Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
151 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 151 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΚΕΙΩ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ....
ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΛΕΟ ΠΡΙΝ Κ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΕΝΙΩΘΑ ΛΕΣ Κ ΕΣΚΙΖΑΝ ΣΤΑ 2!!!
ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ Shocked Shocked

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ 3ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΕΡΙ ΤΗΣ ΑΝΩΜΑΛΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΑΒΑΙΝΕΙ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:σχεδον τελειωσα τις δουλειες...σκουπα θα βαλει ο αντρας μου μολις ερθει...

παω να κανω μια μηλοπιτα κι ερχομαι παλι...

μωρέ γκρινιάρα ζήτωωωω με τις συνταγές σου κάνεις που κάνεις στείλε κ σε μας πράμα όπα πολύ κρητικό ακούστηκε αυτό!! εσύ για κέικ δε πήαγινεις μήλόπιτα σου βγήκε ?? χαχα ξέρεις εε συνταγή...κ εγώ μόλις τελειώσει το ψαράκια θα κάνω κάνα γλυκό!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΚΕΙΩ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ....
ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΛΕΟ ΠΡΙΝ Κ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΕΝΙΩΘΑ ΛΕΣ Κ ΕΣΚΙΖΑΝ ΣΤΑ 2!!!
ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ Shocked Shocked

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ 3ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΕΡΙ ΤΗΣ ΑΝΩΜΑΛΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΑΒΑΙΝΕΙ

εμένα μου έτυχε στην αννούλα μου γ αυτό το λέω κ έχω ακούσει κ άλλες περιπτώσεις...λίγη υπομονή μέχρι να κάνεις χοριακή!! εγώ μπορώ να κάνω κάτι τώρα να μάθω αν είμαι έγκυος η πρέπει να δω αν έχω καθυστέρηση! επειδή στην αννούλα άργησα να το καταλάβω λέω τώρα να γίνω πιο τυπική!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το στηθος πραγματι ειναι περιεργο!!!!βρε συ δεν κανεις ενα τεστ αυριο να μας λυθει η απορια;;;;μακαρι αυτο που συνεβη στην γνωστη σου να συμβαινει κ σε εσενα!!!αλλα μην το αφηνεις!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το στηθος πραγματι ειναι περιεργο!!!!βρε συ δεν κανεις ενα τεστ αυριο να μας λυθει η απορια;;;;μακαρι αυτο που συνεβη στην γνωστη σου να συμβαινει κ σε εσενα!!!αλλα μην το αφηνεις!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:σχεδον τελειωσα τις δουλειες...σκουπα θα βαλει ο αντρας μου μολις ερθει...

παω να κανω μια μηλοπιτα κι ερχομαι παλι...

μωρέ γκρινιάρα ζήτωωωω με τις συνταγές σου κάνεις που κάνεις στείλε κ σε μας πράμα όπα πολύ κρητικό ακούστηκε αυτό!! εσύ για κέικ δε πήαγινεις μήλόπιτα σου βγήκε ?? χαχα ξέρεις εε συνταγή...κ εγώ μόλις τελειώσει το ψαράκια θα κάνω κάνα γλυκό!

συντεκνε κεικ ειναι στο οποιο βαζω παο πανω φετες μηλου και αλλες φορες δαμασκηνα!!!ελα επαε να τρωμε μαζι...εχω κι εγω να τηγανισω ψαρακια αλλα αργοτερα....

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΞ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΙΣΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΦΩΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ...ΤΟ ΕΙΔΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου καλο μεσημερι!!!!παμε να φαμε κ μετα παραλια!!!!πολλα φιλια σε ολες!!!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

λοιπόν εγώ είχα πονάκια όπως λες κυρίως στη κοιλιά κ στη μέση ήμουν αδιάθετη κανονικά βασικά μια περίοδο έκανα κ μετά στοπ πόνο στο στήθος πολύ συχνοουρία κ νύστα..όμως επειδή είχα φάει κάτι ήττες έλεγα να μη κάνω τεστ κ μετά από 1μισι μήνα έκανα κ μάλιστα το παράτησα στο μπάνιο κ μετά από κάτι λεπτά το ξαναείδα πήγα για χοριακή την άλλη μερα κ έβγαινε πολύ υψηλή μάλιστα η μικροβιολόγος με ξελόγιασε για δίδυμη κύηση αλλά τελικά ήταν τόσο ύψηλη γιατι ήμουν 2μισι μηνών κ όπως είπα κ κάποια άλλη στιγμη η γραμματέας του γιατρού μου μου είπε παλια καλα που δεν το κατάλαβες στον 9ο!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:σχεδον τελειωσα τις δουλειες...σκουπα θα βαλει ο αντρας μου μολις ερθει...

παω να κανω μια μηλοπιτα κι ερχομαι παλι...

μωρέ γκρινιάρα ζήτωωωω με τις συνταγές σου κάνεις που κάνεις στείλε κ σε μας πράμα όπα πολύ κρητικό ακούστηκε αυτό!! εσύ για κέικ δε πήαγινεις μήλόπιτα σου βγήκε ?? χαχα ξέρεις εε συνταγή...κ εγώ μόλις τελειώσει το ψαράκια θα κάνω κάνα γλυκό!

συντεκνε κεικ ειναι στο οποιο βαζω παο πανω φετες μηλου και αλλες φορες δαμασκηνα!!!ελα επαε να τρωμε μαζι...εχω κι εγω να τηγανισω ψαρακια αλλα αργοτερα....

που είπαμε ότι μένεις γκρινιάρα?? αα 2 σε 1 καλή είσαι εσύ!! εγώ το βαλα στο φούρνο είπα να το ρίξω στην υγιεινή..χαχαχα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

λοιπόν εγώ είχα πονάκια όπως λες κυρίως στη κοιλιά κ στη μέση ήμουν αδιάθετη κανονικά βασικά μια περίοδο έκανα κ μετά στοπ πόνο στο στήθος πολύ συχνοουρία κ νύστα..όμως επειδή είχα φάει κάτι ήττες έλεγα να μη κάνω τεστ κ μετά από 1μισι μήνα έκανα κ μάλιστα το παράτησα στο μπάνιο κ μετά από κάτι λεπτά το ξαναείδα πήγα για χοριακή την άλλη μερα κ έβγαινε πολύ υψηλή μάλιστα η μικροβιολόγος με ξελόγιασε για δίδυμη κύηση αλλά τελικά ήταν τόσο ύψηλη γιατι ήμουν 2μισι μηνών κ όπως είπα κ κάποια άλλη στιγμη η γραμματέας του γιατρού μου μου είπε παλια καλα που δεν το κατάλαβες στον 9ο!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ!!ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ 2 ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ!!ΛΕΣ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ ΡΕΥΜΑ ΝΙΩΘΩ!!!ΤΙ ΝΑΠΩ ΜΑΡΑΚΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΙΝΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΝΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΣ

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ!τελειωσα με τις δουλειες..τωρα εφαγε κ ο μπεμπακος μου τη χορτοσουπα του κ χαλαρωνουμε λιγο..εσεις τι κανετε?δεν σας προλαβαινω να διαβαζω..

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:ουφ!τελειωσα με τις δουλειες..τωρα εφαγε κ ο μπεμπακος μου τη χορτοσουπα του κ χαλαρωνουμε λιγο..εσεις τι κανετε?δεν σας προλαβαινω να διαβαζω..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑΚΙ..ΕΔΩ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ..ΔΙΑΒΑΣΕ Κ ΕΣΥ ΕΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!ΣΕΛ 28 ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΜΗΝ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
art86 έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
art86 έγραψε:κοριτσια γυρισα......τηγανησα τα μανιταρακια μου εφαγα και την σαλατιτσα μου και να μαι......ποιες ειναι εδω?

καλως το κοριτσι μας το ομορφο!!!τι κανεις αρτεμακι;;;
καλα κουκλιτσα μου εσυ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994

εδω εις τας εξοχας...ξεκουραζομαι υστερα απο μια κουραστικη εβδομαδα!!!
καλα κανεις....πρεπει που κ που να γεμιζουμε τις μπαταριες μας για να εχουμε και ορεξη για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 23 215994 Wink

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΡΑΚΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 4ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΡΟΗ!!!ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΦΑΝΗΚΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΦΩΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ...ΚΟΥΛΟ Ε?Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟΡΗΣΕ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΥΓΡΑ Κ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΩΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΠΑΣ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...ΟΤΑΝ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΝΙΩΙΘΩ
τονια μου κανε ενα τεστακι ακομα....ετσι για να σου φυγει η απορια

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα πηγα πισω κ διαβασα..το οτι αδιαθετησες δεν αποκλειει το ενδεχομενο εγκυμοσυνης..εχω πολλες γνωστες που ειχαν το ιδιο..βρε δεν ξανακανεις αλλο ενα τεστακι η καλυτερα κανε τη δευτερα μια χοριακη..

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:αφου ειχες κανονικη ροη ειναι δυσκολο να ειναι εγκυμοσυνη!!!συμβαινει αλλα σπανια!!!ισως ολους αυτους τους πονους τους προκαλει η ωορριξια!!!αλκα επειδη γιατροι δεν ειμαστε καλο θα ειναι να πας στον γιατρο σου να σε δει μηπως οντως συμβαινει κατι αλλο!!!ο,τι σε ανησυχει να μην το αφηνεις!!!!
χριστινακι μου και ομως.....εμενα η μαμα μ στον αδερφο μου ξερεις ποτε εμαθε οτι ειναι εγκυος???????στον ΠΕΜΠΤΟ μηνα...ειχε καθε μηνα κανονικοτατη περιοδο....δεν λεω οτι ειναι ιδια περιπτωση με της τονιας αλλα συμβαινει..σπανια μεν αλλα συμβαινει

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΜΩΡΕ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ!!!ΚΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ!!!ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΜΩΡΕ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ!!!ΚΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ!!!ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ
κουκλιτσα μου.....ειδες τι σου ειπα παραπανω?στον 5ο το εμαθε η μαμα μ κανονικοτατη περιοδιο με κανονικη ροη....πως γινοταν αυτο τι να σου πω..παιχνιδια του οργανισμου...δεν θελω να σε επηρεασω αλλα κανε ενα τεστακι πρωτα κουκλα μου και μετα απο κανα 2 μερες αν συνεχιστουν τα σημαδια χτυπα και μια χοριακη...παντως γλυκια μου σου ευχομαι καο τωρα να μην ρθει το νινι τον αλλο μηνα να φυτρωσει μεσα σου ενα μικρο σπορακι

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΜΩΡΕ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ!!!ΚΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ!!!ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ
κουκλιτσα μου.....ειδες τι σου ειπα παραπανω?στον 5ο το εμαθε η μαμα μ κανονικοτατη περιοδιο με κανονικη ροη....πως γινοταν αυτο τι να σου πω..παιχνιδια του οργανισμου...δεν θελω να σε επηρεασω αλλα κανε ενα τεστακι πρωτα κουκλα μου και μετα απο κανα 2 μερες αν συνεχιστουν τα σημαδια χτυπα και μια χοριακη...παντως γλυκια μου σου ευχομαι καο τωρα να μην ρθει το νινι τον αλλο μηνα να φυτρωσει μεσα σου ενα μικρο σπορακι


ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΙΑ!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ...ΕΙΔΩΜΕΝ!!!ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τόνια σορρυ που άργησα να απαντήσω αλλά κοίμιζα τη μπεμπούλα-Αννούλα! εγώ είμαι της γνώμης να κάνεις άλλο ένα τεστ κ για μεγαλύτερη σιγουριά μια χοριακή τη Δευτέρα εε που θα πάει μια του κλέφτη.... η κάθε εγκυμοσύνη διαφέρει εγώ πέρασα μια τέλεια εγκυμοσύνη μόνο συχνοούριες κ νύστες ούτε ορέξεις πολλές κ μυρωδιές..μάλιστα τους 4 πρωτους μήνες θυμάμαι αντι να πάρω έχανα κιλά όχι πολλά αλλά κακό δε μου κανε...
για να δούμε τώρα που κ μένα το στήθος μου είναι τούμπανο να μου πείτε θηλάζω αλλά πίνει η μικρή μου κ συνεχίζει να ναι έτσι ...φφφ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
art86 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΜΩΡΕ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ!!!ΚΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ!!!ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ
κουκλιτσα μου.....ειδες τι σου ειπα παραπανω?στον 5ο το εμαθε η μαμα μ κανονικοτατη περιοδιο με κανονικη ροη....πως γινοταν αυτο τι να σου πω..παιχνιδια του οργανισμου...δεν θελω να σε επηρεασω αλλα κανε ενα τεστακι πρωτα κουκλα μου και μετα απο κανα 2 μερες αν συνεχιστουν τα σημαδια χτυπα και μια χοριακη...παντως γλυκια μου σου ευχομαι καο τωρα να μην ρθει το νινι τον αλλο μηνα να φυτρωσει μεσα σου ενα μικρο σπορακι


ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΙΑ!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ...ΕΙΔΩΜΕΝ!!!ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!

χαχαχα λες έχω ακούσει κ εγώ πολλές περιπτώσεις κ από μεγάλες γυναίκες όπως λέει κ η ¨Αρτεμις που μετά τον 5ο το πέρνανε χαμπάρι κ από νέα γενιά φυσικά!! άντε στο εύχομαι βασικά όλες το ευχόμαστε!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
art86 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΜΩΡΕ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ!!!ΚΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ!!!ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ
κουκλιτσα μου.....ειδες τι σου ειπα παραπανω?στον 5ο το εμαθε η μαμα μ κανονικοτατη περιοδιο με κανονικη ροη....πως γινοταν αυτο τι να σου πω..παιχνιδια του οργανισμου...δεν θελω να σε επηρεασω αλλα κανε ενα τεστακι πρωτα κουκλα μου και μετα απο κανα 2 μερες αν συνεχιστουν τα σημαδια χτυπα και μια χοριακη...παντως γλυκια μου σου ευχομαι καο τωρα να μην ρθει το νινι τον αλλο μηνα να φυτρωσει μεσα σου ενα μικρο σπορακι


ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΙΑ!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ...ΕΙΔΩΜΕΝ!!!ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!
μακαρι γλυκια μου ,μακαρι...ολοψυχα στο ευχομαι...αλλα και αν δεν εισαι ε?????δεν θελω απογοητευση...εχεις τα αγγελουδια σου εσυ και ειμαι σιγουρη ο θεουλης συντομα θα στειλει παρεουλα στα αντρακια σου

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!ΕΜΕΝΑ Η ΟΣΦΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΑΝΩ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟΥ Κ ΑΗΔΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΥΠΝΗΛΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ Κ 2 ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΩΣΤΑ??ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ


ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΔΙΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ..ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΝΙΝΙ!!!Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις