Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
382 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 382 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:συμφωνω απολυτα.ουτε απαιτω ουτε τπτ.εμαθα με τα πολλα,εμαθα και με τα λιγα.απλα επειδη δωσαμε πολλα στα πεθερικα γι'αυτο ειμαι ετσι μαζι τους.και παλι δεν απαιτησα.....ο γιωργος τους ειπε πως καποια στιγμη πρεπει να βοηθησουνε και τον γιωργο.γιατι μεχρι πριν παντρευτουνε παιρνανε απο τον γιωργο και τα δινανε στον αλλο για να μη στερηθει τπτ και χωρισει.παρολαυτα χωρισανε και τωρα δηλωνει η πεθερα πως κανενα εγγονι δε θ'αγαπησει οσο το πρωτο.οκ...εγω τι σταση να κρατησω δηλ?τοσο βλαμμενα ειμαστε που τα ανεχομαστε ολα?
κοριτσι μου δεν τα ειπα αυτα για για να διαφωνησω μαζι σου....καμια σχεση.......ειπα την γνωμη μου....μην τ περνεισ προσωπικα....ζητω συγγνωμη αν το εκανα να ακουστει ετσι.....η πεθερα σου ειναι απαραδεκτη εφοσον κανει τετοιου ειδους δηλωσεις........αλλα αν θεσ την γνωμη μου εγω δεν θα επαιρνα λεφτα γτ ετσι οπως μου τα λεσ τα πεθερικα σου αυριο μεθαυριο θα στο χτυπησουν οτι σου δωσαν λεφτα για την γεννα....και θα σε τσατισουν και ειναι κριμα να σου χαλασουν την ομορφοτερη στιγμη της ζωης σου

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τους δωσαμε 70χιλιαρικα.οποτε απ'αυτους τα απαιτω!ο γιωργος πηγε κοσοβο και οταν γυρισε και θελαμε να παντρευτουμε ειπανε πως χρειαζονται χρηματα.επειδη εχουμε και οι 2 μπαμπαδες στρατιωτικους πηραμε προικοδοτηση στα 25.ειναι κρατησεις απο τους μπαμπαδες.εγω πηρα αμαξι και τα υπολοιπα τα κρατησα.ο γιωργος τα εδωσε γιατι τα ειχανε λεει αμεση αναγκη η πεθερα μου.τι τα θελανε???????????κανανε ανακαινηση στο εξοχικο!ε δε τρελλαινεσαι?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγώ ποτέ δν έχω ζητήσει τιποτα!! το μόνο που πληρώσαν τα πεθερικά μου είναι η κρεβατοκαμαρη μας τώρα, γιατί το ήθελαν μόνοι τους! ότι κάνω φροντίζω να το κάνω με δικά μου λεφτά γιατί αγχώνομαι απιστευτα να ξέρω ότι για να κάνω κάτι εξαρτάμαι από καποιον άλλο εκτος από τις δικες μας δυνάμεις..ούτε περιμένω ότι θα δώσουν γενικότερα μελλοντικά..
ειμαι της αποψης οτι οσο μπορω εγω... γιατι οταν δινουν λεφτα πολλοι περνουν το δικαιωμα να ανακατευτουν και δν τα μπορω εγω αυτα!!
έτσι και εμείς !! στα 7 χρόνια που ήμαστε μαζί όλα τα έχουμε κάνει μόνοι μας !! μόνο μια φορά ζήτησα 100 ευρώ για να πάρω τις ενέσεις μου.

Η περσινή χρονιά ήταν τόσο καταστροφική που προβλέπω και η φετινή έτσι να πάει... 30 χιλιάρικα έχασα απο την δουλειά μου και δεν ζήτησα ούτε ένα φράγκο. Είμαι δόξα το Θεό γερή και ο άντρας μου το ίδιο και όλα θα έρθουν.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="sofouli"]τους δωσαμε 70χιλιαρικα.οποτε απ'αυτους τα απαιτω!ο γιωργος πηγε κοσοβο και οταν γυρισε και θελαμε να παντρευτουμε ειπανε πως χρειαζονται χρηματα.επειδη εχουμε και οι 2 μπαμπαδες στρατιωτικους πηραμε προικοδοτηση στα 25.ειναι κρατησεις απο τους μπαμπαδες.εγω πηρα αμαξι και τα υπολοιπα τα κρατησα.ο γιωργος τα εδωσε γιατι τα ειχανε λεει αμεση αναγκη η πεθερα μου.τι τα θελανε???????????κανανε ανακαινηση στο εξοχικο!ε δε τρελλαινεσαι?[/quote τρελενεσαι ανετωτατα...αλλα εγω δεν θα τον αφηνα τον αντρα μου να δωσει τοσα λεφτα ουτε στους γονεις του ουτε στους δικουσ μου...οταν αποφασιζεισ να κανεις οικογενεια οι αποφασεις περνονται απο κοινου και μαλιστα για εννα τοσο μεγαλο ποσο.....αλλο να συνετρεχε θεμα υγειας εκει ναι τα δινεις.....και αλλο για να κανουν ανακαινηση το εξοχικο...ελεος

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω...πάω για δουλειά κ θα τα πούμε μετά! φιλιάααααα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειμασταν καν αρραβωνιασμενοι και δε ξεραμε και το πραγματικο λογο.μετα το ειδαμε!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας μη βγαλω αλλη κακια!αμαρτια θα παρω!ο θεος βλεπει και θα κρινει.οσο για το παιδακι δε με νοιαζει αν θα το αγαπανε!θα εχει πολυ αγαπη απο μενα και το μπαμπα του!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:δεν ειμασταν καν αρραβωνιασμενοι και δε ξεραμε και το πραγματικο λογο.μετα το ειδαμε!
τι να πω σοφουλι μου...δεν ξερω.....οτι αν αναι τα πεθερικα ε??????τελοσπαντων...μην αγχωνεσαι με τετοια....ερχεται το μωρακι σου.....υπαρχει καλυτερο????????τι πητ σου εδωσε ο γιατρος????

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη φιλάκια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
27/09.ολο το καλοκαιρακι θα το φαω μαζι με τη μπαλιτσα μου!ελπιζω να μην αλλαξετε γνωμη για μενα αλλα μπουχτισα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 M152

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη φιλακιαααα!!

Σοφουλι μη σε απασχολει τίποτα!!! έχεις το καλύτερο δώρο στην κοιλιτσα σου και όπως τα ειπες!!! θα το αγαπατε τοσο που δν θα καταλαβει αν λειπει αγαπη απο αλλου!!!Ειμαι σιγουρη!!!

Αρτεμις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472 ελπιζω ολα καλα!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:27/09.ολο το καλοκαιρακι θα το φαω μαζι με τη μπαλιτσα μου!ελπιζω να μην αλλαξετε γνωμη για μενα αλλα μπουχτισα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 M152
τι λεσ κοριτσακι μου,....ειναι δυνατον....ολοι καποια στιγμη ξεσπαμε....και εσυ ξεσπασες τωρα...ολοι εχουμε παραπονα και ερχεται η ωρα να τα βγαλουμε...ισα ισα χαιρομαι που ανοιχτηκεσ σε εμασ......μην σκεφτεσαι ετσι.....μην σκεφτεσαι τπτ...μονο τους αντρεσ σου να σκεφτεσαι τον μεγαλο και τον μικρο που ειναι στις επαλξεις........  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι τελευταιο.....ολα τα πραγματα απο το πρωτο εγγονι τα εχει η πεθερα μου και θελει να μου τα δωσει ολα.εγω ομως δε θελω το παιδακι μου να τα εχει ολα απο δευτερο χερι.κανω ονειρα για τα πραγματακια του και δε θελω να τα βλεπει στο δικο μου και να κλαει λεγοντας αυτο το φορουσε ο νικος,μ'αυτο επαιζε ο νικος...κτλ.ειναι βοηθεια μεν αλλα οχι ολα!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευη καλο μαθημα!!!!

αρτεμης γεια σου!!!τι κανει το ανηψακι σας???

σοφουλι κι εγω στη θεση σου θα τα απαιτουσα τα 70 χιλ...δεν το συζητω...ομως προσπαθησε να μην τα θυμασαι για χαρη του μωρου σου...κι επειδη μαλλον ειμαι κακια...οταν με το καλο ερθει το αντρακι σου να μην τους αφηνεις να το δουνε...αντε γιατι αυτη η πεθερα σου μου εχει ανεβασει την πιεση....και φυσικα δεν σε παρεξηγησαμε!!!!!!!!!!!

λεμονακι τι κανεις?εγω σημερα ειμαι οπως εσυ χθες...λες και πλακωσε φορτηγο...

ελλουκο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφούλι η κάθε μία όπως βλέπεις έχει την δική της άποψη πάνω στο θέμα, μπορεί να μην συμφωνώ με κάτι μαζί σου αλλά δεν θα σου απαγορεύσω να μου πεις την δική σου γνώμη αλλά ούτε και θα την καταδικάσω. Εσύ κοίτα να μην στεναχωριέσαι τώρα για τέτοια !!!
και λύση θα βρεθεί !!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εύη φιλακιαααα!!

Σοφουλι μη σε απασχολει τίποτα!!! έχεις το καλύτερο δώρο στην κοιλιτσα σου και όπως τα ειπες!!! θα το αγαπατε τοσο που δν θα καταλαβει αν λειπει αγαπη απο αλλου!!!Ειμαι σιγουρη!!!

Αρτεμις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472 ελπιζω ολα καλα!!!!
καλα ολα.....ελπιζω σε 15 μερες να ναι ακομα καλυτερα...μωρε κοριτσια καταλαβα την οωρρηξια μου και αυτο τον μηνα....καναμε αγαπουλεσ προχ8ες αντιπροχθες και την προηγουμενη μερα χ8ες δν καναμε...αλλα σημερα νιωθω εντονοτερο πονο απο τις προηγουμενεσ μερεσ...λετε να χαθηκε και αυτος ο μηνας επιδη δεν εγινε χθες....?εντωμεταξη 5 μερες τωρα εχω τα συμπτωματα της οωρρηξιας,,,αλλα χ8ες και σημερα πιο εντονα.....θα εκεμεταλευτω και την σημερινη μερα και θα δουμε

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:κατι τελευταιο.....ολα τα πραγματα απο το πρωτο εγγονι τα εχει η πεθερα μου και θελει να μου τα δωσει ολα.εγω ομως δε θελω το παιδακι μου να τα εχει ολα απο δευτερο χερι.κανω ονειρα για τα πραγματακια του και δε θελω να τα βλεπει στο δικο μου και να κλαει λεγοντας αυτο το φορουσε ο νικος,μ'αυτο επαιζε ο νικος...κτλ.ειναι βοηθεια μεν αλλα οχι ολα!

συμφωνω μαζι σου..κι εγω μιλησα με τη συνυφαδα μου και σε περιπτωση που αποκτισω μωρο θα δανειστω τη δευτερη κουνια που εχει και το δευτερο μπανιερο...ολα τα υπολοιπα θα τα αγορασω...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:ευη καλο μαθημα!!!!

αρτεμης γεια σου!!!τι κανει το ανηψακι σας???

σοφουλι κι εγω στη θεση σου θα τα απαιτουσα τα 70 χιλ...δεν το συζητω...ομως προσπαθησε να μην τα θυμασαι για χαρη του μωρου σου...κι επειδη μαλλον ειμαι κακια...οταν με το καλο ερθει το αντρακι σου να μην τους αφηνεις να το δουνε...αντε γιατι αυτη η πεθερα σου μου εχει ανεβασει την πιεση....και φυσικα δεν σε παρεξηγησαμε!!!!!!!!!!!

λεμονακι τι κανεις?εγω σημερα ειμαι οπως εσυ χθες...λες και πλακωσε φορτηγο...

ελλουκο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 417472
μςγαλωνει η μπουμπου μας κα8ε μερα αλλαζει το μικρουλινι μας...μας εχει τρελανει ολους

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γρινιάρα σε καταλαβαίνω Laughing Laughing
σήμερα όμως πετάω Razz Razz Razz

Αρτ το σπέρμα ζει αρκετές ώρες, δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέσαι για αυτό.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε κραταω κακια και δε μπορω να κανω κατι τετοιο.τετοια φιλοτιμη ειμαι παντα.αλλα αν παμε θεσσαλονικη με μεταθεση και μενουμε στο σπιτι μας,τοτε θα εχω δικους μου κανονες.εκει δε μπορουνε να πουνε τπτ.παιζω εντος εδρας! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 M081

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα με πολλα πολλα αψοοοοου!!

Γιαννα συνηθως το σουαζ το βρισκεις σε αποθηκες απορρυπαντικων και χαρτικων!

Ευη εχεις μαθημα ε;Σε λυπαμαι εγω μιας και το ζητας τοσο εντονα!Χαχαχα!

Γκρινιαρα κρυμα που δεν βρηκες κοντινη γιατι ακουγεται πολυ ωραιο!Κι εμενα παρα τα διαφορα που εκαναν και με στεναχωρησαν στα οικονομικα ηταν κι οι 2 πλευρες παραπανω απο ενταξει!

Θοδωρα τελειωσες με την εφορια;Ου μπλεξεις ειναι τετοιες υπηρεσιες!

Νικη τα κατεβασες τα καλοκαιρινα;

xrysakoski καλως ηρθες και με το καλο ενα μωρακι!

Εβελιν καλο μαθημα!

Τονια εχεις τα απογευμα πολλες δουλειες ε;τι του ελεγαν; να σε παρατησει στην εκκλησια;ελα χριστε και παναγια!

Ελλη μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω στην μπουκλοσυζητηση αλλα απο χτενισματα δεν εχω ιδεα!Μονο απο θεραπειες και τετοια ξερω απο τοτε που δουλευα στην κλινικη μαλλιων!

Σοφια μα καλα τι πεθερα εχεις εσυ κοριτσι μου; αντε να χαθει!δεν ειναι οτι εσας αυτα τα λεφτα θα σας σωσουν αλλα ειναι η γυφτια της μεχρι που θα φτασει!Οσο για τα 70.000€ ειναι αλλο θεμα!!!!Μα καλα!Μη λες χαζομαρες, τι γνωμη να αλλαξουμε για σενα!Εσυ ξερεις τι σταυρο κουβαλας!Σημασια εχει οτι εχεις τον αντρα σου διπλα σου και σε λιγο και τον μπεμπη σου!Το ολοδικο σας ανθρωπακι!

Αρτεμις εμεις εχουμε ενα μικρο ποσο στην ακρη απο τα χρηματα του γαμου για τη γεννηση του μωρου γιατι μεγαλο ποσο απο τα δωρα το δωσαμε για να παρουμε πραγματα για το σπιτι γιατι ειχε ελλειψεις!Τωρα που δε δουλευω εγω δεν αποταμιευουμε με την καμια!Αντε καλες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 17 215994 !

Λεμονακι συμφωνω μαζι σου! Κι εχω και στο περιβαλλον μου κρουσμα αρμεγματος και θυμωνω τοσο!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα έμαθα για ένα παιδί 28 χρονών οτι έχει καρκίνο και θα ξεκινήσει χημειοθεραπείες...
είναι απο το χωριό μου το παιδί.

Η ξαδέλφη μου έχει όγκο στον μαστό και δεν έχει παιδιά...

Μια άλλη κοπέλα ενώ θα έκανε την 3η εξωσωματική με δανικά ωάρια και αυτή το ίδιο... καρκίνο.
ούτε να υιοθετήσει ποια..

η κοπέλα απο το μαγαζί του κουνιάδου μου ετοιμαζόταν πέρσι να παντρευτεί και ο δικός της πέθανε απο ατύχημα με μηχανή...

άλλα τόσα και τόσα που ακούτε εσείς...

Θέλω να πω με αυτό πως τίποτα δεν μετράει περισσότερο απο την υγεία μας, είναι το Α και το Ω.
Όταν έχουμε υγεία όλα τα προβλήματα λύνονται !!!!!


art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:γρινιάρα σε καταλαβαίνω Laughing Laughing
σήμερα όμως πετάω Razz Razz Razz

Αρτ το σπέρμα ζει αρκετές ώρες, δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέσαι για αυτό.
αχ λεμονακι τι να κανω...το σκεφτομαι συνεχεια..το πρωι που ξυπναω...το βραδυ πριν κοιμηθω κατα την διαρκεια της μερας... Sad ..συνεχεια...δεν μπορω να μην το σκεφτομαι...πρεπει να μου κανουν φαλλαγγα για να το βγαλω απο το μυαλο μου...ξερω ειναι αγχωτικο και επωδυνο αλλα δεν ειναι στο χερι μου.....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...το θελω τοσοοοοοοοο πολυ ....βλεπω μια κοπελκα απο εδω απο το χωριο που ετυχε να παρουμε μαζι την χοριακη οταν ειχα μεινει εγκυος κια εχει φουσκωσει πολυ...κια περναν διαφορα απο το μυαλο μου....τι να ακνω.....εχω γινει μελαγχολικη...δεν θελω να πηγαινω πουθενα....κανω αυτα που κοροιδευα...εφτασα σε σημειο να ακανω ερωτα μονο για αυτο.......σορυ αν γινομια μελο αλλα δεν ξερω που αλλου να τα πω,...κουραστηκα πια.....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υγεια πανω απ'ολα και να εκτιμαμε οσα εχουμε!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρτ και εγώ τα έχω περάσει αυτά αλλά τώρα που μπορώ να σκεφτώ μόνο καθαρά για το συγκεκριμένο θέμα καταλαβαίνω πόσο κακό μου έκανα.

Το ξέρω πολύ καλά πόσο δύσκολο είναι να μην μπορείς να σκεφτείς τίποτα άλλο εκτός απο αυτό.

Εγώ όμως δεν είχα κανένα να μου τα πει όλα αυτά.... εκτός τον άντρα μου που μου έλεγε οτι είσαι υπερβολική και έλεγα δεν με καταλαβαίνεις...

Εύχομαι να έρθει γρήγορα και να σταματήσει όλος αυτός ο πόλεμος μέσα στο μυαλό σου.
Και σε όλες τις κοπέλες εδώ και έξω απο εδώ που προσπαθούν !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις