Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μου να σου πω ουτε κ εγω δεν ξερω ποτε θα κανω τεστ ελεγα να το αφησω λιγο αν μεχρι την πεμπτη που θα μας ερθει δεν ερθει η αλεκα θα κανω κατευθειαν χοριακη παντως η αληθεια ειναι οτι εσεις εχετε περισσοτερη αγωνια για μενα εγω το πηρα χαλαρα και λεω αν δεν ειναι τωρα θα ειναι τον επομενο μηνα τον μεθεπομενο δεν μπορει καποια στιγμη θα ειμαι μονο που τσαντιζομαι γιατι τωρα δεν ξερω ποτε θα ειναι περιπου η επομενες γονιμες μου να σε ρωτησω κατι βρε ελλη μου αν ερθει αλεκα αυριο μεθαυριο σημενει πως καθηστερησα να κανω ωορρηξια??? η παιζει και το ενδεχομενο να μην εκανα καθολου ωορρηξια???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκλα μου δν ξέρω να σου πω.. κανονικά υποτίθεται ότι καθυστερησε η ωορρηξία!!αλλά και εμένα που καθυστέρησε στα σίγουρα, πάλι η αλέκα μου ήρθε κανονικά στις 28μερες! ...
εγώ πιστεύω πάντως ότι τα κατάφερες αυτή τη φορά και ειληκρινά χαίρομαι πολύ για σένα Very Happy Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πω χαρες που εχουμε!!!!!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 M004

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:κουκλα μου δν ξέρω να σου πω.. κανονικά υποτίθεται ότι καθυστερησε η ωορρηξία!!αλλά και εμένα που καθυστέρησε στα σίγουρα, πάλι η αλέκα μου ήρθε κανονικά στις 28μερες! ...
εγώ πιστεύω πάντως ότι τα κατάφερες αυτή τη φορά και ειληκρινά χαίρομαι πολύ για σένα Very Happy Very Happy Very Happy

αχ βρε ελλη μου πολυ θελω να σε πιστεψω αλλα θελω να ειμαι προσγειωμενη και τα καταφερνω μεχρι στιγμης δεν χερομαι ετσι σε περιπτωση που ερθει η αλεκα θα το αντιμετωπισω ψυχραιμα δυναμικα και με πολλες πολλες   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 215994   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 215994   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 215994   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 215994   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγώ περιμένω να φύγει η παλιοΑλέκα να χαρώ λιγο τον αντρουλη μου , αν και έχω και τον αδερφό μου στο σπίτι και ντρέπομαι και δν ξερω τι θα γίνει!!! Embarassed Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:πω πω χαρες που εχουμε!!!!!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 M004

βρε καλως το σοφουλι χαρες βλεπω πες μας να χαρουμε κ εμεις cheers
καλε αμαν πια και εγω ολο φτερνιζομαι σαν την Ιωαννα αντε να περασει και η ανοιξη γιατι μου την εχει δωσει στα νευρα ααψψουυ Mad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
sofouli έγραψε:πω πω χαρες που εχουμε!!!!!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 M004

βρε καλως το σοφουλι χαρες βλεπω πες μας να χαρουμε κ εμεις cheers
καλε αμαν πια και εγω ολο φτερνιζομαι σαν την Ιωαννα αντε να περασει και η ανοιξη γιατι μου την εχει δωσει στα νευρα ααψψουυ Mad

για εσας χαιρομαι,αγαπη!που βλεπω μια μια ν'ανακοινωνει εγκυμοσυνη! Very Happy κατα τ'αλλα εδω πανω που ειμαι τι χαρα να εχω....μονο οτι στις 18 κατεβαινουμε παλι κατω για β'επιπεδου!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ντρεπομουνα πολυ ελλη μου,οταν ηταν και αλλοι σπιτι.καλα οταν ειδα θετικο τεστ το πρωτο που περασε απο το μυαλο μου???????οτι ολοι ξερουνε οτι κανουμε σεξ με το γιωργο!τραγικο ε?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επέστρεψαααα...συγνώμη που γίνομαι αδιάκριτη αλέκα λέτε την "περίοδο"?? έχει αφόρητη ζέστη εδώ κ ποιος πάει για σιδέρωμαα αχ αυτές οι δουλειές δε τελειώνουν με τίποτα!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:και εγω ντρεπομουνα πολυ ελλη μου,οταν ηταν και αλλοι σπιτι.καλα οταν ειδα θετικο τεστ το πρωτο που περασε απο το μυαλο μου???????οτι ολοι ξερουνε οτι κανουμε σεξ με το γιωργο!τραγικο ε?


xaaxaxxaxaxaxxaxaxxxaxaxax ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ¨Αν και εγώ το σκεφτόμουν αυτό την μέρα του γάμου

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:και εγω ντρεπομουνα πολυ ελλη μου,οταν ηταν και αλλοι σπιτι.καλα οταν ειδα θετικο τεστ το πρωτο που περασε απο το μυαλο μου???????οτι ολοι ξερουνε οτι κανουμε σεξ με το γιωργο!τραγικο ε?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ιιιιιιιιιιιιιι σεξ ντροπηηηηηηηηηηηηη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψαααα...συγνώμη που γίνομαι αδιάκριτη αλέκα λέτε την "περίοδο"?? έχει αφόρητη ζέστη εδώ κ ποιος πάει για σιδέρωμαα αχ αυτές οι δουλειές δε τελειώνουν με τίποτα!!

ναι η αλεκα ειναι η περιοδος την εχουμε βαφτιση

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:και εγω ντρεπομουνα πολυ ελλη μου,οταν ηταν και αλλοι σπιτι.καλα οταν ειδα θετικο τεστ το πρωτο που περασε απο το μυαλο μου???????οτι ολοι ξερουνε οτι κανουμε σεξ με το γιωργο!τραγικο ε?


χαχαχαχαχαχαχα ε οχι!!! ειπαμε!! κι εγώ βέβαια ντραπηκα όταν μας πήραν τα πεθερικά την κρεβατοκάμαρα και μου ευχήθηκαν να κάνουμε πολλά παιδια σε αυτή!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ναι Μαιρη, η αλέκα, η σιχαμένη, η ακατανόμαστη και πολλα πολλά άλλα είναι η περίοδος!! Razz Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α για γελια ειμαι!!!!και στην εκκλησια που παω και με βλεπουνε οι γιαγιαδες σκεφτομαι...αμαν και αυτες το ξερουνε!ελπιζω να το ξεπερασω!!!!γκρρρ!!!ο αντρας μου φωναζει γιατι λεει πως 8 χρονια μαζι σαμπως δε το ξερουνε? Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:α για γελια ειμαι!!!!και στην εκκλησια που παω και με βλεπουνε οι γιαγιαδες σκεφτομαι...αμαν και αυτες το ξερουνε!ελπιζω να το ξεπερασω!!!!γκρρρ!!!ο αντρας μου φωναζει γιατι λεει πως 8 χρονια μαζι σαμπως δε το ξερουνε? Wink

Αχ Θεε μου θα πεσω απο τον καναπε απο τα γελια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:α για γελια ειμαι!!!!και στην εκκλησια που παω και με βλεπουνε οι γιαγιαδες σκεφτομαι...αμαν και αυτες το ξερουνε!ελπιζω να το ξεπερασω!!!!γκρρρ!!!ο αντρας μου φωναζει γιατι λεει πως 8 χρονια μαζι σαμπως δε το ξερουνε? Wink

αχαχαχα Σοφούλι μου!! Τι να πω εγώ που οταν τα εφτιαξα με τον αντρουλη και ερχοταν κάθε Σαββατο και εμενε σε μενα, μιας κι εγώ φοιτητρια μόνη μου ενώ αυτός εμενε με τους δικούς του, του εστελνε μηνυματα στο κινητο ο πατέρας του "να προσέχετε!" και αλλα τέτοια γεμάτα νόημα ...και καταντρεπόμουν εγώ, γιατί τους είχα γνωρίσει πολύ πριν τα φτιάξουμε και τους ήξερα!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω γελαω εγω...οταν ειπα στη μαμα μου πως νιωθω...νομιζω ακομα γελαει.και την επομενη μου εφερε και ενα κρινο......ε μωρε....!!!!!!!!!! tongue

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθα κ εγω!!!!ειχα παει για shopping και τελικα πηρα ενα φορεμα για να φορεσω την κυριακη στα γενεθλια του αντρα μου!!!χαιρομαι παρα πολυ που βλεπω καλα νεα για τον τσαρλουκο μας!!!!!μπραβο το μαναρι μου...αυτη να ηταν η τελευταια του περιπετεια...

Αγαπη σε συγχαιρω για την υπομονη σου!!!εγω τοσες μερες που το εχεις αφησει θα ειχα κανει 2-3 χοριακες... Laughing Laughing Laughing το ενστικτο μου λεει πως θα μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριστα νεα...πολλες εγκυουλες βλεπω...ετσι οπως παμε μεχρι το τελος του καλοκαιριου θα εχουμε γκαστρωθει ολες!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν παμε στο γιατρο και μας λεει και για πια σταση πρεπει ν'ακουληθησουμε....εκει να δειτε......και αυτος το ξερει!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσακια μου
Τι κάνετε;
Τι να πρωτοσχολιασω δεν ξέρω
Καλοριζικο το νέο θεματακι αν και απ ότι βλέπω εχει ξεκινησει πολυ καλά, μακάρι να φέρει σε όλες μας ότι πραγματικά επιθυμούμε
Εβελινακι συγχαρητήρια κοπέλα μου, με το καλό να σου πανε όλα, να μην αγχώνεσαι και αύριο θα δεις που θα είναι όλα καλά
Αγάπη εύχομαι και σε εσένα τα ευχάριστα, ξέρω ότι δεν αγχωνεσαι και καλα κάνεις και αν τα νέα είναι καλα θα κάνουμε πάρτυ
Εγω είμαι Αθήνα στους γονείς μου απο Δευτέρα και αύριο επιστρέφω Ηράκλειο, μου έλειψε ο αντρουλης μου και απο αύριο ξεκινάμε νέους γύρους!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:εδω γελαω εγω...οταν ειπα στη μαμα μου πως νιωθω...νομιζω ακομα γελαει.και την επομενη μου εφερε και ενα κρινο......ε μωρε....!!!!!!!!!! tongue

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ βρε σταμάτα.. γελάω σαν τη χαζή στο μαγαζί, θα με περάσουν για τρελή Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Χριστίνα μεγιά το φορεματάκι και σε ευχαριστώ πολύ για το παιδι μου!!!! Απο το στόμα σου και στου Θεου το αυτί!!! κι εγώ το ίδιο πιστεύω!!!! Wink Wink


Αννα μαζί ξεκινάμε τους νέους γύρους   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 215994   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 215994 με το καλο να μας φέρουν το πολυπόθητο φασολακιιιιιιιιιιιιιιι

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ λοιπον....παω να πλυνω κανενα πιατο και επιστρεφω δριμυτερη!!!!!!!!!!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:οκ λοιπον....παω να πλυνω κανενα πιατο και επιστρεφω δριμυτερη!!!!!!!!!!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #34 - Σελίδα 21 328109

δν σε ζηλεύω καθόλου Razz Razz Razz

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ μέχρι χτες έλεγα η κάθοδος των Ρώσων αλλά από εδώ κ έπειτα θα σας τιμήσω να τη λέω "αλέκα" αν κ εύχομαι να την πω μετά από 9 μήνες γιατί τώρα πιάσανε οι ζέστες απότομα εδώ κάτω κ την βαριέμαι...χαχα

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μου τι κάνεις;
Εντάξει το σκυλάκι σου ε;
Πάλι μαζι εμείς ε; Τι καλά; Μακάρι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μας!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις