Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
323 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 323 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:υγεια πανω απ'ολα και να εκτιμαμε οσα εχουμε!
θα μιλησω λιγο εγωιστικα τωρα αλλα ρεαλιστικα...καλως η κακως οταν εχουμε το βασικοτερο που ειναι υγεια κοιταμε και στεναχωριομαστε για αυτο που μας λειπει...και μενα μου λειπει ενα παιδι....ναι συμφωνβ η υγεια ειναι το παν και ναι συμφωνω γυρω μας πεθαινουν νεοι ανθρωπι πραγμα που πραγματικα με θλιβει πολυ.... αλλα αυτο δεν σε κανει να μην σκεφτεσαι αυτο που λειπει σε σενα...πχ οικονομικη ανεση ενα σπιτι δουλεια ενα παιδι κλπ κλπ...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννάκι γίτσες !!! Razz Razz Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:αρτ και εγώ τα έχω περάσει αυτά αλλά τώρα που μπορώ να σκεφτώ μόνο καθαρά για το συγκεκριμένο θέμα καταλαβαίνω πόσο κακό μου έκανα.

Το ξέρω πολύ καλά πόσο δύσκολο είναι να μην μπορείς να σκεφτείς τίποτα άλλο εκτός απο αυτό.

Εγώ όμως δεν είχα κανένα να μου τα πει όλα αυτά.... εκτός τον άντρα μου που μου έλεγε οτι είσαι υπερβολική και έλεγα δεν με καταλαβαίνεις...

Εύχομαι να έρθει γρήγορα και να σταματήσει όλος αυτός ο πόλεμος μέσα στο μυαλό σου.
Και σε όλες τις κοπέλες εδώ και έξω απο εδώ που προσπαθούν !!!
ευχαριστω πολυ για τα ομορφα ου λογια.......ευχομαι σε ολες μας συντομα να αποκτησουμε αυτο που θελουμε

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι μια φιλη μου εκανε εξωσωματικη και πετυχε. Λιγο πρι γεννησει της βρηκαν 2 ογκους στον εγκεφαλο!Στον τοκετο ανακαλυψαν πως η κοιλια της ειναι γεματη!Τι να πει κι αυτη;Αστα!Εχουμε ταλαιπωρηθει πολυ απο θεμα υγειας σην οικογενεια μας που πια αυτο ευχομαι σε ολους!

Αρτεμις σε κα-τα-λα-βαι-νω!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
sofouli έγραψε:υγεια πανω απ'ολα και να εκτιμαμε οσα εχουμε!
θα μιλησω λιγο εγωιστικα τωρα αλλα ρεαλιστικα...καλως η κακως οταν εχουμε το βασικοτερο που ειναι υγεια κοιταμε και στεναχωριομαστε για αυτο που μας λειπει...και μενα μου λειπει ενα παιδι....ναι συμφωνβ η υγεια ειναι το παν και ναι συμφωνω γυρω μας πεθαινουν νεοι ανθρωπι πραγμα που πραγματικα με θλιβει πολυ.... αλλα αυτο δεν σε κανει να μην σκεφτεσαι αυτο που λειπει σε σενα...πχ οικονομικη ανεση ενα σπιτι δουλεια ενα παιδι κλπ κλπ...

αν δεν έχεις υγεία δεν έχεις δουλειά, δεν μπορείς να χαρείς τα παλάτια αλλά ούτε και τα παιδιά σου.

Αν δεν έχεις τίποτα απο αυτά και σου λείπουν κάνοντας υπομονή και έχοντας θέληση για δουλειά θα τα αποκτήσεις.

και μην ξεχνάμε, υγεία έχουμε σήμερα
αύριο όμως ;

δική μου πάντα άποψη, εγώ έτσι τα βλέπω.


ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο την ημερα που παντρευτηκαμε το μονο που σκεφτομουνα ητανε να μεινω εγκυος και γρηγορα.οσο δεν ερχοτανε φρικαρα και ελεγα μεγαλωνω και τπτ.εριχνα ευθυνες στον γιωργο που δε προσπαθησαμε νωριτερα.με καθησυχαζε οτι θα ερθει...εκανα οτι εκανα μονο για το παιδι και το καταλαβαινε.ωσπου 'παταμε' ενα καβγα του λεω οτι δε θελω τπτ πια και εμεινα εγκυος.....ισως να ητανε και η μονη φορα που χαλαρωσα.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Λεμονακι μια φιλη μου εκανε εξωσωματικη και πετυχε. Λιγο πρι γεννησει της βρηκαν 2 ογκους στον εγκεφαλο!Στον τοκετο ανακαλυψαν πως η κοιλια της ειναι γεματη!Τι να πει κι αυτη;Αστα!Εχουμε ταλαιπωρηθει πολυ απο θεμα υγειας σην οικογενεια μας που πια αυτο ευχομαι σε ολους!

Αρτεμις σε κα-τα-λα-βαι-νω!
αχ ιωαννα μου.....ο γιατρος ειπε μετα την αποβολλη θα μεινω πιο ευκολα...απεβαλλα πρωτοχρονια...αρχεσ μαρτιου ξεκινησαμε ξανα και τπτ ακομα...ας ειναι τυχερος αυτος ο μηνας

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ! και τα όνειρα είναι όνειρα όλοι τα κάνουμε !!!! εξάλλου μας κάνουν και καλό στην ψυχολογία μας όσο φυσικά δεν γίνονται εμμονές Laughing Laughing

με καταλαβαίνετε πιστεύω πως το λέω.

maraki1979

maraki1979
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟ ΗΑΜΣΤΕ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΣΤΑ 19 ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 32.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΚΡΗ.ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ....ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΑΣΩ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 215994

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
art86 έγραψε:
sofouli έγραψε:υγεια πανω απ'ολα και να εκτιμαμε οσα εχουμε!
θα μιλησω λιγο εγωιστικα τωρα αλλα ρεαλιστικα...καλως η κακως οταν εχουμε το βασικοτερο που ειναι υγεια κοιταμε και στεναχωριομαστε για αυτο που μας λειπει...και μενα μου λειπει ενα παιδι....ναι συμφωνβ η υγεια ειναι το παν και ναι συμφωνω γυρω μας πεθαινουν νεοι ανθρωπι πραγμα που πραγματικα με θλιβει πολυ.... αλλα αυτο δεν σε κανει να μην σκεφτεσαι αυτο που λειπει σε σενα...πχ οικονομικη ανεση ενα σπιτι δουλεια ενα παιδι κλπ κλπ...

αν δεν έχεις υγεία δεν έχεις δουλειά, δεν μπορείς να χαρείς τα παλάτια αλλά ούτε και τα παιδιά σου.

Αν δεν έχεις τίποτα απο αυτά και σου λείπουν κάνοντας υπομονή και έχοντας θέληση για δουλειά θα τα αποκτήσεις.

και μην ξεχνάμε, υγεία έχουμε σήμερα
αύριο όμως ;

δική μου πάντα άποψη, εγώ έτσι τα βλέπω.


ετσι ειναι λεμονακι μου οπως τα λες...και εν μερει συμφωνω...αλλ δεν γινεται να ζουμε και να λειτουργουμε σκεπτομενοι αν αυριο θα εχουμε υγεια.......θα μου πεις καλυτερο ειναι να τρως τι ζωη σου ειμαι δεν ειμαι εγγκυος....κια αν αγχωνεσαι συνεχεια εμεινα δεν εμεινα....οχι ...αρα πιστευω οτι τλκ για κατι ολοι αγχωνομαστε....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο μεσημερι κοριτσια!θα τα πουμε αργοτερα!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472 σε ολες!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:KAΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472

γιούχου !! cheers cheers

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλο μεσημερι κοριτσια!θα τα πουμε αργοτερα!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472 σε ολες!
φιλια σοφουλι...τα λεμε πιο μετα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμις εχασα το μωρακι μου τη μερα των χριστουγεννων!Περασαν 4,5μηνες και ακομα ποναω!Ποσος καιρος περασε κι ακομα σν χθες το βλεπω!Επαψα να ονειρευομαι ενα παιδι στην αγκαλια μου αλλα οχι να προσπαθω!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αρτεμις εχασα το μωρακι μου τη μερα των χριστουγεννων!Περασαν 4,5μηνες και ακομα ποναω!Ποσος καιρος περασε κι ακομα σν χθες το βλεπω!Επαψα να ονειρευομαι ενα παιδι στην αγκαλια μου αλλα οχι να προσπαθω!
ετσι νιωθω και εγω........αχ ας μην πεφτουμε...να δεις που εμεις οι δυο μαζι θα ανακοινωσουμε τα ευχαριστα κοριτσακι μου

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν γινεται να ειμαστε σε αυτο το γκρουπακι και να μην καταλαβαινομαστε μεταξύ μας! ολες εχουμε περάσει απο την φάση που εισαι τώρα Αρτεμις, ή θα περάσουμε μελλοντικά!! Ετσι ειναι.....και γενικότερα ειμαστε αχάριστοι οι ανθρωποι και δν χορταινουμε με τίποτα!! πάντα θελουμε το παραπανω!! Αλλα αυτό δν ειναι που μας δίνει κινητρο να προσπαθήσουμε για το κατι παραπανω? αρα δν το λέω με την κακή ενοια απαραίτητα το οτι δν ικανοποιούμαστε με τιποτα!!! Cool

εγω που μου έχει κολλήσει οτι δν θα τα καταφέρω.??? ειμαι σε χειρότερη φάση απο εσένα!! Razz Razz γιατί την πέρασα και την δική σου και ξέρω!!δν με πείθει τιποτα και κανεις οτι θα τα καταφέρουμε!!Αλλα έτσι ειμαι κι εγω.. αν δν καταφερω κατι που προσπαθω, μετά με πιάνει το "Εγω δν θα τα καταφέρω ποτε!!!!" έτσι εκανα π.χ. και μικρή μέχρι να μάθω να κολυμπάω στην θάλασσα.. ειδικά όταν ο αδερφός μου τα κατάφερε πρώτος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing το καλό ειναι ότι παρόλη την απογοητευση μου δν τα παρατάω ποτέ!! Twisted Evil

Ιωαννα μου σε χαιρετησα?? φιλακιααααααα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τρι Μάης 08, 2012 3:00 am, 1 φορά

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki1979 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟ ΗΑΜΣΤΕ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΣΤΑ 19 ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 32.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΚΡΗ.ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ....ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΑΣΩ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 215994

γεια σου Μαράκι !!
με το καλό να το πάρεις και αγκαλιά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 90233

Ιωάννα σε πειράξει η γύρη που είναι στον αέρα να φανταστώ ;
αν κάνει μια καλή βροχή ίσως να ηρεμήσεις.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια θα τα πουμε πιο μετα....βγαινω και εγω...φιλακια σε ολες

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Δν γινεται να ειμαστε σε αυτο το γκρουπακι και να μην καταλαβαινομαστε μεταξύ μας! ολες εχουμε περάσει απο την φάση που εισαι τώρα Αρτεμις, ή θα περάσουμε μελλοντικά!! Ετσι ειναι.....και γενικότερα ειμαστε αχάριστοι οι ανθρωποι και δν χορταινουμε με τίποτα!! πάντα θελουμε το παραπανω!! Αλλα αυτό δν ειναι που μας δίνει κινητρο να προσπαθήσουμε για το κατι παραπανω? αρα δν το λέω με την κακή ενοια απαραίτητα το οτι δν ικανοποιούμαστε με τιποτα!!! Cool

εγω που μου έχει κολλήσει οτι δν θα τα καταφέρω.??? ειμαι σε χειρότερη φάση απο εσένα!! Razz Razz γιατί την πέρασα και την δική σου και ξέρω!!δν με πείθει τιποτα και κανεις οτι θα τα καταφέρουμε!!Αλλα έτσι ειμαι κι εγω.. αν δν καταφερω κατι που προσπαθω, μετά με πιάνει το "Εγω δν θα τα καταφέρω ποτε!!!!" έτσι εκανα π.χ. και μικρή μέχρι να μάθω να κολυμπάω στην θάλασσα.. ειδικά όταν ο αδερφός μου τα κατάφερε πρώτος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing το καλό ειναι ότι παρόλη την απογοητευση μου δν τα παρατάω ποτέ!! Twisted Evil

Ιωαννα μου σε χαιρετησα?? φιλακιααααααα
ολες θα τα καταφερουμε....μην σκεφτεσαι ετσι......ολες.....

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι καλως ηρθες και με το καλο να ερθει το μωρο σου!

Λεμονακι με πειραξε μαλλον και στο μυαλο η γυρη για αυτο λεω χαζομαρες!

Γιαννα δωσε ενα φιλη στην μπουμπου να μου ανεβει η διαθεση!

Ελλη συμπαρασταση με μια λεξη αυτο το θεμα ειναι για εμας!

Αρτεμις εμεις μαζι μαθαμε εγκυμοσυνη, μαζι αποβαλαμε, μαζι ξαναξεκινησαμε, μαζι θα ξανανακοινωσουμε!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλιά Σοφούλι I love you
φιλιά Αρτ I love you

Ελλη άντε να μην σε αρχίσω και εσένα τώρα στις γρήγορες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 M181

όλες θα τα καταφέρουμε καλέ !!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:

Λεμονακι με πειραξε μαλλον και στο μυαλο η γυρη για αυτο λεω χαζομαρες!

καλέ εγώ στην κυριολεξία ρώτησα, όχι για αυτά που γράφεις Razz

είναι αυτά που νιώθεις και δεν είναι χαζομάρες !!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω να απλωσω την κουβερτα και να πλυνω τα χαλια της κρεβατοκαμαρας!

Φιλια κοριτσια!

Θα μου λειψετε!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κούκλες Very Happy

Πολλά ζητήματα πιάσατε, πολλά έχω κι εγώ να πω αλλά θα περιοριστώ μη σας ζαλίσω.

Άμα έχουμε την υγεία μας όλα θα γίνουν!
Είναι λογικό να μας πιάνει κ το παράπονο κ η απογοήτευση, η καθεμιά εδώ μέσα κουβαλάει το δικό της σταυρό...αλλά πρωτίστως να μαστε καλά εμείς κ οι οικογένειές μας  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 18 417472

Κατά τα άλλα τι κάνετε? Εγώ παρόλο που έχω φρικασέ έβαλα ένα μπουτάκι στο φούρνο (που λιμπίστηκα Embarassed ) κ το περιμένω να γίνει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις