Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
147 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 147 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ να συστηθώ ή με ξέρετε;; Very Happy Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Δοκιμαστε παντως με τον τονο να βαλετε στην σαλτσα δαφνη!Κοβει πολυ τη μυρωδια πιστεψτε με!

θα το δοκιμάσω...γιατί δάφνη βάζω μόνο στις φακές, στο στιφάδο κ σε μια συνταγή κοτόπουλο που είχαν δείξει στο μες στη καλή χαρά!! Δάφνη κ τι δάφνη από μια γειτόνισσα στο χωριό μου!! τα καλά της επαρχίας!!

Δαφνη βαζω και στο ψαρι πχ περκα με πατατες στο φουρνο και σκορδακι, σε συνταγες με κρεας που αντι για νερο βραζουν με κρασι οπως μαυροδαφνη κλπ κλπ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Δοκιμαστε παντως με τον τονο να βαλετε στην σαλτσα δαφνη!Κοβει πολυ τη μυρωδια πιστεψτε με!

Εμ δίκιο είχε ο πλασιέ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746
δεν μυρίζει άσχημα ο τόνος..τουλάχιστον εμε΄να δε μου φάνηκε.αλλά θα το δοκιμάσω!έβαλα και λίγο κρασάκι στη σάλτσα

μια χαρά και σχετικά είναι ελαφρύ φαγάκι ότι πρέπει για καλοκαίρι!! εγώ σήμερα έφτιαξα φακές(πρώτη φορά που δεν είπα έψησα χιχιχι)

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ!!!!
ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΧΑΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ......ΜΠΗΚΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟΥ ΤΗΣ..Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ Κ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ...ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΟΛΟΙ...ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ 15 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΗΒΑ) Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΓΝΟΗΤΕ...Κ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΚΑΚΟ ΧΑΛΙ....ΣΠΑΡΑΞΑ..ΕΜΕΙΝΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ...Κ ΜΕΤΑ ΚΑΘΗΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΖΩ...Κ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΘΗΝΑ ΧΘΕΣ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗ ΑΝΤΕΜΕΤΩΠΙΣΙΜΟ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ..ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ..Κ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ Η ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ...Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΩ...ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΗΘΕΛΕ Κ ΑΝΤΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΝΟΙΩΘΩ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ ΚΥΡΙΩΣ ΨΥΧΙΚΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΗΡΕΜΩ...ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟΣΟ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...Κ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ(ΕΣΕΙΣ!!!)...
ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΙΘΑΝΟ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΝΧΟΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ...ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΟΩΡΗΞΙΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΝ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΧΘΕΣ..ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΑΝΑΜΕ ΧΘΕΣ ..ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΜΕΡΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΑΣΦΑΙΡΟ ΗΤΑΝ... Smile
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....
ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΚΑΘΗΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ....ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ???ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ???

ΕΛΛΗ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΑΠΗ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΥΗ ΕΥΟΥΛΙ ΣΟΦΟΥΛΙ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 90233 ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΟΝΟΜΑΤΗΣΑ..... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 379767

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ειρήνη cheers

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:Εγώ να συστηθώ ή με ξέρετε;; Very Happy Very Happy

Μην μπεις στον κοπο!Σε εχουμε δει στα περιοδικα...εσυ δεν εισαι εκεινο το μοντελο που εκανε προσφατα σεξυ φωτογραφση;;;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:Εγώ να συστηθώ ή με ξέρετε;; Very Happy Very Happy

εγώ είμαι καινούργια σ αυτό το θέμα οπότε συστήσου γιατί εγώ είπα για συστάσεις!1 χαχα

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:γεια σου Ειρήνη cheers

έμαθα τα ευχάριστα!με το καλό κορίτσι μου!σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θες και σύντομα να μας ανακοινώνεις Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινακι τι να πω κοπελα μου!Περαστικα στη γιαγια και κουραγιο σε εσας!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Δοκιμαστε παντως με τον τονο να βαλετε στην σαλτσα δαφνη!Κοβει πολυ τη μυρωδια πιστεψτε με!

θα το δοκιμάσω...γιατί δάφνη βάζω μόνο στις φακές, στο στιφάδο κ σε μια συνταγή κοτόπουλο που είχαν δείξει στο μες στη καλή χαρά!! Δάφνη κ τι δάφνη από μια γειτόνισσα στο χωριό μου!! τα καλά της επαρχίας!!

Δαφνη βαζω και στο ψαρι πχ περκα με πατατες στο φουρνο και σκορδακι, σε συνταγες με κρεας που αντι για νερο βραζουν με κρασι οπως μαυροδαφνη κλπ κλπ

θα την δοκιμάσω κ στο ψάρι!!

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Ματινακι τι να πω κοπελα μου!Περαστικα στη γιαγια και κουραγιο σε εσας!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Smile Smile
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι ευχομαι συντομα ενα κουκουτσακι μεσα σου κι ενα κουμ κουατ στην αγκαλια σου!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινάκι περαστικά στην γιαγιά σου !
σκέφτηκες να την πάρεις μερικές μέρες σπίτι σου ;
να δυναμώσει και μετά πάει ξανά στο δικό της να έχει και καμιά κοπέλα μια φορά την εβδομάδα αν μπορεί οικονομικά για τις δουλειές του σπιτιού, σίδερο και τέτοια..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινα καλα!Μια αλλεργια μονο αλλα καλα!

Μαρια κανε περκα στον φουρνο με πατατες, πουμαρο, δαφνη και σκορδακι και θα με θυμηθεις! Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΝΑ.ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Λεμονακι ευχομαι συντομα ενα κουκουτσακι μεσα σου κι ενα κουμ κουατ στην αγκαλια σου!

αχ πως το περιμένω !!!

ανταποδίδω !!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 M120

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
eirini7 έγραψε:Εγώ να συστηθώ ή με ξέρετε;; Very Happy Very Happy

Μην μπεις στον κοπο!Σε εχουμε δει στα περιοδικα...εσυ δεν εισαι εκεινο το μοντελο που εκανε προσφατα σεξυ φωτογραφση;;;

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746
ναι καλέ με αναγνώρισες;;;;πωπω αυτοί οι παπαράτσι παντού είναι!

λοιπόν ησυχία παρουσιάζομαι!
λοιπόν είμαι η Ειρήνη.Είμαι αρραβωνιασμένη με το Βασίλη μου 1μιση χρόνο και του χρόνου πρώτα ο Θεός παντρευόμαστε!Μένω στο κερατσίνι!είμαι φιλόλογος και δουλεύω σε φροντιστήριο!να πω και κιλά;; Laughing

Ματινάκι περαστικά στη γιαγιά σου!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ματινα καλα!Μια αλλεργια μονο αλλα καλα!

Μαρια κανε περκα στον φουρνο με πατατες, πουμαρο, δαφνη και σκορδακι και θα με θυμηθεις! Wink

θα το κάνω αλλά δε θα βάλω σκόρδο γιατί θηλάζω κ το αποφεύγω!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:

Μαρια κανε περκα στον φουρνο με πατατες, πουμαρο, δαφνη και σκορδακι και θα με θυμηθεις! Wink

ναι είναι πολύ μιαμ μιαμ !!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΝΑ.ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 417472

Μανουλιτσα χρονια σου πολλα αν δε σε ξαναπετυχω κι οτι κι αν κανει ςσ/κ καλα να περασεις!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 M057

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ματινάκι περαστικά στην γιαγιά σου !
σκέφτηκες να την πάρεις μερικές μέρες σπίτι σου ;
να δυναμώσει και μετά πάει ξανά στο δικό της να έχει και καμιά κοπέλα μια φορά την εβδομάδα αν μπορεί οικονομικά για τις δουλειές του σπιτιού, σίδερο και τέτοια..
περαστικα να ναι ματινακι μου......χαιρομαι που τωρα ειναι καλυτερα.....οσο για τα νεα το εβελινακι ειναι εγκυος και η αγαπη-μαρινα θα κανει τεστ γτ εχει 4 μερεσ κααθυστερηση

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
eirini7 έγραψε:Εγώ να συστηθώ ή με ξέρετε;; Very Happy Very Happy

Μην μπεις στον κοπο!Σε εχουμε δει στα περιοδικα...εσυ δεν εισαι εκεινο το μοντελο που εκανε προσφατα σεξυ φωτογραφση;;;

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746
ναι καλέ με αναγνώρισες;;;;πωπω αυτοί οι παπαράτσι παντού είναι!

λοιπόν ησυχία παρουσιάζομαι!
λοιπόν είμαι η Ειρήνη.Είμαι αρραβωνιασμένη με το Βασίλη μου 1μιση χρόνο και του χρόνου πρώτα ο Θεός παντρευόμαστε!Μένω στο κερατσίνι!είμαι φιλόλογος και δουλεύω σε φροντιστήριο!να πω και κιλά;; Laughing

Ματινάκι περαστικά στη γιαγιά σου!

μια χαρα! να μη πεις κιλά γιατι κάτι γράφεις για γυμναστήρια κ θα νιώσουμε κάπως τουλάχιστον εγώ!! Κερατσίνι?? το έχω χτενίσει σχεδόν όλο ούσα φοιτήτρια..είχα συμφοιτητές από κει κ μια μικρή περιπέτεια χιχχι

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eirini7 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
eirini7 έγραψε:Εγώ να συστηθώ ή με ξέρετε;; Very Happy Very Happy

Μην μπεις στον κοπο!Σε εχουμε δει στα περιοδικα...εσυ δεν εισαι εκεινο το μοντελο που εκανε προσφατα σεξυ φωτογραφση;;;

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746
ναι καλέ με αναγνώρισες;;;;πωπω αυτοί οι παπαράτσι παντού είναι!

λοιπόν ησυχία παρουσιάζομαι!
λοιπόν είμαι η Ειρήνη.Είμαι αρραβωνιασμένη με το Βασίλη μου 1μιση χρόνο και του χρόνου πρώτα ο Θεός παντρευόμαστε!Μένω στο κερατσίνι!είμαι φιλόλογος και δουλεύω σε φροντιστήριο!να πω και κιλά;; Laughing

Ματινάκι περαστικά στη γιαγιά σου!

μια χαρα! να μη πεις κιλά γιατι κάτι γράφεις για γυμναστήρια κ θα νιώσουμε κάπως τουλάχιστον εγώ!! Κερατσίνι?? το έχω χτενίσει σχεδόν όλο ούσα φοιτήτρια..είχα συμφοιτητές από κει κ μια μικρή περιπέτεια χιχχι

Α πονηρούλα!ποιός να είναι άραγε;;κάτσε να σκεφτώ! Very Happy Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι οταν ενας ανθρωπος το θελει τοσο πολυ κι εχει περασει τοσα ερχεται καποια στιγμη που η ευχη του πραγματοποιειται...και για σενα νοιωθω πως αυτη η στιγμη εφτασε!Απλα το νοιωθω!

Ειρηνη μην πεις γιατι θα πρεπει να κρυφτω εγω!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 M162

Μαρια στο σουπερ ειδα σημερα σκορδο σε βαζο οπως πχ η λιαστη ντοματα που δεν μυριζει λεει!Δεν το εχω δοκιμασει βεβαια!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eirini7 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
eirini7 έγραψε:Εγώ να συστηθώ ή με ξέρετε;; Very Happy Very Happy

Μην μπεις στον κοπο!Σε εχουμε δει στα περιοδικα...εσυ δεν εισαι εκεινο το μοντελο που εκανε προσφατα σεξυ φωτογραφση;;;

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 6 40746
ναι καλέ με αναγνώρισες;;;;πωπω αυτοί οι παπαράτσι παντού είναι!

λοιπόν ησυχία παρουσιάζομαι!
λοιπόν είμαι η Ειρήνη.Είμαι αρραβωνιασμένη με το Βασίλη μου 1μιση χρόνο και του χρόνου πρώτα ο Θεός παντρευόμαστε!Μένω στο κερατσίνι!είμαι φιλόλογος και δουλεύω σε φροντιστήριο!να πω και κιλά;; Laughing

Ματινάκι περαστικά στη γιαγιά σου!

μια χαρα! να μη πεις κιλά γιατι κάτι γράφεις για γυμναστήρια κ θα νιώσουμε κάπως τουλάχιστον εγώ!! Κερατσίνι?? το έχω χτενίσει σχεδόν όλο ούσα φοιτήτρια..είχα συμφοιτητές από κει κ μια μικρή περιπέτεια χιχχι

Α πονηρούλα!ποιός να είναι άραγε;;κάτσε να σκεφτώ! Very Happy Very Happy

αχαχα λοιπόν ξύπνησε το αστέρι μου! πάω να την ετοιμάσω για να πάμε βολτίτσα τα λέμε το βραδακι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις