Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
446 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 446 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η κοιλια πως θα επανελθει στα φυσιολογικα της?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία μην αγχώνεσαι!! Θα γίνει πάλι τέλεια!! Και με λίγους κοιλιακούς και καλή διατροφή θα γίνει και καλύτερη από πριν! Very Happy Very Happy Very Happy Wink

Χριστινάκι Βαρκελώνη πήγα το 2005 ενώ ήμουν έγκυος αλλά δε το ήξερα! Και ξεσκίστηκα στο περπάτημα και στα ποτά και όλα τα απαγορευμένα φαγητά... Ξέρεις μύδια, στρείδια κλπ. Μια χαρά όμως όλα!!! Έχει φοβερά μουσεία, πάρκα, μαγαζιά, παραλία! Απίστευτη πόλη!! αχ τι μου θύμησες τώρα???

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαρκελωνη πηγε η αδελφη μου και της αρεσε παρα πολυ!!!!εγω που να παω....πρεπει να βγαλει ειδικη αδεια ο αντρας,διαβατηριο...και δεν τον βλεπω να ψηνεται κιολας!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου κριστινακι!!!!
Ωραία η ιδέα σου για Βαρκελώνη!Πραγματικά όμως έχει περπάτημα,οπότε θα πρέπει να το οργανώσεις προσεχτικά,για να μην κουραστεις.χαρακτηριστικά θυμαμαι οτι στη sagrada familia,είχε τεράστια αναμονή για να ανέβεις πάνω και να δεις θεα.Όπως και να εχει ειναι σούπερ ταξιδάκι.
Εγώ δυστυχώς τώρα μαζεύω τα λεφτά του μαιευτηρίου,οποτε τέμα τα ταξίδια προς το παρών.
Πλαστική στήθους κυρίες μου,θα κάνω όταν και αν ποτέ θα τις καλύπτει το ΙΚΑ!!! Razz
Για τη δε κοιλιά και το πώς θα επανέλθει,νομίζω οτι καθοριστικό είναι αφενός το πόσα κιλά θα πάρουμε συνολικά και αφεταίρου η άσκηση.Πρέπεθ οπωσδήποτε μετά,γιατι δε μαζεύεται αλλιώς το πράγμα...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ λεώ να πάμε όλες μαζί σε κάποιον πλαστικό χειρούργο μπας και μας κάνει καλύτερη τιμή Wink
Χριστινάκι μου καλό καλησπέρα ...αει χέσε μας που θες και ανόρθωση εσύ μωρέ μια χαρά κούκλα έισαι γιατί πέφτει το βυζί αμα βυζάξεις(πολυ λαικιά έγινα συγωρέστε με)?????
Κατερίνα ενέδωσα στο junk food chickys cheese πατατες Embarassed και το κακό δεν με πειράζει και στο στομάχι κιόλας!!!
Σοφάκο κουρασμένος μωρέεεεεεεε άστον να πάτε το βραδάκι!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικυ εφαγες γκουντις????????????????????????????????????????????????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]θελω και εγωωωωωω!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο έφαγα δίχως αύριο γαιδάρα ντιπ!!!!

Ταξίδι ψιλοχέζομαι να πάω εγώ να σας πω την αλήθεια....και ειδικά τώρα ......αλλά και εγώ λόγω οικονομικού δεν έχει τέτοι τώρα μαζευουά Very Happy

Χριστινάκι μην αγχώνεσαι κάτω χαμηλά είναι νομίζω που μεγαλώνει η μήτρα η πίεση που νιώθεις....ε αναγούλες είχες δεν είχες ???

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ειδατε αυτο το βιντεο?σπαραξα στο κλαμα!

http://www.godvine.com/Mother-s-Inspiring-Video-About-her-Blind-Baby-Boy-1484.html

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bίκυ πολύ ωραία ιδέα για τον πλαστικό...

Κορίτσια έχετε βγάλει εσείς τη σκούρα γραμμή στην κοιλιά? Νομίζω Βίκυ εσύ την έβγαλες την προηγούμενη εβδομάδα?

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Bίκυ πολύ ωραία ιδέα για τον πλαστικό...

Κορίτσια έχετε βγάλει εσείς τη σκούρα γραμμή στην κοιλιά? Νομίζω Βίκυ εσύ την έβγαλες την προηγούμενη εβδομάδα?

και εγω την εχω!!!!!!τη προηγουμενη βδομαδα την εβγαλα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι τη έβγαλα...δηλαδή εκτός του οτι το βυζί θα φτάσει στο πάτωμα θα έχουμε μια κοιλιά νααααααα θα έχουμε και τη σκούρα γραμμή...και τα κιλά σαφώς....πολύ ωραία...(πλάκα κάνω)χαλάλι όμως παιδί κάνουμε μωρέ μην είμαι και υπερβολική!!!! Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία είδα το βίντεο... πολύ κλάμα... μπράβο τους πάντως... τί να πω ρε κορίτσια? δύσκολες καταστάσεις... είναι να μη σου τύχει...

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο της ομως γιατι δε παυει να ειναι παιδι της!!!!! εμ οταν λεω εγω βικυ οτι θα γινουμε φαλαινιτσες με ποδια.....!!!!!εντωμεταξυ 27 αυγουστου κλεινω τον 8ο και μπαινω στον 9ο.δηλαδη απο'κει και περα περιμενω...ε τον αυγουστο μεσα στη καψα που να περπατησω για να κατεβει το παιδι????????????

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα δεν μου το ανοίγει!!!! Sad

Σοφάκο να σου πω δίκιο έχεις......φαλαινούδες...και εγώ 25/08 κλείνω μήνα και 24 /08 έχω γενέθλια και 28 /08 ο άντρας μου

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Εμένα δεν μου το ανοίγει!!!! Sad

Σοφάκο να σου πω δίκιο έχεις......φαλαινούδες...και εγώ 25/08 κλείνω μήνα και 24 /08 έχω γενέθλια και 28 /08 ο άντρας μου


το εχουνε αναρτησει και στο fb.α εμεις παμε πακετο...31/07 εγω και ο αδελφος μου,2/8 ο μπαμπας και 5/8 ο ανηψιος!λιονταρακια ολοι!!!!!!!!!!17/9 γιορταζω και ελπιζω να γεννηθει τοτε!η' 14/9 που ειναι του Σταυρου και γεννηθηκε ο νονος του μπεμπη!ας διαλεξει!!!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχετε πολύ πλάκα!
Εγώ που γεννάω τον Οκτώβρη έχω χρόνο να χάσω τα κιλά μεχρι το άλλο καλοκαίρι ε? Laughing

Ψαρόσουπα έφτιαξα για σήμερα και ο μικρός μου την έσκισε Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλάκο καλησπέρα
ψαρόσουπα ....μια χαρά αμα τη τρώτε και ειδικά ο μικρός μη το συζητάς οτι καλύτερο ...λοιπόν λέω να με υιοθετήσεις(με τόσα ωραία φαγητά που κάνεις )!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στέλλα και εμένα και εμένα!!!

Βίκυ ο γιος μου γεννήθηκε 25/08! Παρθενάκια....
Τώρα το βλέπω για ένα μήνα μετά!

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλι συννεφιασε και θα μας βρεξει....ο καιρος ειναι οτι πρεπει για υπνο![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]εχει και μπολικη δροσουλα!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλάκο το καλυτερο παιδί θα έιναι ο γιος σου Wink Wink Wink
Το μόνο παράπονο που είχα ήταν οτι στα παιδικά παρτυ που εκανα ελειπαν ολοι διακοπες Crying or Very sad

Σοφάκο κάνει μια ζέστη εδω άστα να πάνε!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σου στελνω δροσουλα!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Σοφία μην αγχώνεσαι!! Θα γίνει πάλι τέλεια!! Και με λίγους κοιλιακούς και καλή διατροφή θα γίνει και καλύτερη από πριν! Very Happy Very Happy Very Happy Wink

Χριστινάκι Βαρκελώνη πήγα το 2005 ενώ ήμουν έγκυος αλλά δε το ήξερα! Και ξεσκίστηκα στο περπάτημα και στα ποτά και όλα τα απαγορευμένα φαγητά... Ξέρεις μύδια, στρείδια κλπ. Μια χαρά όμως όλα!!! Έχει φοβερά μουσεία, πάρκα, μαγαζιά, παραλία! Απίστευτη πόλη!! αχ τι μου θύμησες τώρα???

axxxx anipomonw na paw marianthi mou!! 3 meres tha paw toso travane ta oikonomika mou alla as einai Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι παρθενάκι κι ο δικός μου 21/09 γεννηθηκε
Ο μικρός θα είναι σκορπιος με 1 μήνα διαφορα.

Κορίτσια τι καλά που θα ήταν να μέναμε όλες κοντά, φαντάζεστε γέλιο αν ηγαίναμε όλες μαζί για μπανιο Laughing

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Σοφάκο έφαγα δίχως αύριο γαιδάρα ντιπ!!!!

Ταξίδι ψιλοχέζομαι να πάω εγώ να σας πω την αλήθεια....και ειδικά τώρα ......αλλά και εγώ λόγω οικονομικού δεν έχει τέτοι τώρα μαζευουά Very Happy

Χριστινάκι μην αγχώνεσαι κάτω χαμηλά είναι νομίζω που μεγαλώνει η μήτρα η πίεση που νιώθεις....ε αναγούλες είχες δεν είχες ???

βικακι μου εσκασα στο γελιο με το μηνυμα σου για την ανορθωση. ε καλα κουβεντα να γινεται Very Happy Very Happy σιγα μη μας περνει το οικονομικο, θα εχουμε και τα εξοδα των μπεμπηδων μας.
ρε συ, εχω πολλες αναγουλες και εμετους ακομη... εσυ πως πας καλη μου;;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινάκι πήγαινε όπου σε παίρνει μην το συζητάς!!!!Εγώ μια χαρά είμαι αλλά αρχίσανε οι ζέστες εδώ και επειδή είναι συνεργείο με καυσαέρια και βενζίνες και τέτοια δεν βάαζουμε κλιματισμό και λιώωωωωωωωωωωνω στη ζέστη ανεμιστήρα θα πάρω...... Very Happy
Σοφάκο μου καλό ευχαριστώωωωωωωωω !!!
Λοιπόν για όσα κορίτσι καπνίζουν βρήκα στο φαρμαακείο πιπάκια HERB MICRO FILTER και τα χρησιμοποιώ και υποτίθεται φιλτράρουν τη νικοτίνη και τη πίσσα....είναι μια λύση για λίγο πιο ασφάλεια!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις