Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα παρεακι!!!!!!τι κανετε?????3 ημερουλες και φευγουμεεεεεεεεεε!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994
Κι εγω μια χαρά κοιμήθηκα αν και ο καιρός ήταν χάλια αστραφτε μπουμπουνιζε.. χαμός!
Έκανα και τη ζημιά μου πρωί πρωί και τα μάζευα, έσπασα το ποτήρι με το νερό μέσα στο πιάτο με τα δημητριακά χαχαχα πως τα καταφερα? tongue

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,Γιωτακι!ναι,οντως πως τα καταφερες?και εδω χαζοβρεχει αλλα ερχεται μαυριλα και σημερα θα ειμαι μονη γιατι εχουνε νυχτερινη!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωχ sofouli υπομονή.. εμείς εδώ είμαστε να σου κάνουμε παρέα, εγώ πάλι στον υπολογιστή θα τη βγάλω και σήμερα κάνω μία εργασία της αδερφής μου και πρέπει να την τελειώσω γιατί τη βλέπω στον ύπνο μου... και μετα θα κάνω πάρτυ πραγματικά!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 875502

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α εχω συνηθισει. Very Happy ε τοσα χρονια!και ο μπαμπας στρατιωτικος! Wink

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα σαααααααας!!!!!
κεφάτες και φορτσάτες σας βρίσκω πρωί πρωί!!
Χτες έφαγα σουβλάκια από τον Κουρδο στα εξάρχεια,και σήμερα είπα να ανέβω ζυγαρια.Γουρλωσα το μάτι!!!1,200 μέσα σε μια βδομάδα?????Μιλάμε τρομοκρατήθηκα!!Τέρμα τα παγωτακια και οι κούρδοι!
Νικη να κάνεις σίγουρα λίστα με ερωτήσεις για τον γιατρό σου!Πραγματικά λειτουργεί το κόλπο.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994
Κι εγω μια χαρά κοιμήθηκα αν και ο καιρός ήταν χάλια αστραφτε μπουμπουνιζε.. χαμός!
Έκανα και τη ζημιά μου πρωί πρωί και τα μάζευα, έσπασα το ποτήρι με το νερό μέσα στο πιάτο με τα δημητριακά χαχαχα πως τα καταφερα? tongue

Χεχε,εγώ την περασμένη βδομάδα ξεκίνησα να στίβω πορτοκάλια στον αποχυμωτή,και δεν είχα βάλει απο κάτω ποτήρι!!!!χουχουυυυυυυυ!!!Όλο το ζουμί στα ντουλάπια και στο πάτωμα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κατερινα!!!!και εσυ μια χαρα εισαι!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!καλα τετοια καθε μερα κανουμε ολοι!οσο για τη λιστα και εγω τα γραφω και τις κανω ολες μαζεμενες στο γιατρο!σα να δινει συνεντευξη ειναι καθε φορα!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου βρε Σοφία!!
Κοίτα να δεις,καλύτερα να δίνει συνέντευξη μια φορά το μήνα που μας βλέπει,παρά κάθε φορά που θυμόμαστε κάτι να παίρνουμε τηλέφωνα...! Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω σπασει καθε ρεκορ και δε πηρα ουτε μια 3 βδομαδες τωρα.παλια μερα παρα μερα.τι ειναι αυτο,τι ειναι το αλλο....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Κατερινάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Γιωτάκο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!
Από τέτοιες γκάφες άλλο τίποτα.....εγώ βάζω νερό παγωμένο στο κενό χωρίς να έχω ποτήρι απο κάτω Embarassed!!!!!
Σοφάκο ποιος τη χάρη σου.....Σαλόνικα for ever!!!!
Κατερίνακι...μωρέ τι λές πήρες 1,200 κιλά κοίτα μη γίνεις υπέρβαρη εδώ δεν έχουμε που να τα βάλουμε τα κιλά +8 παρακαλώ.....!!!
Γιωτάκο ο καιρός εδώ ευτυχώς είναι ηλιόλουστος...μια χαρά ...δεν αντέχω άλλη βροχή θέλω καλοκαίρι!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα Κατερίνα έγραψες... φοβερό θα μπορούσα κι εγω να το είχα κάνει χαααχαχα 3 ποτήρια έχω σπάσει μέχρι εδώ..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμ δε παιρνω κιλα,εμ νιωθω σα να εχω 2 κοιλιες...μπρος και πισω!!!!!ε μα γινεται??????? Twisted Evil

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Σοφάκο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Κατερινάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Γιωτάκο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!
Από τέτοιες γκάφες άλλο τίποτα.....εγώ βάζω νερό παγωμένο στο κενό χωρίς να έχω ποτήρι απο κάτω Embarassed!!!!!
Σοφάκο ποιος τη χάρη σου.....Σαλόνικα for ever!!!!
Κατερίνακι...μωρέ τι λές πήρες 1,200 κιλά κοίτα μη γίνεις υπέρβαρη εδώ δεν έχουμε που να τα βάλουμε τα κιλά +8 παρακαλώ.....!!!
Γιωτάκο ο καιρός εδώ ευτυχώς είναι ηλιόλουστος...μια χαρά ...δεν αντέχω άλλη βροχή θέλω καλοκαίρι!!!!


Ρεεεεε μη με κράζεις!!χεχεχεχε!!!Δε με τρόμαξε το 1,200,με τρόμαξε το 1,200 μέσα σε μια βδομάδα!!Δλδ έκατσα και σκεφτόμουν οτι με τέτοιο ρυθμο θα πάρω 20 κιλά μέχρι το τέλος!!Η αλήθεια ειναι οτι το παράκανα κι εγω με τα παγωτά και το φαι αυτη τη βδομάδα.Γουρούνα παιδί μου!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:εμ δε παιρνω κιλα,εμ νιωθω σα να εχω 2 κοιλιες...μπρος και πισω!!!!!ε μα γινεται??????? Twisted Evil

Γίνεται γιατί κάνουμε και κατακράτηση κυρία μου!Οπόταν πρηζόμαστε κάργα,ακόμα και αν δεν προσθέτονται κιλά,ή έστω τόσα ωστε να δικαιολογούν τη διαφορά...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:χαχαχα Κατερίνα έγραψες... φοβερό θα μπορούσα κι εγω να το είχα κάνει χαααχαχα 3 ποτήρια έχω σπάσει μέχρι εδώ..

Αααα με τα σπασίματα το ΄χει πολύ ο άντρας μου!Άμα θες να καταστρέψεις κάτι που δε το γουστάρεις,απλά βάλτο στο οπτικό του πεδίο....! Razz

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε ρε και οι 2 σας (Κατερίνα Σοφία)είστε στα κιλά σας και παραπονιέστε ......κιόλας!!!!Εγώ να δείς πακέτο με +8 (μπορεί να είναι και παραπάνω αρνούμαι να ζυγιστώ,θα με ζυγίσει η γιατρός)που σέρνω 2 κορμιά μαζί για να ανέβω τα σκαλιά θέλω μισή ώρα η φοράδα!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βίκυ Razz
Βρε μήπως να την κάνω για Αθήνα; αν και φαίνεται να φτιάχνει σιγα σιγά κι εδώ.
Ανυπομονώ να μπει ο ιούνιος να ζεστάνει για τα καλά να παμε για κανα μπανάκι, αφού ρωτήσει ο Αποστόλης το γιατρό να σιγουρευτεί ότι επιτρέπεται γιατί έχουμε και τέτοια εμείς βλέπετε.. πέφτει στρατιωτική απαγόρευση σε όλα! Αφού για διακοπές ούτε να το ακούσει, μαλώναμε για κανα μήνα,αλλαδεν επέμενα γιατί δεν υπάρχουν κ χρήματα, καλά για ψηλοτάκουνα δε το συζητώ μου τα κρύβει..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βροχή θέλω καλοκαίρι!!!![/quote]


Ρεεεεε μη με κράζεις!!χεχεχεχε!!!Δε με τρόμαξε το 1,200,με τρόμαξε το 1,200 μέσα σε μια βδομάδα!!Δλδ έκατσα και σκεφτόμουν οτι με τέτοιο ρυθμο θα πάρω 20 κιλά μέχρι το τέλος!!Η αλήθεια ειναι οτι το παράκανα κι εγω με τα παγωτά και το φαι αυτη τη βδομάδα.Γουρούνα παιδί μου![/quote]

Μαρή τι μας λες(που λένε και στο χωριό μου ....Σερραία παρακαλώ)δεν θα τρώς πάντα το ίδιο ρε συ .....και είσαι 5 μηνών και έχεις βάλει ενα κιλό....δηλαδή τέλεια......!!!!Απλά σμαζέψου με τα παγωτά και τα περιτά και κάνει καμία ατσασθαλία που και που!!!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ότι επιτρέπεται γιατί έχουμε και τέτοια εμείς βλέπετε.. πέφτει στρατιωτική απαγόρευση σε όλα! Αφού για διακοπές ούτε να το ακούσει, μαλώναμε για κανα μήνα,αλλαδεν επέμενα γιατί δεν υπάρχουν κ χρήματα, καλά για ψηλοτάκουνα δε το συζητώ μου τα κρύβει..[/quote]

Εμένα ο άντρας μου με στη τρέλα πάλι.....θέλει να πάμε διακοπες (δεν πάω 8ο μήνα χέζομαι)
και τακούνια εντάξει δεν φοράω,δεν φόραγα στα καλά μου είμαι και λίγο ατσούμπαλη και εγώ και δεν τα πολυφοράω έχω βέβαια αλλά δεν τα υποστηριζω!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα τρελλες!!
Καλημερα Βικυ, Σοφακι, Κατερινα, Γιωτα Very Happy
βρε κοριτσιααααα ελεος εγκυουλες ειστεεεε!!! τα κιλα λογικο να τα παρουμε και η ορεξη επισης δικαιολογημενα να ανοιξει Very Happy ειναι η μονη εποχη που δικαιουμαστε ατασθαλιες!!
σημερα δεν ποναω ακομη και ειμαι χαρουμενη. οσο αφορα υπνο δε ξερω εσεις, αλλα εγω δεν. Δε κοιμαμαι!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 38 215994

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακι μιλας για κιλα>?που ησουνα 20 και πηγες 28???????????????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Χριστινακι και Μαριανθη!καλα απο υπνο.....γιοκ!αφου ο αντρας μου με ρωταει...'κοιμασαι καθολου τα βραδια?' βρε ετοιμη για after ειμαι αλλα που να καταλαβει???????????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερακια και σε σενα Μαριανθη !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις