Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
411 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 411 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να κανω!!!!!!Βικυ,εσυ εχεις αρραβωνιασει το μπεμπη σου,εσυ πρεπει να το παρεις δωρο στη νυφη!!!!!!!καλα τα λεω Χριστινακι?καλα εγω δε θα βρω νυφη????????????????????????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxa tha parei to nifiko to vickaki!! koritsakia mou ksanafevgo, irthan na me paroun. sas stelnw ta filia mou!! kali sinexeia!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 28 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε,2 μερες δεν μπηκα κ απο το πρωι προσπαθω να σας διαβασω,15 σελιδες γεμισατε Razz Razz Razz Razz

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!!


Φωτιτσα,αφου ο γιατρος σε καθησυχασε μην ανησυχεις,κατι παραπανω θα ξερει....ξεκουρασου οσο μπορεις κοριτσι μου!!!!


Λοιπον,θα απαντησω σε οσα θυμαμαι....


Εγω τον μπεμπη τον εβαλα κατευθειαν στην κουνια του,δεν χρησιμοποιησα λικνο η καλαθουνα...αλλα οπως ειπε κ καποια κοπελα,εξαρταται κ απο το χωρο που διαθετει η καθεμια στο σπιτι κ φυσικσ κ απο το μωρακι Razz Razz Razz


οσο για τα μωρουδιακα,τα επιπλα,την προικα κ τα σχετικα τα εκλεισα τον Ιουλιο σε τιμες εκπτωσεων κ τα πηρα ολα απο ενα μαγαζι κ μου εκαναν ακομα καλυτερη τιμη...οσο για τα δωρα,εκανα λιστα απο το μαγαζι κ ενημερωσα τους συγγενεις οποτε οσοι μου εφερναν δωρα μου κρατουσαν κατι που ειχα διαλεξει εγω ετσι κ αλλιως κ δεν ηρθα κ στη δυσκολη θεση να τους ζητησω τα χρηματα Cool Cool Cool



Φαρμακα παιρνω κ εγω σιδηρο,μαγνησιο,φολικο οξυ κ ασβεστιο κ τα επαιρνα κ περισυ μεχρι κ λιγο πριν γεννησω

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε αμά κάνω τη Β επιπέδου(την κάνω 21/05) θα πάω και εγώ να πάρω ένα μπλουζάκι που έχω δει!!!!Εγώ Εγώ......καλά λέει το Σοφάκι αλλά να γεννηθούν να της το δώσει ο ίδιος τα συμπεθέρια δεν ανακατευόνται σε αυτά!!!!!!!!!Άμα σου άρεσει παρτο!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα ρε Αλέξια και σε χάσαμε τι κάνεις????¨Ολα καλά......!Αυτό με τη λίστα μου άρεσε πολύ ..στο mothercare λέω να τη κάνω....!!!!!Είναι κοντά σε όλο το σόι Wink !!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κοριτσια,θα το πω κ ας φανω κακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] κ καθε απαντηση κ σχολιο δεκτο...
πως μπορειτε κ καπνιζετε ακομα....?δεν σκεφτεστε την υγεια του μωρου σας...?εσας ειναι επιλογη σας αλλα αυτο τι φταιει να του επιβαλλεται το τσιγαρο κ οτι συνεπαγεται... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ημουν φανατικη καπνιστρια απο τα 17 μου,καπνιζα 1μιση πακετο την ημερα κ το εκοψα μαχαιρι με το που ειδα το θετικο τεστ....εχω να καπνισω 15 μηνες κ λαχταρω κ αναζητω παρα πολυ ενα τσιγαρο ομως βαζω πανω απ'ολα το παιδακι μου....συγνωμη που σας τη "λεω" κατα καποιο τροπο ομως ειμαι καθετη σε αυτο το πραγμα.....

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Έλα ρε Αλέξια και σε χάσαμε τι κάνεις????¨Ολα καλά......!Αυτό με τη λίστα μου άρεσε πολύ ..στο mothercare λέω να τη κάνω....!!!!!Είναι κοντά σε όλο το σόι Wink !!!!


Βικυ,εξυπηρετει πολυ η λιστα...σου φερνουν δωρο αυτα που εχεις επιλεξει ετσι κ αλλιως Razz Razz Razz ασε που γλυτωνεις κ τις πολλες αλλαγες αφου δεν καταληγεις με 2-3 ιδια δωρα.... Wink Wink Wink

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:τι να κανω!!!!!!Βικυ,εσυ εχεις αρραβωνιασει το μπεμπη σου,εσυ πρεπει να το παρεις δωρο στη νυφη!!!!!!!καλα τα λεω Χριστινακι?καλα εγω δε θα βρω νυφη????????????????????????
Sofouli mi stinaxoriese na vris kai esu nifoulia!Akoma kapxi den exoun ma8i filo.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξία καλά λές!!!!!Κ είμαι μαζί σου ρίχτα .....!Δεν μπορώ να στο εξηγήσω δεν θέλω ίσως δεν ξέρω τι γίνεται το καλό είναι οτι έχ ω ξεκινήσει και το παλεύω πολύ σοβαρά και οπώσ ανάφερα έχω κάνει 3 μέχρι στιγμής από τισ 7:30 το πρώι...το σκέφτομαι φρικάρω τρελαίνομαι αλλά τρελαίνομαι και άμα δεν καπνίσω πολύ όμως με πίανει τρέλα δεν μπορώ δεν μπορώ να στο πω αλλιώς και επείδη καταλβαίνω τι κάνω και οτι είναι λάθος το παλευώ να το μειώσω ως και να το κόψω!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Αλεξία καλά λές!!!!!Κ είμαι μαζί σου ρίχτα .....!Δεν μπορώ να στο εξηγήσω δεν θέλω ίσως δεν ξέρω τι γίνεται το καλό είναι οτι έχ ω ξεκινήσει και το παλεύω πολύ σοβαρά και οπώσ ανάφερα έχω κάνει 3 μέχρι στιγμής από τισ 7:30 το πρώι...το σκέφτομαι φρικάρω τρελαίνομαι αλλά τρελαίνομαι και άμα δεν καπνίσω πολύ όμως με πίανει τρέλα δεν μπορώ δεν μπορώ να στο πω αλλιώς και επείδη καταλβαίνω τι κάνω και οτι είναι λάθος το παλευώ να το μειώσω ως και να το κόψω!!!!


δεν το λεω βρε κοριτσια κακοπροαιρετα....βριστε με,πειτε οτι θελετε....το ξερω οτι ειναι πααααααρα πολυ δυσκολο.....ομως σκεφτειτε οτι ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΟΥΣ Κ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.....απλα ηθελα να πω την αποψη μου....μακαρι να τα καταφερεις να το κοψεις,εαν οχι να παραμεινεις εστω στα 2-3 τσιγαρα.....

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexia-marinos έγραψε:Καλε,2 μερες δεν μπηκα κ απο το πρωι προσπαθω να σας διαβασω,15 σελιδες γεμισατε Razz Razz Razz Razz

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!!


Φωτιτσα,αφου ο γιατρος σε καθησυχασε μην ανησυχεις,κατι παραπανω θα ξερει....ξεκουρασου οσο μπορεις κοριτσι μου!!!!


Λοιπον,θα απαντησω σε οσα θυμαμαι....


Εγω τον μπεμπη τον εβαλα κατευθειαν στην κουνια του,δεν χρησιμοποιησα λικνο η καλαθουνα...αλλα οπως ειπε κ καποια κοπελα,εξαρταται κ απο το χωρο που διαθετει η καθεμια στο σπιτι κ φυσικσ κ απο το μωρακι Razz Razz Razz


οσο για τα μωρουδιακα,τα επιπλα,την προικα κ τα σχετικα τα εκλεισα τον Ιουλιο σε τιμες εκπτωσεων κ τα πηρα ολα απο ενα μαγαζι κ μου εκαναν ακομα καλυτερη τιμη...οσο για τα δωρα,εκανα λιστα απο το μαγαζι κ ενημερωσα τους συγγενεις οποτε οσοι μου εφερναν δωρα μου κρατουσαν κατι που ειχα διαλεξει εγω ετσι κ αλλιως κ δεν ηρθα κ στη δυσκολη θεση να τους ζητησω τα χρηματα Cool Cool Cool



Φαρμακα παιρνω κ εγω σιδηρο,μαγνησιο,φολικο οξυ κ ασβεστιο κ τα επαιρνα κ περισυ μεχρι κ λιγο πριν γεννησω
Ksekourazoume 2 meres eimai ksaplomeni .Egw kai esu exoume ΠΗΤ 27.10.

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ksekourazoume 2 meres eimai ksaplomeni .Egw kai esu exoume ΠΗΤ 27.10.[/quote]



ετσι,να ξεκουραζεσαι κ να μην στενοχωριεσαι γιατι το νινι το νιωθει....ολα θα πανε καλα!!!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια καλό μεσημέρι και καλό σκ!!!!!!!
Πολλά φιλιά σε όλες!!

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Αλεξία καλά λές!!!!!Κ είμαι μαζί σου ρίχτα .....!Δεν μπορώ να στο εξηγήσω δεν θέλω ίσως δεν ξέρω τι γίνεται το καλό είναι οτι έχ ω ξεκινήσει και το παλεύω πολύ σοβαρά και οπώσ ανάφερα έχω κάνει 3 μέχρι στιγμής από τισ 7:30 το πρώι...το σκέφτομαι φρικάρω τρελαίνομαι αλλά τρελαίνομαι και άμα δεν καπνίσω πολύ όμως με πίανει τρέλα δεν μπορώ δεν μπορώ να στο πω αλλιώς και επείδη καταλβαίνω τι κάνω και οτι είναι λάθος το παλευώ να το μειώσω ως και να το κόψω!!!!
Viky egw kapnisa 2 paketa.Alla twra pou kano emitous .Den mporo na kapniso ,kai mirodia me mpirazi poli.Prospatise na kopsis.

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεχασα να ευχηθω στα κοριτσια που πλησιαζει η ωρα για την β επιπεδου με το καλο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αντε Βικακι,9 μερουλες μεινανε μονο.....θα το ευχαριστηθεις,θα δεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....ειναι υπερηχος διαρκειας,θα δειτε τα παντα αναλυτικα...αχ,ωραες κ μοναδικες στιγμες.....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να σε βρίσουμε εσύ να μας βρίσεις....Αλεξία εσύ καλά τα λές εγώ κρύβομαι πίσω από το δάχτυλο μου!!!Μη λέμε και μαλακίες τώρα ...!!!Σέβομαι και επικροτώ την άποψη σου αλλά δεν μπορώ δεν θέλω το παλευώ πάντως!!!!

Σ ευχαριστώ άντε να γίνει και αυτή η Β επιπέδου έχω ένα άγχος!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Τι να σε βρίσουμε εσύ να μας βρίσεις....Αλεξία εσύ καλά τα λές εγώ κρύβομαι πίσω από το δάχτυλο μου!!!Μη λέμε και μαλακίες τώρα ...!!!Σέβομαι και επικροτώ την άποψη σου αλλά δεν μπορώ δεν θέλω το παλευώ πάντως!!!!

Σ ευχαριστώ άντε να γίνει και αυτή η Β επιπέδου έχω ένα άγχος!!!!!


γιατι καλε εχεις αγχος...??ολα θα πανε καλα,γιατι οχι αλλωστε.....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοντεύω 3 εβδόμαδες που έχω να το δώτο αγορούδι μου!!!!!Εντωμεταξί με έχει πεθάνει στη κλωτσιά.....κλωτσάει και νιώθω σαν τύμπανο που αντιλαλεί ο ήχος!!!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσάκια θα σας αφήσω και εγώ σχολαώ και φεύγω πάω να μαγειρέψω τίποτις!!!! Very Happy
Φιλάκιααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Κορίτσάκια θα σας αφήσω και εγώ σχολαώ και φεύγω πάω να μαγειρέψω τίποτις!!!! Very Happy
Φιλάκιααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλη ξεκουραση !!!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλεξια μου νομιζω οτι το λογικο και το σωστο δεν μπορεις να το βρισεις...Μην τρελαθουμε κιολας οτι θα σε βγαλουμε παραλογη....Δεν μπορω να δωσω καμια εξηγηση για το οτι συνεχιζω να καπνιζω ουτε και δικαιολογια(εγω που ελεγα και φωναζα οτι αμα μεινω εγκυος θα το κοψω).Απλα το μονο που μπορω να πω ειναι οτι το πρωσπαθω παρα πολυ....Και ελπιζω οτι θα τα καταφερω....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:
vgog65 έγραψε:Κορίτσάκια θα σας αφήσω και εγώ σχολαώ και φεύγω πάω να μαγειρέψω τίποτις!!!! Very Happy
Φιλάκιααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλη ξεκουραση !!!!!!

κοριτσαρα μου ειδα το τικερακι σου και με πιασαν κατι κλαμματα! I love you I love you I love you

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
vgog65 έγραψε:Κορίτσάκια θα σας αφήσω και εγώ σχολαώ και φεύγω πάω να μαγειρέψω τίποτις!!!! Very Happy
Φιλάκιααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλη ξεκουραση !!!!!!

κοριτσαρα μου ειδα το τικερακι σου και με πιασαν κατι κλαμματα! I love you I love you I love you


Σωτηριακι μου γλυκο σ'αγαπω πολυ πολυ!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω πολυ Αλεξακι μου , αδυναμιες μου και συ και το γιοκαρινι και το σπορακι μας, μακαρι να μας βγαλει ο δρομος απο εκει να σας δουμε και απο κοντα! φιλακια !

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:και γω πολυ Αλεξακι μου , αδυναμιες μου και συ και το γιοκαρινι και το σπορακι μας, μακαρι να μας βγαλει ο δρομος απο εκει να σας δουμε και απο κοντα! φιλακια !


μακαρι να βρεθουμε καποτε κ απο κοντα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


φιλια πολλα κ ρουφηχτα στην ανταρτισσα!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις