Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
320 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 320 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου κάνει!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 875502
ωραία κι είχα ένα άγχος!!! αφού μου κάνει στο στήθος που έχει γίνει τούμπανο.. μιά χαρά!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρά Γιωτάκο διότι εένα δεν μου κάνει τίποτα..........από τα παλιά ρούχα μου!!!!! Embarassed

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μωλις μιλησα με τον γιατρο..Μου επεσαν τα μουτρα γιατι ουτε τηλ. επερνα αλλα εχει και ενα μηνα να με δει.Εγω σκεφτηκα αφου ο υπερηχος στο αλφα-τεστ ηταν καλως να περιμενα τις αιματολογικες(που φυσικα ακομα δεν εχουν βγει αφου εγιναν στο ελενα) και να πηγαινα μαζι με την β επιπεδου...Αλλα μου εβαλε χερι.Θα παω μονο με τον υπερηχο και τις γενικες αιματος την τεταρτη να με δει.Μου ειπε οτι αυτο που εχω στα χερια ειναι λογω εγκυμοσυνης και θα τα πουμε την Τεταρτη απο κοντα.

Τωρα για την συναντηση δεν ξερω να σας πω σιγουρα.Εσεις οργανωστε που θα γινει η συναντηση και τι ωρα και αμα μπορω θα ερθω.Απλα ενημερωστε με εεεε!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε ρε Νικάκι θα δεις το γιατρό και θα σε ηρεμήσει είδες......άντε με το καλό!!!! Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ευτυχως δεν ειναι και πολλες οι μερες...Αντε να ακουσω την καρδουλα του...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι πολλές μέρες σε 2 μέρες θα τον δείς ....γ΄ρψε κάπου τισ απορίες και τισ ερωτήσεις σου όσο γελοίο και να ακούγεται εγώ έτσι κάνω διότι τα ξεχνάω πάντα αυτά που θέλω να ρωτήσω και πάω με τη λιστούλα μου!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επιτέλους κατάφερα κι έβαλα τικεράκι!!!!!!! Αυτό με τη λίστα πρέπει να το κάνω και γω.....θέλω να ρωτήσω ένα σωρό πράγματα όποτε πάω στο γιατρό και τελικά τα ξεχνάω και ρωτάω όλο τις βλακείες!!!!!1 Και γενικότερα τον τελευταίο καιρό ξεχνάω πάρα πολύ....έχω γεμίσει με post it το ψυγείο..... μόνο να φάω δεν ξεχνάω...... για αυτό και τα σημειωματάκια τα βάζω στο ψυγείο....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσιαααα μιλαμε με τιποτα δε σας προλαβαινω!! λοιπον σημερα απουσιαζα διοτι ειχα δουλειες λευκωσια τραπεζες δανεια κτλ κτλ...
χαιρομαι που ειστε ολες καλα! εγω ειχα ξανα πονους δυνατους αλλα προσεξα εγκυουλες μου οτι η θετικη σκεψη πραγματικα σε οπλιζει με πολλυυυυ κουραγιο.

στεναχωριεμαι και γω ιδιαιτερα που δε μπορω ν βρεθω μαζι σας... μακαρι να γινοτανε. ειμαι σιγουρη θα εχετε πολλα να πειτε ακομα πιο πολλα αποσα εχουμε εδω και γεμιζουνε σελιδεσ ολοκληρες!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Επιτέλους κατάφερα κι έβαλα τικεράκι!!!!!!! Αυτό με τη λίστα πρέπει να το κάνω και γω.....θέλω να ρωτήσω ένα σωρό πράγματα όποτε πάω στο γιατρό και τελικά τα ξεχνάω και ρωτάω όλο τις βλακείες!!!!!1 Και γενικότερα τον τελευταίο καιρό ξεχνάω πάρα πολύ....έχω γεμίσει με post it το ψυγείο..... μόνο να φάω δεν ξεχνάω...... για αυτό και τα σημειωματάκια τα βάζω στο ψυγείο....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Δεσποινακι μου γεια σου ! και μπραβο π βαλες τικερακι. αυτο με τη μνημη, δεν το συζητω, το εχω και εγω! ευτυχως θυμαμαι ακομη το ονομα μου!!

Συμπεθεραα ολα καλα;; βλεπω πηγες τρελλο σιοππιγκ!! ολε!! ωραια ακουγονται αυτα που πηρες και χρωματακια... οτι καλυτερο!! μαγιω εγω θα φορεσω τα περσινα μου, ειναι μπικινια ολα οποταν οκ. και αν φαινεται κοιλιτσα, ειναι σεξυ, κοριτσια!!! εγω οποτε εβλεπα στην παραλια εγκυουλε ενθουσιαζομουνα!! το θεωρουσα πολυ σεξυ!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστίνα σου κάνουν τα περσινά μαγιω!!!!!!! Μπράβο!!! Εμένα δεν μου κάνει τίποτα από τα παλιά μου ρούχα.......δεν το συζητώ για μαγιώ ούτε το πάνω ούτε το κάτω........ Sad Sad Sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Χριστίνα σου κάνουν τα περσινά μαγιω!!!!!!! Μπράβο!!! Εμένα δεν μου κάνει τίποτα από τα παλιά μου ρούχα.......δεν το συζητώ για μαγιώ ούτε το πάνω ούτε το κάτω........ Sad Sad Sad

Δεσποινα μ παντα τα επερνα λιγο μεγαλυτερα οποταν ενταξει. αλλα ευκαιρια για σενα να πας ψωνια!! δεν ειναι αναγκη να παρεις μαγιω για εγκυους, μπορεις να βρεις μια χαρα κανονικο μαγιω. που εργαζεσαι;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εκπαιδευτικός είμαι!!!!! Ρούχα αγοράζω συνεχώς...φτηνά φορεματάκια για να ανεβαίνει η ψυχολογία μου.....τώρα για μαγιω θα το σκεφτώ αν θα πηγαίνω για μπάνιο....τους πιο δύσκολους μήνες θα είμαστε το καλοκαίρι......

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Εκπαιδευτικός είμαι!!!!! Ρούχα αγοράζω συνεχώς...φτηνά φορεματάκια για να ανεβαίνει η ψυχολογία μου.....τώρα για μαγιω θα το σκεφτώ αν θα πηγαίνω για μπάνιο....τους πιο δύσκολους μήνες θα είμαστε το καλοκαίρι......


ααα εισαι η κοπελα που δουλευει ολοημερο;;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν το έχω αναφέρει πουθενά αλλά κι εγώ ολοήμερο δουλεύω.....εσυ?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Δεν το έχω αναφέρει πουθενά αλλά κι εγώ ολοήμερο δουλεύω.....εσυ?

το ειχες πει μια φορα στις αρχεσ του φορουμ γιαυτο και το θυμαμαι!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 215994 εχουμε ενα κοινο λοιπον. μονο που εγω ειμαι κυπρια!! εδω τα ολοημερα κλεινουν στις 4. εσας;; απο που εισαι καλη μου;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θεσσαλονική! Κι εδώ 16.15 σχολάμε.....και συ δηλαδή συνεχίζεις και δουλεύεις? Εγώ έχω φτάσει στα όριά μου, περιμένω πως και πως να τελειώσει η χρονιά.......

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Θεσσαλονική! Κι εδώ 16.15 σχολάμε.....και συ δηλαδή συνεχίζεις και δουλεύεις? Εγώ έχω φτάσει στα όριά μου, περιμένω πως και πως να τελειώσει η χρονιά.......

οχι.. εγω σταματησα .. γιατι εκανα εμετους συνεχεια και τωρα τελευταια ειχα συσπασεις μητρας. οποταν δε μπορουσα καν.
αλλα με τα παιδια ειναι πολυυυ δυσκολο να συνεχισεις να δουλευεις! δικαιουσε αδεια;;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Θεσσαλονική! Κι εδώ 16.15 σχολάμε.....και συ δηλαδή συνεχίζεις και δουλεύεις? Εγώ έχω φτάσει στα όριά μου, περιμένω πως και πως να τελειώσει η χρονιά.......

οχι.. εγω σταματησα .. γιατι εκανα εμετους συνεχεια και τωρα τελευταια ειχα συσπασεις μητρας. οποταν δε μπορουσα καν.
αλλα με τα παιδια ειναι πολυυυ δυσκολο να συνεχισεις να δουλευεις! δικαιουσε αδεια;;
Δυστυχώς όχι διότι δεν είμαι μόνιμη........ και γω είχα πολύ δύσκολο πρώτο τρίμηνο με εμετούς και αρρώσταινα συνέχεια από τα παιδιά που ήταν άρρωστα......απλά κάνω υπομονή ...ευτυχώς βέβαια το εργασιακό περιβάλλον είναι πολύ καλο....αλλά τα παιδιά είναι παιδιά....... βέβαια τώρα που φαίνεται η εγκυμοσύνη τα κοριτσάκια με προσέχουν...έχουν πολύ πλάκα......τα αγοράκια ένα και το αυτό........χαχαχαχαχαχα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[/quote] Δυστυχώς όχι διότι δεν είμαι μόνιμη........ και γω είχα πολύ δύσκολο πρώτο τρίμηνο με εμετούς και αρρώσταινα συνέχεια από τα παιδιά που ήταν άρρωστα......απλά κάνω υπομονή ...ευτυχώς βέβαια το εργασιακό περιβάλλον είναι πολύ καλο....αλλά τα παιδιά είναι παιδιά....... βέβαια τώρα που φαίνεται η εγκυμοσύνη τα κοριτσάκια με προσέχουν...έχουν πολύ πλάκα......τα αγοράκια ένα και το αυτό........χαχαχαχαχαχα[/quote]

χαχαχα ναι ετσι κανουν τα μικρα!! αντεξε καλη μ!! λιγες μερες μεινανε. εδω κλεινουμε τελος ιουνιου, φανταζομαι και σεις.. βεβαια εγω διδασκω γυμναστικη οποταν αντιλαμβανεσαι... δεν μπορουν ναν φρονιμα. περιμενεις κ συ κοριτσακι εττσι;;  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 215994

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
Δυστυχώς όχι διότι δεν είμαι μόνιμη........ και γω είχα πολύ δύσκολο πρώτο τρίμηνο με εμετούς και αρρώσταινα συνέχεια από τα παιδιά που ήταν άρρωστα......απλά κάνω υπομονή ...ευτυχώς βέβαια το εργασιακό περιβάλλον είναι πολύ καλο....αλλά τα παιδιά είναι παιδιά....... βέβαια τώρα που φαίνεται η εγκυμοσύνη τα κοριτσάκια με προσέχουν...έχουν πολύ πλάκα......τα αγοράκια ένα και το αυτό........χαχαχαχαχαχα[/quote]

χαχαχα ναι ετσι κανουν τα μικρα!! αντεξε καλη μ!! λιγες μερες μεινανε. εδω κλεινουμε τελος ιουνιου, φανταζομαι και σεις.. βεβαια εγω διδασκω γυμναστικη οποταν αντιλαμβανεσαι... δεν μπορουν ναν φρονιμα. περιμενεις κ συ κοριτσακι εττσι;;  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 215994 [/quote]

Ναι τέλος Ιουνίου κλείνουμε κι εδώ. Κοριτσάκι περιμένω και γω θα μας το επιβεβαιώσουν βέβαια και στη Β επιπέδου!!!!! Καλά γυμναστική καλά έκανες και σταμάτησες αφού είχες άδεια γιατί και με τις μπάλες είναι λίγο επικίνδυνα τα μικρά, εγώ όπου βλέπω μπάλα στο προαύλιο πάω από την άλλη μεριά!!!! Σε αφήνω όμως τώρα, περιμένω παρέα.....θα τα πούμε πιο μετά!!!
Καλή ξεκούραση και θετική σκέψη!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[/quote]

Ναι τέλος Ιουνίου κλείνουμε κι εδώ. Κοριτσάκι περιμένω και γω θα μας το επιβεβαιώσουν βέβαια και στη Β επιπέδου!!!!! Καλά γυμναστική καλά έκανες και σταμάτησες αφού είχες άδεια γιατί και με τις μπάλες είναι λίγο επικίνδυνα τα μικρά, εγώ όπου βλέπω μπάλα στο προαύλιο πάω από την άλλη μεριά!!!! Σε αφήνω όμως τώρα, περιμένω παρέα.....θα τα πούμε πιο μετά!!!
Καλή ξεκούραση και θετική σκέψη!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

Καλη συνεχεια!! Καλα να περασεις Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε,δεν σας προλαβαινω... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes μεχρι να διαβασω τοσες σελιδες εχω ξεχασει τι ηθελα να σχολιασω...

Αnyway,χαιρομαι που απο υγεια ειμαστε ολες καλα...οσο για το ψυχολογικο,αντε να παιρνουμε τα πανω μας καλε....εγκυουλες ειμαστε οχι αρρωστες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στελλιτσα,φτιαξαμε με κατι κοριτσια στο φεις ομαδα μητρικου θηλασμου κ σε προσθεσα,την Τεταρτη θα παμε για καφεδακι να γνωριστουμε...αν μπορεις ελα!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Fotitsa, ο γιατρός σου ενδεχομένως να μην σου έδωσε κάτι για την αιμοραγία γιατί η αιμοραγία μπορεί να προέρχεται από το γεγονός ότι είναι χαμηλά ο πλακούντας χωρίς να υπάρχει άλλη επιπλοκή (συσπάσεις ή αποκόληση). Με την πρόοδο της εγκυμοσύνης σου ο πλακούντας ανεβαίνει και ισως αυτό περιμένει και ο γιατρός, να δει τον πλακούντα να ανεβαίνει. Όσο διαρκεί αυτό πάντως καλό είναι να μην κουράζεσαι. Σε καμία περίπτωση μη σκύβεις και μην κάνεις βαριές δουλειές. Κάτσε ξεκουράσου μέχρι να περάσει ο καιρός. Οι εμετοί δυστυχώς δεν διευκολύνουν την κατάσταση γιατί όταν κάνεις εμετό συσπάται κάπως η μήτρα και ίσως γι' αυτό να προκαλείται αιμοραγία. Από το ζόρι.

Sofouli, άνευ παρεξήγησης, αλλά το γεγονός ότι η πεθερά σου έρχεται με τα σεντόνια σου είναι καλό. Δεν σε φορτώνει με επιπλέον δουλειά (πλύσιμο, άπλωμα, σιδέρωμα). Μπορεί να έχει χίλια στραβά αλλά αυτό νομίζω δεν μπορείς να της το προσάψεις. Very Happy

Μαρούλο, μια από τα ίδια. Εδώ και μια βδομάδα έχω πονόλαιμο (ευτυχώς έφυγε ο πονοκέφαλος), έχω χάσει τη φωνή μου και έχω βήχα. Η αλήθεια είναι ότι δεν προσέχω όσο θα έπρεπε. Γίνεται με δύο παιδιά; Διαρκώς φωνάζω. Άσε με τον βήχα δε.... κάθε φορά που βήχω προσπαθώ να μη μου ξεφύγουν ούρα. Σαν τις γιαγιάδες κατάντησα... με ακράτεια. Ζεστά αφεψήματα με μέλι και Halls καραμελίτσες. Όχι κρύα και αν μπορείς "αφωνία"  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 3!!!!! - Σελίδα 37 837218 .

δέσποινα μια απο τα ίδια. φωνάζω με την μικρή γιατι ειναι πολυ ζωηρή δεν μας ακούει καθόλου. και με το βήχα μου φεύγουν πολυ πλάκα 4 βρακιά άλλαξα μεσα σε 5 ώρες.

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!Πώς είστε σήμερα?Πώς αιστάνεσται,πώς κοιμηθείκατε?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοιλουμπίτσες!!!Φωτάκο καλημερούδια....όλα καλά .....εγώ τα βράδια δεν έχω θέμα κοιμάμαι σα ζώοον η αλήθεια είναι!!!!
Δουλειά είμαι τώρα και ήδη βαριέμαι..... έφαγα τελικά κ τα κερασάκια μου χθες μου βρήκε ο πάτερας μου .......! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις