχολικό δωρεάν και φέτος. Στη λιστα θα αναφέρονται οι παροχές του κάθε παιδικού. Πάντως η κουμπάρα μου στη Λαμία και περυσι το πλήρωνε το σχολικό.

652ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 24, 2012 9:31 am

????????


Επισκέπτης
χαιρετω απο την ενδοξη Ασπροβαλτα......

προσωπικη μου γνωμη εχει πεσει πολλη δουλεια σ αυτο το θεμα για να το ξαναπιασουμε απ την αρχη......τοσες μερες γραφαμε και επικολλουσαμε........οποια θελει να διαβασει εχει μεχρι 13 ιουλιου που θα ξεκινησουν οι αιτησεις απλετο χρονο.......εγω θα προτεινα για τον οαεδ να ανοιγε αλλο θεμα που δε ριξαμε τοση δουλεια

γνωμη λεω ετσι αν δυσκολευεστε να τα ξαναγραψουμε.........

653ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 24, 2012 10:33 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:χαιρετω απο την ενδοξη Ασπροβαλτα......

προσωπικη μου γνωμη εχει πεσει πολλη δουλεια σ αυτο το θεμα για να το ξαναπιασουμε απ την αρχη......τοσες μερες γραφαμε και επικολλουσαμε........οποια θελει να διαβασει εχει μεχρι 13 ιουλιου που θα ξεκινησουν οι αιτησεις απλετο χρονο.......εγω θα προτεινα για τον οαεδ να ανοιγε αλλο θεμα που δε ριξαμε τοση δουλεια

γνωμη λεω ετσι αν δυσκολευεστε να τα ξαναγραψουμε.........

συμφωνω.μια αναδρομη στις παλιες σελιδες θα βοηθησει.

654ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 24, 2012 11:49 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς κοριτσάκια όπως θέλετε. Εγώ έτσι κι αλλιώς την ξέρω τη διαδικασία. απλά για να βρει μια νέα μαμά που θέλουμε να βοηθήσουμε κάτι που την ενδιαφέρει θα πρέπει να περάσει τουλάχιστον 10-20 σελίδες χωρίς σημασία. Ότι θέλετε όμως. Ελπίζω όποια θέλει βοήθεια να την βρει σας φιλώ

655ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 24, 2012 12:47 pm

magdaar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
φραουλα έγραψε:βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι αλλο...η προσκληση λεει εκκαθαριστικο του 2011 για τα εισοδηματα του 2010...
εγω ειχα το 6μηνο του οαεδ και ο αντρας μου δουλευε....τελος του 2010 παραιτηθηκα γιατι δεν ειχα ποιος να μου κρατησει το μωρο...
απο τοτε ημουν ανεργη μεχρι πριν 2 μηνες που επιασα δουλεια....ενω πριν μερικες μερες απολυθηκε ο συζυγος...για να εχουμε μορια τι θα βαλουμε?θελει και την αποφαση του 6μηνου? πιανετε και η ανεργια του συζυγου?

γεια σου δεν ξερω αν σου απαντησε καποιος αλλα αφου εχεις 2 μηνες εργασια πιανεσε σαν εργαζομενη και οχι σαν ανεργη που ησουν πριν 2 μηνες οποτε χρειαζεσε την βεβαιωση εργοδοτη την αναγγελια προσληψης η' την συμβαση με τον εργοδοτη φυσικα αντιγραφα οσο για τον συζυγο το προγραμμα λεει οτι εαν ειναι μακροχρονια ανεργος απαιτειται βεβαιωση οαεδ οτι ειναι ανεργος κατα την περιοδο της υποβολης της αιτησης

656ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Κυρ Ιουν 24, 2012 8:46 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:
Lida R έγραψε:ΕΧΩ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2..ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ 2,5 +

δε γινεται να ειναι σε 20 μερες 2 και το σεπτεμβρη 2.5+.........αφου σε 20 μερες θα ειναι 2 το σεπτεμβρη θα ειναι 2 και 2 μηνων περιπου........μα πως το μετρησες??? δυομιση χρονων ειναι 2 και 6 μηνων.........

ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 15.00

ΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΠΙΛΕΓΩ????


Α. Βρεφικοί - Βρεφονηπιακοί – Παιδικοί Σταθμοί:
Α1.1 Βρέφη από 2 μηνών έως 2,5 ετών: 3.700€ με σίτιση / 3.400€ χωρίς σίτιση
Α1.2. Βρέφη από 8 μηνών έως 2,5 ετών: 3.700€ με σίτιση / 3.400€ χωρίς σίτιση
Α2. Προ-νήπια από 2,5 ετών έως την ηλικία εγγραφής τους στην υποχρεωτική εκπαίδευση: 2.900€ με σίτιση / 2.600€ χωρίς σίτιση

με καποια επιφυλαξη νομιζω την Α κατηγορια διαλεγεις αλλα παω να το δω---λοιπον λογικα εισαι στο Α γιατι το παιδι σου θα ειναι κατω απο δυομιση χρονων και η αλλη κατηγορια ειναι για παιδια με ειδικες αναγκες---αλλα για σιγουρια κανε ενα τηλεφωνο 2310544714



ή


Β. Βρεφονηπιακοί Σταθμοί Ολοκληρωμένης Φροντίδας:
Β1. Βρέφη από 8 μηνών έως 2,5 ετών: 3.700€ με σίτιση / 3.400€ χωρίς σίτιση
Β2. Προ-νήπια από 2,5 ετών έως την ηλικία εγγραφής τους στην υποχρεωτική εκπαίδευση: 2.900€ με σίτιση / 2.600€ χωρίς σίτιση


ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ?????????

τα ποσα ειναι για τους φορεις οχι για εμας


ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ....

giouli73 έγραψε:
Lida R έγραψε:ΕΧΩ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2..ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ 2,5 +

ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 15.00

ΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΠΙΛΕΓΩ????


Α. Βρεφικοί - Βρεφονηπιακοί – Παιδικοί Σταθμοί:
Α1.1 Βρέφη από 2 μηνών έως 2,5 ετών: 3.700€ με σίτιση / 3.400€ χωρίς σίτιση
Α1.2. Βρέφη από 8 μηνών έως 2,5 ετών: 3.700€ με σίτιση / 3.400€ χωρίς σίτιση
Α2. Προ-νήπια από 2,5 ετών έως την ηλικία εγγραφής τους στην υποχρεωτική εκπαίδευση: 2.900€ με σίτιση / 2.600€ χωρίς σίτιση



ή


Β. Βρεφονηπιακοί Σταθμοί Ολοκληρωμένης Φροντίδας:
Β1. Βρέφη από 8 μηνών έως 2,5 ετών: 3.700€ με σίτιση / 3.400€ χωρίς σίτιση
Β2. Προ-νήπια από 2,5 ετών έως την ηλικία εγγραφής τους στην υποχρεωτική εκπαίδευση: 2.900€ με σίτιση / 2.600€ χωρίς σίτιση


ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ?????????


ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ....

Τον σεπτέμβρη από ότι θυμάμαι λέει να είναι κλεισμένα τα 2,5. Εσένα δεν θα έχει κλείσει τα 2,5. Οπότε ή επιλέγεις σταθμό που λέει μέχρι 2,5 ή επιλέγεις κάποιους που αν θυμάμαι καλά παίρνουν από 8 μηνών μέχρι προνήπιο. Το ποσό αυτό σημαίνει τα λεφτά που παίρνουν οι παιδικοί για ένα χρόνο από το ΕΣΠΑ νομίζω. Εμάς δεν μας αφορά. Κανείς δεν πληρώνει τίποτα. Μόνο αν επιλέξετε κάποιο ιδιωτικό που έχει εξτρα παροχές οπότε τα εξτρά τα πληρώνουμε εμείς.



ok....thanks κοριτσια!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

657ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 25, 2012 8:24 am

????????


Επισκέπτης
κοριτσια δεν ειμαι σπιτι και με το λαπτοπ δε μπορω να ξανανοιξω θεμα.......τα σοβαρα της προσκλησης ειναι στις 2 προηγουμενες σελιδες δε χρειαζεται να διαβασετε πολυ........

658ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 25, 2012 10:00 am

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
magdaar έγραψε:
φραουλα έγραψε:βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι αλλο...η προσκληση λεει εκκαθαριστικο του 2011 για τα εισοδηματα του 2010...
εγω ειχα το 6μηνο του οαεδ και ο αντρας μου δουλευε....τελος του 2010 παραιτηθηκα γιατι δεν ειχα ποιος να μου κρατησει το μωρο...
απο τοτε ημουν ανεργη μεχρι πριν 2 μηνες που επιασα δουλεια....ενω πριν μερικες μερες απολυθηκε ο συζυγος...για να εχουμε μορια τι θα βαλουμε?θελει και την αποφαση του 6μηνου? πιανετε και η ανεργια του συζυγου?

γεια σου δεν ξερω αν σου απαντησε καποιος αλλα αφου εχεις 2 μηνες εργασια πιανεσε σαν εργαζομενη και οχι σαν ανεργη που ησουν πριν 2 μηνες οποτε χρειαζεσε την βεβαιωση εργοδοτη την αναγγελια προσληψης η' την συμβαση με τον εργοδοτη φυσικα αντιγραφα οσο για τον συζυγο το προγραμμα λεει οτι εαν ειναι μακροχρονια ανεργος απαιτειται βεβαιωση οαεδ οτι ειναι ανεργος κατα την περιοδο της υποβολης της αιτησης
se ευχαριστω πολυ

659ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουν 25, 2012 9:16 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια να ρωτησω κατι?

εχω εκτυπωμενο εκκαθαριστικο και οικογ.κατασταση απο τον μαιο λετε να ισχυουν η πρεπει να βγαλω καινουργια??


και κατι αλλο εσας η σελιδα της εεταα σας ανοιγει γιατι εμενα σημερα μου κανει τις ληψεις αλλα δεν τις ανοιγει
ευτυχως που προλαβα και τις εκτυπωσα
ελπιζω μονο να μην εχω το ιδιο προβλημα οταν βγει η αιτηση

660ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:42 am

????????


Επισκέπτης
μπορεις να τα χρησιμοποιησεις αλλα το εκκαθαριστικο να ειναι απο το ταξις εκτυπωμενο

οσο για την ειτηση θα ταλαιπωρωθουμε αλλα θα την κατεβασουμε καποιο χαραμα........Very Happy

661ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 4:50 am

tasoulak


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sorry koritsia... to ekatharistiko den mporoume na to bgaloume k fotitipia? to theli mono apo to taxis? gt sta dikelogitika lei k antigrafo ekatharistikou?

662ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 6:09 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:μπορεις να τα χρησιμοποιησεις αλλα το εκκαθαριστικο να ειναι απο το ταξις εκτυπωμενο

οσο για την ειτηση θα ταλαιπωρωθουμε αλλα θα την κατεβασουμε καποιο χαραμα........Very Happy


οκ ευχαριστω!!

απο την εφορια το εχω παρει το εκκαθαριστικο γνησιο και με τζιφρες Very Happy

663ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 6:11 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tasoulak έγραψε:sorry koritsia... to ekatharistiko den mporoume na to bgaloume k fotitipia? to theli mono apo to taxis? gt sta dikelogitika lei k antigrafo ekatharistikou?

πρεπει να ειναι γνησιο και οχι φωτοτυπια ετσι ηταν και περσυ

664ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 7:49 am

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξέρετε που γράφει ποιοι σταθμοί είναι στο πρόγραμμα?

http://istoriestismamas.blogspot.com

665ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 11:14 am

????????


Επισκέπτης
οι σταθμοι ακομα δηλωνονται δεν εχει βγει η φετινη λιστα

οσο για τα χαρτια ολα λεει επικυπωμενα για το γνησιο και εφοσον το εκκαθαριστικο δεν επικυρωνεται σε κεπ αναγκαστικα η πατε εφορια η εκτυπωνετε απο το ταξις με κλειδαριθμο

666ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:02 pm

merytsm


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tasoulak έγραψε:sorry koritsia... to ekatharistiko den mporoume na to bgaloume k fotitipia? to theli mono apo to taxis? gt sta dikelogitika lei k antigrafo ekatharistikou?

Γεια σας και απο μένα Very Happy . Εγω κοριτσια οπως και την προηγουμενη φορα το εβγαλα φωτοτυπια και το πηγα στο κεπ για το γνησιο και μου το εκαναν. Επισης μιλησα και τηλεφωνικως με εσπα και μου ειπε το ιδιο να κανω δηλαδη γνησιο αντιγραφο.

667ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 10:11 pm

????????


Επισκέπτης
merytsm έγραψε:
tasoulak έγραψε:sorry koritsia... to ekatharistiko den mporoume na to bgaloume k fotitipia? to theli mono apo to taxis? gt sta dikelogitika lei k antigrafo ekatharistikou?

Γεια σας και απο μένα Very Happy . Εγω κοριτσια οπως και την προηγουμενη φορα το εβγαλα φωτοτυπια και το πηγα στο κεπ για το γνησιο και μου το εκαναν. Επισης μιλησα και τηλεφωνικως με εσπα και μου ειπε το ιδιο να κανω δηλαδη γνησιο αντιγραφο.



εαν δεχτουν στο κεπ να το κανουν.......εμενα περυσι δε δεχτηκανε.........

668ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 10:57 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
merytsm έγραψε:
tasoulak έγραψε:sorry koritsia... to ekatharistiko den mporoume na to bgaloume k fotitipia? to theli mono apo to taxis? gt sta dikelogitika lei k antigrafo ekatharistikou?

Γεια σας και απο μένα Very Happy . Εγω κοριτσια οπως και την προηγουμενη φορα το εβγαλα φωτοτυπια και το πηγα στο κεπ για το γνησιο και μου το εκαναν. Επισης μιλησα και τηλεφωνικως με εσπα και μου ειπε το ιδιο να κανω δηλαδη γνησιο αντιγραφο.

Εδω δεν το κανουν, στα ΚΕΠ. Δεν μπορουν να το κανουν για ολα τα εγγραφα.

Ρε παιδια...αμαν με τους παιδικους του δημου μου...ακομα δεν ξεκινησαν.Απο βδομαδα σε βδομαδα μας πανε με τις αιτησεις. Rolling Eyes



εαν δεχτουν στο κεπ να το κανουν.......εμενα περυσι δε δεχτηκανε.........

669ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τρι Ιουν 26, 2012 11:06 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="litsakos"][quote="arco iris"][quote="merytsm"]
tasoulak έγραψε:

Ρε παιδια...αμαν με τους παιδικους του δημου μου...ακομα δεν ξεκινησαν.Απο βδομαδα σε βδομαδα μας πανε με τις αιτησεις. Rolling Eyes

οι αιτησεις θα ξεκινησουν 12-13 ιουλιου, αν δεν κανω λαθος....



670ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Ιουν 27, 2012 2:53 am

????????


Επισκέπτης
http://forum.eimaimama.gr/t12885-topic

νεο θεμα ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΠΑ

671ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Ιουν 27, 2012 4:09 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:http://forum.eimaimama.gr/t12885-topic

νεο θεμα ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΠΑ


Laughing Laughing Laughing Laughing
ελα ρε Στελλαααα!Και οτι ηθελα να ποσταρω καμια 10αρια αλλους φορεις Razz Razz Razz

672ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Τετ Ιουν 27, 2012 7:10 am

????????


Επισκέπτης
αντε καλε μην κοροιδευεις ατιμη! με ρωτανε ολο για τον οαεδ και δεν εχω ιδεα ουτε τι ειναι αυτο το προγκραμ........

673ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουλ 02, 2012 10:56 pm

tzoukzou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΣΠΑ.... ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ! ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΕΣΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ... ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΝΩΜΩΝ!!!!

674ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Δευ Ιουλ 02, 2012 11:29 pm

????????


Επισκέπτης
tzoukzou έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΣΠΑ.... ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ! ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΕΣΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ... ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΝΩΜΩΝ!!!!



EΛΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑ
http://forum.eimaimama.gr/t12885p40-topic#449259

675ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ Πεμ Μάης 15, 2014 9:55 pm

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σας!Θα ηθελα λιγο την βοηθεια σας κοριτσια γιατι εχω μπερδευτει....Λοιπον εχω ενα αγορακι που το σεπτεμβρη γινεται 3 ετων..ειμαι ανεργη κ πριν 2 μηνες χωρισα..μου ειπαν στο δημοσιο σταθμο δεν τον δεχονται λογω το οτι φοραει ακομα πανα κ δεν παιζει να την εχει βγαλει μεχρι το σεπτεμβρη..δεν γινεται να τον κρατησω σπιτι διοτι απο σεπτεμβρη θα εργαστω..μου ειπαν οτι μπορω να τον γραψω μεσω εσπα σε ιδιωτικο λογω πανας..τι πρεπει να κανω βρε κοριτσια;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις