Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
348 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 348 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ.ΜΗΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΛΑΘΟΣ ΨΑΛΙΔΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ.ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΦΘΗΝΑ.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κι από μένα!τι κάνετε?

γνώμη μου ότι με το ψαλίδι πέφτουν πιο εύκολα....η κουμπάρα μου που παντρεύτηκε πριν 2 εβδομ. έχει πολύ κ μακρύ μαλλί...της τα έκανε μόνο με ψαλίδι...αποτέλεσμα?μετά την στέψη άρχισαν κιόλας να πέφτουν οι μπούκλες... Rolling Eyes με ρολά+βούρτσα+ψαλίδι είχα άθικτες μπούκλες 2 μέρες... Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα!με τη βουρτσα γινονται πιο αναλαφρες μπουκλες.εμενα μου τα εκανε με ψαλιδι(παρολο που ειναι ολοισια και πολλα)και κρατησανε 2 μερες!αλλα επεσε πολυ λακ,αφρος κτλ!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ωραιες μου κυριες...πως ειστε σημερα?

ξυπνησα πριν καμια ωρα και τελικα δεν θα παω για τις εξωτερικες δουλειες τωρα αλλα το απογευμα....


αισθανομαι παρα πολυ κουρασμενη και δεν εχω κανει τιποτα...ουφφφφ!!!!!!!!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 100

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Σοφία κ γκρινιάρα!

κι εγώ κουρασμένη νιώθω κ δεν θέλω να κάνω τπτ αλλά στις 2 έχω μάθημα...3ωρο...ας με λυπηθεί κάποιος Rolling Eyes

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΑΧ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΜΠΕΜΠΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΙΔΙΑΤΕΡΟ ΣΚΕΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ...
ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?
Α ΓΙΑΝΝΑ Η ΑΛΕΚΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ...ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΝΣ....ΜΗΝΕΣ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Τόνια...καλό κουράγιο κ σε σένα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρεπει να κανουμε με βουρτσα για να γυαλισει η τρίχα μου γιατι ειναι πολύ άγριο το μαλλι μου και χθες μόνο με την πρεσα-ψαλιδι, ειχαν γινει σαν τριχιές! και επειδη μου ειπε μπορει να τις βγαλει πιο φυσικές και θα κρατήσουν καλύτερα! φαντάζομαι κάτι ξέρει! Wink παντως γενικα φαινεται να πιανει το χερι της!! Very Happy μου άρεσε αυτο που μου εκανε.. ηταν σχεδον οπως το σκεφτομουν!! Cool

Γκρινιαρα πως να μην εισαι κουρασμενη? εχεις λιωσει στις δουλειες καθε μερα..καποια στιγμη θα εβγαινε κι αυτη η κουραση!

Ευη μου τι κανεις?  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 417472

καλημέρα Σοφουλι μου!!!

Τονια τι μου θυμισες αυτο το σιδερο?  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 585182 παλι σήμερα δν προλαβαινω!
θα γυρισω σπιτι μετα τις 7 γιατι θα μεινω κεντρο να κανω τις ορμονικες παλι σήμερα!!αντε να δουμε τι θα δουμε και με αυτες!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΗ ΜΟΥ..ΑΧ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΤΑΤΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κ ΕΙΝΙΑ ΣΚΕΤΟ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!
ΕΛΛΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑΑΑ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τονια μου εγω πάλι θελω να τελειώσει να μας φύγει απο το κεφάλι το εξτρα αγχος Razz Razz Razz ... θα το ευχαριστιόμουν πάρα πολύ , αν ειχα λεφτά να μπορω να διαλέξω ότι θέλω, και δν δουλευα και ασχολουμουν με αυτο μονο... τώρα που δουλευω, και μου μενει λιγος ελευθερος χρονος και πρεπει να τρεχω και για εξτρα υποχρεωσεις, να διαλέξω πράγματα σε πολυυυυ περιορισμένο budget, κι ετσι ουσιαστικα να διαλέγω το φθηνότερο καλύτερο, αλλά όχι απαραίτητα να μου γεμίζει ιδιαίτερα το μάτι.. ε, έτσι όχι δν την ευχαριστιέμαι την προετοιμασία! αλλα εκεινη τη μερα θα τα ευχαριστηθώ ολα! Ειμαι σίγουρη!!! Very Happy Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟ 2007 ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ Κ ΑΠΛΟ ΗΘΕΛΑ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Έλλη μου! καλά είμαι...σκέφτομαι πότε θα περάσει επιτέλους ο Μαιος να τελειώσει η χρονια... Smile

καλή επιτυχία στις εξετάσεις! Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ σκέψου, οτι έχω τους γονείς μου άνεργους, και τα περισσότερα θα βοηθήσουν και τα πεθερικά και εμείς... άρα πρέπει να κάνουμε οικονομία όπου μπορούμε... και επειδη στολισμους και τέτοια δν πληρώνω εγώ, πρεπει να πάω μαζι με αυτους που πληρώνουν Razz και μεχρι τώρα λεγαν "Ελα μωρέ, είναι νωρίς ακόμη...." και τώρα θα αρχησουμε να τρέχουμε..
σήμερα θα κανονίσουμε με τους κουμπαρους πότε θα πάμε να διαλέξουμε στεφανα κλπ. και να δω ποτε θα παρουμε και τα αλμπουμ να διαλεξουμε προσκλητήρια!! μετά μενει, στολισμος εκκλησιας,αυτοκινήτου και ανθοδεσμη, τουρτα γαμήλια και τουρτα για τους καλεσμένους, αδειες γαμου, ρουχα παπουτσια του γαμπρου...νομίζω αυτα.. ε, δν ειναι και λιγα.. ιδιαιτερα οταν τα κανεις μαζι με αλλους και πρεπει να βρεις κοινό ελευθερο χρόνο!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 911307

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΟΛΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΤΟ ΓΑΜΗΛΙΟ...ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΕΘΕΕΡΙΚΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καλημέρα Έλλη μου! καλά είμαι...σκέφτομαι πότε θα περάσει επιτέλους ο Μαιος να τελειώσει η χρονια... Smile

καλή επιτυχία στις εξετάσεις! Wink

αχ βρε τυχερή Εύη.. για εμας τους υπόλοιπους κοινούς θνητούς δν υπάρχει αυτό... αν εξαιρέσουμε τον 1 μηνα αδεια συνολικά ολο το χρόνο που παίρνουμε..ολος ο αλλος χρόνος είναι το ίδιο!!!
Εχω βαρεθεί πολύ... θέλω μια αλλαγή στην ζωή μου!!!και αυτή η αλλαγή που θέλω περισσότερο με δυσκολεύει!!! ΑΧ!!


Τονια αμα μου λεγαν να τα πληρώσω όλα εγώ... θα καλουσα ουτε το μισο κοσμο απο αυτον που θα ερθει και θα εκανα εναν γαμο σε κανα ξωκλησι στο Θεο, οχι ετσι οπως γινεται τωρα!!αλλα εδω ακολουθουμε τα εθιμα οσο γινεται!! ..... επειδη δν με νοιαζει καθολου ομως για το πως και το τι θα γινει, ας κανουν οτι θελουν!! Cool

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ 200ΑΤΟΜΑ Κ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΛΟ!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡ ΤΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΤΕ Κ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΕΘΙΜΑ ΧΙΧΙΧ!!!ΕΑΝ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΞΩΚΛΗΣΣΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όντως Έλλη μου!σ'ατό είμαστε τυχεροι...αλλά σκέψου ότι δεν πληρώνομαι κιόλας...οπότε δεν ξέρω τι είναι καλύτερο.. Rolling Eyes

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ξυνεται πληγες για το γαμο.εγω ειπα στη πεθερα μου πως εγω θα παρω το νυφικο απ'οπου θελω.ναι αλλα δεν εννοουσα να τα πληρωσουνε ολα οι δικοι μου!το προσπερναω...στο γαμο τα φακελακια πηγανε συννεφο.τα δικα μου τα εδωσα στη μητερα μου και μου τα μαζεψε σε μια τσαντουλα.ο γιωργος τα εδωσε στη πεθερα μου και η καλη η πεθερα πηρα τα λεφτα για να πληρωσει το τραπεζι και μου εδωσε τις καρτουλες.εγινε χαμος αλλα γυρισε και μου ειπε πως ειμαι παραξενη.οταν το ειπα στο γιωργο εγινε πολεμος αλλα αποτελεσμα....???μηδεν!!!!γιατι ρε φιλε να τα παρεις?ξοδεψες και τπτ?οι δικοι μου τα παντα κανανε.και ο καημενος ο γιωργος μου εδινε απο το μισθο του αντι οι δικοι του και εγω τα μαζεψα και τα εβαλα στην ακρη.μετα απο 1 μηνα βαπτισαμε ενα παιδακι.ολα οσα μαζεψαμε φυγανε εκει και οταν της ειπα να μας δωσει οσα πηρε μου ειπε πως δεν εχουνε γιατι τα δωσανε στον αλλο γιο(χωρισμενος)για να φερουνε το εγγονι απο τη κρητη με εισητηριο 700 ευρω. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 M144

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφου πάλι τον έκανες όπως ήθελες μια χαρά εισαι!! Wink Wink
Εγω αυτό που θα ήθελα θα ήταν σε κανα εκκλησάκι απο αυτά τα άσπρα που βλέπεις σε νησιά.... αλλά βρήκα άντρα στον κάμπο...οπότε πάει το όνειρο..κι εμένα δν μου αρέσουν τα έθιμα, και πιστεύω ότι αν οχι στην δική μας γενιά στην επόμενη θα έχουν πεθάνει τα περισσότερα!!
Απλά επειδή το να παντρεύεται κάποιος το θεωρώ χαρμόσυνο γεγονός, θέλω να το συνδέσω μόνο με ευχάριστες αναμνήσεις και όχι να μαλώνω με τους μεγαλύτερους γιατι θελαν αυτό ενώ εγώ ήθελα εκείνο!!αφου ξέρω πως ότι και να κάνουμε εκεινη την μέρα εγώ θα περάσω τέλεια!!!γιατι θα είμαι με τον άντρα που είμαι ερωτευμένη 10 χρόνια τώρα σαν την πρώτη μέρα!!!! και μόνο αυτό μετράει!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 883208  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 15 883208

Ευτυχως Σοφούλι εγώ σε γενικές γραμμές μια χαρά τα πάω!! Δν θα τεθεί θέμα τέτοιο .... οτι λεφτα βγαλουμε θα ειναι δικά μας!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμείς δεν είχαμε τέτοιο θέμα...τα λεφτά τα πήραμε όλα εμείς...αν κ τέτοια κουλά έχω ξανακούσει...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το γαμο τον εκανα οπως τον ειχαμε φανταστει και οι δικοι μου δε φερανε αρνηση σε τπτ.δε πειραζει....δε θα ερθει η βαπτιση???????τοτε θα πατησω ποδι!ας ειναι καλα ο γιωργος και οι δικοι μου που με υποστηριζουνε παντα! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΣΟΦΟΥΛΙ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ Κ ΕΣΥ!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟ..ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΤΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑΝ..ΤΟΝ ΠΑΡΟΤΡΥΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΠΑΣΤΗΚΑΝ Κ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καλα...οτι να΄ναι!εμενα το εχουνε βαπτισει ηδη το μικρο και εγω τους ειπα να μη προτρεχουνε γιατι τ'ονομα θ'ακουστει στην εκκλησια...απο χρηματα μας εχουνε παρει 70χιλ. και ειπανε πως θα μας τα δινανε αμεσα απο το εφαπαξ που περιμενανε.περασανε 8 χρονια....ακομα να τα δωσουνε!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:α καλα...οτι να΄ναι!εμενα το εχουνε βαπτισει ηδη το μικρο και εγω τους ειπα να μη προτρεχουνε γιατι τ'ονομα θ'ακουστει στην εκκλησια...απο χρηματα μας εχουνε παρει 70χιλ. και ειπανε πως θα μας τα δινανε αμεσα απο το εφαπαξ που περιμενανε.περασανε 8 χρονια....ακομα να τα δωσουνε!

αααα καλα ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ!!!ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ..ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ...ΑΧ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΤΩΡΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις