Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

koritsaki9220


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mirantini Καλημέρα!

δεν έρχεσαι κι εσύ στη βόλτα μας;;;
είπαμε να ξεκινήσουμε με το παρκο καραμανλή και μετά βλέπουμε... Wink

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mirantini έγραψε:
adeline έγραψε:ό,τι θέλετε....Ραφήνα οκ Wink
Τετάρτη απόγευμα 22/06/11 κατά τις 7.30 πλατεία Καραμανλή (πρέπει να έχουμε όμως δικό μας καφεδάκι, γιατί το εκεί καφέ δεν βλέπω να λειτουργεί κάθε μέρα που πάω βόλτα με το μωρό Rolling Eyes ....) έχει και κούνιες και γενικά άπλα για όσες έχουν πιο μεγάλα παιδάκια.....τι λέτε κορίτσια; Τετάρτη 7.30 το απόγευμα Πλ. Καραμανλή στο κιόσκι που έχει κάτι τραπεζάκια;ε;

Αχ Adeline !!! βρε δίπλα είναι το κολυμβητήριο που είναι πολυ όμορφα... γιατί να πατε στην πλατεία καραμανλή που είναι ξεραήλα ?
Εχει καφέ στο κολυμβητήριο, παιδική χαρά, χώρο για να κάνετε βόλτα με τα μωρά σας, δροσούλα, κουνούπια και αργαααα το βράδυ θα δείτε και τις νυχτερίδες !!
σουπερ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Συγνώμη που πετάχτηκα.... μια ιδέα σκέφτηκα να σας δώσω
Φιλααααακια
ωχ δεν το είχα σκεφτεί.... Embarassed πω πω φαντάσου ούτε πήγε το μυαλό μου...ξέρεις κάτι επειδή πάω με το μωρό βόλτα εκεί, γι'αυτό το πρότεινα στα κορίτσια...ε πάμε πρώτ πλατεία και βλέπουμε για μετά...σε περιμένω και σένα...πάμε παρέα μαζί;φιλιά

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsaki9220 έγραψε:mirantini Καλημέρα!

δεν έρχεσαι κι εσύ στη βόλτα μας;;;
είπαμε να ξεκινήσουμε με το παρκο καραμανλή και μετά βλέπουμε... Wink
έχει δίκιο η μιραντινι αλλα δεν το είχα σκεφτεί καθόλου...καλά λες ας έρθει μαζί μας Wink

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adeline έγραψε:
koritsaki9220 έγραψε:mirantini Καλημέρα!

δεν έρχεσαι κι εσύ στη βόλτα μας;;;
είπαμε να ξεκινήσουμε με το παρκο καραμανλή και μετά βλέπουμε... Wink
έχει δίκιο η μιραντινι αλλα δεν το είχα σκεφτεί καθόλου...καλά λες ας έρθει μαζί μας Wink

ευχαριστώ κοριτσάκια.....
Κανονίστε εσείς που είστε νέες μανούλες και θα δω και εγώ πώς θα μου βγει εκείνη τη μέρα....
εγώ δεν έχω νινάκι στο καροτσάκι.... εχω αντράκι 15 χρονών (δεν λέει να τον σέρνω ούτε με καρότσα Laughing ) και ένα σκυλάκι 5 ετών.... μήπως να φέρω το σκυλάκι μου ? scratch
θα φύγουν και τα μωρά απο τα καρότσια και οι μαμάδες μαζί μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 536304
Πάντως περα απο τα αστεια, το κολυμβητήριο το πρότεινα γιατί αξίζει και είναι ανοικτό γιατί έχουν και προγράμματα με καλοκαιρινές δραστηριότητες. Το πάρκο καραμανλή νομίζω ότι ανοίγει τα σ/κ μόνο, στην αρχή του καλοκαιριού.
Πάντως όπως και να΄ναι θα περάσετε πολύ ωραία.... εχω γνωρίσει και εγώ 2 καταπληκτικές κοπέλες, μεγαλοκοπέλες δηλαδή σαν την αφεντομουτσουνάρα μου (απο άλλο φόρουμ) που τώρα είναι καλές μου φίλες.

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια έχει δίκιο η μιραντίνι...μήπως να κάνουμε την συνάντηση κατευθείαν στο κολυμβητήριο, που έχει και πράσινο, ελεγχόμενη άπλα για τα μικρά και καφετέρια? τι λέτε? ό,τι θέτε...φιλιά, καληνύχτα και τα λέμε Τετάρτη απόγευμα Wink

koritsaki9220


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ότι θέλετε! Δεν έχω πρόβλημα!!

LILI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νομίζω πως το κολυμβητήριο είναι πιο καλή λύση είναι όμορφα έχει καφέ και παιδική χαρά για τα παιδάκια σας εξάλλου θα εχει πολύ ζέστη και στη πλατεία μάλλον θα σκάσετε από την ζέστη και τον ήλιο. Να περάσετε όμορφα!!!

koritsaki9220


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
LILI έγραψε:Νομίζω πως το κολυμβητήριο είναι πιο καλή λύση είναι όμορφα έχει καφέ και παιδική χαρά για τα παιδάκια σας εξάλλου θα εχει πολύ ζέστη και στη πλατεία μάλλον θα σκάσετε από την ζέστη και τον ήλιο. Να περάσετε όμορφα!!!

Θα έρθεις κι εσύ;;; Wink

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsaki9220 έγραψε:ότι θέλετε! Δεν έχω πρόβλημα!!
η LILLI από κάτω έχει δίκιο... Rolling Eyes συγνώμη δεν είχα σκεφτεί ότι υπήρχε τόσο ωραίος χώρος...και έχει και πράσινο για δροσιά...να βρεθούμε κατευθείαν εκεί; να στείλω μήνυμα στην evicta στο κινητό;

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κι από εμένα! Εγώ είμαι από Κερατέα αλλά μένω Γλυκά Νερά! Έχω ένα αγορο-νινάκι 20 ημερών!! Ελπίζω να καταφέρω να έρθω στην επόμενη συνάντησή σας!! Αχ έχω πολύ ανάγκη για βολτούλα, νιώθω οτι είμαι κλεισμένη μέσα πολλούς μήνες!! μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 215994
Καλά να περάσετε κοριτσάκια μου!! μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472

koritsaki9220


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αν θέλεις και μπορείς σε περιμένουμε αύριο!!! Wink Wink Wink

evicta


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
βρε κοριτσια που περιπου ειναι το κολυμβητηριο και να πουμε που θα βρεθουμε εκει, στο καφε του?

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evicta έγραψε:βρε κοριτσια που περιπου ειναι το κολυμβητηριο και να πουμε που θα βρεθουμε εκει, στο καφε του?
λογικά εσύ θα έρθεις από Λούτσα ε; αν έρθεις από κει παραλιακά είναι όπως αφήνεις την Λούτσα και έρχεσαι για Ραφήνα....στα 2 χιλιόμετρα πριν μπεις Ραφήνα στο δεξί σου χέρι..αν έρθεις από Αττική οδό είναι από την κεντρική πλατεία της Ραφήνας προς Λούτσα......στο αριστερό σου χέρι...είναι ακριβώς επάνω στο δρόμο...αν δυσκολευτείς, τηλεφώνησέ στο κινητό μου οκ?

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evicta έγραψε:βρε κοριτσια που περιπου ειναι το κολυμβητηριο και να πουμε που θα βρεθουμε εκει, στο καφε του?

Ο δρόμος που βρίσκεται το κολυμβητήριο λέγεται Χρυσοστόμου Σμύρνης και σε βγάζει στην πλατεία της Ραφήνας.
Εσύ μόλις αφήσεις πίσω σου την Αρτέμιδα και φτάσεις στο ύψος των κατασκηνώσεων Πετρελαίων ή αλλιώς "Το Μελτέμι", εκεί που αρχίζει το δάσος, θα δεις ένα άνοιγμα μέσα στο δάσος, εχει και ταμπέλα.
Απο το www.ploigos.gr πάντως κορίτσια μπορείτε να βρείτε όποια διαδρομή θέλετε. Πατώντας την επιλογή "αθλητικά" θα σας εμφανίσει το κολυμβητήριο και στον χάρτη.
Εγώ έτσι προσανατολιζομαι συνήθως.

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πώς περάσατε κορίτσια ? Δεν έγραψε καμία τις εντυπώσεις της..... άξιζε η ιδέα του κολυμβητηρίου ?

evicta


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοιταξε mirantini νομιζω οτι ηταν καλα τα ειπαμε με τα κοριτσια επαιξε εμενα η μεγαλη μου κορη στην παιδικη χαρα τωρα δεν ξερω οι αλλες κοπελες πως περασαν,εγω παντως περασα καλα και γνωρισα 2 μαμαδες,θα μου αρεσε να το επαναλαβουμε και να ερθουν κι αλλες κοπελες

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mirantini έγραψε:Πώς περάσατε κορίτσια ? Δεν έγραψε καμία τις εντυπώσεις της..... άξιζε η ιδέα του κολυμβητηρίου ?
ήταν πολύ ωραία, περάσαμε όμορφα...γνωρίστηκαν και τα παιδάκια μας Very Happy μια χαρά ήταν και θα ήθελα να ξαναβρεθώ με τα κορίτσια, ελπίζοντας να έρθουν και άλλες μανούλες στην επόμενη συνάντηση Wink

neeraja

neeraja
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
η Νεα Μακρη θεωρείται ανατολική αττική?
Μενουμε εδώ 2 μήνες μόνο.
ειναι πολυ ωραία Very Happy

mariabebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα!!! ισχυει η ομαδα? εμεις μενουμε νεα μακρη και ο μπεμπακος μου ειναι 26 ημερων!!! Very Happy

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια ηλιόλουστη καλημέρα από Ραφήνα!!!!!! μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472 μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472 μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472 μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472 μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472 μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472 μανούλες από ανατολική αττική?κερατέα-αρτέμιδα-πορτο ράφτη κτλ? - Σελίδα 3 417472

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabebakos έγραψε:καλημερα!!! ισχυει η ομαδα? εμεις μενουμε νεα μακρη και ο μπεμπακος μου ειναι 26 ημερων!!! Very Happy


Mαρια και εγω Νεα Μακρη μενω και εχω ενα μπεμπακο σχεδον 3 μηνων

neeraja

neeraja
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας γειτόνισες!
Very Happy Very Happy Very Happy

mariabebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσακια!!! τι κανετε??? καλη σαρακοστη!
μας τα χαλασε ο καιρος ε?
ποσα παιδακια εχετε?εμενα ο μπεμπης μου ειναι το πρωτο! ακομα γνωριζομαστε ομως! Laughing Laughing
θηλαζουμε και κοιμομαστε ολη μερα! ειναι υπεροχος ομως...! συνεχεια αγκαλιτσα μου τον εχω!

koukida mou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια! υπαρχει ακομα το θεμα? μενω κορωπι κ σε δυο μηνες περιμενω την κορη μου!!!! καμια μανουλα εδω κοντα?

mariabebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κουκιδα!!! με το καλο το μωρακι σου! τι ειναι? εχεις αλλα παιδακια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις