Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
591 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 591 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:
sofouli έγραψε:
Kristinaki έγραψε:kali oreksi se oses trwne i tha fane kai idiaitera sto Goodys Girl tis pareas Very Happy Very Happy

tanja se vrika nai!


που χαθηκες χριστινακι???????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

edo eimai sofaki mou kalo!!
piga na fao kai go to kaimeno kai ta vgala ola pali.. mono me ta glika eimai ok telika. katalaba pos tha vgei i mpempa mono glikakia tha thelei!! ta alla tha ta arneitai
Ax Kristinaki kai ego opos esei,efaga kai eugala.Movo tostaki na faw argotera.Glika den trw -1 pagotaki ,trw alla spania.Prin meno egios eixa zaxaro 101 nistika.Kai apo tote prosexo.Stin arxi zigisa sto giatro 77 kila eime kai eipsos 1.80 .Tora eimai 15 eudomades -kai 74 kila.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αίσχος ο καιρός εδώωωωωωωωωωωω αίσχος σε ρίχνει πολύ!!!!!Αλλά δεν μασάμε με τέτοια!!!!!!!!!!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα μη μας τη χαλασει ο καιρος!!!!!!!βικυ,παιρνεις και ασβεστιο?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρειάζεται και μοσχάρι αρκετό για σίδηρο.. και πορτοκαλάδες...

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια βγαινω γιατι ηρθε ο αντρας και πειναει!!!!!!!!!!!!!καλο μεσημερι!φιλια σε ολες!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παίρνω ασβέστιο σίδηρο σαλοσπίρ μαγνήσιο φολικό οξύ και βιταμίνη c

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Παίρνω ασβέστιο σίδηρο σαλοσπίρ μαγνήσιο φολικό οξύ και βιταμίνη c

Βικ ποια είναι η γιατρός σου?Βλέπω έχει πολλά κοινα με τη δική μου στα συμπληρώματα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ανατολή Σύρου στο Μητέρα ξεγεννάει!!!! Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριανθη σου εστειλα μνμ στο φωτο και βιντεο γαμου-βαπτισης!!!περιμενω πμ

Και εγω απο συμπληρωματα ασβεστιο μαγνησιο φολικο και σιδηρο.....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:Χριστινακι,αν ετρωγες κατι ελαφρυ?παλι τα βγαζεις?

δε σε κατηγορω βικακι.και εγω οταν δουλευα ολο ξεροφαγια ετρωγα.αλλα τωρα προσπαθω να τα μειωσω γιατι θα γινω φαλαινακι!!!!!!!!!!ηδη με κοιταω στο καθρεφτη και ειναι σα να εχω 2 κοιλιες,μια μπροστα και μια πισω!

σοφακι μ παλι τα βγαζω οτι και να φαω... και αυτα που τρωω ελαφρια ειναι αφου κρεας δεν τρωω καθολου...
καλα παιδι μ εσυ πως εγινες φαλαινα; αφου ενα κιλο εβαλες- μηπως ειναι η ιδεα σου;
και Βικακιιι δεν εχεις δικαιωμα να παραπονιεσαι εσυ!!!! flower

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχχ!!!Χριστινάκι μου καλό!!!!Τι πακέτο και αύτο με τους εμετούς ρε κορίτσια που περνάτε εγώ ευτυχώσ παναγιά μου δεν κατάλαβα τίποτα τίποτααααααα από αυτό το θέμα!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Ανατολή Σύρου στο Μητέρα ξεγεννάει!!!! Very Happy

Την έχω ξανακούσει κάπου μέσα στο Φόρουμ την κυρία,αλλά δεν την ξέρω..
Εμένα είναι η Ζώγια η Θεοδωρίκα,και είναι στο Ιασώ.

Μου έκανε εντύπωση το σαλοσπιρ και η βιταμίνη c που έχει δώσει και σε εσένα.Δεν είναι από τα στάνταρ συμπληρώματα που δίνουν συνήθως...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ τη δικιά σου δεν τη ξέρω.....!!!Ναι ειδικά το σαλοσπίρ.....το είχα ανοίξει εδώ σαν θέμα ....αλλά ήταν το καιρό που έλειπες.....και είχα φρικάρει διότι διάβασα τις οδηγιες (οτι να ναι και εγώ)και φρίκαρα αλλά μετά τη ρώτησα και μου είπε για να μην πήζει το αίμα κάτι τέτοιο!!!Τη βιταμινη c βασικά και το σαλοσπιρ επειδή καπνίζω!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
sofouli έγραψε:
Kristinaki έγραψε:kali oreksi se oses trwne i tha fane kai idiaitera sto Goodys Girl tis pareas Very Happy Very Happy

tanja se vrika nai!


που χαθηκες χριστινακι???????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

edo eimai sofaki mou kalo!!
piga na fao kai go to kaimeno kai ta vgala ola pali.. mono me ta glika eimai ok telika. katalaba pos tha vgei i mpempa mono glikakia tha thelei!! ta alla tha ta arneitai
Ax Kristinaki kai ego opos esei,efaga kai eugala.Movo tostaki na faw argotera.Glika den trw -1 pagotaki ,trw alla spania.Prin meno egios eixa zaxaro 101 nistika.Kai apo tote prosexo.Stin arxi zigisa sto giatro 77 kila eime kai eipsos 1.80 .Tora eimai 15 eudomades -kai 74 kila.

Τανια μου σε καταλαβαινω..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 534787 εχει κατι χαπακια ειδικα για τους εμετους. δεν στα εδωσε ο γιατρος σου;; ζητα του τα...εμενα βεβαια δε με βοηθησαν ιδιαιτερα αλλα ακουσα πολλεσ κοπελες που τις βοηθησαν.
εχασες κιλα απο τους εμετους ε... ελπιζω να εισαι συντομα καλυτερα... Δεν εχει κατι που να τρως και να εισαι ενταξει σχετικα;Δοκιμασε τοστακια, κουλουρακια και ολα οσα ειναι στερεα.. εγω ετσι κανω.. α και τις πρωτεινες σου. να τρως τυρι και να πινεις γαλα. και καμποσο νερο να μη παθεις αφυδατωση. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Εγώ τη δικιά σου δεν τη ξέρω.....!!!Ναι ειδικά το σαλοσπίρ.....το είχα ανοίξει εδώ σαν θέμα ....αλλά ήταν το καιρό που έλειπες.....και είχα φρικάρει διότι διάβασα τις οδηγιες (οτι να ναι και εγώ)και φρίκαρα αλλά μετά τη ρώτησα και μου είπε για να μην πήζει το αίμα κάτι τέτοιο!!!Τη βιταμινη c βασικά και το σαλοσπιρ επειδή καπνίζω!!!

βικακι για αυτο το σαλοσπιρ θα ρωτησω και γω τον δικο μου γιατρο την τεταρτη και θα σου πω.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
Fotitsa έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
sofouli έγραψε:
Kristinaki έγραψε:kali oreksi se oses trwne i tha fane kai idiaitera sto Goodys Girl tis pareas Very Happy Very Happy

tanja se vrika nai!


που χαθηκες χριστινακι???????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

edo eimai sofaki mou kalo!!
piga na fao kai go to kaimeno kai ta vgala ola pali.. mono me ta glika eimai ok telika. katalaba pos tha vgei i mpempa mono glikakia tha thelei!! ta alla tha ta arneitai
Ax Kristinaki kai ego opos esei,efaga kai eugala.Movo tostaki na faw argotera.Glika den trw -1 pagotaki ,trw alla spania.Prin meno egios eixa zaxaro 101 nistika.Kai apo tote prosexo.Stin arxi zigisa sto giatro 77 kila eime kai eipsos 1.80 .Tora eimai 15 eudomades -kai 74 kila.

Τανια μου σε καταλαβαινω..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 534787 εχει κατι χαπακια ειδικα για τους εμετους. δεν στα εδωσε ο γιατρος σου;; ζητα του τα...εμενα βεβαια δε με βοηθησαν ιδιαιτερα αλλα ακουσα πολλεσ κοπελες που τις βοηθησαν.
εχασες κιλα απο τους εμετους ε... ελπιζω να εισαι συντομα καλυτερα... Δεν εχει κατι που να τρως και να εισαι ενταξει σχετικα;Δοκιμασε τοστακια, κουλουρακια και ολα οσα ειναι στερεα.. εγω ετσι κανω.. α και τις πρωτεινες σου. να τρως τυρι και να πινεις γαλα. και καμποσο νερο να μη παθεις αφυδατωση. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Εμένα οι εμετοί και οι ναυτίες,μου πέρασαν γύρω στο Πάσχα.Έχασα περίπου δύο κιλά,τα οποία τα ξανάβαλα στην πορεία και τώρα είμαι +1,5.
Πάντως την περίοδο εκείνη,το μόνο που δε με χάλαγε ήταν τα γλυκά.Ειδικά τα κρεμοειδή.Όχι οτι είχα λαχτάρα για γλυκό,απλά ήταν η μόνη τροφή που δεν έβγαζα ή δε μου προκαλούσε δυσφορία ή αναγούλα και μόνο στη σκέψη..Ούτε τοστ βοηθούσε,ουτε κρακεράκι,ούτε τπτ.Και απλά,πέρασε μόνο του..Ο γιατρός σας Κριστινάκι και Φωτίτσα σας έχει πει κάτι?Πόσο θα τραβήξει πχ...?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Εγώ τη δικιά σου δεν τη ξέρω.....!!!Ναι ειδικά το σαλοσπίρ.....το είχα ανοίξει εδώ σαν θέμα ....αλλά ήταν το καιρό που έλειπες.....και είχα φρικάρει διότι διάβασα τις οδηγιες (οτι να ναι και εγώ)και φρίκαρα αλλά μετά τη ρώτησα και μου είπε για να μην πήζει το αίμα κάτι τέτοιο!!!Τη βιταμινη c βασικά και το σαλοσπιρ επειδή καπνίζω!!!

Τίιιιιιιι????Δεν ξέρεις τη γιατρό μου??????  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 606100 χεχεχεχε!!

Δεν είχα δει το θέμα σου για το σαλοσπίρ..να σου πω οτι δεν κοίταξα καν τις παρενέργειές του?Το έπινα ακόμα και όταν είχα αιμοραγία.Δε μου το σταμάτησε.Αυτό που με είχε ανησυχησει στην αρχη απο φάρμακα ήταν το utrogestan.Αλλά αφου το συνέστησε η γιατρός,δεν το έψαξα και ιδιαιτερα μετά..

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:
Fotitsa έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
sofouli έγραψε:
Kristinaki έγραψε:kali oreksi se oses trwne i tha fane kai idiaitera sto Goodys Girl tis pareas Very Happy Very Happy

tanja se vrika nai!


που χαθηκες χριστινακι???????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

edo eimai sofaki mou kalo!!
piga na fao kai go to kaimeno kai ta vgala ola pali.. mono me ta glika eimai ok telika. katalaba pos tha vgei i mpempa mono glikakia tha thelei!! ta alla tha ta arneitai
Ax Kristinaki kai ego opos esei,efaga kai eugala.Movo tostaki na faw argotera.Glika den trw -1 pagotaki ,trw alla spania.Prin meno egios eixa zaxaro 101 nistika.Kai apo tote prosexo.Stin arxi zigisa sto giatro 77 kila eime kai eipsos 1.80 .Tora eimai 15 eudomades -kai 74 kila.

Τανια μου σε καταλαβαινω..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 534787 εχει κατι χαπακια ειδικα για τους εμετους. δεν στα εδωσε ο γιατρος σου;; ζητα του τα...εμενα βεβαια δε mμε βοηθησαν ιδιαιτερα αλλα ακουσα πολλεσ κοπελες που τις βοηθησαν.
εχασες κιλα απο τους εμετους ε... ελπιζω να εισαι συντομα καλυτερα... Δεν εχει κατι που να τρως και να εισαι ενταξει σχετικα;Δοκιμασε τοστακια, κουλουρακια και ολα οσα ειναι στερεα.. εγω ετσι κανω.. α και τις πρωτεινες σου. να τρως τυρι και να πινεις γαλα. και καμποσο νερο να μη παθεις αφυδατωση. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Kristinaki mono tost kai trw.Gala den pino mou mperazi stomaxi.Turi trow.Tora efaga makaronia kai eugala.Nero pino 2 litra .

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tanja moy ama pinis nero toulaxisto de tha patheis afidatosi.. ego tis protes evdomades epatha afidatwsi kai me eixan kratisei sto nosokomio. eine epikindino gia to moraki.. ego isigoume na prospathis na tros kai as ta vgazis. ksero poso asximo pragma einai vevea.. epeidi to zo kai ego..
emena xala kai i diathesi moy apo afto kai eimai poli down..
simera ekana dio fores emeto (mono!!) elpizo na meinw ws edo. Den anisixo gia mena gia to moraki anisixo!!

kateriniw moy thimame poy ekanes kai esi emetous. sou perase teliws e? eutixos!! o giatros de mou eipe pote tha stamatisoyn. exei kopeles toys paei akoma kai se oli ti diarkeia tis egkimosinis... elpizo na min eimaste toso atixes!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινιώ άξια της μοίρας μου αφού δεν γνωρίζω τη γιατρό σου Shocked Shocked Shocked!!!!!
Εγώ ευτυχώς δεν είχα αποκόληση ούτε αιμοραγία μέχρι στιγμής.....αλλά όπως σου είπα ....με ρώτάει η γιατρός πόσα τσιγάρα κάνεις της λέω 10 + Embarassed(σήμερα μέχρι τώρα που σας μιλάω είμαι στο καταπληκτικό νούμερο των 3 τσιγάρων...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
και μου λέει θα σου δώσω το σαλοσπίρ.....!!!

Χριστινάκι η αδερφή μου όπως είπες μέχρι τον ένατο μήνα τα έβγαζε ...κορίτσι και αυτή!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου σταματησε το φολικο γιατι ειναι μονο για τους 3 πρωτους μηνες,το ασβεστιο το σταματησαμε γιατι το μωρο κανει κοκαλα στο 3 τριμηνο και τοτε θα χρειαστει.μαγνησιο ουτε κατα διανοια γιατι δεν ωφελει λεει.γενικως ειναι κατα των συμπληρωματων.αν μεινω χωρις δοντια και μαλλια να μ'αγαπατε και ετσι! tongue tongue tongue

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα! Σοφία έρχεσαι φέυγεις πετάς την ατάκα και πέφτω στα πατώματα από τα γέλια!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα! Σοφία έρχεσαι φέυγεις πετάς την ατάκα και πέφτω στα πατώματα από τα γέλια!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

xaxaxa simfono!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 328109

koritsiaaaaa to thelwww!!! de me endiaferei an einai poli nwris, deftera paw na to parw!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=445139235499409&set=a.445139182166081.115449.150196228327046&type=3&theater

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πεθαίνωωωωωωωωωωω είναι τέλειο Χριστινάκι!!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πεθαίνωωωωωωωωωωω είναι τέλειο Χριστινάκι!!!! Very Happy

nai genika exoun orea paidika rouxalakia afto to shop. kratiemai giati einai poli noris akomi kai oloi mou lene den einai sosto. alla leo na tin kanw tin amartia  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 27 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις