Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
312 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 312 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ πού να πας στον 8ο? είσαι τρελή; άσε που δε θα το ευχαριστηθείς κιόλας, εγω για αρχές ιούνη το σκεφτομουν αλλά εγκατέλειψα..

όσο για τα κιλά εγώ ζυγίστικα το πρωί κ ευτυχώς σταθερά στα +6. θα θελα βεβαια αν γίνεται να χάσω 1 λέμε τωρα αν γίνεται, γιατί την άλλη Τετάρτη έχω γιατρό κ μη με κράξει!!
Και τώρα που θυμίθηκα να πάρω να ρωτήσω πόσο θα κοστίσει η β-επιπέδου.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα Χριστινακι και Μαριανθη!καλα απο υπνο.....γιοκ!αφου ο αντρας μου με ρωταει...'κοιμασαι καθολου τα βραδια?' βρε ετοιμη για after ειμαι αλλα που να καταλαβει???????????

αααα τι θα κανουμε;; δεν αντεχω να βαραω το κεφαλι απο τη νυστα καθε πρωι! πεφτω για υπνο, ξυπνω, ανοιγω τη τβ, την κλεινω, τραγουδω, πεφτω για υπνο, σηκωνομαι κατουρω, πεφτω για υπνο, κατουρω, ξυπνω!!! κ.ο.α

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως θα συμφωνήσω με τον άντρα της Βίκυς.Θέλω οπωσδήποτε να πάω διακοπές.και μόνο που σκέφτομαι το ζότι που θα έρθει μετά τη γέννα,με πιάνει η ψυχή μου.Συν του ότι το μπάνιο είναι ό,τι καλύτερο για την εγκυμοσύνη..Τώρα βεβαια ξαναλέω,ΑΝ με αφήσει να φύγω η τρελή γιατρέσσα.Αλλιώς κάπως θα τη βολέψουμε σε μέρος με οδική πρόσβαση,αλλά θα είναι για λίγες μέρες γιατί δεν παίζουν λεφτά.....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α μια απο τα ιδια.αααα!!!!εγω αλλαζω και πυτζαμες!ουτε πασαρελα να εκανα τοσο ρουχο!!!!!!!!!τη παρασκευη που θα φυγω θα σας δωσω το τηλ γιατι χλωμο να μπω μεχρι τη τεταρτη που γυρναμε!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Καλέ πού να πας στον 8ο? είσαι τρελή; άσε που δε θα το ευχαριστηθείς κιόλας, εγω για αρχές ιούνη το σκεφτομουν αλλά εγκατέλειψα..

όσο για τα κιλά εγώ ζυγίστικα το πρωί κ ευτυχώς σταθερά στα +6. θα θελα βεβαια αν γίνεται να χάσω 1 λέμε τωρα αν γίνεται, γιατί την άλλη Τετάρτη έχω γιατρό κ μη με κράξει!!
Και τώρα που θυμίθηκα να πάρω να ρωτήσω πόσο θα κοστίσει η β-επιπέδου.

γεια σου γιωτακι, τι κανεις; στον 8 οντως δυσκολο. εγω θα παω σε δυο βδομαδες για λιγες μερες διακοπες και τον ιουλη σκεφτομαι λιγες μερες στο εξοχικο στη θαλασσα.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:α μια απο τα ιδια.αααα!!!!εγω αλλαζω και πυτζαμες!ουτε πασαρελα να εκανα τοσο ρουχο!!!!!!!!!τη παρασκευη που θα φυγω θα σας δωσω το τηλ γιατι χλωμο να μπω μεχρι τη τεταρτη που γυρναμε!

που θα πας σοφακι;; εχασα επεισοδια εδω!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαριάνθη και Χριστινάκο μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παιδιά εγώ κοιμάμαι σαν ζώον τελίως δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!!
Σοφάκο μιλάω για τα κιλά διότι όταν είσαι κόκαλο από τότε που γενήθηκες.....και ξαφνικά τσιμπάς τα κιλά σαν πατατάκια σου έρχεται κάπως......όλα μια συνήθεια έιναι ....αυτό που λέει το Χριστινάκι δεν θα σκάσω κιόλας τα απολαμβάνω απλά!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα χρηματα δε παιζουνε αλλα λεμε....εγω λεω να παω χαλκιδικη στης νυφης μου το εξοχικο για λιγουλακι!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χριστινάκι.. καλημέρα Μαριάνθη... καλά ξυπνητούρια...
Δίκιο έχει, μη τρελαίνεστε με τα κιλά εδώ εγώ βλέπω 84 στη ζυγαρια!! τι να πω? θα τα χάσουμε..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα παω θεσσαλονικη Χριστινακι!την αλλη τριτη εχω β επιπεδου!οσο για τα κιλα,βικακι,εγω παντα ημουνα 49.αλλα πηρα πολυ κορτιζονη και πριστηκα.εφτασα μεχρι τα 80.και παλεψα πολυ να φτασω 65 περσι για το γαμο.και καλα που τα εχασα γιατι εμεινα κατευθειαν εγκυος.ε και αγχωνομαι να μη το παρακανω.δε θελω να με δω ξανα ετσι![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]δε τρωω παντα οτι θελωκαι αν το παρακανω,περπαταω για να ρυθμισω τις θερμιδες.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κούκλες!!!
Αλεξία ου ευχαριστώ για τη πρόσκληση στην ομάδα του θηλασμού!

Κορίτσια ούτε εγώ κοιμάμαι καλά..
όλο σηκώνομαι για πιπι
Είπε χθές ο γιατρός οτι φταίει που ο μικρούλης μου έχει το κεφαλάκι κάτω και μου πιέζει τη κύστη.
Χαλάλι αν είναι έτσι ε? Laughing

Απο χθές άρχισα να προσέχω κι εγώ γιατι τα +10 μου δεν τα φτάνει καμιαααα

Σαλάτα για βραδινο και λίγο καρπούζι

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ θα πάει στη πατρίδα Σαλόνικα το Σοφάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!!
Έχουμε και εμείς εξοχικό στη Λούτσα...αλλά είναι χάλια το σπίτι κλειστό 2 χρόνια και έχει και πράγματα απο το παλιό μας σπίτι διασκορπισμένα ....και η θάλασσα εκεί είναι κώλος....με το συμπάθειο κιόλας!!!!Άσε που το σπίτι είναι του άντρα μου και των αδερφιών του και κάνουν όλοι τα παγώνια για μαζέμα.....οπότε σιγά μη πάω!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Μαριάνθη και Χριστινάκο μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παιδιά εγώ κοιμάμαι σαν ζώον τελίως δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!!
Σοφάκο μιλάω για τα κιλά διότι όταν είσαι κόκαλο από τότε που γενήθηκες.....και ξαφνικά τσιμπάς τα κιλά σαν πατατάκια σου έρχεται κάπως......όλα μια συνήθεια έιναι ....αυτό που λέει το Χριστινάκι δεν θα σκάσω κιόλας τα απολαμβάνω απλά!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


εεε βεβαια δε θα σκασουμε!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 39 215994
βικυ μ εγω σε καταλαβαινω σαυτο που λες. αμα εισαι μια ζωη αδυνατη σου ερχεται λιγο κεραμιδι. αλλα τωρα δεν πρεπει να σκεφτομαστε αυτο, τωρα κανουμε enjoy the moment και αμα γεννησουμε θα τα χασουμε ολα. παραξενο αλλα εμενα σταματησε να με απασχολει !!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια αν σας αφήσει ο γιατρός πηγαίνετε καμια βδομαδούλα διακοπές... Εγώ τον Ηλία τον γέννησα 25 Αυγούστου και έλειπα μέχρι τις 22 Αυγούστου... Φυσικά όχι σε νησί , κάπου κοντά που να μπορείς το πολύ σε 2 - 3 ώρες να είσαι πίσω... Ημερομηνία είχα 6/9 τότε...

Τώρα είμαι άνετα!

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα και δε θα σκασουμε.οσα κιλα παρουμε το τελευταιο τριμηνο,συμφωνα με το γιατρο τα χανεις κατευθειαν με τη γεννηση του μικρου!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακιι μου τελειαααα!!! ποσες μερες θα κατσετε; ως την τεταρτη αν καταλαβα καλα; να αλλαξεις περιβαλλον και διαθεση!!
που σε εισα στα φοτος μια χαρα σε βρισκω οποταν ουδεν λογος για ανησυχια σοφακο

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακι,την αλλη βδομαδα κλεινουμε το 5ο και μπαινουμε δυμαμικα στον 6ο!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως σας το λέω.Ας είναι και στα καμμένα βούρλα,ας είναι και στον κάλαμο,ας είναι και στη ναυπηγοεπισκευαστική ζωνη,κάπου θα πάω να βλέπω θάλασσα στον 8ο!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλάκο καλημέρα έχωντας καλά όλων των πραγμάτων θα στα στείλω αύριο από εδώ!!!!Θα σε πάρω αύριο τηλέφωνο να σου πώ!!!
¨οσο για τα κιλά μην σε νοιάζει σε φτάνω στα +8 είμαι αλλά και εγώ β΄ραδυ φρούτα τρώω βέβαια όλη την άλλη μέρα γ@......μ@ι στις βλακείες..... αλλά το παλευώ για βράδυ!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι φωτο ειναι απο το γαμο.καλα οχι οτι εχω διαφορα τωρα.μονο ενα καρπουζακι κοιλιτσα!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 39 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 39 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 39 328109

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Στελλάκο καλημέρα έχωντας καλά όλων των πραγμάτων θα στα στείλω αύριο από εδώ!!!!Θα σε πάρω αύριο τηλέφωνο να σου πώ!!!
¨οσο για τα κιλά μην σε νοιάζει σε φτάνω στα +8 είμαι αλλά και εγώ β΄ραδυ φρούτα τρώω βέβαια όλη την άλλη μέρα γ@......μ@ι στις βλακείες..... αλλά το παλευώ για βράδυ!!!!

ευχαριστώωωωωω
Σημερα φτιάχνω ομελέτα φούρνου να φάω λέω ένα κομματάκι με σαλάτα το μεσημέρι κανένα φρούτο το απόγευμα και το βράδυ σαλάτα πφφφφφφ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ρε sofouli με συγκινείς Sad κι εγώ ήμουν πάντα 64 και με κάποια προβλήματα έφτασα 78 Shocked κι όταν επιτέλους ηρέμισα και ξεκίνησα δίατροφή έμαθα πως είμαι έγκυος αλλά δε στεναχωριέμαι γιατί το ήθελα πολύ αυτό το παιδάκι και το περιμέναμε καιρό, οπότε όλα καλά μόνο να προσέχουμε λιγάκι. και στην επόμενη εγκυμοσύνη θα ξεκινήσουμε κορμάρες και δε θα μας κακοφανεί.
Κατερινακι εγώ μια χαρά είμαι κοπέλα μου ποτέ δεν ήμουν καλύτερα αφού όλοι απορούν!
Ρώτησα για την β-επιπ. 150 ευρώ. Δε βαριέσαι θα μπορούσε να είναι και χειρότερα! Τουλάχιστον θα πάρουμε τo dvd να το βλέπουμε Laughing

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στελλα γιαααα πες μας για την ομελετα φουρνου..εγω οταν φτιαχνω την κανω στο αντικολλητικο,χωρις λαδι,αλλα δεν ξεκολλαει εννοειται,και την κάνω νιανια,όπως τα αυγα πρωινου των Αγγλων.Μου αρέσει πολύ όμως κι έτσι..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο τα κιλα,Γιωτακι,ειχα φτασει σε σημειο να φοραω κατι ρουχα λες και ημουνα βαρελι!εξου και επαθα κριση πανικου περσι τετοιο καιρο γιατι νομιζα οτι δεν ειμαι αρεστη σε κανεναν.μετα μαιο-οκτωβρη μια καλη διατροφη και τσουπ τα εχασα!το παιδακι το ηθελα χρονια αλλα οι συγκυριες δε μας αφηνανε.και ετσι δε προσπαθουσαμε.αλλα απο τη πρωτη νυχτα του γαμου Wink ολα πηαγανε καλα και ηρθε ο μπομπιρας!οσο για τη β επιπεδου και εμας 150 μας ειπανε!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[/quote]

ευχαριστώωωωωω
Σημερα φτιάχνω ομελέτα φούρνου να φάω λέω ένα κομματάκι με σαλάτα το μεσημέρι κανένα φρούτο το απόγευμα και το βράδυ σαλάτα πφφφφφφ[/quote]

Stellitsaaa θα σε μαλωσω. τι ειναι αυτα που τρως; μονο σαλατα κοριτσακι μου; ειπαμε , αλλα μην το παρακανεις Very Happy
ισως προσθεσε κατι στη σαλατα σου, οπως κοτοπουλο και μια ωραια σαλσα, ή ψαρικο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις