Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
200 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 200 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:28 am

elefadaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joan_55 έγραψε:
elefadaki έγραψε:μα γιατι ειναι τοσο δυσκολο?η αλλη επιασε εκτος γονιμων με τη μια!σορρυ που σας πριζω κοριτσια θα παω να κανω το τεστ να τελειωνω.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ!ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΡΟΛΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ..ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ...ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ 1 Η 2 ΜΕΡΕΣ!!!
εγω τελικα καταληγω στο συμπερασμα πως αν ειναι να πιασεις γονιμες ξεγονιμες θα πιασεις!

52ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:37 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elefadaki έγραψε:
joan_55 έγραψε:
elefadaki έγραψε:μα γιατι ειναι τοσο δυσκολο?η αλλη επιασε εκτος γονιμων με τη μια!σορρυ που σας πριζω κοριτσια θα παω να κανω το τεστ να τελειωνω.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ!ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΡΟΛΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ..ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ...ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ 1 Η 2 ΜΕΡΕΣ!!!
εγω τελικα καταληγω στο συμπερασμα πως αν ειναι να πιασεις γονιμες ξεγονιμες θα πιασεις!

Ε ΟΧΙ ΒΡΕ ΣΥ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..

53ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:47 am

christinageo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geia sas koritsia !!!

kai emeis prospathoume 8 mines twra gia paidaki alla tipota akoma .
exoume epafi kai se meres gonimes kai oxi alla tpt akoma .




joan_55 έγραψε:
elefadaki έγραψε:
joan_55 έγραψε:
elefadaki έγραψε:μα γιατι ειναι τοσο δυσκολο?η αλλη επιασε εκτος γονιμων με τη μια!σορρυ που σας πριζω κοριτσια θα παω να κανω το τεστ να τελειωνω.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ!ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΡΟΛΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ..ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ...ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ 1 Η 2 ΜΕΡΕΣ!!!
εγω τελικα καταληγω στο συμπερασμα πως αν ειναι να πιασεις γονιμες ξεγονιμες θα πιασεις!

Ε ΟΧΙ ΒΡΕ ΣΥ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..

54ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:49 am

elefadaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="christinageo"]geia sas koritsia !!!

kai emeis prospathoume 8 mines twra gia paidaki alla tipota akoma .
exoume epafi kai se meres gonimes kai oxi alla tpt akoma .




[quote="joan_55"][quote="elefadaki"]σε καταλαβενω Sad

55ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:52 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ?

56ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:53 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε τρεχα να παρεις το τεστ να το κανεις κ να μας πεις..βρε μην αγχωνεστε τοσο αλλες γυναικες προσπαθουν χρονια αλλα στο τελος τα καταφερνουν..ολα καλα θα πανε..

57ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:57 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:αντε τρεχα να παρεις το τεστ να το κανεις κ να μας πεις..βρε μην αγχωνεστε τοσο αλλες γυναικες προσπαθουν χρονια αλλα στο τελος τα καταφερνουν..ολα καλα θα πανε..

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΑ!!!
ΕΣΥ ELEFADAKI ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ???????

58ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:58 am

christinageo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai kai tous 8 mines



joan_55 έγραψε:ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ?

59ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 4:59 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εσυ joan εχεις παιδακι;

60ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:00 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
christinageo έγραψε:nai kai tous 8 mines



joan_55 έγραψε:ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ?

ΚΟΥΛ!!ΘΑΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ??ΔΙΩΞΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΤΕ ΗΡΘΕ!!!

61ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:01 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:εσυ joan εχεις παιδακι;

ΧΡΥΣΑΚΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ!ΕΣΥ?

62ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:05 am

christinageo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
me to kaloooooo ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 875502

quote="joan_55"]
xrysaki! έγραψε:εσυ joan εχεις παιδακι;

ΧΡΥΣΑΚΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ!ΕΣΥ?[/quote]

63ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:07 am

Ragi

Ragi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elefadaki έγραψε:
maraki1979 έγραψε:ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;
απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!τη τριτη θα το κανω.πιστευω τωρα ειναι πολυ νωρις δε θα δειξει...ειχαμε επαφη 25και 29απριλιου

Κοριτσια εγω ειχα τρομερη υπνηλια και συχνοουρια πηγα μονη μου και εκανα το σελφ κλιαρ απο το φαρμακειο αυτο δειχνει απο την 5 η 7 μερα πιθανησ συλληψης οχι καθυστερησης ,,, και να φανταστειτε το καταλαβα τοσο νωρις οτι ημουν εγκυος που ακομα και το τεστ εδειξε ενα αχνο ροζ δλδ δεν ειχα καθυστερηση ειχα μερες για να αδιαθετησω ,, απλα το καταλαβα !!! για να το επιβεβαιωσω εκανα και την επομενη μερα β-χοριακη μονη μου χωρις να μιλησω με γιατρο και τελικα ειχα δικιο χιχιιχι μετα μιλησα με τον γιατρο βεβαια και μου ειπε,, μα καλα το καταλαβες στην αρχη ??? χαχααχχααχ και ειπε να κανω ακομα μια β-χοριακη να δουμε αν ανεβαινουν οι μοναδες ηταν πολυ αρχη
** Αυτο το τεστ ειχε την επιλογη πιθανον εγκυος αυτη που ειχα εγω δλδ . απλα ηταν πολυ αρχη ,,,, αν το παρεις και το κανεις συγουρα θα δειξει κατι ,,,!! ευχομαι τα καλυτερα

64ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:09 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ragi έγραψε:
elefadaki έγραψε:
maraki1979 έγραψε:ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;
απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!τη τριτη θα το κανω.πιστευω τωρα ειναι πολυ νωρις δε θα δειξει...ειχαμε επαφη 25και 29απριλιου

Κοριτσια εγω ειχα τρομερη υπνηλια και συχνοουρια πηγα μονη μου και εκανα το σελφ κλιαρ απο το φαρμακειο αυτο δειχνει απο την 5 η 7 μερα πιθανησ συλληψης οχι καθυστερησης ,,, και να φανταστειτε το καταλαβα τοσο νωρις οτι ημουν εγκυος που ακομα και το τεστ εδειξε ενα αχνο ροζ δλδ δεν ειχα καθυστερηση ειχα μερες για να αδιαθετησω ,, απλα το καταλαβα !!! για να το επιβεβαιωσω εκανα και την επομενη μερα β-χοριακη μονη μου χωρις να μιλησω με γιατρο και τελικα ειχα δικιο χιχιιχι μετα μιλησα με τον γιατρο βεβαια και μου ειπε,, μα καλα το καταλαβες στην αρχη ??? χαχααχχααχ και ειπε να κανω ακομα μια β-χοριακη να δουμε αν ανεβαινουν οι μοναδες ηταν πολυ αρχη
** Αυτο το τεστ ειχε την επιλογη πιθανον εγκυος αυτη που ειχα εγω δλδ . απλα ηταν πολυ αρχη ,,,, αν το παρεις και το κανεις συγουρα θα δειξει κατι ,,,!! ευχομαι τα καλυτερα

ΠΕΣ ΤΑ ΒΡΕ RAGI ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ...

65ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:10 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ!!

66ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:18 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joan_55 έγραψε:
xrysaki! έγραψε:εσυ joan εχεις παιδακι;

ΧΡΥΣΑΚΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ!ΕΣΥ?
αχ τι ωραια..εγω εχω ενα αγορακι 7 μηνων..

67ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:22 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:
joan_55 έγραψε:
xrysaki! έγραψε:εσυ joan εχεις παιδακι;

ΧΡΥΣΑΚΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ!ΕΣΥ?
αχ τι ωραια..εγω εχω ενα αγορακι 7 μηνων..

ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!

68ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:25 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εσυ κοπελα μου ολα καλα να σου πανε μεχρι το τελος..κ οτι θες να μαθεις εδω ει Very Happy μαστε.

69ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:26 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:κ εσυ κοπελα μου ολα καλα να σου πανε μεχρι το τελος..κ οτι θες να μαθεις εδω ει Very Happy μαστε.

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΝΣ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

70ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:30 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι εγινε που ειναι το ελεφαντακι;

71ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 5:41 am

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:τι εγινε που ειναι το ελεφαντακι;

??????????????????????????????????

72ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 6:13 am

elefadaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joahn δεν ηξερα πως εισαι εγκυος και χαιρομαι παρα πολυ για τις καινουριες μανουλες!κοριτσια δε πηγα ακομα να το παρω γτ εχω πονακια λεω μηπως μου ερθει?θα ξενερωσω αν δωσω 20 ευρο τσαμπα και βγει αρνητικο.και εχω και αυτη τη φιλη μου συνεχεια να μου λεει θα ερθει θα ερθει...σκεφτομαι μηπως ειμαι υπερβολικη.σιγα μη ξεκινανε τα συμπτωματα απο τοσο νωρις.

73ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 6:20 am

elefadaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
παντως κοριτσια συγνωμη που σας εχω ζαλισει αλλα πανω που λεω να παω να παρω το τεστ με σταματαει αυτη η φιλη μου. ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 679259 ασ κανουμε υπομονη μεχρι τη δευτερα.αν εχετε μουτροβιβλιο να σας λεω απο κει τα νεα μου!

74ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 7:14 am

Ragi

Ragi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joan_55 έγραψε:
Ragi έγραψε:
elefadaki έγραψε:
maraki1979 έγραψε:ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;
απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!τη τριτη θα το κανω.πιστευω τωρα ειναι πολυ νωρις δε θα δειξει...ειχαμε επαφη 25και 29απριλιου

Κοριτσια εγω ειχα τρομερη υπνηλια και συχνοουρια πηγα μονη μου και εκανα το σελφ κλιαρ απο το φαρμακειο αυτο δειχνει απο την 5 η 7 μερα πιθανησ συλληψης οχι καθυστερησης ,,, και να φανταστειτε το καταλαβα τοσο νωρις οτι ημουν εγκυος που ακομα και το τεστ εδειξε ενα αχνο ροζ δλδ δεν ειχα καθυστερηση ειχα μερες για να αδιαθετησω ,, απλα το καταλαβα !!! για να το επιβεβαιωσω εκανα και την επομενη μερα β-χοριακη μονη μου χωρις να μιλησω με γιατρο και τελικα ειχα δικιο χιχιιχι μετα μιλησα με τον γιατρο βεβαια και μου ειπε,, μα καλα το καταλαβες στην αρχη ??? χαχααχχααχ και ειπε να κανω ακομα μια β-χοριακη να δουμε αν ανεβαινουν οι μοναδες ηταν πολυ αρχη
** Αυτο το τεστ ειχε την επιλογη πιθανον εγκυος αυτη που ειχα εγω δλδ . απλα ηταν πολυ αρχη ,,,, αν το παρεις και το κανεις συγουρα θα δειξει κατι ,,,!! ευχομαι τα καλυτερα

ΠΕΣ ΤΑ ΒΡΕ RAGI ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ...

Τα λεω λεω πηγαινε να παρεις το σελφ κλιαρ εεε και τι εγινε αν χαλασεις 20 ευρω που λες ,,, οχι το πρεντικτορ το σελφ κλιαρ να παρεις αν το αποφασισεις τελικα~~!!!!! στην περιοδο πονας ετσι ???? και εχεις συμπτωματα τετοια ??? αν οχι πηγαινε να το κανεις ετσι για να μην εχεις ανχγος

75ποση ακομα υπομονη? - Σελίδα 3 Empty Απ: ποση ακομα υπομονη? Πεμ Μάης 10, 2012 7:17 am

Ragi

Ragi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joan_55 έγραψε:
xrysaki! έγραψε:
joan_55 έγραψε:
xrysaki! έγραψε:εσυ joan εχεις παιδακι;

ΧΡΥΣΑΚΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ!ΕΣΥ?
αχ τι ωραια..εγω εχω ενα αγορακι 7 μηνων..

ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!

ΝΑ σας ζησουν τα μωρακια καιμε το καλο οσες περιμενουν Smile Smile Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις